fbpx
Plastiikkakirurgia Virossa

The Health Clinicus teevad plastilise kirurgia operatsioone kogenud arstid. Moodsad haiglad ning kogenud haiglapersonal tagavad tähelepaneliku hoolitsuse pärast operatsiooni. Ja seda kõike väga mõistlike hindadega.

 

1. Tulemus sõltub arsti kogemustest

Enamikul The Health Clinic’u arstidel on seljataga mitmekümne aasta pikkune praktika ning nad on ühed nõutumad kirurgid terves Eestis.

  • Dr Rein Adamson (plastilis-kirurgilised operatsioonid ning bariaatrilised operatsioonid) on The Health Clinicu esimene arst, kellel on seljataga 30 tööaastat kirurgina.
  • Dr Jaan Troost (rindade suurendamine, tõstmine ja vähendamine) on 30 aastat juhtinud ühe Tallinna suurima haigla kirurgiaosakonda ning teinud plastilisi operatsioone 20 aastat. Praegu teeb ta ligi 300-400 rinnaoperatsiooni aastas.
  • Dr Aet Saarts (nina plastilised operatsioonid) on oma ala kogenumaid spetsialiste, kes teeb aastas ligi 60 operatsiooni.
  • Dr Martin Adamson (kõhuplastika, rasvaimu) lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastal 2007 ning on praktiseerinud mitmes Eesti suurhaiglas.
  • Dr Merle Sellend (näoplastika ja silmalaugude operatsioonid) on ilukirurgina tegutsenud ligi 30 aastat ning täiendanud ennast paljudes kohtades üle maailma. Dr. Sellend on ka Rahvusvahelise Esteetilise Plastilise Kirurgia Seltsi (ISAPS) liige. 

 

2. Parimad võimalused operatsioonist taastumisel

Plastilisi operatsioone tehakse Eesti suurimas erahaiglas Fertilitas, milles on olemas kõik vajalik selleks, et operatsioonijärgset ebamugavust leevendada. Personal on harjunud täitma kõige nõudlikumategi klientide soove.

 

3. Plastiline kirurgia The Health Clinicus on taskukohase hinnaga

Vaadake meie hinnakirja ja veenduge selles ise! Ühtlasi on operatsioonide eest võimalik tasuda järelmaksuga.

Valides plastilise kirurgia operatsioonide tegemiseks The Health Clinicu, võite olla kindel, et Teie eest hoolitsevad väga suure kogemusega spetsialistid.

Loe lisaks