fbpx

Kui võtta ette rindade suurendamine, siis milline on elu pärast operatsiooni? Milline on paranemisperiood ja mis muutused võivad ees veel olla? Et otsus protseduuri ette võtta tuleks teadlikult, toome märksõnaliselt välja, mida pärast selle läbimist pikemas perspektiivis oodata.

 

Mida hõlmab paranemisperiood?

  • Aeroobsemaid tegevusi ja trenni võib hakata tegema 4. kuni 6. nädalat pärast operatsiooni, koos spetsiaalse rinnahoidjaga.
  • Vastavalt arsti soovitusele võib alates 3. nädalast rindu masseerida ja kõhuli magada, et soodustada implantaadikapsli moodustumist, et avalduks operatsiooni täielik mõju.
  • Kuigi muutus suuruses on ilmselge algusest peale, kujuneb lõplik välimus pärast vähemalt kuu möödumist. Rindade pingulolek võib kesta kuni kaks kuud, siis kinnistub ka loomulik mulje.
  • Rinnanibude ülitundlikkus või selle puudumine võib kesta paar kuud, kuid kindla peale möödub. Vajadusel võib seni kanda kaitsmeid.

 

Mis muutusi elus oodata?

  • Aeg on uued sobivad rõivad leida! Rindade suurendamine on ilmselge põhjus mugavamaid ja istuvamaid igapäeva- ja piduriideid leida. Sageli ununeb, et vahetamist võivad vajada isegi liibuvamad trenniriided.
  • Sinu tüüpiline liikumisviis võib muutuda. Eelkõige võib muutus olla tuntav spordis, kus raskuskese ja tasakaal võivad mõnda aega tunduda võõrad. Küll aga on see lihtsalt harjumise asi.
  • Võivad tekkida uued lebamisasendid. Kui oled harjunud ühtemoodi magama või puhkama, võivad teised asendid tunduda ajutiselt mugavamad. Paranemisperioodi jooksul see möödub, kuid võib ka uue harjumuse juurutada.
  • Minapilt paraneb. Hilisem kahetsus on erand – kui naisterahvas teeb seda enda jaoks ning enda soovitud välimuse saavutamiseks, siis on loomulik, et see avaldab positiivset mõju üldises meeleolus ja elu-olus.

 

Kas rindade suurendamine on seda väärt?

Oma kogemusest võime öelda, et suur enamus jääb tulemusega rahule. Nagu eelnevalt oleme kirjutanud, negatiivsed kogemused ja hilisem liialeminek iluprotseduuridega koguvad rohkem tähelepanu kui mitmed edulood. Ja omalt poolt teeme kõik, et edulood jätkuksid.

Kui tunned, et rindade suurendamine on miski, mis võiks sinu elus tuua positiivseid muutusi, siis planeeri julgelt.

Loe veel: „Rindade suurendamine kui teadlik valik”