fbpx
b-lite implantaadid

Moodsas maailmas saad Sina ise oma elu kujundada ja selle kvaliteeti juhtida. Ka rindade kuju ja suurus ei pea olema igavene. Üheks võimaluseks on rindade suurendamine ja parimaks vahendiks B-Lite implantaadid, mis on kümne aasta pikkuse teadus- ja arendustegevuse ning põhjaliku testimise edukas tulemus. Tänu sellele on need aidanud tuhandeid naisi üle maailma elada täisväärtuslikumat elu. Loe edasi! 

B-Lite implantaatide patenteeritud lahendus võimaldab toota tavaliste silikoonimplantaatidega võrreldes kuni 30 protsenti kergemaid implantaate. Samal ajal säilib suurendatud rindade soovitud kuju, tunne ja maht. 

 

Miks B-Lite implantaadid loodi?

Vastupidiselt levinud arvamusele esinevad just rinnaimplantaatide kaalu (mitte mahu) tõttu mitmed komplikatsioonid ja kõrvalnähud. Kergekaalulised rinnaimplantaadid tõstavad patsientide ohutust ja mugavustunnet ning vähendavad rinnakoele ning luustikule avalduvaid gravitatsioonist tingitud mõjusid.

Rindade kaal võib põhjustada seljavalu ja halba rühti. Vananedes see probleeme süveneb, sageneb osteoporoosi haigestumise võimalus ja küürus rüht muutub üha püsivamaks mureks. Põhjuseks on see, et poorsed luud pressitakse kokku, mis hakkavad küürus selga järjest rohkem esile tooma.

Kuna rinnad koosnevad peamiselt näärmetest, kudedest ja rasvast, mida sidekude hästi ei toeta, siis liiguvad need seetõttu palju ja avaldub gravitatsioonist tingitud mõjud. Vananedes halveneb elastsete kudede seisukord ja rindade raskus toob seda aja jooksul veelgi rohkem esile. Tulemuseks on rippuvad rinnad ja vähene esteetiline rahulolu.

Gravitatsiooni mõju suurendatud rindadele sõltub otseselt implantaatide kaalust ning tingib mehaanilise pinge rinnakoele ja luudevahelisele sidemele, mis põhjustab roomavuse deformatsiooni. Roomavuse deformatsioon on pidevalt toimuv muutus suurendatud rinnakoes, mida põhjustab implantaadi poolt koele avalduv pinge. 

Kaasuvad nähud on kudede pikaajalised ja tihti püsivad muutused, millega kaasneb rinnakoe atroofia, kiirem allavaje, tunde kadumine ja rinna alumise piirjoone kadumine. 

 

B-Lite implantaatide suur eelis: kergem taastumine

Rindade suurendamine nõuab üldjuhul vähemalt nädalast puhkeperioodi ja paarikuist piiratud liikumist (trenni ja muid aeroobseid tegevusi võid teha kuu kuni poolteist pärast operatsiooni ning kindlasti koos spetsiaalse rinnahoidjaga). Võimalike probleemide jaoks nagu valu või ebamugavustunne on saadaval ravimid, vahendid ja võimalus rääkida oma arstiga. 

Tänu tehnoloogia arengule võimaldavad B-Lite rinnaimplantaadid kiiremat paranemist ja põhjustavad vähem ebamugavust.

Saja B-Lite silikoonid saanud naisterahvaga tehtud uuring näitas, et nende taastumisperiood oli keskmiselt lühem kui neil, kes olid saanud teised implantaadid. See võimaldas uuringus osalenud naistel kiiremini töö ja tavapärase elustiili juurde naasta. 

Kergemad silikoonid ei takista nii palju tavapärast liikumist ja keha võtab need kergemini omaks. Sama uuring näitas, et naisterahvad, kes olid juba eelnevalt rindade suurendamise läbinud, tundsid end palju mugavamalt ja loomulikumalt kui eelnevate implantaatidega.

 

B-Lite implantaatide sünnilugu 

B-Lite kergekaalulised rinnaimplantaadid töötas välja G&G Biotechnology Ltd. Ettevõtte eesmärk on parandada rindade suurendamist või rekonstruktiivset operatsiooni läbivate naiste elukvaliteeti.

Pikaajalise rindade suurendamise kogemusega dr. Jacky Govrin-Yehudain tahtis vähendada kõrvalmõjusid, mida operatsiooni läbinud naised sageli kogesid. Kuna ta mõistis, et mitmed neist on põhjustatud rinnaimplantaatide kaalust, siis palus ta oma biomeditsiinilise inseneriharidusega vennal Dael Govreen Segalil luua kergekaalulised rinnaimplantaadid, mis ületaksid nii patsientide kui ka kirurgide ootusi.

Dael pani kokku arstide, biomeditsiini inseneride, keemikute ja bioloogide multidistsiplinaarse meeskonna, et luua maailma esimene kergekaaluline rinnaimplantaat. Pea kümme aastat hiljem tutvustati maailmale B-Lite kergekaalulisi rinnaimplantaate.

 

Tehnoloogia

Kõik B-Lite implantaatide tootmisel kasutatavad materjalid on põhjalikult dokumenteeritud, turvalised, inertsed, bioühilduvad ja neid on meditsiinis kaua kasutatud.

Implantaadi kest on sama, mida kasutatakse ka tavapäraste silikoonimplantaatide tootmiseks. Kestasid valmistab 30-aastase rinnaimplantaatide tootmise kogemusega Saksa tootja POLYTECH, kelle tootevalikusse B-Lite implantaadid nüüd täna ka kuuluvad. POLYTECH kestade ohutus on põhjalikult dokumenteeritud ning Saksa kvaliteedistandardeid järgides ja neid isegi ületades.

Standardne silikoonkest on täidetud B-Lite geeliga. Kõrgtehnoloogilised B-Lite mikrosfäärid on inertsed, kõrge puhtuse astmega, need on õõnsad ja valmistatud borosilikaadist. Tegemist on niivõrd vastupidavate mikrosfääridega, et neid on kasutanud isegi USA Riiklik Aeronautika- ja Kosmosevalitsus NASA, et vähendada kosmosesüstikus kaitsvate keraamiliste plaatide kaalu ning parandada ujuvust süvamere uurimisel. 

NB! Mikrosfääridega silikoongeel on turvaline, kergekaaluline ning see tagab loomuliku välimuse- ja tunde.   

 

Intervjuu Saksa plastikakirurg dr. Raabiga 

Mõni aeg tagasi Eestit külastanud ja B-Lite demopäeva läbi viinud Saksa plastikakirurg dr. Nikolaus Raab vastas küsimustele B-Lite rinnaimplantaatide kohta: 

 

Mis on Sinu taust ja meditsiiniline eriala ning kus Sa igapäevaselt operatsioone teostad?

Ma olen sertifitseeritud plastikakirurg Saksamaal. Mul on oma erapraksis Münchenis, Saksamaal ja ma olen ka ühe Müncheni erakliiniku meditsiinijuht. Olen spetsialiseerunud näo-ja rindade esteetilisele kirurgiale.

 

Kui kaua oled Sa rindade suurendamise operatsioone teostanud ning milliseid implantaate kasutanud?

Olen teinud rindade suurendamisi 2005.aastast. Alguses ma kasutasin Mentori implantaate ja viimased 5 aastat olin ma Allergani kõneisik.

 

Millal oli Sinu esimene kokkupuude B-Lite implantaatidega ja mis olid Su esimesed emotsioonid või mõtted?

Minu esimene kontakt B-Lite implantaatidega oli siis kui ma rääkisin professor Hedeniga Rootsis. Tema teostas ühe esimesest rindade suurendamise operatsioonist Iisraelis. Ma olin esimesest hetkest alates entusiastlik. Lahendus nii paljudele probleemidele rindade esteetika valdkonnas.

 

Sa oled tänaseks teostanud umbes 50 operatsiooni B-Lite implantaatidega. Mis on Sinu arvates suurim erinevus B-Lite implantaatide ja teiste implantaatide vahel, mida Sa varem oled kasutanud?

Vähem paistetust ja valu operatsioonijärgselt. Patsiendid tunnevad ennast palju mugavamalt B-Lite implantaatidega. Suureks erinevuseks on ka ilus kuju, mida implantaat rinnale annab.

 

Kas Sa kasutad rohkem ümmargusi või anatoomilisi implantaate ja miks?

Me kasutame mõlemaid umbes pooleks. Ümmargused implantaadid muutuvad jälle populaarsemaks, kuna osad patsiendid kogevad sünnitusejärgselt rindade allavajet. Neil on vaja just rinna ülaosa täidlust.

 

Mis on üldine tagasiside patsientidelt peale operatsiooni B-Lite implantaatidega?

Patsiendid on väga rahul just rinna loomuliku välimusega. Valu on palju vähem, kui nad arvasid ja paistetust praktiliselt ei ole. Enamust üllatas kiire paranemise aeg.

 

B-Lite implantaadid maksavad rohkem kui tavalised implantaadid. Kas Sinu arvates B-Lite hüved on kõrgemat hinda väärt?

Jah.

 

Mis on Sinu arvates järgmise 5-aasta suurimad innovatsioonid rindade suurendamise valdkonnas?

Muutume operatsioonitehnika osas järjest rohkem atraumaatilisemaks ning operatsiooni kõikidesse etappidesse on kombineeritud spetsiaalne toitumine taastumise kiirendamiseks ning samuti parem operatsioonijärgne hooldus.

 

Rohkem infot dr. Raabi kohta leiad tema kodulehelt. Täpsemat infot B-Lite rinnaimplantaatide kohta nende kodulehelt.

 

Käesolev tekst on võetud B-Lite kergekaalu rinnaimplantaadid Facebooki lehelt ja kõik õigused kuuluvad Vertex Medical OÜ-le.

 

Soovid oma elu juhtimise enda kätte võtta? Broneeri aeg tasuta konsultatsiooniks siin.