Privaatpostitus: E-pood

The Health Clinicul täitub 29. detsembril 10 tegutsemisaastat ning sel puhul teeme oma headele klientidele erinevaid põnevaid pakkumisi. Ilusüstide kampaania raames on kuni selle aasta lõpuni täitesüstide ja botuliintoksiini hinnad all kuni -50%. Kampaania raames oleme loonud eraldi e-poe, kust saate endale mugavalt soetada voucheri, mis kehtib kuni 6 kuud! Kui soovite aga detsembrikuus protseduuri teostada, ei ole vajalik voucherit osta.

Ilusüste teostab kogenud dermatoveneroloog dr. Elo Kuum.

 

Siin saate endale osta voucheri botuliintoksiini või täitesüstide jaoks.

  • Vali välja sobiv toode, lisage see ostukorvi ja makske pangalingiga.
  • Täitesüstide hinnad varieeruvad sõltuvalt brändist ning välja toodud on minimaalne hind ehk täiteüstide puhul on hinnad alates.
  • Voucherit saate kasutada paberile trükituna või näidates seda oma telefonist.
  • Iga voucher on kordumatu ja seda saab kasutada vaid üks kord.
  • Voucher ei sisalda konsultatsioonitasu (25 €).
  • Enne ostmist tutvuge Müügitingimustega.
  • Tervishoiuteenuse osutaja Adams Kirurgia Grupp OÜ, tegevusluba L02688.

Näitan kõiki 6 tulemust

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic