kORREKTNE PROTSEDUUR JA LOOMULIK TULEMUS

Toome esile sinu loomuliku ilu
lihtsalt ja kiirelt

shutterstock_289262168

Täitesüstid

Vanemaks saades väheneb nahas olev naturaalse kollageeni ja elastiini hulk. Nahk muutub kuivemaks, õhemaks ega suuda enam endise võimekusega taastuda.

Sündides on meie kehas palju hüaluroonhapet, kuid vananedes hüaluroonhappe varud kehas vähenevad ning nahk saab vähem tuge, mille tulemusel tekivad kortsud ja jooned.

Täitesüstide protseduuri esteetilised tulemused on näha vahetult pärast ravi. Kortsude ravimine täiteainetega käib kiirelt ning ei jäta arme.

The Health Clinic

The Health Clinicus kasutatavate täitesüstide brändide valik sisaldab mitmesuguseid tooteid, mida saab kasutada erinevate piirkondade raviks, alates peenetest joontest tundlikumatel näoosadel kuni sügavate kortsudeni nahas.

Spetsiaalsete huulte täiteainetega saab protseduure teostada ka huultel. Tänapäeva kvaliteetsed täiteained on valmistatud hüaluroonhappest, mis on kehas looduslikult esinev aine ning seeläbi on sellega teostatavad protseduurid palju turvalisemad kui varasemalt.

iLUSÜSTID KAMPAANIA 5
näo-operatsioon

ILUPROTSEDUURID MIS EI TORKA SILMA

näita oma ilu

Meie kliinikus tegelevad sinuga vaid Eesti parimad kirurgid.  Sinu tervis ja protseduuri tulemus on tipp spetsialisti kätes. 

10 aastat rahulolevaid kliente.

Meil on üle tuhande rahuloleva kliendi  aga see ei tähenda, et me ei pingutaks. Iga klient on unikaalne, iga klient on tähtis.  Anname sinule kogu oma tähelepanu ja oskused, et sinu ilu just sinule omasel moel välja tuua.

10 aASTAT RAHULOLEVAID KLIENTE

Me pingutame, et olla sinu jaoks parimad

Iga oskus vajab harjutamiset. Iga protseduur peab olema täiuslik.  Meil on eesti hinnatuimad kirurgid. Meil on tipptehnoloogiaga kabinetid. Meie  töötajad annavad iga päev endast parima, et olla teie usaduse vääriline.

Täite- ja Ilusüstid

Diskreetne ja efektiivne protseduur muudab suväljanägemise aastaid nooremaks

  • Kiire protseduur
  • Tunnustatud kirurg
  • Lühikesed ooteajad

Sünnipäevahinnad

Aasta lõpuni on  täite. ja ilusüstidele sünnipäeva puhul erihinnad. Tule ja tee endale uue aasta jaoks kingitus.

Sa oled seda väärt …

Tere tulemast meie ilukliinikusse

MEIE JUURES OLED SA HOITUD JA HINNATUD

iLUSÜSTID KAMPAANIA 6