fbpx

12. novembril Eestit külastanud ja B-Lite demopäeva läbi viinud Saksa plastikakirurg dr. Nikolaus Raab vastas mõnedele küsimustele B-Lite rinnaimplantaatide kohta. Kajastame neid küsimusi ja vastuseid ka siin:

K: Mis on sinu taust ja meditsiiniline eriala ning kus sa teostad operatsioone igapäevaselt?
V: Ma olen sertifitseeritud plastikakirurg Saksamaal. Mul on oma erapraksis Münchenis, Saksamaal ja ma olen ka ühe Müncheni erakliiniku meditsiinijuht. Olen spetsialiseerunud näo-ja rindade esteetilisele kirurgiale.

K: Kui kaua oled sa rindade suurendamise operatsioone teostanud ning milliseid implantaate sa kasutanud oled?
V: Olen teinud rindade suurendamisi 2005.aastast. Alguses ma kasutasin Mentori implantaate ja viimased 5 aastat olin ma Allergani kõneisik.

K: Millal oli sinu esimene kokkupuude B-Lite implantaatidega ja mis olid su esimesed emotsioonid või mõtted?
V: Minu esimene kontakt B-Lite implantaatidega oli siis kui ma rääkisin prof. Hedeniga Rootsis. Tema teostas ühe esimesest rindade suurendamise operatsioonist Iisraelis. Ma olin esimesest hetkest alates entusiastlik. Lahendus nii paljudele probleemidele rindade esteetika valdkonnas.

K: Sa oled tänaseks teostanud umbes 50 operatsiooni B-Lite implantaatidega. Mis sinu arvates on suurimateks erinevusteks B-Lite implantaatide ja teiste implantaatide vahel, mida sa varem oled kasutanud?
V: Suurimateks erinevusteks on vähem paistetust ja valu operatsioonijärgselt. Patsiendid tunnevad ennast palju mugavamalt B-Lite implantaatidega. Veel suureks erinevuseks on ilus kuju, mida implantaat rinnale annab.

K: Kas sa kasutad rohkem ümmargusi- või anatoomilisi implantaate ja miks?
V: Me kasutame umbes pooleks mõlemat. Ümmargused implantaadid muutuvad jälle populaarsemaks, kuna osad patsiendid kogevad rindade allavajet sünnitusejärgselt. Neil on vaja just rinna ülaosa täidlust.

K: Mis on üldine tagasiside patsientidelt peale operatsiooni B-Lite implantaatidega?
V: Patsiendid on väga rahul just rinna loomuliku välimusega. Valu on palju vähem kui nad arvasid ja paistetust praktiliselt ei ole. Enamust üllatas kiire paranemisaeg.

K: B-Lite implantaadid maksavad rohkem kui tavalised implantaadid. Kas sinu arvates B-Lite hüved on kõrgemat hinda väärt?
V: Jah.

K: Mis on sinu arvates järgmise 5-aasta suurimad innovatsioonid rindade suurendamise valdkonnas?
V: Muutume järjest rohkem atraumaatilisemaks operatsioonitehnika osas ning operatsiooni kõikidesse etappidesse on kombineeritud spetsiaalne toitumine taastumise kiirendamiseks ning samuti ka parem operatsioonijärgne hooldus.

Rohkem infot dr. Raabi kohta tema enda kodulehelt http://www.dr-raab.com/en/home/dr-med-nikolaus-raab/.

Täpsemat infot B-Lite rinnaimplantaatide kohta nende kodulehelt www.kergedimplantaadid.ee.

Käesolev tekst on võetud B-Lite kergekaalu rinnaimplantaadid Facebook’i lehelt ja kõik õigused kuuluvad B-Lite Baltics OÜ-le.