Fertilitas

Fertilitas on suurim ning modernseim erahaigla Eestis.

Fertilitas avas uksed 1. novembril 1993. aastal ning tänaseks on Eesti modernseim erahaigla pärjatud  “UNICEF Beebisõbraliku haigla” sertifikaadiga; ühtlasi on Fertilitas WHO (Maailma Terviseorganisatsiooni) Tervist edendavate Haiglate võrgustiku liige.

Võimaldades kaasaegseimat ravi- ja diagnostikakompleksi, koosneb Fertilitas nii polikliinilisest kui ka haiglaravi osast. Ühtlasi on haiglasse rajatud nelja operatsioonitoaga tipptehnikaga operatsiooniplokk ning 30-kohaline aktiiv-raviosakond. Lisaks tipptasemel kohapealsele tehnikale ja spetsialistidest koosnevale personalile on koostöös lepingupartneritega patsientidele alati tagatud kõikide vajalike laboratoorsete ning meditsiiniliste visuaaldiagnostiliste uuringute teostamine.

The Health Clinicu kirurgid teostavad erahaiglas Fertilitas plastilisi operatsioone ja maovähendusoperatsioone.

 

 

 

 

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic