fbpx
Intiimikirurgia

Ninaoperatsioon – selle hind oleneb mitmest faktorist. Kuna maksumus on üsna sage küsimus erinevate protseduuride kohta, on tegemist ka hea võimalusega avada teemat ennast ja kirjeldada, mis hinna sisse üldse läheb.

Selge otsuseni jõuda nina korrigeerimise osas aitab see, kui uurida pädevaid materjale. Arvamuste uurimine võib aidata emotsionaalsele selguseni jõuda, ratsionaalne on aga võtta ette arstide poolt pakutud infot ja kõrvutada see enda soovidega.

 

Erinevad võimalused

The Health Clinic poolt pakutud ninaoperatsiooni hind algab 5000 eurost. Kuid mis on need faktorid, mis täpselt selle summa tingivad?

Näiteks on nina kuju muutmiseks kaks võimalust, millest sobivama aitab leida arst. Need kaks võimalust on järgnevad:

  • Suletud meetod – operatsiooni käigus teeb arst ninasisese lõike. Armid selle võimaluse puhul nähtavaks ei jää ja operatsioonist taastumine on kiirem. Ninatippu aga saab niimoodi vähem korrigeerida.
  • Avatud meetod – lõige tehakse väliselt, kahe ninasõõrme vahelt. Nina suuremaks muutumiseks on siinkohal rohkem võimalusi, küll aga võtab taastumine sel puhul kauem.

Oluline faktor, millest meie poolt pakutud ninaoperatsiooni hind veel sõltub, on septoplastika võimalus, mida on hea kasutada siis, kui inimesel on soov muuta oma nina välimust ning tal esineb nina struktuurist tulenevaid hingamisraskusi. Paranemine elukvaliteedis on seega mitmekülgne.

Ninaoperatsiooni hinda ei kuulu esmane konsultatsioon (95 €), mille käigus saab koos arstiga arutada enda ootusi ning leida võimalusi nende realiseerimiseks. Tasub ikka ja jälle märkida, et rinoplastikast mõeldes on oluline omada realistlikku meelt. Alternatiivina on võimalik esmane konsultatsioon teha e-maili ja piltide teel ning see on tasuta.

 

Mida veel sisaldab ninaoperatsiooni hind?

Lõikus ise kestab 1-4 tundi, vastavalt meetodi valikule. Öid haiglas tuleb veeta 1 – 2, vastavalt erinevatele faktoritele, mille kohta arst kindlasti konsultatsiooni käigus patsienti teavitab. Ühtlasi sisaldab hind ravimeid, järelhoolitsuse juhiseid, järelkontrolli. Meie poolt pakutud teenuse eesmärk on olla spetsialiseerunud igale patsiendile – tema eripärale ja soovidele.

Ninaoperatsioone teostame hinnatud erakliinikus Fertilitas, mille professionaalsus ei taga ainult patsientidele turvalisuse, vaid ka mugavuse.