fbpx

Müügitingimused

Veebipoe thehealthclinic.eu (edaspidi Veebipood) omanik on The Health Clinic OÜ (registrikood 11837333), asukohaga Tartu maantee 13, Tallinn 10145, Eesti.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Tasu kauba kättetoimetamise eest ei lisandu.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda Maksekeskuse pangalinkide (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay, Liisi ID ja Finora Capital) kaudu. Kaupade eest maksmisel kasutatakse Eurosid (€).

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Voucherit on võimalik kasutada The Health Clinic’us voucheril märgitud protseduuri eest tasumisel. Juhul kui tehtava protseduuri hind on väiksem kui voucheril märgitud hind, siis enammakstud summat ei tagastata. Juhul kui protseduuri hind ületab voucheril märgitud hinda, siis on peab puuduoleva summa eest tasuma kohapeal sularahas või pangakaardiga, vastavalt hinnakirjas märgitud hinnale.

Voucherid kehtivad kuni 30.09.2021.

Voucheri kasutamiseks on esmalt vajalik broneerida aeg valitud meditsiinitöötaja poole, saates e-kirja aadressile clinic@thehealthclinic.eu või helistada telefonil: +372 6000 925. Selleks, et välja selgitada täpne toode ja kogus, mis teenuse kasutajale sobib, on rangelt soovituslik esmalt läbida konsultatsioon meditsiinitöötajaga.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse elektroonselt ostja poolt määratud e-postiaadressile.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile clinic@thehealthclinic.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile clinic@thehealthclinic.eu või helistada telefonil: +372 6000 925.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

The Health Clinic OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab e-poes maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile clinic@thehealthclinic.eu või helistada telefonil: +372 6000 925.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.