fbpx
plastiikkakirurgian hinnat

Plastiline kirurgia on põnev valdkond, mis on vast iga naise (või mehe!) mõtteist vähemalt korra nende elu jooksul läbi käinud. Plastilise kirurgia hinnad  on aga pahatihti takistuseks, mis edasisi konkreetseid samme ses osas takistama kipuvad. Asjaolu, millele kohe ehk ei mõelda, on aga see, et plastiline kirurgia on investeering. See on investeering tunduvalt paremasse ning täisväärtuslikumasse elusse. See on investeering iseendasse.

Iluoperatsioone tehakse vahel edevusest, kuid peamiselt ikka mõjuva põhjusega. Olgu siis tegemist mõne üüratu armi, häirivalt ebaproportsionaalse või vormitu kehaosaga. Kui Sa tunned end oma kehas ebamugavalt, tuleks mõelda selle parandamisele. Esmalt peab armastama iseennast ja alles siis on võimalik ümbritsevate inimestega hästi läbi saada ning elu võimalikele konarustele südikalt vastu astuda.

 

Käivitub edasiviiv doominoefekt

Plastilise kirurgia hinnad on paljude jaoks üsna soolased. Samas on rikutud või ebaatraktiivse välimuse parandamise abil võita väga palju:

  • Tõuseb nii enesehinnang kui rahulolu elu ning kõige muu ümbritsevaga. Just kui vaataks maailma läbi roosade prillide!
  • Parenevad suhted lähedaste ja kolleegidega ning üleüldine elukvaliteet on sellest tulenevalt kordades parem. Liigud pidevate võitude kiirteel.

Eks see nii kipu kord juba olema, et “seesmiselt ilus” olla on seda keerulisem, mida ebaesteetilisem on füüsiline välimus. Viimane põhjustab ka destruktiivse loomuga madalat enesehinnangut, mis omakorda asjad valepidi käima lükkab. Kokkuvõtvalt võiks vanarahva tarkust järgi korrates väita järgmist: kuidas küla koerale, nõnda koer külale. Hea loob head ja vastupidi.

Seega on välimus inimese üks väärtuslikemaid valuutasid. Atraktiivsemad inimesed on üldiselt ka edukamad, mis tähendab, et investeeringutasuvus iluoperatsioonide puhul on kahtlemata väga kõrge. Kindlasti tuleb siin aga teadvustada seda, et peab oma kannatust kasvatama, sest reaalseid tulemusi ei pruugi näha kohe.

 

Mis on need faktorid, mis plastilise kirurgia hinnad kujundavad?

Nagu eelpool mainitud, siis on plastilise kirurgia hinnad paljude jaoks üsna soolased. Samas on tegemist inveseeringuga, mis “toob sisse” terve elu.

Hindade kujunemise juures on mitmeid olulisi asjaolusid. The Health Clinic’u juhi Mihkel Adamsoni sõnul tuleb arvestada paljude nüanssidega, millest määravaimaks on otsesed operatsioonikulud. “Näiteks operatsioonitoa rent koos meditsiinipersonali ja narkoosiga, mis sõltub omakorda operatsiooni kestvusest ning kasutatavatest materjalidest ja tarvikutest. Siia lisanduvad kõik ravimid ning ka haiglas ööbimine ja toitlustus.”

Adamsoni selgitusel tuleb kindlasti arvestada ka erinevate operatsioonide eripäradega. “Näiteks rinnasuurendusoperatsiooni puhul tuleb hinnale juurde ka implantaatide maksumus. Samuti lõikava kirurgi töötasu ning meie kliinikus sisaldab operatsiooni maksumus ka kõikide võimalike operatsioonijärgsete komplikatsioonide ravi haiglas viibimise ajal.”

Kui Sul tärkas teema vastu tõsisem huvi, siis soovitame lugeda lisaks ka meie vanemaid blogipostitusi. Näiteks, kuidas kujuneb rasvaimu hind, mis on silikoonide maksumus ja kui palju läheb maksma ninaoperatsioon.

 

Tutvu kindlasti ka meie hinnakirjaga ning tule enne otsuse langetamist konsultatsioonile.

Tekkis küsimusi seoses plastilise kirurgiaga? Võta meiega ühendust!