fbpx

Poole Kergem Elu

Poole kergem elu

Kõige terviklikum bariaatriaprogramm maailmas

Bariaatriline kirurgia on konkurentsitult kõige tõhusam ja kiirem viis oma kaalu kontrolli alla saamiseks, kuid enamikel juhtudest on tegemist 100% füüsilise lahendusega. Protseduur, mis füüsiliselt piirab tarbitava toidu hulka on küll elulise tähtsusega, kuid lõplik eesmärk ja lahendus – füüsiline ja vaimne rahulolu, saabub alles siis, kui lisaks kehale on pööratud tähelepanu ka vaimsele aspektile.

Poole Kergem Elu on loodud eesmärgiga pakkuda mitte ainult kaalukirurgia protseduuri ning sellega kaasnevaid kaalukaotushüvesid, vaid midagi hoopis terviklikumat.

Mõistame, et põhjus, miks kehakaal algselt kontrolli alt väljus ei ole pelgalt füüsiline, algpõhjus peitub hulga sügavamal. Me pakume midagi enamat kui kaotust kilogrammides ja keha rasvaprotsendis; me anname inimestele tööriistad ning juhised, mis võimaldavad neil suhtuda endasse ning ümbritsevasse positiivsemalt, enesekindlamalt ning oluliselt elujaatavamalt. Meie eesmärk on muuta inimese elu paremaks läbi üleliigse eemaldamise. Üleliigsena ei käsitle me pelgalt kilogramme ja rasvaprotsenti kehas, vaid ka negatiivsust, pessimismi ning minnalaskmisementaliteeti, mis on lubanud antud probleemil niivõrd kaugele areneda.

Keha ja vaim on lahutamatud. Just seetõttu olemegi loonud unikaalse programmi, mis kergendab keha ning rikastab vaimu, mille tulemus on poole kergem edasine elu.

Poole Kergem Elu Programmi kulg

Poole Kergem Elu 1

Esimene samm

Selleks on alati alati otsus. Antud programmi raames tähendab see konsultatsioonile tulemist. Konsultatsioonil otsustatakse üheskoos kirurgiga kõige sobilikum kaalukirurgia protseduur (mao pikisuunaline resektsioon, maost möödajuhtiv operatsioon, mini-gastric bypass operatsioon).

Poole Kergem Elu 2

Teine samm

Konsultatsioon toitumisspetsialisti / bariaatriaõega, kes tutvustab operatsioonieelset dieeti, vajalikke toidulisandeid ning esialgset režiimi.

Poole Kergem Elu 3

Kolmas samm

Operatsioonieelsed uuringud ja analüüsid (vereanalüüs, EKG, ultrasonograafia, gastroskoopia) ning operatsioon, mis leiab aset Eesti suurimas erahaiglas Fertilitas või Ida-Tallinna Keskhaiglas. Haiglas viibitakse 1-4 ööd, sõltuvalt protseduurist.

Poole Kergem Elu 4

Neljas samm

Järelkontroll operatsiooni sooritanud kirurgiga.

Poole Kergem Elu 5

Viies samm

Viimane samm on märgiline. Just siis algab toitumisjuhiste, menüü ning treeningplaani koostamine. See on samm, mis laob kõige tugevama vundamendi edasiseks täisväärtuslikuks eluks.

Poole Kergem Elu lisandväärtused

Täisväärtuslik toitumine

Pärast operatsiooni on korrektne toitumine elulise tähtsusega. Selle eest, et menüüs oleks olemas kõik vajalikud toitained, hoolitseb kliinilise toitumise spetsialist Anni Laas. Kuna iga inimene on unikaalne, on ka loodud toitumisjuhised individuaalsed igale patsiendile. Samas – toitained on pelgalt pool tervikpildist. Teine ning isegi olulisem osa on toitude vorm, ehk maitsvate roogade valmistamine lähtudes Anni Laas’i koostatud toitanete juhistest. Selle eest, et loodud toidud oleks maitsvad ning nauditavad, kannab hoolt Erik Orgu. Nende kahe spetsialisti koostöö tulemusena saab iga patsient veenduda, et tervislikult toitumine on sageli palju nauditavam kui endine harjumuspärane menüü.

Poole Kergem Elu 6

Kehaline aktiivsus

Sport on tähtis osa täisväärtuslikust elust. Seetõttu on see ka osa Poole Kergem Elu programmist. Käesolev terviklahendus hoolitseb selle eest, et patsiendil oleks olemas kõik võimalused ja vahendid, et mugavalt tõsta oma kehalist aktiivsust. Liitudes programmiga pakume me esmast treenimisvarustust (treeningrõivad ning jalanõud) ning pooleaastast liikmelisust ühes Eesti parimas spordiklubide ketis koos esmase personaaltreeninguga (kui olete juba mõne muu spordiklubi liige ning vahetada ei soovi, pakume sama sisuga paketti Teie koduklubis). Selle eesmärk on tõestada, et sportimine ei pea olema intensiivne – see saab olla mõõdukas, meeldiv ja kõige olulisemalt – tulemuslik.

Poole kergem elu programm

Vaimne tugevus

Keha ning vaim on lahutamatud. Just seetõttu on vaimsed väärtused – nende arendamine ning motivatsiooni tugevdamine Poole Kergem Elu bariaatriaprogrammi nurgakiviks.

Liitudes programmiga pakume me paeluvaid raamatuid ning kütkestavaid filme, mille eesmärk on kasvatada inimese seesmist indu. Soovi olla parim versioon iseendast ja vastupidavust selle eesmärgi saavutamisel. Inimvõimetel ei ole muid piire kui need, mis me ise endile seame. Poole Kergem Elu aitab neid piire kaugemale lükata kui esmalt eales arvata oleks võimalik. Lisaks igapäevastele motivatsioonitööriistadele pakume me ka konsultatsiooni psühholoogiga juhuks, kui see peaks olema vajalik. Gunnar Aarma on väga tabavalt öelnud – tõeline areng saab toimuda ainult läbi raskuste, meie ülesanne on olla tugev pidepunkt ja kaaslane sel arenguteekonnal.

Poole Kergem Elu 7

Samuti on kõigil programmiga liitunutel võimalik teostada kõhu-, rinna-, reie- ja õlavarreplastika protseduure soodushindadega.

Miks liituda Poole Kergem Elu programmiga

Esmane eesmärk on tulemuslikult kaotada 50% kuni 70% ülekaalust kahe aastaga ning võita juurde eluaastaid. See võimaldab seljatada hulgaliselt ülekaaluga vältimatult kaasnevaid haigusi sh. diabeet, südamega seotud haigused, artriit, kroonilised peavalud, maksahaigused, artroos, kõrge kolesterooli- ning vererõhutase, vähkkasvajate suurenenud tekkeoht ja ateroskleroos.

Kaugem eesmärk on märkimisväärselt täisväärtuslikum elu. Oluline osa programmist on vaimse tugevuse arendamine ning kahjulike mõttemallide muutmine – omandatud tööriistad ning mentaliteet tagab õnnelikuma ning seeläbi rikkalikuma edasise elu.

Programmi hind ja mida see sisaldab

Programmi maksumus on 6490 €
* võimalik tasuda ka järelmaksuga

Mis sisaldub hinnas?

  • Konsultatsioon
  • Protseduuride ettevalmistus
  • Operatsioon ja vajalikud uuringud
  • Toitumisnõustamine Anni Laasi ja Erik Orgu poolt
  • Toitumisjuhised koos spetsiaalsete retseptidega
  • Treeningpakett (6 kuud)
  • Esmane treeningvarustus
  • Personaaltreening
  • Personaalne nõustamine
  • Motivatsioonipakett

Selleks, et veenduda oma sobivuses programmiga liitumiseks või mõneks teiseks bariaatrilise kirurgia protseduuriks, palume Teil meiega ühendust võtta SIIN.