fbpx
rasva siirdamine

Loomulikkus on täna väga hinnatud märksõna. Seda nii oma elukeskkonna kujundamises (majaehituses ja sisedisainis kasutatavad materjalid, rõivad) kui viisis, kuidas Sa oma elu elad (toitumine, transport, prügi sorteerimine jms). Ka oma rindade suurendamine loomulikult kuulub siia alla.

Rindade suurendamine loomulikult tähendab omaenda üleliigse rasva kasutamist piirkonnas, kus seda piisavalt ei ole. Meditsiinilises kõnepruugis kasutatakse terminit lipofilling. Oled sellest ehk kuulnud? Uurime aga esmalt, mis üleüldse mõjutab rindade suurust.

 

Millest sõltub rindade suurus?

  • Geenid. Kui Sul on n-ö looduse poolt kaasa antud väikesed rinnad, siis on neid 100 protsendiliselt loomulikul viisil, mis ei hõlma ühtegi kirurgilist protseduuri, võimatu suurendada. Fakt, et Sinu emal oli D-korv, ei tähenda, et see järgmisele põlvele edasi kandub (kuid võib nii minna ülejärgmise põlve puhul).
  • Hormoonid. Hormoonid, mis vastutavad rindade kasvu eest, on östrogeen ja progesteroon. Kui emb-kumb hormoon on tasakaalust väljas, siis võib see mõjutada ka rindade suurust. Hormoonide tõttu muutunud rindade suurus on muudetav, seda saab teha korrigeerides oma toitumist või kirurgilise protseduuri abil.

Rolli mängib ka metabolism: kui Sinu keha põletab rasvu kiiremini, kui tavaliselt, siis on Sul suure tõenäosusega ka väiksemad rinnad. Sest nagu me teame, on rinnad enamjaolt just rasvkude. Sel juhul on väga keeruline oma rindasid loomulikult viisil, ilma operatsioonita, suurendada.

 

Rindade suurendamine loomulikult on oma rasva siirdamine

  • Lipofilling ehk rasva siirdamine. Omaenda rasva siirdamine rindade suurendamiseks on end aastatega korduvalt tõestanud. Tegemist on loomuliku viisiga oma büsti kasvatada, antud protseduur on suhteliselt kergekoeline ning ka taastumine on võrdlemisi kiire. Rindade suurendamine loomulikult on jätkuvalt populaarne ning üha enam naisi valib just selle viisi oma rindade suurendamiseks. Tulemus püsib üldjuhul aastaid (seda juhul, kui Sinu kehakaal mingil põhjusel drastiliselt ei muutu) ning tegemist on lausa win-win olukorraga: problemaatilisest piirkonnast (tuharad, kõht) eemaldatud rasv siirdatakse rindadesse.
  • Oma rinna suurust saab õige pisut ka muul moel mõjutada. Antud viisid ei ole aga kindlasti väga tulemuslikud ega ka püsivad. Näiteks võimlemisharjutused, mis tugevdavad Sinu rinnalihaseid. NB! See meetod ei kasvata korvi suurust, vaid tekitab lihase kasvades illusiooni, et Sinu rinnad on suuremad. Tea, et võimlemise läbi lihaste kasvatamine võtab oma aja ning harjutused aitavad pigem sellega, et rinnad vanemaks saades n-ö ära ei vajuks.
  • Kuid, eks rinnalihaste treenimine on kasulik nii ehk naa. Need toetavad hästi ka rasva siirdamise protseduuril saavutatud tulemust. Pakume välja mõned harjutused, mida Sa teha saaksid: kätekõverdused, rinnalt surumine ja rööbaspuudel rinnalt surumine.
  • Ka õige toitumine toetab lipofillingu abil saavutatud tulemuse kestvust. Lisaks tervislikule ja tasakaalustatud menüüle imiteerivad näiteks lambaläätsed ja maarjaohakas hormoone, mida keha kasutab imetamise ajal ning apteegitilli seemned reguleerivad östrogeeni taset.
  • Kokkuvõtvalt võiks öelda, et parim (ja kestvaim) viis on siiski rindade suurendamine loomulikult oma üleliigse rasva abil ning harjutused ja toitumine on vaid toetavad tegevused.

 

The Health Clinic kirurg dr. Martin Adamson kirjeldab rasva siirdamise protseduuri veidi lähemalt: “Rasvaimuks kasutatakse eri seadistusega spetsiaalset rasvaimu aparatuuri (nt. Water-Jet). Operatsioon toimub üldnarkoosis ja kestab keskmiselt üks tund. Operatsioonijärgse päeva hommikul võib patsient juba kodusele ravile suunduda, kuid teadmiseks, et järgmisel paaril nädalal on operatsiooni piirkondades näha turset ja sinikaid. Nende ulatuse minimaliseerimiseks anname patsiendile kaasa survepesu, mis piirkondi modelleerib. Kirjutame välja ka tromboosi ennetava ravimi ja profülaktilise antibiootikumi. Rind saavutab tavapärase loomuliku struktuuri 2-3 kuuga.”

 

Loe lisaks meie varasemat postitust müütide kohta, mis rasva siirdamise kohta ringlevad. Tutvu lisaks mõttekäiguga, kuidas rindade suurendamine Sinu elu kõige väärtuslikumat aega pikendab.

 

Tekkis soov oma rindu loomulikul teel suurendada? Võta meiega ühendust!