fbpx
Rasvansiirto

Vahel mängib geeniloterii meile kätte üsna õnnetu komplekti: nii istmik kui rinnad on väikesed. Või siis vastupidid ‒ tagumik ja büst on väga (või isegi ülemäära) volüümikad. Olenemata emmast-kummast versioonist on tulemus kas liiga kiitsakas või liiga korpulentne. Harva n-ö näkkab ehk füüsis on juba looduse poolt antuna seksikalt kurvikas. Mida aga olukorra parandamiseks teha saaks?

Rindade suurendamine rasva siirdamisega on kindlasti üks hea viis, kuidas oma liiga volüümikast istmikust lahti saada ja seeläbi oma väikseid rindasid suurendada. Vanad eestlased ütleksid selle peale, et kaks kärbest ühe hoobiga! Igal juhul tundub see olevat nagu üks hea diil.

 

Terves kehas terve vaim!

Igaüks meist tahab elada just sellises kehas, nagu tema jaoks ideaalne ja võimalikult sobilik on. Loodusele selles osas aga soove esitada ei saa. Vähemalt hetkel veel mitte, kuid eks näis, kuidas tehnoloogia ja teadus järgnevate aastakümnete jooksul arenevad.

Fakt on see, et kui Sa oled rahul enda kehaga, oled Sa rahul ka (suures plaanis) kõige muuga. Väga tihti on üldise rahulolematuse põhjuseks just nimelt kehavormid ja füüsiline väljanägemine. Tahame seda või mitte. Sellest rahulolematusest võib välja areneda püsivam vaimne ängistus, mis võib omakorda eskaleeruda ja jõuda välja kõike matva depressioonini. Julgeme soovitada ‒ kui tunned, et geeniloterii on Sind alt vedanud ning trenn ega toitumine ka ei aita, siis pöördu julgelt meditsiini poole.

 

Milleks valida rindade suurendamine rasva siirdamisega?

Lühike vastus on, et see on väga efektiivne ja vaieldamatult üks ohutumaid kirurgilisi meetodeid. Lipofilling ehk rasva siirdamine kogub üha rohkem populaarsust üle terve maailma. Sest see on loomulik ja loomulikkus on märksõna, mis globaalsel tasandil üha enam kandepinda kogub.

Toome järgnevalt välja 5 fakti, miks rasva siirdamine hea mõte on:

  • Tulemused püsivad kaua aega, sest üle kantud rasva hulk muutub ainult kardinaalse kehakaalu muutusega.
  • Kasutatakse loomulikku enda kehast pärinevat materjali.
  • Operatsioon võtab vähe aega, toob endaga väheseid ebamugavusi ja operatsioonist taastumine on samuti kiire.
  • Kogu protseduur on minimaalselt invasiivne ja vähese komplikatsiooniriskiga, sest kasutatakse n-ö oma materjali.
  • Väga väike võimalus, et tekivad ja/või jäävad armid. Seda eriti siirdamise lähtekohas, sihtkohas puudub see täielikult.

PS! Oma rindu ei pea suurendama ning istmikku vähendama. See on igaühe enda otsustada. Kui Sa aga tunned end oma kehas halvasti või lausa valesti, siis tasub selles osas midagi ette võtta. Sinu elukvaliteet peab olema võimalikult kõrge ning iganenud arusaam, et looduse poolt antut muuta ei tohi, on ‒ nagu mainitud ‒ iganenud.

 

Vaata lisaks, kuidas rasva siirdamine toimib. Loe ka meie varasemat blogipostitust rindade suurendamise kohta omaenda rasva abil. Ja sellest, kuidas oma rasvaga kurve luua.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust!