fbpx
silmalaugude lõikus

Üks detail, mis on paljudel enda välimuse juures pinnuks silmas, on lõtvunud või allavajunud silmalaud. Enamjaolt tuleb see muutus vanusest, elustiilist või tervisest, mõni on aga terve oma elu veetnud talle sobimatute laugudega. Silmalaugude lõikus saab sellega aidata – protseduur on kiire, enamikel juhtudel püsiv ning võib taastada näos aastatetaguse nooruse.

 

Silmad kujundavad muljet kõige enam

Ükskõik, kas tegemist on igapäevaste vestluste, töösuhtluse või isegi austajatega – pilk ütleb nii mõndagi. Detailid kujundavad ju üldise mulje. See on ka miski, mis inimestele sageli esimesena meelde jääb.

Kortsud ja laugude iseärasused võivad paljude pilku kaunistada, küll aga on neid, kes sellega enda puhul ei nõustuks. Viimaste õnneks on silmalaugude korrigeerimine lihtsasti tehtav. Võrreldes muude ilukirurgiaprotseduuridega, on silmalaugude lõikus:

  • kiire – kestab 0,5 – 1,5 tundi;
  • ilma üldnarkoosita, mis tähendab lühemat haiglakülastust;
  • püsiv, hilisemad muutused on väga erandlikud.

Võimalik on korrigeerida ainult ülemisi või alumisi laugusid, või mõlemaid. Nooruslikum, siledam ja sümmeetrilisem pilk, mille silmalaugude lõikus toob, annavad tervele näole ja isegi hoiakule palju juurde.

 

Silmalaugude lõikus toob loomuliku tulemuse

Kuna protseduur kas taastab kunagist välimust või toob kaasasündinud eripärasuste tagant välja soovitud näojooned, võid kindel olla, et operatsioonijärgne välimus ei jäta võõrast muljet. Professionaalse ilukirurgia tulemus peaks alati täiendama ja siluma olemasolevat välimust, silmalaugude lõikus on juba olemuse poolest sellele suunitletud.

Loomulikult tuleb endale anda aega paranemiseks – armid võivad hääbuda kuni 4 kuud, kuid pole selle aja jooksul üldjuhul eriti nähtavad. Silmade tundlikkus ei kesta tavaliselt rohkem kui paar nädalat.

 

Mida protseduur hõlmab?

  • Kohalikku tuimestust
  • Väikeseid lõikeid silmade ümber
  • Lõdva naha ja rasvkude eemaldamist
  • Silmalaugude lihaste pingutamist
  • Lõpuks lõikekohtade õmblustega sulgemist

Lõikuse käigus ei tunne patsient midagi ja et oleks tagatud võimalikult mugav olek, antakse enne protseduuri lõdvestavat ravimit. Igasugune ajaline ja mugavustunde arvelt võetud investeering on väike, võrreldes sellega, et tulemus kestab vähemalt mitmeid aastaid.

Sarnasel teemal veel: „Näolõikus tõestab, et aastad ei ole otsaette kirjutatud”