Biorevitalisatsioon on kaasaegne ennetusmeetod ja vahend naha kvaliteedi parandamiseks hüaluroonhappe süstidega. Biorevitaliseerimine võib oluliselt parandada naha seisundit mis tahes kehapiirkonnas. Näiteks nägu, dekoltee, käed, ja kael.
Biorevitalisatsioon ehk naha nö taaselustamine on protsess, mis käivitab naha loomuliku rakkude uuenemise läbi hüaluroonhappeseerumite süstimise. Hüaluroonhape on meie keha üks olulisemaid komponente, mis on kehas looduslikult esinev suhkur, mida leidub paljudes kudedes: luudes, sidekudedes, veres ja muidugi nahas. Aine ise on oma omadustelt hüdrofiilne ehk imab ja seob endasse niiskust ning stimuleerib elastiini ja kollageeni sünteesi, kaitseb nahka vabade radikaalide eest ja aitab nahal noorem välja näha. Alates 22. eluaastast hakkab hüaluroonhappe tootmine kehas aeglustuma. 40-aastaselt kiireneb hüaluroonhappe lagunemise protsess hüppeliselt ja 50-aastaselt muutub hüaluroonhappe hulk inimese kehas kaks korda väiksemaks kui see oli nooruses.
Biorevitalisatsioonihoolduses sisalduv hüaluroonhappe niisutav jõud toidab naharakke sügaval tasemel ning annab tulemuseks elastse, noorema välimusega naha. Biorevitalisatsioon käivitab keha enda taastumisprotsessid ja rakkude taastumise; see parandab vereringet, andes nahale elastsuse ja loomulikult värske jume.
Hüaluroonhappe naha alla süstimiseks kasutatakse väga peenikest nõela. Pärast biorevitalisaatorite süstimist võib süstekoha ümber nahapinnale tekkida kerge turse, punetus, sinikad ja paapulid. Tavaliselt kaovad kirjeldatud reaktsioonid täielikult 24 kuni 72 tunni jooksul. Protseduur kestab tavaliselt 20 kuni 40 minutit. Täielik ravikuur koosneb 3 kuni 5 seansist, kuid naha kvaliteedi positiivseid muutusi on näha juba pärast esimest protseduuri. Seansside arvu määrab arst konsultatsiooni käigus ja see sõltub naha esialgsest seisundist. Iga seansi vahel tehakse 21-30-päevane paus. Sellised pausid on pikaajaliste tulemuste saavutamiseks olulised.