fbpx

Täitesüstid

Täitesüstid

Mis on täitesüstid ja kuidas need toimivad?

Vanemaks saades väheneb nahas olev naturaalse kollageeni ja elastiini hulk, sest rakkude võimekus neid noorendavaid aineid toota väheneb. Nahk muutub kuivemaks, õhemaks ega suuda enam endise võimekusega taastuda. Sündides on meie kehas palju hüaluroonhapet, kuid vananedes hüaluroonhappe varud kehas vähenevad ning nahk saab vähem tuge, mille tulemusel tekivad kortsud ja jooned.

Nahale volüümi lisades, kortse ja vagusid tõstes ja siludes muutub inimese välimus värskemaks ja nooruslikumaks.

Kortsude ravi täitesüstidega hõlmab reeglina pisikese süstlaga tehtavaid süste looduslikult esineva tootega (hüaluroonhape). Ebamugavustunne on minimaalne, kuna protseduur kestab väga lühikest aega. Täitesüstide protseduuri esteetilised tulemused on näha vahetult pärast ravi. Kortsude ravimine täiteainetega käib kiirelt ning ei jäta arme.

The Health Clinicus kasutatavate täitesüstide brändide valik sisaldab mitmesuguseid tooteid, mida saab kasutada erinevate piirkondade raviks, alates peenetest joontest tundlikumatel näoosadel kuni sügavate kortsudeni nahas.

Spetsiaalsete huulte täiteainetega saab protseduure teostada ka huultel. Tänapäeva kvaliteetsed täiteained on valmistatud hüaluroonhappest, mis on kehas looduslikult esinev aine ning seeläbi on sellega teostatavad protseduurid palju turvalisemad kui varasemalt.

 

Milles protseduur seisneb?

Täitesüsti protseduur kestab umbes 15-30 minutit ning selle tulemused kestavad kuni 18 kuud. Mõnel juhul on patsiendid tulemusi nautida saanud lausa 24 kuud. Sellegipoolest on täitesüstide protseduuri mõjud täielikult tagasipööratavad.

Nii nagu iga teise süste hõlmava protseduuri puhul võib ka täitesüstidega kaasneda mõningast paistetust ja väikseid verevalumeid. Need peaks ära kaduma paari päevaga ning seni on neid kerge meigiga katta.

 

Kellele see protseduur sobib?

Täitesüste saab kasutada paljudel patsientidel ja seda tehakse peamiselt nahale noorema ilme andmiseks, joonte ja kortsude vähendamiseks. Teised sobivad kandidaadid on inimesed, kes soovivad lisada näole struktuuri ja lopsakust.

Palju on patsiente, kelle nägu on ära vajunud väga aktiivse elustiili tõttu (näiteks jooksjatel). Täitesüstid aitavad taastada mahu kao, mis hakkab loomulikult süvenema kolmekümnendate eluaastate lõpus, ning annavad värskema ja noorema välimuse.

 

Kes peaksid sellisest protseduurist hoiduma?

Teadaolevalt ei ole see protseduur lapseootel ega rinnaga toitvatele naistele ohtlik, sellegipoolest soovitame neil sellest ravist pigem hoiduda.

 

Milliste tulemuste saamiseks on see protseduur mõeldud?

Tulemused peaksid olema tagasihoidlikud, nii et meie patsiendi sõbrad ja tuttavad arvaks lihtsalt, et ta näeb hästi puhanud ja oma vanuse kohta võrratu välja.

Protseduuri mõju kestab 18–24 kuud, kuid loomulikult toimub mõju lahtumine järk-järgult, mistõttu ei esine järske dramaatilisi muutusi. Kui mõju hakkab hajuma, on tark protseduuri korrata.

Sageli tulevad patsiendid kliinikusse ja osutavad konkreetsele kortsule või joonele näos, mis neile ei meeldi. Tõelised spetsialistid ei keskendu sellele ühele joonele, vaid vaatavad ja ravivad nägu tervikuna, sest vaid ühe joone muutmine võib viia ebaloomuliku välimuseni, mis on tasakaalust väljas. Mõnikord kurdavad patsiendid, et nad paistavad kurva, väsinuna või kurjana ka siis, kui on tegelikult puhanud ja heas tujus. Sellistel juhtudel ei ole murekohaks üks kindel joon või korts, vaid mitu eri faktorit, mille parandamisviise spetsialist patsiendiga arutama peaks.

On tähtis tunda, et teie valitud spetsialist teab, mida te soovite ja oskab seda turvaliselt teostada: protseduurile peaks eelnema partnerlussuhe, mille raames saate spetsialistiga vabalt suhelda, nii et ta mõistab süvitsi teie soove ja ootusi.

ilusüstid

täitesüstid

täitesüstid tallinnas

ilusüstid tallinnas

täitesüstide hind

täitesüstid

 

Mida peaksid küsima arstilt enne, kui otsustad protseduuri kasuks?

  • Kuidas on ta kvalifitseeritud protseduuri teostama?
  • Milliste kaubamärkide tooteid ta kasutab ja miks just neid?
  • Kas kasutatav toode on põhjalikult testitud ja selle mõjusid uuritud?
  • Kui rahul on teised patsiendid tulemustega olnud?
  • Millised on võimalikud kõrvalmõjud?
  • Millist järelhooldust sulle pakutakse?
 
Vaata videot, milles Health Clinicu esteetilise meditsiini arst dr. Elo Kuum vastab sagedasti tekkivatele küsimustele seoses täitesüstidega.

 

 

Täitesüstide hinnad

Kolmandal ilusüstide visiidil (k.a) liitud automaatselt Health Clinic lojaalsusprogrammiga, mis pakub sulle edaspidi -10% soodustust kõikidelt ilusüstide ja niitide protseduuridelt. 

 
Tavahind / hind püsikliendile:

Huuled (1 ml) – 330 € / 297 €
Süvakudede tõstmine/põsesarnad, nasolabiaalid, oimupiirkond, lõug (1 ml) – 300 € / 270 €

 
Biorevitalisatsioon

Sõltuvalt tootest ja kogusest – al. 170 € 

 
Arsti esmane konsultatsioonitasu on 75 eurot. Kui konsultatsioonile järgneb samal külastusel süstimine, siis see arvestatakse protseduuri hinnast maha.