fbpx

Õlavarreplastika

õlavarreplastika

Õlavarreplastika eesmärk on anda tagasi õlavartele nooruslikum välimus. Õlavarreplastika on protseduur, mille käigus eemaldatakse lõtvunud ja väljaveninud nahk. Kui üleliigne nahk ja rasvkude eemaldada, võib õlavarre lõtvusest täielikult vabaneda ning tulemuseks on pringim ja nooruslikum kontuur. Protseduur sobib inimestele, kelle õlavarte nahk on tugevalt välja veninud kas kaalukaotuse või vanuse tõttu.

 

Kirurg Dr. Siim Simmo / dr. Rein Adamson
Anesteesia Üldnarkoos
Lõikuse kestus 1,5-2,5 tundi
Ööd haiglas 1
Vajalik puhkus 1-2 nädalat
Hind al. 3290 € (sisaldab rasvaimu)
Järelmaks Alates 89 € / kuus. Taotle järelmaksu siin.
BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS

 

Geneetika, vanus või kiire kaalukaotus võivad kaasa tuua olukorra, kus nahk kaotab paksuse, elastsuse ja sidususe aluskoega. Gravitatsioon tõmbab õlavarre nahka allapoole ning põhjustab naha lõtvust, mida ei saa parandada dieedi või trenniga. Õlavarreplastikaga saab õlavarre ümber modelleerida, pingutades ripnevat nahka.

Õlavarte pinguldamine parandab õlavarte proportsiooni ülejäänud kehaga ning patsiendid leiavad lisandväärtusena paremale keha välimusele ka seda, et nende riided istuvad ilusamini selga.

 

Õlavarreplastika protseduuristÕlavarreplastika 1


Operatsioon viiakse läbi üldnarkoosis. Kuigi protseduur kohandatakse sobivaks just Teie vajadustele, sooritatakse enamasti ka rasvaimu, mida tehakse küünarnuki ja õla piirkonda tehtud väikeste sisselõigete kaudu. Pärast seda eemaldatakse kaenlaaluse piirkonnast tükk üleliigset nahka ning samuti ka õlavarre siseküljelt ning arm jookseb kaenla alt kuni küünarnukini. Samal ajal pingutatakse tõhusalt ka sügavamaid kudesid, seejärel suletakse pinguldatud nahk ja sügavamad koed uuesti. Protseduuri lõpuks asetatakse haavale elastikside.

 

Taastumine

Olenevalt Teile tehtud protseduuri ulatusest, lahkute haiglast järgmisel päeval elastikside käsivarte ümber seotud. Kuigi saate oma käsi kohe kasutada, et nägu pesta, süüa ja kirjutada, ei soovita me tõsta käsi kõrgemale kui 90kraadise nurga alla kehast vähemalt kahe nädala jooksul. Töölt peate puuduma kolm kuni seitse päeva, see sõltub paljuski ka töö iseloomust.

Õlavarreplastika järgselt kogete tõenäoliselt, et haavadest immitseb pisut vedelikku. Vahel asetatakse paariks päevaks naha alla väikesed drenaažitorud, et vältida vedeliku kogunemist. Samuti võib kirurg põletiku vältimiseks antibiootikume välja kirjutada.

Ärge oodake, et kohe pärast operatsiooni end hästi tunnete ja kena välja näete. Kuigi uusimad tehnoloogiad vähendavad operatsioonijärgset ebamugavust, võite ikkagi kogeda valu, põletustunnet, turseid, verejookse ja ajutist tuimust. Valu saab kirurgi määratud ravimitega kontrolli all hoida, kuid paar päeva võite end tunda kange ja hellana. On normaalne, et paar päeva või nädalat pärast operatsiooni tunnete end äreva või masendununa. See kaob peagi, kui hakkate end paremini tundma ja ka ilusam välja nägema.

 

Õlavarreplastika tulemused

Õlavarreplastika optimaalseks tulemuseks on kaunid, tasakaalus ja proportsioonis õlavarred. Võite tunda end enesekindlamalt ja mugavamalt igasugu rõivastuses, eriti aga varrukateta kleidis. Juba esimese nädala möödudes pärast protseduuri on tulemused loomulikud ja esinduslikud, kuid järgmise kolme kuni kuue nädala jooksul muutuvad need veelgi paremaks.

 

Vaata videot, milles dr. Simmo vastab kõige sagedasematele küsimustele, mis seoses õlavarreplastika operatsiooniga tekkida võivad

 

 

Jäin väga rahule nii kogu meeskonna kui ka Dr. Adamsoni suurepärase tööga! Tõesti usaldaksin iga kell end uuesti teie kätte! Evelin

LOE TAGASISIDESID

Galerii enne / pärast piltidega

 

KÜSI LISAINFOT VÕI BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS