fbpx

Näo feminiseerimine

Näo feminiseerimine

Näo naiselikumaks muutmine ehk feminiseerimine

Naiselik nägu ei ole seotud ühe konkreetse näojoonega, kuid pigem mõjub naiselikult näo üldmulje. Naiselikumaks peetakse näiteks täidlasemaid põski koos lopsakate huultega, kitsamat ja teravamat lõuga. Õigetesse piirkondadesse täiteainet süstides ja kombineerides seda ka botuliintoksiiniga, saab näole anda üldiselt kaunima, pehmema ja naiselikuma ning värskema mulje, säilitades samal ajal näo proportsioonid.

Näo feminiseerimise protseduurid on kogunud populaarsust nii naiste seas, kes soovivad saada või taastada naiselikumat välimust kui ka meeste seas, kes soovivad välja näha naiselikumad. Välimust on lihtsam kui kunagi varem sisemise minaga vastavusse viia, et peeglisse vaadates saaks tunda end rahul ja õnnelikuna.

Kuigi ka keerulisemad kirurgilised võimalused on olemas, on need siiski sageli kulukamad ja hõlmavad märkimisväärset taastumisaega. Seetõttu on näo mittekirurgiline feminiseerimine populaarne valik.

 

Lõuajoon

Meie ühiskonnas peetakse laia nö kandilist lõuajoont traditsiooniliselt mehelikuks, samas kui kolmnurksemat, teravamat lõuga peetakse naiselikumaks. Meestel on geneetiliselt tugevam ja laiem lõualuu ning seetõttu on nende lõug kandilisem ja märgatavalt nurgelisem.

Lõuajoone kuju muutmine täitesüstidega ja mälumislihase suuruse vähendamine botuliintoksiiniga aitab meheliku välimusega nägu naiselikumaks muuta.

 

Põsed

Näo keskosa täitesüstidega manipuleerimine ja põskedele teravuse andmine aitab seda piirkonda tõsta ja seeläbi luua naiselikumad kontuurid. Selline täitesüstide tegemine on eriti efektset tulemust andev, kui seda rakendatakse kombineeritult koos lõuajoone korrigeerimisega. Põskede täiteaine annab sageli patsiendi näole ka üldise noorema ja värskema ilme.

 

Huuled

Lopsakad huuled on samuti üks naiseliku üldmulje olulisi osi. Naiste huuled on üldiselt lopsakamad ja täidlasemad kui meeste huuled. Naiselikud huuled on sageli ka ninale palju lähemal kui meeste huuled. Täiteained huultesse võivad parandada patsiendi loomulikku huulekuju ja ettevaatlikult naiselikumat kontuuri luues ei mõju need ka ülepaisutatud nö „pardihuultena“.

 

Kulmud ja otsmik

Silmad ja kulmud on olulised naiseliku üldmulje tekitajad, kuna need on kõige ilmekamad osad näost. Naiste silmad on ajalooliselt olnud rohkem rõhutatud ja suuremad. Kindlasti on siin märkimisväärne roll ripsmetel ja make-upil, kuid ka naiste kulmud on üldiselt veidi kõrgemal ja kumeramad, mis tekitab suuremate silmade mulje.

Väsinud ja nö „raskete“ kulmude pehmendamine ja tõstmine võib olla kasulik näo naiselikuks muutmisel. Üks hea ja lihtne võimalus kaarekujulise ja kõrgema kulmu saavutamiseks, mis muudab avaramaks ka silmade ava, on kogu piirkonna lihaste manipuleerimine botuliintoksiiniga.

 

Oimukoht

Täitesüstid oimupiirkonnas võivad luua nooruslikuma ja naiselikuma välimuse. Tehnikat saab kasutada ka sama piirkonna volüümi taastamiseks, kui ealised muutused seda nõuavad. Eesmärk on pehmendada üleminekut oimuõõnsustelt sügomaatilisele (põsesarnade) piirkonnale. Samuti saab mainitud piirkonnas õiget tehnikat kasutades täitesüstidega kulmu saba tõsta.

 

näo naiselikumaks muutmine näo feminiseerimine

 

Kuigi nägu saab botuliintoksiini ja täiteainete abil feminiseerida, on siiski mõned näojooned, mis võivad nõuda ka opereerimist. Näiteks ülahuule tõstmine ninale lähemale, näo ringlõikus, üla- ja alalaugude tõstmine naha lõtvumise korral jne.

Nagu alati, on ülioluline, et patsiendid valiksid hoolikalt hea ja kogenud arsti. Koos arstiga saab konsultatsioonil otsustada, milliseid protseduure või operatsioone soovitud tulemuse saavutamiseks vaja võiks minna.

Kaunima ja naiselikuma näo saavutamine on enesekindlust andev ja elumuutev. Täitesüstide, botuliintoksiini ja teatud juhtudel ka näoniitide kasutamine on suurepärane algus enne kirurgilisi protseduure.

 

Protseduuri maksumus

Tavahind / püsikliendile
999 € / 899 €

Hind sisaldab:
* 1 ml Juvederm Voluma
* 1 ml Juvederm Volux
* 20 ühikut botuliintoksiini

 

Health Clinicus teostavad näo feminiseerimise protseduure esteetilise meditsiini arstid ja tippseptsialistid dr. Elo Kuum ja dr. Heleia Nestal Zibo.

 

KÜSI LISAINFOT VÕI BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS