fbpx

Klientide tagasiside

klientide tagasiside elina born

Klikkige Teid huvitaval protseduuril, et näha klientide tagasisidet.

Olin rindade suurendamise peale juba viimased 10 aastat mõelnud. Aga ei osanud kusagilt alustada. Viimastel aastatel on paljud mu lähedased naised selle protseduuri läbi teinud. Seega hakkasin uurima, mis kliiniku ja arsti teenuseid nemad kasutasid. Päris paljudel kordadel käis läbi Health Clinic ja dr. Siim Simmo. Ja nii ma julguse kokku võtsingi ning broneerisin konsultatsiooni aja. Väga mugav, et seda saab kodulehel teha. Kui ma esimest korda dr. Simmoga kohtusin, siis usaldasin teda koheselt. Ma kordagi ei kahelnud tema otsustes rindade suuruse osas jne.

Kliinikuga sujus kõik väga hästi. Sain oma küsimustele alati kiiresti vastused. Tundsin, et olen oluline ja minust hoolitakse. Juba esimest korda kliinikut külastades tekkis väga usaldusväärne tunne. Info jõudis minuni alati õigeaegselt. Kliiniku poolt oli kõik väga hästi organiseeritud. Kliinikus oli väga kodune tunne. Personal oli toetav, sõbralik, abivalmis…kõik, et end hästi tunda ja häid mälestusi kaasa võtta.

Operatsioonist taastumine oli minu jaoks raske. Kuid seda leevendas see pilt, mis mulle iga päev peeglist vastu vaatas. Ma iga päev enne pesema minemist pool tundi vaatasin seda imelist tulemust, mida olin 10 aastat edasi lükanud. Olen oma otsuse ja tulemusega väga rahul. Dr. Simmo, Te olete parim, aitäh ja kohtumiseni Health Clinic!

Epp / Rindade suurendamine

Kui te pole rahul oma rindadega, siis ärge oodake mingit imet, et need teile ükspäev siiski meeldima hakkavad, seda imet suure tõenäosusega ei juhtu. Mina pole mitte kunagi oma rindadega rahul olnud. Nimetasin neid ausalt öeldes „rebase ninadeks“ ning ka imetamise hetkel olid need väikesed, polnud mulle ka seda üürikest õnne antud. Pesupoest ostsin vaid pesu, mille sees oli piltlikult öeldes 15 cm polster – totaalne petukaup! Isegi 75A pesu oli tihtipeale suur ja rinnahoidjas puhus tuul. See on alati „minu“ ja „enesekindluse“ vahele tugeva kiilu löönud. Sõbrannade keskel muigame, et nii mõnedki üheöö seiklused on jäänud olemata, sest mingi hetk tuleb meelde, et oih, ees on petukaup ja „tissid kukuvad“ kohe eest. Väga armas on ka see, kui kodus elukaaslane väidab, et pole nendel rindadel midagi hullu ja tema pärast ei pea neid suurendama jne. Ka minule öeldi seda korduvalt ja aastaid. Tänu sellele ma ilmselt seda operatsiooni nii kaua edasi lükkasingi. Lõpuks mõistsin, et kõige tähtsam arvamus on minu enda arvamus ning kui mina ise oma rindadega rahul ei ole siis see ongi põhiline ja peamine põhjus, miks neid muuta. Kui mina ise olen õnnelik ja rahul iseendaga, siis see kindlasti mõjutab ka positiivselt minu ümber olevaid inimesi. Olen 32 aastat vana, oman nüüd ilusaid B suuruseid rindasid ning ei jõua ennast peegli ees ära imetleda! Pesupoes sain esimest korda elus valida pesu, milles pole grammigi petukaupa (suurendusi)! Ja ohh neid ülimugavaid seksikaid pitspesusid! Fantastiline tunne, ausalt! Olen heast tundest põhjuseta nii kaua ilma olnud. Ärge Teie olge, nautige seda tunnet varem! Käisin Dr. Simmo käe all ja jagub vaid kiidusõnu. Konkreetne kirurg, kes soovitab vastavalt keha proportsioone arvestavaid suuruseid. Taastusin operatsioonist 1,5 nädalat, viibides haiguslehel. See oli see aeg, kus vajasin kõrvalist abi toimetamisel. Isegi, kui taastumine võtab aega, on valulik jne, siis see kõik on minu enda kogemuse põhjal seda asja väärt. Valu väheneb ja möödub, enesekindlus tõuseb ja jääb!

Elen / Rindade suurenamine

Kui otsustasin rindu kohendada lasta siis oli ainuke valik mõttes dr. Siim Simmo. Seda siis arvestades kindlasti arsti kogemusi, profesionaalsust, tagasisidet ja ka enda sisetunnet. Kõik sujus täiesti plaanipäraselt. Operatsioonile eelnev ja järgnev põhjalikult ja profesionaalselt selgeks tehtud ja teostatud. Teenindus oli väga kiire ja väga meeldiv.

Nüüd kui möödas vaid kuu on tulemus täiesti super. Hirm oli armide ees kuid juba praegu on need väga vähe märgatavad peenikesed triibud. Rahulolu tulemusest kasvab iga päevaga. Koos rindade tõstmisega kadus ka “raskus” kõhult, mille tulemusena on kõht ideaalselt trimmis ja palju palju nooruslikum. Julgen väita, et olen hetkel elu parimas vormis tänu koostööle profesionaalse kirurgiga.

Aitäh meeskonnale ja kliinikule! Imetlen ja Tänan!

Mari / Implantaatide vahetus ja rindade tõstmine

Klienditeenindusega olen absoluutselt rahul. Kliinikus on väga armsad inimesed. Elu parim otsus 😍

Monika / Rindade suurendamine

Kõige sõbralikum ja parim personal kellega kokku puutunud olen.

Mitu aastat mõtlemist – ja otsustasin lõpuks ära teha. Ei kahetse hetkekski, et seda tegin. Tunnen ennast palju enesekindlamalt. Ja suured tänud parimale kliinikule ja personalile.

Kaidi / Rindade suurendamine

Suurepärane personal ja ilus kaasaegne kliinik!

Kogu kogemust saab kirjeldada ainult ülivõrdes! Alustades selgelt mõistetava infovahetusega konsultandi poolt, personaalse lähenemisega doktor Mart Elleri poolt, suurepärase ja hooliva personali poolt kliinikus ja kirsiks tordil minu naiseliku enesekindluse tohutu kasv.

Doris / Rindade suurendamine

Otsus oli peas küpsenud juba ligemale 20 aastat, et oma rindu lasta suurendada. Kevadel sai aeg broneeritud konsultatsiooniks ja ega mul palju küsimusi ei olnudki, peale selle, et mis doktori soovitus impantaadi suuruse kohta on. Väga palju kogemuslugusid on leida Facebookis Ilukirurgia grupis. Kui konsultatsioonis oli käidud, siis oli suur elevus, et lõpuks ometi saab unistus teoks. Esialgu sai aeg broneeritud augustisse, kuid enda peas oli soov, et ehk saaks enne jaanipäeva ikka tehtud – ning täpselt nii läkski, et poolteist nädalat enne jaaninädalat tuli soovitud kõne, et 20. juuni ootame teid operatsioonile. Kiirelt said kõik vajalikud analüüsid ja protseduurid tehtud ja käes see suur päev oligi. Kliinikus oli vastuvõtt väga meeldiv, saadeti ilusti palatisse ja arsti visiit oli ka mõne tunni pärast ja peagi olin juba operatsioonilaual. Operatsioonijärgses palatis ärgates oli tohutult külm, palusin narkoosisegasena endale lisatekki ning mässiti mind nagu kommipaberisse ja seal ma oma kohustuslikud tunnid jälgimisel olin, kuniks sain palatisse tagasi. Olles eelnevalt teiste kogemusi lugenud, siis olin valmis tohututeks valudeks, mis võivad tulla. Olin meeldivalt üllatunud, et taastumine oli oodatust oluliselt kergem ja sai ikka igapäevaselt käidud õues jalutamas. Minu enda jaoks oli kõige hirmsam haavadel olevate strippide eemaldamine, kuna kartsin meeletult, et tõmban äkki haava lahti. Olen küllaltki külma närviga, kuid siis oleksin napilt küll minestanud. Aega võttis, aga kõik sai kenasti eemaldatud. 7 nädalat on operatsioonist möödas ja endiselt on pisut uskumatu, et see lõpuks tehtud sai, kuid tulemus on tõesti täiesti loomulik, nii et keegi tuttavatest ei ole veel imestusest pikali kukkunud, et ohhoo, mis sul juhtus. Kiidan ka Health Clinicu kliendikoordinaatorit Marleeni, kes kiirelt kõikidele tekkinud muredele vastas ja nõustas.

Kaisa / Rindade suurendamine

No olin unistanud sellisest operatsioonist vähemasti 10 aastat, aga ei julgenud….Rinnad olid väga koledasti veninud ja kartsin, et ei sellistest või enam midagi ilusat tulla. Aastad läksid ja lõpuks sain sugulastelt nii palju julgestust, et möeldud – tehtud! Ja kui enne operatsiooni ei suutnud peegli ees olla, siis nüüd on raske peegli eest ärä tulla! Olen hüper-super õnnelik ja tänulik dr. Simmole – viimase hetkeni väheke kahtlesin lõpptulemuses, aga no nähtavasti kõik on võimalik, kui on tegemist nii hästi oma tööd tegeva kirurgiga. Ei võiks küll olla rohkem rahul… suur-suur aitäh!

Ulvi / Rindade tõstmine

Operatsioon möödus kiiresti ja personal oli väga abivalmis. Kartsin kõige rohkem taastumist peale operatsiooni, sest olin kuulnud, et esimene nädal on väga valulik peale operatsiooni. Tegelikult polnudki midagi hullu. Kiskuv ja venitav tunne oli, ainult kolm päeva sõin valuvaigistit. Voodist püsti saada oli raske, kuna käsi kasutada ei tohtinud ja vajasin abi. Olen väga rahul, et võtsin julguse kokku ja tegin selle muutuse. Enesehinnang on palju kõrgem ja saan kanda rohkem ilusaid riideid

Kätlin / Rindade suurendamine 

Organiseerimine ja klienditeenindus meeldisid väga! Ma ei pidanud suurt midagi ise tegema. Lihtsalt kohale minema ja vastavad asjad ära tegema. Hästi sõbralik ja toetav personal ja kirurg ühes nendega. See oli väga oluline – tekkis tunne, et minust hoolitakse ja minu heaolu on nr1. Minu meelest iga protseduurile mineja ootab sellist suhtumist. Ma jäin tõesti üli-üli rahule kõigega. Olen väga rahul ja õnnelik!

Liina / Rindade suurendamine

Minu kogemus saab hindeks “5”. Kõik läks sujuvalt. Alates konsultatsioonist, lõpetades opiga. Kiired vastused küsimustele kliendikordinaatorite poolt. Dr. Ellerile samuti kiitused. Meeldib see, et viskab mõne naljagi sisse (kõike ei pea surmtõsiselt võtma). Kotka kliinikule ka ainult positiivsed sõnad. Personal abivalmis, tuba ning õhtusöök head. Soovitan – soovitan – soovitan!

Liina / Rindade suurendamine

Jäin kõige ja kõigiga rahule. Olen väga rahul, et usaldasin ennast The Health Clinicu ja dr. Jaan Troosti kätesse. Meeldis väga, et kogu info saadeti emailile ja ei tekkinud olukorda, et midagi oleks meelest ära läinud. Vastused oma küsimustele sain alati väga kiiresti. Operatsioonist taastumine oli palju kergem kui kartsin ja valu kui sellist peaaegu ei esinenudki. Samuti super rahul, et kirurg valis opi ajal suurema suuruse kui olime kokku leppinud ja tänu sellele sain täpselt sellise tulemuse nagu soovisin.

Jana / Rindade suurendamine

Väga meeldiv teenindus. Kirjadele vastati väga kiiresti ja asjalikult. Väga meeldivad, asjalikud, toetavad ja abivalmid inimesed. Kui oligi mingi mure, oli kohe inimene olemas ja aitamas. Kiidan taevani. Seisin suvel peegli ees ja avastasin, et ei ole oma rippuvate rindadega kohe üldse rahul. Otsustasin minna konsultatsioonile ja sealt juba edasi opile. Peale opi valusid praktiliselt ei olnudki. Narkoosist väljatulemine oli raske, aga see on juba unustatud ja tulemus tasus end igati ära. Personal oli super. Dr. Mart Ellerile suured tänud. Olen oma otsusega ja tulemusega väga rahul. Oleks võinud juba ammu seda teha.

Aili / Rindade korrigeerimine

Jäin väga rahule! Küsimustele reageeris kogu meeskond kiiresti, ning tegi kõik endast oleneva, et patsiendi lõpptulemus oleks täpselt selline nagu patsient ootab. Kliinikus veedetud aeg oli igati suurepärane. Vastuvõtt soe ja sõbralik ja samas konkreetne. Väga hästi organiseeritud asjade käik. Fertilitase meeskond oli samuti suurepärane. Vaatamata pikale ooteajale, et oma soovitud kirurgi juurde protseduurile minna, oli kogu kogemus algusest lõpuni äärmiselt sujuv, arusaadav, meeskond toetav ja lõpptulemus suurepärane! Meile on antud tänapäeval nii palju võimalusi oma elukvaliteedi ja kehapildi parandamiseks, et miks mitte seda võimalusel kasutada just The Health Clinicus.

Ave / Rindade suurendamine

Olen väga rahul, et usaldasin ennast Health Clinicu ja dr. Jaan Troosti kätesse. Meeldis väga, et kogu info saadeti emailile ja ei tekkinud olukorda, et midagi oleks meelest ära läinud. Vastused oma küsimustele sain alati väga kiiresti. Operatsioonist taastumine oli palju kergem kui kartsin ja valu kui sellist peaaegu ei esinenudki. Samuti super rahul, et kirurg valis opi ajal suurema suuruse kui olime kokku leppinud ja tänu sellele sain täpselt sellise tulemuse nagu soovisin.

Jane / Rindade suurendamine

Minu rindade suurendamise ja tõstmise opetatsioon toimus jaanuaris 2022. Kõik sellele eelnenud protseduurid ja operatsiooni planeerimine The Health Clinicuga läks väga sujuvalt ja kiirelt. Dr. Troost on nii meeldiv ja professionaalne arst ning usaldus tema vastu tekkis juba esimestel minutitel. Haiglas veedetud ööpäev oli igati meeldiv ja mugav, arstid ja õed olid kõik nii toredad, toetavad ja hoolitsevad. Peale operatsiooni oli minu taastumine üllatavalt kiire ja vähe valulik. Sain suhteliselt ruttu asuda oma igapäeva toimetuste juurde ja naasta tavaelu rütmi. Olen oma operatsiooni ja tulemusega väga rahul ning soovitan The Health Clinicut kindlasti ka teistele!

Triinu / Rindade tõstmine ja suurendamine

Peale kolme lapse imetamist ei tundnud end oma kehas enam hästi. Otsus rinnaoperatsioonile minna õigustas ennast 100%. Hetkel tunnen ennast suurepäraselt ning olen tulemusega väga rahul.

Kadi / Rindade suurendamine

Olin pikalt plaaninud lasta paigaldada endale rinnaimplantaadid kuna enda rind oli väike. Käies mitmes eri kliinikus konsultatsioonidel jäi ikka kõige meeldivamaks kohaks The Health Clinic. Arsti vastuvõtule sain kiirelt, kõik selgitati kenasti lahti ja kui tekkis arusaamatusi saadud soovitustega teistest kliinikutest, sain siit kiired ja selged vastused. Minu kliendikoordinaator tegeles ja vastas minu kirjadele alati koheselt. Jäin väga rahule arsti poolt soovitatud implantaatide suurusega, tulemus väga ilus ja loomulik. Saan kliinikule vaid kiitust jagada 🙂

Elina / Rindade suurendamine

Rindade suurendamine oli minu kaua oodatud unistus. Mul ei olnud küll väga rippuvad rinnad aga kolm last on oma tööd ikka korralikult teinud☺️ Minu sõbranna käis aastaid tagasi dr. Troosti juures ja ta kiitis arsti taevani. Ise näinud ka tehtud tööd ja kvaliteeti, ei mõelnud ma enam kordagi, teeme ära. Mees oli nõus, peaasi et üle ei pinguta 😁 Võtsin siis julguse kokku ja panin ka aja kirja. Selle sain ruttu ja ka õnneks operatsiooni aja. Konsultatsioonil läks kõik supper hästi, arst mõistis kohe mu soovi ja meie teekond sujus muretult. Algaski siis kauaoodatud operatsioon. Peal operatsiooni ärgates oli ikka valus, kuid sain valuvaigistit ja kõik oli korras. Püsti saamisega natuke raskusi oli aga selle nipi saab ruttu selgeks☺️☺️ Minu selline natuke aeglasem liikumine oli nädal. Siis läks lihtsamalt ja kolmandal nädala läksin juba tööle. Muidugi kui on füüsiliselt kergem töö, saab ka varem. Aga ise kartsin liiga teha😁 Nüüd on minu operatsioonist möödas peaaegu kaks kuud ja rinnad on täiesti korras. Kindlasti paari kuu möödudes on nad sellised nagu olema peavad. Mina olen väga rahul, nii dr. Troostiga, kui ka kogu kollektiiviga, kes minu sel tähtsal päeval olid. Olen väga õnnelik, et selle teekonna ette võtsin. Soovitan soojalt, kui sul on väike kahtluski, et kas tasub minna siis ära kahtle. Igatahes mina ja mu mees oleme arsti tööga väga rahul. Aitähh veelkord dr. Troost.

Keiu / Rindade suurendamine

Olin sõna otseses mõttes aastaid mõelnud rinnaoperatsioonile, kuid ei jõudnud kunagi niikaugele, et see ette võtta. Lõpuks võtsin selle teekonna ette ja ei ole pidanud hetkekski kahetsema oma valikut. Praeguseks on protseduurist möödas üks kuu ja kõik on suurepäraselt sujunud. Kartsin taastumisprotsessi kõige rohkem ja lugesin erinevaid lugusid, mis tegi ettevaatlikuks. Olles ise selle nüüd kõik läbi teinud, siis olen väga rahulolev 😊 Kõige hullem oli minu jaoks ehk narkoosist ärkamine, kuid ka see on tegelikkuses juba unustatud. Personal on väga toetav ja abivalmis ning tunne on selline nagu oleks ainuke klient neil olnud. See personaalne lähenemine ja tugi, mida osutatakse enne ja pärast on lihtsalt imetlusväärne. Suured tänud veelkord kõigile!

Anneli / Rindade suurendamine

Kliinik, arst (dr. Mart Eller) ja tulemus – kõik super. Olen lõpuks saanud endale ilusad rinnad ja enesekindlus tõusis 100%. Aitäh! Soovitan teie kliinikut!

Elis / Rindade suurendamine

Tahan tänada doktor Simmot. Mul oli vaja esinemise jaoks mõõdud õmblejale anda ja mu puusa ja rinnaümbermõõt on üks, olen tänulik Siim Simmole nii hea rinna suuruse eest, ise oleks valesti valinud.

Kersti / Rindade tõstmine ja suurendamine

Appi ma aru ei saa miks ma seda oppi juba varem ei teinud. Ma võin 100% öelda, et minu enesekindlus tõusis juba 2p äeval😁. Rindade suurendamine oli see üks ja ainus õige otsus. Ma ei pea enam omale ostma rinnahoidjaid mis on 3 cm paksuse polstriga😂. Mega hea tunne oli elus osta 1 rinnahoidja mis oli pitsist ja ilma polstrita. Jaan Troost on teinud super tööd. Ma olen maailma õnnelikum naine😊.

Cristina / Rindade suurendamine

Olen nii tänulik oma klendikordinaatorile- Liisa’le! Tänu temale sain opi aja õigel hetkel broneeritud ja alati kõik vastused küsimustele kiiresti, väga sõbralik teenindus! Algul sai tehtud neti teel konsultatsioon, nädal enne oppi käisin dr. Simmo juures kohal ja sai valitud koos Polytech implataadid lihase alla. Olen tulemusega väga rahul ja vaade peeglist meeldib mulle, tulemus on nii loomulik! Ja taastumine oli meeletult kerge, kodus valuvaigisteid ei võtnudki. Esimese nädala lõpus juba pidin endale meelde tuletama, et ei tohi asju tõsta. Ja 1,5 nädala möödudes hakkasin juba vaikselt trenni taas tegema, alustades alakehast. Varsti on kuu opist möödas ja teen lihtsamaid ülakeha harjutusi. Väga meeldiv ja kergelt möödunud kõik. Soovitan, kes kahtlevad sel otsusel, naine peab olema enesekindel.

Kelly / Rindade suurendamine

Olen emaks kahele lapsele, kes sündisid kaheaastase vahega. Mõlema lapse imetamisperioodil muutus minu rinnakorvi suurus kahe korvi võrra suuremaks ning peale teise lapse imetamisperioodi ning beebikilode kaotamist oli minu rinnakorvi suurus hoopis ühe võrra väiksem esialgsest. Rindade suuruse taastamisele mõtlesin juba peale esimest last, kuid peale teist olin täiesti veendunud, et nüüd on õige aeg. Health Clinicut soovitas mulle hea tuttav ning esimene konsultatsioon oli koheselt Dr. Troostiga, kes mõistis hetkega minu soovi ning pakkus selleks parima võimaliku lahenduse. Terve protsessi vältel oli mul igal ajal võimalus ühenduses olla minule määratud kliendikoordinaatoriga. Kliiniku personal ja Dr. Troost võitsid koheselt minu usalduse. Kõige enam oli mul küsimusi taastumisperioodi kohta, kuid peale kolme nädalat olin tagasi oma liikuval tööl. Tegin maailma parima otsuse omaenda heaks ning valisin selleks väga usaldusväärse ning pofessionaalse kliiniku!

Grete / Rindade tõstmine ja suurendamine

Operatsioon oli miski, mida olin tahtnud teha juba aastaid. Olin eneses 100% kindel, järele jäi leida vaid õige arst. Üsna ruttu avastasin enda jaoks Health Clinicu ja dr Siim Simmo. Täna, olles 2 kuud operatsioonist möödas, olen oma otsusega igati rahul. Nii arst kui Health Clinicu personal olid igati professionaalsed ja seadsid esikohale kliendi heaolu. Sain kõikidele oma küsimustele vastused ning läksin operatsioonile kindlustundega. Ainus asi, mille pärast muretsesin oli taastumine, kuid ka see oli asjata. Valu ei olnud midagi väljakannatamatut ning valuvaigisteid sõin ka vaid 2 päeva. Tänaseks kõik juba ununenud ja võin julgelt öelda, et see oli üks mu elu parim otsus. 🙂

Brit / Rindade suurendamine

Minul on väga hea kogemus The Health Clinicuga. Olen nii õnnelik, et just sinna pöördusin ja valisin kirurgiks dr. Simmo. Tegelikult mul on 2 kogemust antud ilukirurgiga. Olen Siim Simmole südamest tänulik esimese ja ka teise kogemuse eest, nagu räägitakse siis ilma halvata pole ka head! Imeline kuidas üks kirurg võib naist muuta ja kui palju ilu ja enesekindlust anda! Pöörduge Siim Simmo poole, kui soovite endale täiuslikku ja maailma ilusamat rinda! Kui tekib probleeme siis minu teada on Siim ainuke ilukirurg Eestis kes ka lahendust probleemile pakub! Ilusa rinna järgi ainult Siim Simmo juurde!

Aljona / Rindade suurendamine

Olen normaalsuuruses rindadest unistanud kogu elu. Teismelisena arenesin teistest kiiremini ja kogesin selle tõttu koolikiusamist. Samuti sain tihti soovimatu tähelepanu osaliseks. Hiljem harjusin oma kehaga, muutusin enesekindlamaks, aga rahulolematus jäi. Nüüd, ligi 50 aastasena, otsustasin selle operatsiooni lõpuks ära teha. 75E-st sai 75C. Kliinikut valisin hoolega ja ei pidanud pettuma. Olen tulemusega väga rahul, tõesti superilus! Suur tänu dr. Siim Simmo!

Jana / Rindade vähendamine

Kõik sujus väga kiiresti ja hästi, kliinik on huvitatud ka kliendi käekäigust peale operatsiooni, mis tekitab kindlustunnet ja usaldusväärsust.

Liina / Rindade suurendamine

Mul olid mitmed hirmud ja valeasusaamad seoses rindade tõstmise ja suurendamise operatsiooniga. Esmakohtumine dr. Troostiga kustutas need kohe. Oli ka suur hirm armide suhtes, reaalsus on aga hämmastav, need ei ole armid vaid pisi-pisi kriipsukesed, ja seda algusest peale. Taastumine oli ka oodatust kergem. Olen muutusega väga rahul ja õnnelik.

Marilis / Rindade tõstmine & suurendamine

Läksin The Health Clinic’usse rindade suurendamise operatsioonile konsultatsiooni, mille käigus arutasime Dr Simmoga mis on minu soovid ja kuidas neid teostada saab. Dr Simmo on konkreetne ja kuigi napisõnaline, siis kõikidele küsimustele ja muredele saab vastused. Peale konsultatsiooni anti mulle aega mõtlemiseks ja ei surutud kohe opiaja kinnipanemist peale. Operatsioon toimus Fertilitases, mis on ilus ja kaasaegne kliinik väga sõbraliku personaliga. Operatsioonijärgsed juhendid on põhjalikud ning samuti saab murede ja küsimuste korral pöörduda oma kliendikoordinaatori poole, kes väga kiirelt vastab. Kuigi operatsioonist taastumine oli mulle võrdlemisi raske, olen tulemusega väga rahul – Dr Simmol on implantaadi suuruste osas väga hea silm. Kokkuvõttes soovitan THC’d kõigile ja tuleksin ise iga kell tagasi, kui vajadus peaks tekkima.

Marleen / Rindade suurendamine

Kirurgi, kelle käe alla minna otsustasin, olin ma juba ammu välja valinud – dr. Simmo reputatsioon ja kogemus on laialdaselt teada ja info levib nii suust-suhu kui internetikommentaarides. Ja ei pidanud oma valikus kahetsema – kuna mul ise väga konkreetset nägemust v6i soovi polnud, siis ütlesin doktorile, et “tehke nii nagu teie arvates kõige parem saab”. Tulemus oli jalustrabav – nii ilusat rindade kuju ei oleks unes ka näha osanud ja mis kõige parem – venitusarmid olid täielikult kadunud (kas eemaldatud või siis lihtsalt tõstmise läbi vaevumärgatavaks muutunud). Eelnevalt natuke muretsesin, et kuidas minu nahk paraneb ja milliseid arme moodustab, kuna mul oli pimesoole-opist jube suur ja kole jälg, aga tuli välja, et kui osav kirurg ilusasti õmbleb, jäävad haavad vaevumärgatavad. Nüüd istuvad kõik riided seljas palju paremini ja kogu kehast jääb sihvakam/saledam mulje.

Liina / Rindade tõstmine & vähendamine

Pöördusin The Health Clinicu poole sooviga teostada kõhuplastika ja rinnaplastika. Personal on väga professionaalne ja vastavad küsimustele alati, kui neid juurde tekib. Kuna tegu oli suure operatsiooniga siis käisin ka teisel konsultatsioonil kus sain kõik oma vastused. Peale operatsiooni on mu elukvaliteet tõusnud ja tulemustega 100 % rahul. Aitäh Dr Siim Simmole kes teostas minu operatsiooni ja oli alati valmis minu kõikidele küsimustele vastama.

Anni / Rindade suurendamine, kõhuplastika koos rasvaimuga

Mina suhtlesin Liisa ja Troostiga – mõlemad olid väga sõbralikud ja professionaalsed. Kõik sujus muretult, ja Liisa oli alati olemas, et abistada enne operatsiooni ja ka pärast (ma helistasin Liisale pühapäeva varahommikul ja ta ikka leidis momendi, et mind aidata – see on nii oluline). Troost on kogenud kirurg, ta on sarnaseid operatsioone läbi viinud tuhandeid ja pelgalt peale vaadates oskas ta öelda, mis ja kuidas teha.

Minu meelest oli kõik väga selge ja kliiniku poolt oli piisavalt lisamaterjali, mida lugeda protseduuri kohta.
Nagu ma mainisin, siis kliinik ise oli väga kättesaadav. Seda mainiti ka Fertilitases, kui küsiti, mis kliiniku kaudu ma tulin – kui ütlesin, et Health Clinic, siis medõde vastas, et seal töötavad asjalaikud inimesed ja küsimuste korral saan kindlasti abi. Võin kinnitada.

Lisbet / Rindade suurendamine, ühe rinna tõstmine/vähendamine

Olen tegev ilumaailmas ning teatud kogemused ja teadmised enne operatsiooni olim olemas. Seega tulin Teie kliinikusse hea reputatsiooni ja kvaliteedi järgi. Esmane kontakt, juhised ning organisatoorne pool aitasid väga palju ning lihtsustasid suures plaanis kogu protsessi. Operatsiooni järgne periood täpselt samamoodi ning suur aitäh selle eest kogu meeskonnale. Operatsiooni järgne periood haiglas läks väga valutult ja sain koju isegi samal päeval. Tundsin ennast hästi, sinikaid ja verevalumeid oli väga vähe ja unetuid öid ei olnud. Tööde ja tegemiste juurde sain naasta juba nädal hiljem.

Evelyn / Implantaatide eemaldamine ja rindade tõstmine/korrigeerimine

Olen alati olnud väiksema rinnapartiiga ja see segas mind põhimõtteliselt riiete ja pesu valikul. Soov midagi muuta tekkis ammu, sai uuritud-puuritud seda teemat piisavalt enne, kuid lõplik otsus tekkis Covid viiruse ajal, sai tööd vahetatud, graafik muutus sobilikuks, uuel tööl uued tutvused ja inimesed, kes jagasid oma kogemust antud teemal, sai oma peas mõtteid ritta ja tekkis konkreetne plaan. Nüüd on minapilt muutunud, tunnen ennast ülinaiselikuna. Kui vähe tegelikult selleks vaja :))) Lihtsalt registreerida aeg, kuna siis juba tagasiteed enam ei ole :))) Dr. Siim Simmo sai valitud tagasiside põhjal, ja muu informatsiooni põhjal, mida saab leida googeldades. Igatahes, soovitan siiralt.

Tatjana / Rindade suurendamine

Kogemus oli meeldiv. Soovitan kõigile rinnaimplantaate kes on ebakindlad enda kehas. Mina sain enesekindlust väga palju juurde ja tunnen ennast lõpuks ometi naisena. Soovin et oleksin varem julguse kokku võtnud ja selle protseduuri ära teinud.

Jandra / Rindade suurendamine

Olin mõelnud rindade suurendamisele juba mitu aastat. Kõige raskem oli teha see esimene samm, minna konsultatsioonile. Edasi läks kõik väga kiiresti. Minu protseduuri teostas dr. Simmo. Olen tulemusega väga rahul. Suur aitäh dr. Simmole ja kogu personalile!

Taisi / Rindade suurendamine

Olen väga rõõmus, et valisin Teie kliiniku, ei pidanud pettuma kordagi. Klienditeenindus oli suurepärane, konsultatsioon läks ootuspäraselt. Operatsiooni järgne taastumine oli talutav. Sain just sellise tulemuse nagu soovisin ja olen õnnelik oma uute rindade üle, suurepärane töö.

Kätlin / Rindade suurendamine

Mina ei olnud eelnevalt uurinud ja teinud endale selgeks erinevate implataatide nimesid ja kujusid. Läksin kuulama kogenud spetsialisti arvamust, mis mulle võiks sobida. Isegi suurust polnud eelevalt nö välja mõelnud. Usaldasin arti valikut ja olen sellega väga rahul. Rinnad ei ole suured ega liiga väikesed.

Kaire / Rindade suurendamine

See otsus küpses mu peas ca 13 aastat. Käisin siis isegi konsultatsioonil aga hirm sai tookord võitu. Nüüd kui see on tehtud mõtlen ma sellele, et ju see pidigi nii minema. Seekord ei tekkinud mul mitte ühekski hetkeks kahtlust ega hirmu tehtud otsusele. See välja ütlemine, et see tõstab enesehinnangut on tõsi. Kõik naised unistavad ilusatest rindadest aga vähesed saavad seda endale lubada. Soovitan julgelt ühendust võtta Health Cliniguga ja kindlasti aitavad nad leida Teile parima lahenduse unistuste täitumiseks. Ilus naine pakub silmailu kõigile!

Kirsti / Rindade suurendamine

Esiteks olen tänulik kliendikoordinaatorile, kes vastas alati kiiresti ning asjatundlikult minu küsimustele – väga kiire ning intelligentne teenindus! Olete eeskujuks kõigile teistele. Minu konsultatsioon rindade tõstmise operatsiooniks kukkus Corona leviku ajale, kui kliinik tühistas vastuvõtud. Sellegipoolest sain meili-teel kõik vastused kätte ning kirurg, Dr. Simmo professionaalsus tuli kasuks minu olukorda hinnata saadetud piltide põhjal! Operatsioon läks kenasti ning olen tulemusega väga rahul. Tänan!

Irene / Rindade tõstmine

Sain positiivse kogemuse ning jäin tulemusega väga rahule! Olin 5 aastat planeerinud rindade suurendamist, oleks ma teadnud, et taastumine ja kõik päris kiirelt kulgeb, oleksin juba ammu võinud seda teha. Nüüd tunnen end palju enesekindlamana ning ootan juba, et saaksin tugirinnahoidjast loobuda ja kanda uut pesu.

Laura / Rindade suurendamine

Olin juba kaua aega mõelnud oma rindade “korda tegemisest”. Kolme lapse pikk imetamine oli jätnud oma jälje. Minule oli vast kõige raskem just esimese sammu astumine. Pärast esimest konsultatsiooni oli kõik täiesti selge, et nüüd ma siis lõpuks teen selle ära. Mingeid hirme mul ei olnud enne operatsiooni, arst oli positiivne ja konkreetne. Suurus ja kuju pandi paika kohe arsti poolt, mis mulle väga sobis! Kuna minul oli operatsioonijärgselt kodus natuke probleeme, sai helistatud oma kontaktisikule nädalavahetusel. Kõnedele vastati ja reageeriti kiiresti. Aitäh, Liisa! Operatsioonist on nüüdseks möödas juba 2 kuud, aga siiani tuntakse huvi kuidas mul läheb. Sain ka uue rinnahoidja, mis saadeti kiiresti postiga kohale. Super! Olen õnnelik ja rahul!!

Liisi / Rindade suurendamine

Käisin eelnevalt ühes teises kliinikus konsultatsioonil, mis polnud sugugi meeldiv, tundsin ennast halvasti oma rindade pärast. Peale seda pelgasin natuke uut konsultatsiooni. Aga seda asjata, dr. Troost oli vastuvõtul väga meeldiv, professionaalne ja positiivne. Kõik pinged kadusid kohe. Kliendikordinaator Liisa on alati olnud kättesaadav ja temaga on meeldiv suhelda. Liisa on alati kõikidele küsimustele vastanud ja peale protseduuri ise ühendust võtnud ja küsinud kuidas enesetunne ja paranemine lähevad.

Tundsin ennast kogu protsessi ajal hästi ja et olen kindlates kätes. Olen tulemusega väga rahul. Aitäh!

Jane / Rindade tõstmine & suurendamine

Olin juba mõnda aega tundnud end sportides ebamugavalt. Pärast kolme lapse imetamist ning ka kaalulangust olid rinnad ära vajunud. Raske oli leida sobivat pesu sportimiseks ning ka igapäevaseks kasutamiseks. Pidevalt seisin silmitsi olukorraga, kus nö rind vajus rinnahoidjast välja. Lisaks tundsin ka valu ülaseljas ja õlas, mis oli tingitud ka halvenenud rühist.
Lugesin internetist dr. Simmo kohta ning juba esimesel kohtumisel veendusin, et see otsus oli õige ning kliiniku ja arsti valik ka. Kiidan väga kogu kliiniku suhtlust ning organisatoorset poolt. Lisaks dr. Simmo mõnus huumorimeel, mis aitas keerulises olukorras hästi toime tulla (nt hirmuga enne operatsiooni). Ka kogu operatsioonijärgne tähelepanu ning suhtlemine oli väga meeldiv ja hooliv. Olen tulemusega väga rahul ning tunnen end juba 5-nädalat pärast operatsiooni väga hästi. Usun, et ka sportides saan peagi tunda end paremini ja nautida sportimist. Aitäh!

Ingrid / Rindade tõstmine

Rindade suurendamisest olen unistanud aastaid. Olen tundnud ennast enda kehas halvasti. Kui teisi kehaosi saab oluliselt parandada spordi, toitumise ning kehalise aktiivsusega, siis rindade korrigeerimiseks on ainus viis – operatsioon. Peale teise lapse sündi tundsin, et nüüd on see õige aeg. Olen veel noor ja kena, võiksin jõuda ka oma keha nautida. Olen kaalunud erinevaid kliinikuid ja arste, kuid valik langes dr. Siim Simmo peale. Tema artiklid meedias tekitasid usaldust ning ka teiste naiste kogemused selle arstiga olid positiivsed. Konsultatsioon oli kiire, kuid sisukas. Kartsin algul, et äkki nii lühikese ajaga ei jõudnud arst adekvaatselt hinnata, missuguseid implantaadid mulle sobivad ning kindluse mõttes läksin konsultatsioonile ka teise arsti juurde. Kuna mõlema arsti soovitused langesid kokku, ei kahelnud ma enam arsti ega kliiniku valikus. Operatsioon läks väga hästi, valu ma praktiliselt ei tundnud, taastumine oli kerge. Rinnad olid juba esimesel päeval väga ilusad ja proportsionaalsed. Haavad paranesid samuti väga hästi. Nüüd 2,5 kuud peale operatsiooni elan tavalist elu, ostan endale ilusat pesu ja naudin enda peegelpilti! Olen 100% rahul nii tulemuse, kui ka kliiniku ning arsti valikuga!

Anna / Rindade suurendamine

Rindade suurendamise peale mõtlesin juba mitu aastat. Tegelen aktiivselt spordiga, siis on üpris tavaline, et rinnad muutuvad väga väikeseks kuna rasvaprotsent kehas on suhteliselt väike. Lisaks olid minu rinnad nn kannatada saanud kahe lapse imetamise tagajärjel. Kui ma hakkasin uurima rindade suurendamise operatsiooni kohta, siis esimesed lood olid suhteliselt hirmuäratavad. Suhtlesin ka oma tuttavatega, kes olid operatsiooni juba läbi teinud, siis tekkis veel suurem huvi. Kui lõpuks võtsin julguse kokku ja helistasin Teie klienditeenindajale, siis peale ca pooletunnist vestlust oligi asi otsustatud. Mäletan, et vahetult enne operatsiooni tuli eetrisse saade – vist oli “Kuuuurija”, kus mitmed rindu suurendanud tuntud inimesed rääkisid oma lood ja need ei olnud üldse positiivsed, pigem katastroofilised. Järgmisel päeval helistasin Teie klienditeenindajale ja põhimõtteliselt soovisin enda operatsiooni tühistada. Soovisin saada selgitust antud saatele ja paljudele küsimustele vastuseid. Ja võin kinnitada, et sain kõikidele küsimustele vastused, mille tulemusena läksin ikkagi operatsioonile. Väga suureks toeks oli samuti mu mees, kes suhtus antud operatsiooni väga positiivselt. Minu operatsioon läks väga hästi. Taastumine möödus probleemideta, esimene nädal peale operatsiooni oli natuke keerulisem, kui pidin olukorda rahulikumalt võtma, sest mina olen ju terve elu aktiivne inimene olnud, aga aeg möödus õnneks kiiresti ja sain peagi igapäevasesse elurütmi pöörduda. Ma käiksin iga kell selle teekonna uuesti läbi. Ma sain täpselt sellised rinnad endale nagu olin unistanud – see mida ma näen iga päev peeglist on super ja kõik riided sobivad palju paremini selga ning väga oluline on minu jaoks, et mul ei ole mingeid takistusi spordiga tegelemiseks. Mina ise ja minu mees oleme väga õnnelikud ja kõik mu sõbrannad on kadedad 🙂 Minu enesekindlus on peale seda operatsiooni tõusnud korralikult!!!

Eveli / Rindade suurendamine

Dr. Simmo oli hästi konkreetne, aga positiivne. Tundsin, et olen väga kindlates kätes, kuigi tegelikult kartsin operatsiooni (viimasest anesteesiast jäi ebameeldiv kogemus). Olen tulemusega väga rahul ja mul on hea meel, et valisin The Health Clinic tiimi selleks protseduuriks.

Livia / Ühe rinna vähendamine

Mina arvan, et kui oma rindadega rahul ei ole siis see protseduur on ikka igati väärt! Tuleb leida endale kvaliteetne kliinik ja nautida elu 😉
Minule piisas ühest konsultatsioonist, et panna aeg operatsiooniks. Iga peas tekkinud küsimusele nii enne kui peale operatsiooni saab väga kiire vastuse mis tekitab väga kindla tunde.

Sigrid / Rindade suurendamine

Kuna minu operatsioon tuli väga ootamatult, siis olen ülimalt tänulik koordinaatorile kes korraldas väikese ajaga, oli sõbralik ja väga vastutulelik – suurimad tänud Liisa ja dr. Simmo on vaieldamatult oma ala proff selles pole kahtlustki, meie omas riigis nii super tegijad. Olen väga tänulik ja rahul!

Kersti / Rindade tõstmine/vähendamine

Jaan Troost on kõige hoolivam kirurg keda ma tean. Ta oli mulle igati toeks ja abiks. Kiitused ja tänud ka Maarja- Liisa Lillele, kes oli alati olemas ja vastas igale küsimusele. Ma olen südamest tänulik. Tänan Teid!

Kätlin / Rindade suurendamine

Mina käisin rinnasuurendus operatsioonil. Minu kirurgiks oli dr. Jaan Troost. Esimese konsultatsiooni ja protseduuri toimumise vahe oli vaid 1 nädal. Ehk väga meeldiv, et ei pidanud kaua järjekorras olema. Protseduur ise kestis vaid 30 minutit ning haiglas veedetud öö tehti minu jaoks väga mõnusaks, personal sõbralik ja ka söögid olid head. Dr. Troost tegi niivõrd suurepärast tööd, et mingeid meeletud valusid mul polnudki, niiet tugevaid valuvaigisteid, mis kaasa anti, ma kasutama ei pidanudki. Haavad paranesid probleemideta ning näevad juba praegu (6 nädalat pärast oppi) väga ilusad välja. Rindadega olen täiesti 100% rahul, super tulemus. Olen väga tänulik dr. Troostile ning loomulikult kogu personalile, kes minuga tegeles. Soovitan seda kliinikut kõigile rahuliku südamega!

Eneli / Rindade suurendamine

Operatsiooni kaalusin juba kaua, kuid lõpliku otsuse võtsin vastu peale 3 lapse sündi. Googeldasin ja otsisin palju infot kliinikute ja kirurgide kohta kuniks jõudsin Dr. Simmo juurde. Tema juures jäi silma ambitsioonikus, mis väljendub nii haridus-, koolitus- kui ka karjääriredelil, lisaks teiste tagasiside ja portfioolio. Inimesena on ta väga sümpaatne, ei ütleks, et väga jutukas, kuid vajaliku info sain koheselt kätte ja fakt on see, et ise peab ka teadma mida sa soovid. Dr. Simmo kuulas ja andis nõu, mis tänase lõpptulemusena on ideaalne minu proportsioonide juures. Möödas on küll vaid veidi üle 1 kuu, kuid juba täna võin öelda, et tulemus on kaunis, nii loomulik kui antud kontekstis olla saab ja olen väga rahul. Taastumine oli kiire ja valud minimaalsed. Samuti kiidan haiglat, kus antud protseduur tehti, kogu personal oli väga abivalmis ja toetav, samuti The Health Clinicu personal. Kui tekkis küsimusi, sain kiiresti vastused.

Evelyn / Rindade suurendamine

Tegin dr Simmo juures rindade vähendamis- ja tõstmisoperatsiooni. Operatsioonile eelnenud konsultatsioonil dr Simmoga sain põhjalikud vastused kõikidele oma küsimustele, mistõttu oli otsuse langetamine minu jaoks lihtne ja turvaline. Operatsioonipäeval sujus kõik väga hästi. Haigla personal oli väga hooliv nii enne kui ka pärast operatsiooni. Operatsiooniplokki minnes tundsin ennast väga turvaliselt, teades, et operatsiooni sooritab kõrgetasemeline ja kogenenud professionaal dr Simmo ning tema meeskond. Olen tulemusega väga rahul ning soovin dr Simmole ja Health Clinic meeskonnale edu ja õnnelikke patsiente.

Viktoria / Rindade tõstmine koos implantaatide vahetamisega

Mul on eluaeg olnud väiksemad rinnad ja laste imetamine ning üsna suur treeningkoormus neid aastate jooksul just lopsakamaks ei muutnud 🙂 Olin aeg-ajalt rindade suurendamisest mõelnud, kuid viimase aasta jooksul alles hakkasin põhjalikumalt selle kohta uurima. Kuna sain aru, et valdkond on tegelikult viimase 10.a jooksul väga palju edasi arenenud ja implantaadid on muutunud kergemaks ja mõjutavad elukvaliteeti võrdlemisi vähe, siis lisas see julgust lõpliku otsuse langetamiseks. Teadsin, et ei soovi endale suuri rindu, vaid lihtsalt pisut täidlasemaid/pringimaid ja võimalikult loomuliku välimusega. Dr Troost mõistis minu nägemust ja kuna mul muid probleeme polnud (liiga tühjad, vajunud vmt), siis saingi valida endale praktiliselt kõige väiksema suurusega implantaadid (B-Light) ja mu enda sooviks oli anatoomiline versioon. Kui need asjad said otsustatud, siis kõik ülejäänu läks juba kiiresti. Operatsioon oli aasta alguses. Loomulikult oli vahetult pärast operatsiooni valulikkust ja harjumatu oli olla pisut abitu ja piiratu liikuvusega, samas ei olnud hullu. Kolmandal päeval enam valuvaigisteid ei vajanud ja igapäevased toimetused said ka kenasti tehtud. Raskuste tõstmiste ja järskude liigutustega tuleb siiski ettevaatlik olla, kuid keha ise annab kenasti märku, kust maalt läheb piir. Nüüd on möödas kuus nädalat ja olen tulemusega väga rahul. Armid on veel näha, kui nö rindade vajumine on olnud normaalne ja mis peamine, kuna nad ei ole liiga suured, siis ei tundu nad mulle nagu võõrkehad minu küljes. Operatsioonist teadis ainult minu mees ja ükski teine lähedane ega tuttav pole midagi märganud või aru saanud.

Aitäh The Health Clinic personalile!

Kadri / Rindade suurendamine 

Olin aastaid mõelnud selle teekonna läbi viimisele ja nüüd sai see teostatud. Ei kahetse hetkegi. Paranemine oli ülikiire ja mingeid n.ö haavavalusid tunda ei saanud. Kiidan väga Dr Troosti, kes minu lõikuse läbi viis ja tulemus on üliilus. Rinnad olid juba paari päeva möödudes väga loomulikud ja ilusad. Kolm nädalat hiljem ei olnud enam tunnetki, et oleks lõikus tehtud, kõik on nii loomulik ja ilus. Haavad juba praegu vaevu märgatavad ja kaovad kenasti rinna alla ära.

Merit / Rindade suurendamine

Lugesin alles hiljuti dr. Troosti artiklit sellest, et kui sa kahtled endas kas võtta ette rinnasuurendus operatsioon või mitte, siis ära tee seda! Tundsin selles loos ära natukene ennast, sest käisin 1,5 a tagasi ühes teises erakliinikus konsultatsioonil ning minusse jäi väike kahtlus: teha või mitte. Lubasin enesele aega mõtlemiseks, sest see otsus vastu võtta on ju väga suur!

1,5 aastat hiljem juhtusin vaatama The Health Clinicu facebooki lehelt videosid patsientide kogemustest ning mulle jäi kõrvu ühe patsiendi lause: “Valisin The Health Clinicu, sest see kliinik ei pea ennast reklaamima, et patsiendid tuleksid… vaid patsiendid tulevad sinna teiste patsientide rahulolu (ehk kogemuste) põhjal!”
Selle peale ma võtsin kliinikuga ühendust ja juba olingi dr. Troosti vastuvõtul. Konsultatsiooni järgselt ütlesin ma enesele JAH-JAH-JAH! 🙂
Alates operatsiooni päevast kuni tänaseni ei ole möödunud ühtegi hetke millal ma ei tänaks ennast selle teekonna ette võtmises!
Kui ma saaksin seda uuesti teha siis teeksin seda uuesti IGA KELL!!!

Aitäh Maarja-Liisa, aitäh dr. Jaan Troostile, aitäh Fertilitase personalile…AITÄH kõigile asjaosalistele!

Lisann / Rindade suurendamine

Kaalusin mitu aastat, kas võtta ette rindade tõstmise operatsioon. Ma ei olnud oma rindade kujuga üldse rahul…pesu ei istunud ilusti selga ja rinnad polnud minu arvates piisavalt pringid. Uurisin selle kohta palju informatsiooni, kogusin raha ja täna kui operatsioon on tehtud ja olen taastunud võin öelda, et see otsus oli ainuõige!
Olen rahul oma kehaga ja minu enesekindlus on tunduvalt kõrgem kui enne ja olen õnnelik. Aitäh Teie meeskonnale, tiimile. Te toetasite mind, nii operatsiooni eelsel perioodil kuhu jäi ka sisse COVID 19 ja millest tingituna operatsioon lükkus edasi 1 kuu võrra. Opertasiooni päeval olin võiks öelda väga pabinas kuidas läheb, kuidas paranen jne.. aga kõik laabus ja nii nagu enne operatsiooni kirjeldas kirurg mulle, mis minuga tehakse kuidas paranen, mis saan selleks ise teha et paranemine oleks plaanipärane. Kõik läks hästi ja tänan veelkord Teid toetuse ja koostöö eest 🙂

Merle / Rindade tõstmine 

Olen väga õnnelik, et selle teekonna ette võtsin. Minu suurim unistus sai täide viidud. Kahju, et varem seda ei teinud. Suured kiitused dr Jaan Troostile, kes kinkis mulle unistuste rinnad. Täpselt sellised nagu tahtsin. Väga sümpaatne arst, samuti koordinaator Maarja- Liisa. Oli alati olemas ja vastas kõikidele küsimustele kiirelt. Operatsioon möödus kenasti ning taastumine on olnud valudeta. Juba peale oppi sõitsin hommikul autoga koju 🙂

Merka / Rindade suurendamine

Sobivat kliinikut otsides tegin põhjaliku eeltöö – “sõelale” jäi kolm kliinikut. Peale esimest konsultatsiooni Dr. Simmo juures oli minu valik tehtud – alustades meeldiva ja professionaalse suhtlusega ja lõpetades erialase kogemusega. Tänaseks päevaks on operatsioonist möödas täpselt 7 nädalat – paranemine on läinud hästi ja olen tulemusega juba praegu väga rahul (lõplik tulemus on näha 6-12 kuud). Iga päev peeglisse vaadates tuleb näole naeratus… Aitäh Dr. Simmo ja kogu personal! Suurepärane meeskonnatöö! Te muudate elusid 🙂

Anneli / Rindade suurendamine ja kõhuplastika

Olen väga õnnelik, et selle teekonna ette võtsin. Ja veel õnnelikum, et sellised maailmatasemel tipp-spetsialistid meil Eestis endal olemas on. Suurepärane töö!
Minu soov rindadevähendamiseks oli olemas aastakümneid, paraku olin lugenud, et perekondliku rinnavähi anamneesiga patsiente jutule ei võeta. Aga olin õnneks eksiteel!

Tahtmine ja motivatsiooni rindade vähendamiseks oli mul olemas, lisaks perekond toetas, teades minu õla-, kaela- ja peavalu põhjust. Aga hirm oli ikkagi suur! Tagantjärele mõeldes asjatu!
Täna kuu aega pärast lõikust olen ikka ülirahul. Eelpool mainitud valud olid peoga pühitud. Ka teismelisena polnud mul nii ilusaid B rindu nagu nüüd 50 aastasena.

See oli parim kingitus mille olen elus iseendale teinud!
Suur ja siiras tänu The Health Clinic meeskonnale ning dr. Siim Simmole!

Kadri / Rindade vähendamine

Tundsin end turvaliselt ja kindlates kätes. Tänu sellele polnud %gi hirmu ega kahtlust enne ega pärast oppi. 🙂 Mulle meeldis kirurgide optimistlikkus ja huumorimeel.

Maia-Liisa / Rindade vähendamine

Olin unistanud kaunitest rindadest juba pikki aastaid, laste sünnitus ja rinnaga toitmine tegi oma töö, rinnad olid kaotanud nii kuju kui ka elastsuse. The Health Clinicu lehele sattusin juhuslikult, miskipärast äratas see minus usaldust, otsustasin, et käin konsultatsioonis ära ja mõtlen siis edasi, kas valida just see kliinik. Dr. Simmo konsultatsioon võttis ära viimasedki kahtlused ja hirmud, sain kõikidele küsimustele asjalikud vastused, ka tobedatele…Kogu infovahetus kliendikoordinaator Maarja-Liisaga oli samuti informatiivne, kiire ja asjatundlik. Niisiis – mõeldud-tehtud: Fertilitase kliinikust jäid ka vaid head muljed – haigla on mugav ja personal sõbralik. Operatsioonist paranemine läks kergemalt, kui arvasin. Valus oli esimesel nädalal küll, aga ei midagi eriti hullu, valuvaigistite abiga sain selle pigem mõnusaks puhkuseks muuta – lugeda läbi raamatud, mille jaoks enne aega polnud. Nüüdseks on möödunud kuu aega, õmblused on paranenud, paistetus alanenud, kogu see väike vaev ja valu ununenud ning peeglist vaatab vastu märksa ilusam ja õnnelikum mina… Suured tänud Dr Siim Simmole, kes muudab oma hästi tehtud tööga inimesed õnnelikumaks!

Kristina / Rindade tõstmine ja suurendamine (B-Lite)

Olin rinnasuurendusest mõelnud juba mitmeid aastaid, peale last kui rinnad muutusid täiesti tühjaks ja olematuks, tundus et aeg on see asi ära teha, kuna mitmed tuttavad olid selle tee juba ette võtnud ning väga rahul olnud oma otsusega. Sellest hoolimata ei teinud ma otsust uisapäia, lugesin ja uurisin enne palju. Valimata oli vaid aeg ja kirurg. Mõned kirurgid olid silma jäänud, kuid kui minu tuttav mulle soovitas Dr.Troosti, siis otsustasin uurida lähemalt. Ei leidnud midagi negatiivset ning peale konsultatsiooni teadsin, et rohkem ei peagi mõtlema. Meie nägemused ühtisid. Panin samal päeval operatsiooniaja paika ning kuu pärast juba tehtud see saigi. Ma olen imestunud, kui ilus on tulemus ja kui täpselt said õiged implantaadid valitud. Taastumist kartsin ka mina, kuna lihase alla panek kõlas juba üsna valusalt. Operatsioonist ärgates ei tundnud hullu valu ning seda hullu valu jäingi ootama. Peale operatsiooni oli voodist üles saamine raske, käisin samal päeval 2 korda tualetis ning paari sammu tegemine oli samuti keeruline, minestus tahtis peale tulla. Tundus võimatu, et hommikul ärgates omal jalal haiglast välja saan minna. Aga hommikul suutsin end kokku võtta ja ei olnud üldse enam nii hullu nõrkust. Esimesed 3 päeva võtsin valuvaigisteid ning lamasin rohkem. Muidugi voodist püsti tulemine ja teatud asjade tegemine oli esimesel nädalal keeruline aga põhiline oli see, et lamades ja rahulikult olles ei olnud valus. Pigem oli raske magada selili, sest selg väsis ära. Peale esimest nädalat hoidsin end tagasi, et mitte ülepingutada, sest enesetunne oli hea. Last hakkasin kergelt tõstma 3 nädalat pärast operatsiooni, kui kirurg oli mind üle vaadanud. Implantaadid olid samuti juba alla vajunud üllatavalt kiiresti.

Maarja / Rindade suurendamine (B-Lite)

Minu rindade suurendamise operatsioonist dr Siim Simmo käe all on möödas 6 kuud, mis on parim aeg konstruktiivse tagasiside kirjutamiseks. Operatsioonist taastumisel olid kõige rohkem tähelepanu ja hoolt nõudvamad esimesed 2 nädalat. Aktiivsest elustiilist, raskete asjade tõstmisest, käte liigsest venitamisest ja liigutamisest ning treeningutest hoidusin arsti soovitusel 6 nädalat.

Alguses olid implantaadid paistes ja kõvad, pabistasin, et kas nad jäävadki selliseks, aga nüüd aja möödudes saan aru, et nad on võtnud täiesti normaalse rinna pehmuse ja mõjuvad pigem loomulikult. Minu elukvaliteet on tervise osas täpselt samasugune nagu enne operatsiooni ja mingeid lõikuse järgseid tüsistusi mul ei esinenud. Health Clinicu personal pakkus mulle nii emotsionaalset ettevalmistust ja tuge kui ka väga head nõustamist peale operatsiooni. Ma olen terve, õnnelik ja rahul.

Kethi / Rindade suurendamine (B-Lite)

Minu kogemus on olnud nii positiivne, et ma võiks iga kell seda uuesti teha. See oli mu esimene operatsioon üldse ja ma läksin koju hea tundega. Teie kliinik oli minu jaoks kõige õigem valik üldse. Käisin paljudes kohtades konsultatsioonil, kahjuks nad ei kõnetanud mind nii. Suured tänud Teile kõigile ja Dr Simmole, peened kirurgi käed tegid minu korda. Aitäh!

Margit / Rindade suurendamine

Käisin rindade suurendamise operatsioonil The Health Clinic-us. Operatsiooni teostas dr. Siim Simmo. Hirm enne operatsiooni oli suur, aga tegelikult kõik läks väga hästi, valus oli esimesed 3 päeva, iga päevaga vähem ja vähem. Valuvaigisteid võtsin 2 päeva jooksul peale operatsiooni. Haiglas viibimine oli mugav ja personal oli täitsa abivalmis ja hooliv. Operatsioonist on nüüd möödunud kuu aega ja tulemus ületas mu ootusi! Rinnad on kaunid ja väga loomulikud, arme juba ei märka. Dr. Simmol on kuldsed käed ja hea magu! Paranemine läks mul väga kiiresti, kuigi valmistusin palju suuremateks valudeks. Mul on väike laps ja nüüd juba võin temaga tegeleda samal moel, kui enne operatsiooni. Soovitan kõigile The Health Clinic ja dr. Simmot!

Valeria / Rindade suurendamine

Hästi lühidalt öeldes oli kogu protsessi kogemus oluliselt meeldivam, lihtsam ja valutum, kui ma oskasin arvata. Operatsioon läks hästi, kliinikus viibimine oli meeldiv, taastumine üllatavalt kerge. Tulemusega olen juba praegu rahul, kuigi taastumine alles algstaadiumis. Dr. Simmo, suur tänu Teile! Ja samuti tänan Maarja-Liisat, kes on alati olemas, kui olen vajanud abi või nõu.

Nataly / Rindade suurendamine (B-Lite)

Ma olen rahul Dr Jaan Troostiga ja Maarja-Liisa Lill konsultandiga! Ja Fertilitasega, kõik need arstid on super ja abivalmis ja öösel aitavad kui on vaja, super! Teeks veel kui oleks vaja!!!!! Ei kahetse, ainult seda, et miks ma ei teinud seda 5 aastat tagasi 😉

Tatjana / Rindade suurendamine

Tere! Olin aastaid mõelnud rindade suurendamise operatsioonile ja otsustasin oma unistuse täide viia. Internetist leidsin mitmeid erinevaid kliinikud, mida soovitati. Esimeseks valikuks jäi Dr. Troost, The Health Clinic’st. Miks? Tegin valiku oma tuttava positiivse kogemuse põhjal ning ka sellepärast, et konsultatsioon Tema juures on tasuta. Kõik sujus ootuspäraselt, doktor oli väga meeldiv, viisakas, sõbralik ja teadis täpselt, mis implantaate mulle soovitada. Kuigi konsultatsioon oli lühike, sain siiski kõigile küsimustele vastused. Plaanisin esialgu külastada erinevaid kliinikuid, kuid dr. Troost jättis väga kindla ja hea mulje, et minu otsus siinkohal oli tehtud. Järgmiseks sammuks oli vaja teha vereanalüüsid ning rindadele ultraheliuuring. Analüüsid lasin teha Fertilitas erahaiglas, kuna dr. Troost on haigla koostööpartner ning vastused läksid automaatselt Temale. Positiivsed tulemused teada, võisin operatsiooniaja kirja panna. …ja käes oligi kauaoodatud päev. Sõitsin taksoga Viimsisse, Fertilitas erahaiglasse, kus ootas mind soe vastuvõtt. Mind juhatati palatisse, kus täitsin mõned vajalikud paberid ning vahetasin riided. Varsti tuli doktor, kes tegi “joonistused” rindadele, rääkisime veel implantaadi suuruse üle ning jäin operatsioonile minekut ootama. Operatsioonisaalis viibisin esimest korda, narkoosi sain esimest korda, kõik oli minu jaoks uus kogemus. Operatsioon sujus väga hästi, kell 11.25 algas ning 12.00 lõppes – töö kiire ja korralik. Toibusin mõnda aega intensiivis, olin arstide järelvalve all. Kui külmavärinad üle läinud, pearinglust enam ei olnud, pudel vett joodud, sõidutati mind ratastooliga oma palatisse. Rindades oli suur survestav tunne, kuid õnneks valuvaigistid aitasid valu leevendada. Voodist püsti saamisega olid alguses suured probleemid, ei tohtinud käsi kasutada, kõik kõhulihaste abil. Ööseks anti igaksjuhuks unerohtu, veel valuvaigisteid. Ärkasin mitmeid kordi, kuid igakord valu tundes mõtlesin, et lõpuks on mu unistus täide viidud. Kiidan kindlasti köögitoimkonda, nii õhtu- kui hommikusöök olid imemaitsvad. Hommikul käisin pesemas, medõde aitas haavade pealt plaastrid ära võtta, samuti hiljem need tagasi panna. Lisaks andis juhtnööre, kuidas kodus ise hakkama saada. Samuti vaatas mind dr. Troost üle ning seejärel võis kojusõit alata. Kodus möödusid kaks esimest päeva enamus ajast voodis, kindlas asendis. Valu oli ebameeldiv ja palju pidin haiglast kaasa antud kangemaid valuvaigisteid võtma. Õnneks oli pere toeks, aitasid pesemisega, tegid süüa ning poputasid mind. Kolmandal päeval suutsin juba rohkem toas ringi liikuda, olin harjunud survetundega rindades. Ja nii muutus iga uue päevaga olukord kergemaks. Mõne päeva möödudes oli ainuke mure see, et selg väsis öösel ära. Polnud ju igapäevaselt harjunud koguaeg selili magama. Tänaseks on operatsioonist möödas üks kuu. Käisin mõni päev tagasi niite eemaldas, dr. Troost vaatas rinnad üle, paranemine on olnud edukas. Natuke saan juba ka külili magada, kõigi igapäeva toimetustega ideaalselt hakkama. Ostsin paar päeva tagasi uue tugirinnahoidja, mida vaheldumisi haiglast selga pandud rinnahoidjaga ööpäevaringselt kannan. Rinnad on imeilusad, kehaga proportsioonis, 4 cm pikkused armid peaaegu olematud. Soovitan kõigile, kellel samuti unistus muuta oma keha ihaldusväärseks, tunda veelgi suuremat enesekindlust, võtta ühendust The Health Clinic’ga. Saate kindlasti suurepärase teeninduse, kogemuse osaliseks.

Pilleriin / Rindade suurendamine

Möödunud on 1,5 kuud ja olen oma otsusega paigaldada kunstrinnad väga rahul. Pole kordagi kahetsenud, pigem uhke enda üle, et tegin ära 😀Ei hakka varjama, et see on valulik protseduur just taastumise esimesed 5 päeva, siis juba kergem. Lõpptulemust ootan väga, tean, et selleni läheb veel aega. Käisin just reisil ja no mõnus oli bikiine selga panna ja rannas jalutada 😊 Tohutu enesekindlus on tulnud tagasi.

Evely / Rindade suurendamine (B-Lite)

Rindade suurendamise operatsiooni kaalusin pikemat aega, kuni võtsin julguse kokku ja kirjutasin kliinikusse konsultatsiooni aja broneerimiseks. Konsultatsioon meenutas rohkem hea tuttava juures külas käimist kui arsti visiidi – dr Troostile sain oma soovidest ja muredest ära rääkida ilma, et tekkiks piinlikuse tunne vms. Kuna enne operatsiooni hakkasin kahtlema kahe suuruse vahel, võttis doktor operatsioonile kaasa mõlema suuruse inmpaltaadid ja paigaldas just need, mis tema arust minu keha parameetreid arvestades kõige paremini sobisid. Operatsioonist on nüüdseks möödas kuu aega, rinnad on küll veidi kõvad, kuid tunnen end suurepäraselt ning mingit valu ei esine. Valitud suurega ja tulemusega olen juba praegu ülirahul, rind on piisavalt suur, kuid samas loomulik. Narkoosi talusin väga hästi – tulin järgmisel päeval haiglast koju puhanuna ja õnnelikuna. Kogu personal oli äärmiselt hoolitsev, mõistev ja abivalmis. Võtsin esimesel 4-l päeval valuvaigesteid ning mingit suurt valu ei tundnud (paigaldati lihase alla 355 Motiva), pigem oli selline saamatuse tunne kui ei saa kätt tõsta või voodist ise püsti, kuid see on tänaseks ununenud. Nüüd tunnen ennast palju enesekindlamana ja ootan väga soojade ilmade saabumist. Erilised tänud Maarja-Liisa Lill´le, kes koordineeris protsessi ja vastas operatiivselt kõigile tekkinud küsimustele. Väga positiivne kogemus ning julgeksin soovitada dr Troost´i ja kliinikut ka oma lähedastele ja sõpradele. Tänan Teid väga!

Irina / Rindade suurendamine

Rindade vähendamise operatsiooni ettevõtmist olin kaalunud ammu, paraku see lihtsalt mõtteks aastateks jäi. Ei oskagi öelda, mis asjaolu konkreetselt konsultatsiooniks aja broneerima pani, kuid olen ülimalt rõõmus, et inetust D/E korvist on tänaseks saanud kena C. Olen oma „uue“ välimusega väga rahul ja ka enesekindlus on tagasi. Lõpuks ometi saan kanda liibuvamaid riideid ja ilusat pesu. Operatsioonist taastumine on läinud kenasti. Jääb vaid suur kahetsus, et oma välimusega varem midagi ette ei võtnud. Suured tänud tublile ja meeldivale The Health Clinic personalile! 🙂

Siret / Rindade vähendamine

Jäin väga rahule. Valisin pikalt erinevate kliinikute vahel, kuid The Health Clinic ja dr. Siim Simmo jätsid parima mulje. Ajad sain kiirelt ning täpselt siis, kui endale parim tundus. Suhtlus kliinikuga oli kiire ja meeldiv, sain alati vastused oma küsimustele. Tulemusega olen ülimalt rahul.

Helina / Rindade suurendamine (B-Lite)

Kõik kulges väga kiiresti, alustades konsultatsioonile kirjapanemisest ja järelkontrollile tulemisega. Olen väga rahul ja isiklikult tundsin, et minu eest hoolitseti.

Aljona / Rindade suurendamine

Kuna käisin mitmes kliinikus konsultatsioonil, siis mulle meeldis see, et konsultatsiooni tegi kirurg ise ja ei olnud pikka järjekorda.

Kristina / Rindade suurendamine koos Benelli tõstmisega

Ainult positiivsed mälestused! Operatsioonijärgseks perioodiks varusin sõprade soovitusel valuvaigisteid…..Ei võtnud ühtegi tabletti! Olen väga rahul kõigega! Soovitan soojalt 🙂

Lea / Rindade suurendamine (B-Lite)

Otsisin head kirurgi selleks protseduuriks. Lugesin palju kommentaare. Käisin veel teises kohas. Kokkuvõttes, valisin kõige parima kirurgi – dr Troosti. Kliinikus ka teenindus oli kõrgel tasemel. Kirurg on tähelepanelik ja kuulab kõik kliendi küsimused, mured jne.. ja kohe oli tunda, et arst on professionaal omal alal. Kuna ma olen mitme missitiitlitega, siis mu jaoks oli väga oluline hea kirurgi valik. Sest ainult siis saad hea tulemuse:) Jah, mul oli peale prorseduuri taastumine väga valulik. Palju helistasin, et abi saada. Tänan veelkord nii hea kogemuse eest!

Julia / Rindade suurendamine

Lasin rindu suurendada B-Lite implantaatidega. Jäin tulemusega väga rahule. Taastumine on olnud väga kiire ja põhimõtteliselt valutu. Mul on hea meel, et minu arstiks oli Dr. Troost, kes oskas soovitada just mulle sobivat suurust ja kellega suhtlemine oli vahetu ja mugav. Kogu Health Clinicu personal muutis kogemuse muretuks ja meeldivaks. Aitäh!

Triin / Rindade suurendamine (B-Lite)

Konsultatsioon toimus mai alguses ja minu soovil planeeriti operatsiooniaeg kuu lõppu. Doktor Troosti juurde minnes teadsin, et soovin B-Lite implantaate ja koos arstiga sai valitud anatoomilised implantaadid, suurus 360. Implantaadid paigaldati lihase alla. Haiglas veetsin ühe öö. Esimestel päevadel oli olemine suhteliselt vaevaline, aga see möödus päev päevalt. Taastumine toimus päris kiirelt. Kiidan personali ja doktorit!

Agne / Rindade suurendamine (B-Lite)

Konsultatsioon ja suhtlemine kliinikuga oli lihtne ja sujuv. Sain köigile oma küsimustele vastused. Enne operatsiooni sain rahulikult tutvuda köikide paberitega. Operatsiooni köige ebameeldivam osa oli narkoosist ärkamine. Valuvaigistid hoidsid kenasti igasugused valud ära ja sama päeva öhtul suutsin juba natuke ringi jalutada. Tugivööst on olnud väga palju abi. Taastumine ja haavade paranemine läks kiiresti ja ilma probleemideta 2,5 nädalat peale operatsiooni suutsin juba 12 km ringi jalutada. Operatsiooni tulemustega olen rahul, sain omale väga ilusad rinnad ja köht on palju siledam. Löpliku tulemuse nägemiseks peab natuke kannatust varuma eriti köhu osas.

Regina / Rindade tõstmine & kõhuplastika

Olen väga rahul kirjade reageerimiskiirusele, kõik mu küsimused on saanud vastuse. Veel olen siiralt üllatunud operatsioonijärgsele taastumisele, olin järgmine päev juba jalul ja valusid väga polnud. Valuvaigisteid võtsin ainult nö ennetamiseks. Ilmselt kerge taastumine oli B-lite implantaatide võlu 🙂 Suured tänud dr. Simmole- imeilusa töö eest, kliendikordinaator Maarja-Liisale imekiirete vastuste eest ja Fertilitase suurepärase personali eest.

Egle / Rindade suurendamine (B-Lite)

Aastaid mōtteis olnud plaan sai lōpuks teoks, ōnneks ei kahetse kordagi oma otsust. Tänan Maarja-Liisa Lille, kellega olin algusest peale pidevalt ühenduses, kes aitas ja alati küsis üle, kas on küsimusi, andis korrektseid vastuseid ning kellega suhelda oli ülimalt meeldiv. Tahaksin tänada ka oma kirurgi dr. Jaan Troosti, kellega oli meeldiv kohtuda. Kohe olime ühisel otsusel implantaadi suuruse osas ja kes tekitas esimesel kohtumisel väga hea tunde- valisin ōige kirurgi. Paranemine läks väga kiirelt, kartsin hullemat. Nüüdseks kuu möödas ja tunne, nagu operatsioon + taastumine oleks nagu unes olnud. Armid ilusad ja kōik hästi. Soovitan soojalt Maarja-Liisat ja dr. Troosti. Hingega asja juures ja ülimalt meeldiv kogemus. Olen nii rahul ja ma pole kunagi end nii hästi tundnud, kui nüüd, tänu neile. Suur suur aitäh! 🙂

Terje / Rindade suurendamine

Tundsin end turvaliselt ja minu eest hoolitseti igal sammul. Olen väga tänulik.

Jane / Rindade suurendamine

Konsultatsioon oli kiire ja konkreetne ning siis jäi üle vaid otsus langetada. Olin lugenud igasugu hirmujutte enne operatsioonile tulekut. Mina olin üks harv juhus kellel esines komplikatsioon ja arst otsustas järgmisel päeval teha veel ühe operatsiooni, et paistetust alandada. Alguses see hirmutas mind, kuid lõpuks olen selle eest meeletult tänulik sest tänu sellele paranesin ma tunduvalt kiiremini. Olen väga tänulik kogu meeskonnale, kes minuga tegelesid ja mind toetasid. Nüüd, rohkem kui kuu hiljem käisin endale ka uut pesu ostmas, see oli suurepärane kogemus. Ma sain valida just endale meelepärase suuruse. Alguses ma muretsesin kas tulemus jääb võlts kuid koostöös arstiga sai valitud kõige sobivam suurus ja nüüd ma naudin oma keha ja olen uhke selle üle. Enam ma ei tunne ka, et rinnad oleks kuidagi võõrad mulle. See protseduur tõstis minu enesehinnangut ja pani end rohkem armastama. Aitäh Teile!

Triin / Rindade suurendamine

Algusest lõpuni väga meeldiv ja asjalik suhtlus – ei hakanud isegi teisi valikuid uurima. Lõpptulemus on suurepärane ja saan öelda vaid kiidusõnu!

Laura / Rindade suurendamine (B-Lite)

Kiire ja viisakas teenindamine, sõbralik ja kogenud kirurg

Irina / Rindade suurendamine (B-Lite)

Nimelt läbisin rinnavähendus operatsiooni. Ühtlaselt lasin ka tõsta, kuna olid peale lapsi väga ära vajunud. Eelnevalt oli siis D ja isegi E korv. Nüüd väike C tagasi, nagu enne lapsi. Ma ei ole eriline kirjutaja, seega teen lühidalt. Möödas on täpselt üks kuu ja tunnen ennast suurepäraselt. Esimesed kolm päeva olid küll valulikud, aga mitte midagi hullu. See kõik on seda väärt 🙂 Erilised tänud Dr. Siim Simmole ja Dr. Jaan Troostile. Olen lihtsalt nii, nii rahul juba praegu, et lihtsalt pole sõnu. Emotsioonid on laes ja saan lõpuks ilusaid kleite kanda. Ühesõnaga, kui on võimalust ja tahtmist rinnavähendus operatsiooni, siis julgen oma kogemuste põhjal kindlasti soovitada just The Health Clinicut.

Jane / Rindade vähendamine

Olin mõelnud rindade suurendamisest 1,5 aastat ja lõpuks läksin konsultatsioonile dr. Jaan Troosti juurde. Ta oli esimene (ja viimane) kirurg, kelle poole ma pöördusin ja kohe sain kinnituse, et ma seda tahan ja vajan. Dr. Troost oli super professionaalne. Valis mulle ideaalse suuruse. Operatsiooni päeval ei kartnud üldse, kuna olin väga kindel kirurgi valikus. Operatsiooni järgseid valusid praktiliselt polnud. Pigem kerge väsimus paar päeva. Nüüd, kuu aega hiljem, olen väga rahul tulemusega. Oma väljaveninud esimese suuruse asemel sain ilusa C. Olen väga rahul suurusega ja tulemusega. Suured tänud dr. Jaan Troostile ja personalile! PS! Rinnahoidja valimine on nüüd nagu pidu, sobivad kõik 🙂

Nadežda / Rindade suurendamine (B-Lite)

Olen väga õnnelik ja ilus! See oli parim otsus pöörduda ilukirurgia poole, et tõsta oma elu kvaliteeti. Tulemus on parem kui oskasin oodata! Ei kahetse hetkekski, et selle protseduuri ette võtsin. Aitäh! Mul on hea meel et valisin The Health Clinicu ja Dr Simmo. Minu elu on peale protseduuri muutunud – olen palju õnnelikum inimene!!

Eveliin / Rindade suurendamine (B-Lite)

Pole kunagi nii positiivset teenindust kohanud! Kõik organiseeriti kliinikusse minekust kuni välja saamiseni. Sain vastused oma küsimustele ja hirmudele! Aitäh Anna Vanale, kes kogu see aeg minuga oli!

Reelika / Rindade suurendamine

Dr Troost oli suurepärane, konsultatsioonil ütles suuruse mis panna, arvasin et see jääb veidi väikseks aga tulemus on super, need sobivad nii hästi ja olen väga rahul kogu protsessiga. Minu õde oli ka väga abiks mulle, olen tõesti rahul nende tööga. Väga rahul!

Regina / Rindade suurendamine (B-Lite)

Operatsioon läks hästi ja taastumine kiire. Ei mingit suurt valu, mida olin meeltult kartnud enne operatsiooni. Ainuke asi mida kahetsen, et ei lasknud suuremaid implantaate panna. Kunagi arvatavasti kordan operatsiooni. Suured tänud dr.Troostile.

Jane / Rindade suurendamine (B-Lite)

Pärast kolme last olid rinnad paratamatult vajunud ja ka väike kõhuke rippuma jäänud, kuigi olen terve elu sale olnud. Alguses ei teadnud, kas oleks ka suurendust koos tõstmisega vaja. Dr Simmo soovitas mitte suurendada ja tõesti, seda polnud vaja. Rinnad on nüüd loomulikud, nagu enne laste sündi. Operatsioon laabus kenasti, olen tulemusega väga rahul. Taastumine ei ole üldsegi nii raske kui eelnevalt olin lugenud ja sellest ka arvamus kujunenud. Oleks võinud varem juba selle otsuse langetada. Soovitan julgelt seda otsust teha.

Kristi / Rindade tõstmine ja mini-kõhuplastika

Dr Simmo on suurepärane ülitäpne ja kuldsete kätega kirurg-olen väga rahul saavutatud tulemusega ja südamest tänulik tehtud töö ja nähtud vaeva eest:) Ning suured tänud Maarja-Liisa kes te kõigile mu 1001-le küsimusele kiirelt vastasite ning kogu protseduuri ladusa toimimise eest hoolitsesite:)

Liis / Rindade suurendamine

Kogemused The Health Clinicu’ga olid väga positiivsed. Suhtlus oli kiire ja vastused leiti igale küsimusele. Samuti jäin väga rahule dr Jaan Troosti töö ja suhtlemisega. Soovitan!

Kaidi / Rindade tõstmine & suurendamine

Rinnaoperatsioon möödus komplikatsioonideta. Taastumine oli väga kiire (implantaat paigaldati lihase peale). Kuu aega peale operatsiooni ei ole veel taastunud parema rinna tundlikkus (nibu ümbert), kuid see pidavat aja jooksul taastuma. Rinnad on väga ilusad.

Nora / Rindade suurendamine

Olen ülirahul, et valisin lõpuks dr Simmo. Käisin ka teiste kirurgide juures konsultatsioonil aga temaga tekkis usaldus kohe esimesest hetkest peale ja mu sisetunne ei petnud mind – dr Simmo teeb oma tööd väga hästi.

Heili / Rindade tõstmine ja suurendamine

Ma olin alati mõelnud, et kui kunagi lotoga võidan, siis kõige ennem lähen ma rindade operatsioonile. Mul polnudki lotovõitu vaja oodata, sest mu mees kinkis selle protseduuri mulle meie viiendaks aastapäevaks. Kohtumine Dr. Simmoga läks väga hästi, kus siis otsustasime millised ja kui suured implantaadid mulle tulevad. Operatsioonipäeva paika panemine ja kõige muu kokkuleppimine sujus väga hästi. Operatsioonipäeval haiglas võeti mind vastu väga sõbralikult. Personal oli väga tore ja abivalmis. Operatsioon läks väga hästi. Päev pärast oppi sain juba haiglast välja. Käimine oli esimesel päeval veidi valulik, aga juba sellest järgmisel päeval polnud enam käimisega probleeme. Magasin etteantud juhiste järgi pea 2 nädalat. Nüüd kui on üks kuu möödas, saan magada ka juba oma lemmikasendis, pool kõhuli. Haavad on paranenud hästi ja eile oli mul uuesti kohtumine Dr. Simmoga, kes andis loa ka uuesti hakata tegelema jooksmise ja jõusaaliga, aga muidugi seda mõistuse piires. Dr. Simmo on super tore ja sõbralik arst ja mis kõige tähtsam, väga hea kirurg, sest tulemus on lihtsalt SUPER. Ma olen nii õnnelik. Peeglist vaatab vastu palju enesekindlam naine kui enne. Soovitan Health Clinicut päris kindlasti ka oma sõpradele, sest minu kogemus oli lihtsalt nii nii hea.

Siret / Rindade tõstmine ja suurendamine

Minu jaoks oli operatsioon suhteliselt valutu ja kiire taastumisega. Nagu möödaminnes tehtud kiire uuendus, millega olen väga rahul. Enam ei taha ettekujutadagi elu ilma prinkide rindadeta.

Triinu / Rindade suurendamine (B-Lite)

Kogemus on positiivne ja olen tulemusega rahul, imetlen oma rindu ja reisi. Haiglapersonal oli väga hoolitsev ja sõbralik. Arvasin, et taastumine on raske ja valulik, kuid kõik läks lihtsalt ja kiiresti. Dr Simmo on sõbralik, positiivne ja professionaalne.

L.S. / Reieplastika + rasva siirdamine rindadesse (lipofilling)

Taastumine oli uskumatult kerge. Minule pandi B-lite rinnaimplantaadid ja lihase peale. Tulemus on super ilus ja olen tõesti väga rahul:)

Liina / Rindade suurendamine (B-Lite)

Operatsiooni järgsed minutid/tunnid/päevad olid täis valu ja abitustunnet. Ainuüksi voodist tõusime oli justkui suurt pingutust nõudev tegevus, mis vajas kellegi pehmet ja hella kätt seljataga, viimaseks tõukeks istuli saamisel. Õnneks nädala pärast oli olemine juba hea ning mõtted:”Yes, ära tegin”, tegi meele rõõmsaks ja vaimu värskeks. Nüüd viis nädalat hiljem, et kujutaks elu enam ilma uute rindadeta ettegi??

Jaana / Rindade suurendamine (B-Lite)

Suurimad kiidu-ja tänusõnad sõbralikule ning professionaalsele personalile. Eriti tahaksin tänada kliendikoordinaator Anna Vana ning dr. Siim Simmot. Olen tulemusega ülimalt rahul ja ei kahetse hetkekski, et selle otsuse vatu võtsin ning operatsioonile läksin. Kuu aega on möödunud operatsioonist ning juba saan jätkata treeningutega. Veelkord suurimad tänud.

Reili / Rindade suurendamine (B-Lite)

Olen väga rahul kõigega – kliinikuga, kirurgiga ja eriti oma uute rindadega. Operatsioonist taastumine läks väga kergelt – juba kolmandal päeval tundsin ennast hästi ja nüüd ca 6 nädalat hiljem on olemine super. Olen nii rahul, et selle otsuse lõpuks langetasin ja selle tee ette võtsin – juba selle 6 nädalaga on minu elu nii palju paremaks läinud. Mu enesekindlus on tohutult tõusnud ning ma tunnen ennast oma kehas palju paremini. Suured tänud dr. Troostile ja Annale!!!

Kadi / Rindade suurendamine (B-Lite)

Olen eriti rahul enne ja peale protseduuri. Teenindus oli väga meeldiv. Paranenud olen suure kiirusega. Suured tänud dr. Simmole … ta loob kunsti ja tulemus on … sönadest jääb puudu. Tänan Teid köiki.

Heli / Rindade suurendamine

Hirm oli suurem, kui reaalsus tegelikkuses. Kiire paranemine ja soovitud tulemus juba praegu, alles kuu möödudes tõstavad enesehinnangut ja annavad jõudu edaspidiseks. Kujutan ette, mis tulevikus on, kuna rinnad muutuvad ju aina ilusamaks. Operatsiooni järel tõsist valu polegi tundnud, lihsalt elementaarne ebamugavus, kuid see kadus kiiresti.

Jekaterina / Rindade suurendamine (B-Lite)

Minul peale imetamist ja 20kg kaalulangust olid rinnad täiesti ära vajunud ja koledad. Seega otsustasin ammu mõeldud soovi teoks teha ja läksin rindade suurendus ja tõstmis operatsioonile. Alates esimesest meilist kuni operatsiooni järelkontrollini oli kõik väga super ja profesionaalne. Dr.Troost jättis kohe väga sõbraliku ja toreda mulje ja mujale konsultatsioonile ma minna ei soovinudki. Peale oppi olid valud pea olematud ja armid on juba praegu (kuu möödudes) väga ilusad. Suured tänud Anna Vana’le ja Dr.Troostile ning ka kogu ülejäänud meeskonnale, tänu teie abile on mul taas kaunid rinnad.

Sandra / Rindade tõstmine ja suurendamine

Minu elu unistus sai teoks tänu dr. Siim Simmole ja dr. Jaan Troostile, muidugi tänu The Health Clinic’ule. Enne operatsiooni sain põhjaliku informatsiooni, kuidas asjad toimuvad. Operatsioon oli komplikatsioonideta, paranemine sujus hästi ja valutult. Jälgisin muidugi põhjalikult operatsioonijärgset juhendit. Ei osanud oodata nii fantastilist tulemust, see on ime. Suured tänud ka Maarja-Liisa Lillele ja Fertilitase meeldivale personalile. Olen väga rahul, et valisin The Health Clinic’u ja soovitan seda kõigile. Enda heaolu nimel pole kunagi millekski liiga hilja! Sügav kummardus kõigi nende inimeste töö ees.

Elena / Rindade vähendamine

Pikalt kaalutletud mõte sai teoks. Tänu dr. Simmole tunnen ennast üle aastate ilusana.

Meriliin / Rindade vähendamine

Dr. Simmo oli kohe esimesel kohtumisel väga usaldusväärne, oskas täpselt soovitada, milline suurus peaks sobima. Ka haigla personal kiitis dr. Simmo head kätt ja täpsete lõikuste tegemist 

Sirli / Rindade suurendamine

Operatsioon oli kiire. Paranemine ja enesetunne peale operatsiooni oli väga hea. Tunne nagu oleks korraks poes käinud. Soovitan kindlasti! Tunnen ennast nüüd tervikuna.

Maiken / Rindade suurendamine (B-Lite)

Minu 10 aastat mõeldu, on lõpuks teostatud! Super! Olen tõesti väga, väga rahul! Tunnistan ausalt, kartsin meeletult, kuid tagantjärgi…, asjatult. Dr. Siim Simmo on lausa suurepärane, sümpaatne oma ala spetsialist, kelle veatust kätetööst taastusin kenasti, valuvaigisteid tarbisin vaid kolm päeva. Suured tänusõnad ka abivalmis ning toredale haigla personalile. Peale operatsiooni raskusi ei tõstnud ning magasin neli nädalat selili. Tänaseks on operatsioonist möödas seitse nädalat, elan juba mitu nädalat tavapärast igapäeva elu, kuid kordades, kaunimate rindadega. Minu suured tänusõnad ka Maarja-Liisa Lill’ele, kelle käest sain vastuse igale tekkinud küsimusele. Olen ülimalt rahul, et valisin just The Health Clinic’u ja soovitan Teid soojalt kõigile! Ma tänan, ma tänan, ma tänan!

Karmen / Rindade tõstmine koos suurendamisega (B-Lite)

Dr. Jaan Troost jättis esmasel konsultatsioonil juba väga meeldiva ja positiivse mulje. Kui kabineti uksest väljusin, olin kindel, et soovin rinnaoperatsiooni just selles kliinikus teha. Kogu ettevõtmine sujus positiivselt ning probleemideta, alates operatsiooni planeerimisest kuni haiglast lahkumiseni. Operatsioon täitis minu ootused ja rohkemgi veel, tulemus on supper hea. Minu kiidusõnad nii doktor Jaan Troostile kui kogu The Health Clinicu personalile!

Kaire / Rindade suurendamine (B-Lite)

Olen tulemusega väga rahul. Dr. Troosti soovitatud implantaat sobib minu keha proportsioonidega suurepäraselt, taastumine on olnud kerge. Praeguseks kui operatsioonist on möödas 1 kuu on tunne nagu oleksin oma uute rindadega olnud terve elu 🙂 Tulemus on ilus ja enesetunne väga hea. Dr. Troost on lihtsalt super!

Heili / Rindade suurendamine (B-Lite)

Operatsioon läks kenasti ja taastumine samuti, mul oli haiglas olemise aeg super mulje arstidest, õdedest ja sellest hoolitsusest mis minu osaks sai. Väga sooja tunde tekitas, et kõik olid nii abivalmis ja vastutulelikud ning mõistvad minu suhtes. Nii Jaan Troost kui Siim Simmo olid fantastiliselt professionaalsed ja ma jäin väga rahule lõpuks ikkagi nende soovitusega ja tõdesin, et neil oli õigus soovitada siiski 320 implantaadi suurust. Ma tunnen nagu oleks justkui uuesti sündinud hetkel, rindade suurus ja kuju on super. Ka inimesena olid nad väga toredad ja sümpaatsed ning viisakad, sealhulgas ka teie, oli väga meeldiv teiega silmast silma kohtuda.

Karolina / Rindade tõstmine koos suurendamisega

Väga meeldiv ja julgustav suhtlus enne operatsiooni, kus sain vastused oma küsimustele. Mind opereerinud kirurg Jaan Troost jättis juba esimesel kohtumisel väga usaldusväärse mulje, mistõttu kadusid kõik hirmud. Soovitan kindlasti ka teistele Fertilitas kliinikut ja doktor Jaan Troosti.

Sirje / Rindade suurendamine (B-Lite)

Minu kiidusõnad nii doktor Jaan Troostile kui The Health Clinicule! Opist on möödas küll napp kuu, kuid tulemus on juba praegu imekena. Mingeid erilisi valusid ega vaevusi ei olnud isegi vahetult pärast oppi, seega võin julgelt soovitada kõigile, kes veel kahtlevad, kas tasub võtta see samm ette – tasub küll!

Kertu / Rindade suurendamine (B-Lite)

Kõik sujus suurepäraselt ja paranemine toimub kiirelt, ilma igasuguste komplikatsioonideta. Olen väga rahul tulemusega ja üldse kõigega, eriti dr. Simmoga. Edu ja kordaminekuid teile edaspidiseks, suur, suur aitäh!

Leina / Rindade vähendamine

Käisin rinnasuurendus operatsioonil dr. Troosti juures. Tõeline oma ala spetsialist. Olen tulemusega väga rahul. Reis Soomest Eesti, sadamast transport haiglasse, väga meeldiv personal ja transport tagasi koju. Kõik läks väga hästi.

Hedy / Rindade suurendamine  (B-Lite)

Olin käinud eelnevalt mitmes kliinikus konsultatsioonis, kuid Dr. Troost tekitas minus kõige soojema ja usaldusväärsema tunde. Konsultatsioon oli kiire ning põhjalik, arst pani paika mulle sobivad implantaatide suurused ning edasi leppisin kliinikuga kokku juba operatsiooni aja. Rindade asümmeetria tõttu said valitud veidi erineva suurusega implantaadid (ümmargused madala profiiliga) ning peale operatsiooni on rinnad mu enda silmis peaaegu identsed. Peale operatsiooni oli 4 päeva tunda suuremat valulikkust ning nädala möödudes sain juba jätkata oma igapäevaste tegemistega. Kuna operatsioonist on hetkel möödas 1 kuu siis paranemisprotsess on alles algusfaasis ning oodata on veel positiivseid muutuseid. Tänan kogu The Health Clinic’u personali suurepärase kogemuse eest.

Diana / Rindade suurendamine

Tunnen end väga hästi. Büst on loomulik, kaunis ja riided seljas istuvad paremini. Tunne on nii nagu olekski kõik oma. Veelkord suur tänu dr. Jaan Troostile, kes tegi head tööd!

Marika / Rindade suurendamine (B-Lite)

Minu tänusõnad dr. Troostile ja Maarja- Liisa Lill’ele. Operatsioonist on möödas kuu ja kõik on väga hästi kulgenud ja taastumine on olnud kerge (kartsin hullemat). Olen rahul – väga rahul. Aitäh!

Kerlin / Rindade suurendamine

Kuna personal on väga tore ja abivalmis siis olen soovitanud kahele oma sõbrannale Teie kliinikut. Kindlasti minule oli kõige olulisem, et kirurg räägib patsiendiga vajadusel ka 3 korda kui patsient kahtleb milleski ja annab kõikidele küsimustele põhjalikud vastused. Kuna tegemist on kalli operatsiooniga siis soovitan naistel ikka valida selline kirurg ja kliinik kus tegelt ka hoolitakse nii sinu soovidest kui ka sinu tervisest. Opp oli ise tunduvamalt valusam kui esimene. Kindlasti mängis siin rolli see, et eelnevalt oli paigaldatud implantaat lihase peale aga seekord pandi ilusti lihase alla. Narkoos oli talutav kuigi nii pikalt paha olla pole mul eelnevalt olnud. Hetkel olen rahul ja paranen tasapisi. Naistele teadmiseks, et iga operatsiooniga võib tekkida komplikatsioone ja sellega peab arvestama. Kindlasti läheksin sinna kliinikusse tagasi kui vaja teostada mõni kirurgiline protseduur. Suur tänu Dr. Siim Simmole ja jõudu talle edaspidiseks!

Karit / Rinnaimplantaatide vahetus koos tõstmisega

Olen väga rahul, et selle läbi tegin. Tulemus on igati loomulik ja kena. Dr Jaan Troost on väga hea oma ala tippspetsialist ja tema nõuandeid tasub kuulata. Tal on väga hea silm ja kui ise just ei soovi midagi muud saate väga loomuliku tulemuse.

E / Rindade suurendamine

Eriti kiidan oma doktorit Jaan Troosti. Minu valik oli super. Olen väga rahul,et selle tee ette võtsin.

Kristin / Rindade suurendamine

Jäin operatsiooniga rahule. Enne operatsiooni uuriti minu seisundit, kas operatsioon on üldse võimalik. Kirurg, Dr.Troost, oli alati valmis vastama küsimustele ja vajadusel kutsus konsultatsioonile.

Tatjana / Rindade suurendamine (B-Lite)

Operatsioonijärgne taastumine oli väga kiire, polnud suuri valusid. Arst tegi suuruse valikul ise lõpuks valiku ning tänu sellele olen väga rahul, muidu oleks suurus jäänud ehk liiga väike. Kliiniku personal oli professionaalne ning minuga tegeleti ülima hoolitsusega. Suured tänud!

Kerli / Rindade suurendamine

Rindade suurendamine. Dr. Jaan Troost 🙂  Väga hea kirurg! Professionaalne oma erialas 🙂 Soovitan!

Nadežda / Rindade suurendamine

Olen 35 aastane ja 3 lapse ema. Otsustasin käia rinna suurendamise konsultatsioonis, et teada saada oma võimalustest rindu suurendada. Dr. Jaan Troost on väga asjalik, soovitan teda ka teistele. Miks tegin valiku B-lite kasuks?! Loomulikult sellepärast, et nad on kergemad. Taastumine oli väga kerge. Juba esimesel päeval, kui haiglast koju sain valmistasin endale lõuna  🙂 Operatsioonist on möödunud kuu, tulemusega VÄGA rahul! Kiidusõnad lähevad nii kliendikoordinaator Maarja-Liisa Lill´ele kui ka haigla töötajatele! Kõik olid väga hoolitsevad ja profesionaalid. Päikest!

Kätlin / Rindade suurendamine (B-Lite)

Jäin igati rahule The Health Clinic teenusega – alates konsultatsiooni aja broneerimisest kuni operatsiooni järgse nõustamise ja järelkontrollini. Kõik etapid, mis puudutasid antud teenust olid teostatud suurepäraselt. Dr. Troost´ ile vaid tänusõnad ja kiitus väga hea töö eest! Soovitan nii The Health Clinicut, Dr. Troosti kui B-Lite´i. Kõik kulges komplikatsioonideta. Taastumine oli kiire ja tulemus on juba praegu (kuu peale operatsiooni) väga ilus.

Signe / Rindade suurendamine (B-Lite)

Käisin rinnasuurendus operatsioonil, minu arstiks oli dr. Jaan Troost. Super arst, vastutulelik, meeldiv ja oma ala spetsialist.

Ingrid / Rindade suurendamine (B-Lite)

Mul on väga hea meel, et kogusin julgust ja pöördusin teie kliinikusse konsultatsiooniks. See kogemus, alates esimesest kontaktist kuni operatsioonijärgse taastumiseni kujunes mul üle ootuste positiivseks. Soovitan soojalt The Health Clinic’u teenuseid ja eriti Dr. Troosti. Suurimad tänud teie professionaalsele tiimile ilusa tulemuse ja meeldiva kogemuse eest.

Julia / Rindade suurendamine (B-Lite)

Kauaaega mõttes mõlkunud soov rindu suurendada kogus järjest tuure. Sai natuke uuritud internetist arstide tausta ja siis otsustasin Dr. Troosti juurde konsultatsioonile minna. Kohtumine oli kiire ja operatiivse infoga, minu jaoks piisav. Kui alguses mõtlesin, et vaatan kuidas peale seda kohtumist tunne on, et kas vajan ka kellegi teise arvamust, siiski jäi see minu ainsaks valikuks. Konsultatsioonilt tulles teadsin, soovin asja teoks teha. Hakkasin endale sobivat aega uurima ning ka sellega läks superhästi. Edasine toimus kõik kahe nädala jooksul ning nüüd olen õnnelik oma uue välimuse üle. Operatsioonijärgset ikka kartsin, et mis-kuidas jne. Kõik oli aga üllatuslikult kerge. Narkoosist ärgates ei saanud nagu midagi aru, et juhtunud oleks. Kuskilt ei valutanud, tundsin ennast hästi. Kogu taastumine siiani, kui möödas on operatsioonist 6 nädalat, on olnud ilma tagasilöökideta. Lugedes erinevaid kogemusi oli ikka algul hirm, et peale oppi on raske, küll ei saa käsi liigutada, ei saa elementaarseid asju teha ehk siis juukseid kinni, pesta ennast jne. Need olid täiesti asjatud. Minul polnud kordagi mingit probleemi. Elasin oma igapäevaelu tavapäraselt, lihtsalt mõnes asjas olin ettevaatlikum. Ainus millega harjumine aega võttis oli selili magamine 🙂 Mina olen väga rahul oma otsusega, pigem isegi mõtlen, et oleks võinud varem…Kuid ju nii pidi minema, ju nüüd oli minu jaoks õige aeg! Julgustan kõiki, see on panus iseendasse! Lisaks olen väga rahul arsti valikuga, Dr. Troost on väga sümpaatne ja kompetentne. Ta teeb hingega oma tööd.

Annika / Rindade suurendamine (B-Lite)

The Health Clinic pakkus suurepärast teenust alates esimesest kontaktist nendega kuni protsessi lõpuni. Kõrgtasemel suhtlemine ja organiseeritus, hoolitsev personal haiglas. Operatsiooni viis läbi Dr. Jaan Troost ning tulemusega olen väga rahul. Ülimad kiidusõnad Dr. Jaan Troostile ja suured tänud kogu kliinkule meeldiva koostöö eest.

Susanna / Rinnaimplantaatide vahetus (B-Lite)

Vaatamata sellele, et viisin The Health Clinic`u abiga ellu oma kauaaegse unistuse, oli enne protseduuri siiski suur hirm ja kahtlesin väga, kas ikka peaksin seda tegema. Kartsin, et valu on hullem ja tundus ebareaalne nädala möödudes tööle naasta, aga see on tõesti võimalik. Ja loomulikult olen ülimalt rahu, et selle ette julgesin võtta.

Ilme / Rindade suurendamine

Kogemus on positiivne. Arstid ja personal abivalmid ja professionaalsed.

Annely / Rasva siirdamine rindadesse (lipofilling)

Broneerisin aja. Sain paari päevapärast konsuldatsioonile. Kõik oli 10 minutiga selge. Sain operatsiooni aja nädal peale haiglas vestlust. Läksin haiglasse ja mõned tunnid hiljem olid mul rinnad ees. See tunne mis oli mu sees oli nii hea, et isegi operatsiooni järgset valu ei tundnud. Haiglas koheldi mind väga meeldivalt. Jäin igati rahule haigla teenindusega. Paranesin veidike üle nädala(vähesed valud, ebamugav magada). Teisel nädalal juba olin harjunud ja liikusin vabalt ringi. Magasin küll 3 nädalat sellili aga minu ilusad rinnad olid kõike seda väärt. Nüüd on möödas veidike üle kuuaja ja olen rindadega nii harjunud nagu oleksid oma rinnad. Rinnad on ilusa kujuga ja üllatavalt pehmed. Armid on ilusti rinnaall ja püsti seistes ei ole neid isegi märgata. Olen väga õnnelik, et valisin just The Health Clinic-u ja Jaan Troost-i. Täitsite ühe minu eluunistustest. AITÄHH!!! Soovitan 100% ka kõigile teistele naistele!

Monika / Rindade suurendamine

Seoses kaalu kaotusega olid minu rinnad lõtvunud ja koledad, nahk välja veninud ja kortsus. Uurisin erinevaid kliinikuid kus rindu korrigeerida. Käisin Dr. Troosti juures konsultatsionil ja sinna jäingi. Kõik oli kliinikus hästi organiseeritud, seal viibimine ja personal olid meeldivad. Olen tulemusega väga rahul ja õnnelik, uued rinnad on nii ilusad. Soovitan dr. Jaan Troosti, tegemist on väga kogenud kirurgiga, kes leiab sobivaima lahenduse. Suured tänud.

Annika / Rindade tõstmine koos suurendamisega

Kuna kogemus oli ju esmakordne siis jäin ma väga rahule. Arst doktor Jaan Troost on väga teadlik oma alal. Haigla personal oli väga sooja suhtumisega ja kordagi polnud tunnet et midagi on valesti. Operatsioonist rääkides läks see väga hästi. Paranesin kiirelt ja oma uute rindadega olen ma rohkemgi kui rahul. Andis enesehinnangule palju juurde. Soovitan kohe kindlasti doktor Jaan Troosti ka kõikidele naistele kellel muresi rindadega!

Liis / Rindade suurendamine

Kogu suhtlus nii enne kui pärast operatsiooni oli väga kiire, hea, soe ja sõbralik. Tulemusega jäin ülimalt rahule. Dr Troost oma sõbraliku hoiaku ja professionaalsusega on vaieldamatult oma ala spetsialist.

Heidi / Rindade suurendamine

Olen rahul oma otsusega, tulemus on ilus, enesetunne on hea. Tänud kogu The Health Clinic meeskonnale ja Dr.Troostile…Te olete igati tasemel. Enne operatsiooni oli rind miinus A korv ja nüüd ilus B. Taastumine kiire ja suhteliselt kerge. Ei ole paremat tunnet, kui hea enesetunne ja armastus iseenda vastu.

Piret / Rindade suurendamine

Kogemus väga positiivne jäin väga rahule operatsiooniga ja personaaliga. Lõikus läks väga hästi suurimad tänud dr Jaan Troostile väga tore arst.

Kati / Rindade suurendamine

Peale kahe lapse imetamist (pikalt), oli minu ilus C korv rind muutunud väga tühjaks ja ära vajunud A-B korviks. Dr. Troost soovitas rindade tõstmist proteesi abi, ka mulle tundus see variant parima lahendusena (et vältida noorel kehal liigseid arme). Implantaat tuli panna päris suur, et piisavalt tõstaks, kuid tulemus on minu arvates ülihea! Olen väga rahul, tunnen end jälle endana ja mu enesekindlus on tohutult tõusnud. Tunnen end vabalt ja naiselikuna. Kui ei oleks olnud teise lapse plaani, oleksin selle operatsiooni juba aastaid tagasi teinud. Olen väga rahul ja suured tänud asjaosalistele!

Mariliis / Rindade suurendamine

Olen aastaid olnud õnnetu oma rindadega. Peale laste imetamist ei näinud ma oma rindadega enda vanusele vastav välja. Kui mul eile õhtul haiglaõde sidemed ära võttis ja ma end hiljem peeglist nägin, hakkasin nutma. Rõõmust loomulikult. Tulemus oli minu jaoks palju ilusam kui ette kujutada oskasin. Ka valu on minimaalne ja saan täiesti toas ringi liikuda ja vaikselt toimetada – ise endale midagi kiiremat süüa teha ja juua tuua… Kõik on fantastiline, ületasite kõiki minu ootusi maksimaalselt! 

Teenindus kui selline oli Fertilitase haiglas justkui hotellis. Kollektiiv oli väga sõbralik ja hooliv, nad viitsisid minuga ka pikemalt rääkida ja mu küsimustele vastata, olid väga abivalmid. Käisid ise uurimas iga paari tunni tagant mis olukord mul nii füüsiliselt kui vaimselt on. Mul polnud kordagi tunnet, et oleksin üksinda jäetud. Kuna peale oppi olin endalegi selgusetuks jäänud põhjusel veidi kurb, käis Dr. Troost ning ka hiljem regulaarselt mõlemad valveõed mind vaatamas ja positiivsust minusse süstimas. Lõpuks kurbus kadus sest tundsin, et ma pole üksi, minu eest hoolitsetakse. Ja see ongi väga tähtis signaal mida anda edasi patsientidele.

Ingrid / Rindade suurendamine

Olen väga õnnelik ja tänulik, et valisin The Health Clinicu, dr Troost jättis konsultatsioonis väga positiivse mulje ning sain täpselt sellise tulemuse nagu soovisin. Minule paigaldati rinnalihase peale 375cc Motiva ümarad implantaadid, väike 70A muutus 70DD/E-ks ning mu keha on ideaalselt proportsioonis, praegused mõõdud 92-65-92. Suured tänud ka Fertilitase kliiniku hoolivale personalile!

Anneli / Rindade suurendamine

Olen väga rahul oma otsusega minna rinna suurendus operatsioonile. Olen seda väga pikka aega mõelnud. Juba konsultatsiooni ajal tekkis usaldus ja kindlustunne, et just Jaan Troosti valisin ja edaspidi ei kahelnud hetkekski. Kuigi operatsiooni ajani oli mitu kuud, siis see läks nii ruttu ja juba ma olengi õnnelik ja igatepidi taastunud uute rindade omanik :). Olen tulemusega rohkem kui rahul ja tänan väga Jaan Troosti, Mihkel Adamsoni ja kogu personali, kes minuga tol päeval tegelesid. Kõik oli väga meeldiv.

Victoria / Rindade suurendamine

Olen väga rahul DR Troosti tööga. Tulemus on just see mida ma soovisin…..tuleksin kindlasti uuesti. Tänud teile!!!

Elli / Rindade suurendamine

Kõik oli väga super, haigla personal meeldiv, väga kodune tunne oli.

Marily / Rindade suurendamine

Tänan dr. Troosti ja kõiki Health Clinicu töötajaid, olen väga rahul lõpptulemusega.

Eva / Rindade suurendamine

Kõik oli suurepärane, suhtlus, suhtumine minusse, kui ka operatsioon ise. Vahetult peale operatsiooni narkoosist välja tulles, oli mõte, milleks seda valu mulle tarvis üldse oli, kuid nähes ikkagi tulemust sidemete alt välja paistmas, kadus ka see kahetsus, siiski järgmiseks hommikuks oli enesetunne juba märgatavalt parem ning haiglast välja saades rahulikult olles oli nädalaga valu enam-vähem unustatud, va öösiti, kus ikka päris küljeli ning kõhuli magada veel ei saa. Tänaseks on kuu aega möödunud ning elan oma tavpärast elu, käin sportimas, magan kuidas tahan, enamasti kõhuli, pole mingit probleemi. Mina olen väga tänulik ning õnnelik oma uhke väljanägemise üle!!! SUUR SUUR TÄNU!!

Marge / Rindade suurendamine

Operatsiooni tegi mulle dr. Jaan Troost. Väga tore, kogenud ja professionaalne arst. Arvestas minu soovidega ja olen tulemusega väga rahul! Operatsioon kestis ligi 40 minutit, ärkasin õdede järelvalve all ja kogu selle aja, mis viibisin haiglas (24 tundi), minuga tegeleti kogu aeg. Tänan samuti kõiki teisi Health Clinicu töötajaid, kõik oli väga hästi organiseeritud.

Julia / Rindade suurendamine

Kõik oli meeldiv, nii haigla personal kui üldine klienditeenindus. Olen samuti operatsiooni tulemusega rahul, kõik läks plaanipäraselt, samuti taastumine!

Tuuliki / Rindade suurendamine

Olen iluoppe ennegi teinud, aga see kogemus oli kõige parem, toimus ka kiire taastumine, natuke üle kuu on möödas ja ei mingit märki operatsioonist. Leidsime dr Jaan Troostiga kohe ühise keele ja tulemus oli täpselt selline nagu lootsin. Suurimad tänud talle!

Inge / Rindade suurendamine ja rasvaimu
 

Ma ei ole kunagi olnud rahul oma tagumikuga – lame ja vormitu. Püksid ei istunud üldse ilusti jalas. Peale laste saamist ka rasva üle. Leidsin The Health Cliniku ja registreerisin konsultatsioonile Dr. Martin Adamsoni juurde. Kliiniku personal oli tore ja abivalmis. Opertasioonist taastumine oli tegelikult valulik. Magada ei saanud üldse, keha oli üleni lilla ja paistes. Operatsioonist sai täna mööda 1 kuu ja tulemused on näha. Talje nagu sipelgal ja tagumikul on ka vormi näha. Dr Adamson tegi väga head tööd, rasva eemaldati 9-st piirkonnast. Lõpptulemust ootan suure õhinaga. Teades, seda valu ja taastumise protsessi, et kas ma teeksin seda uuesti – 100%. Olen endaga rahul.

Aitäh Dr. Martin Adamson!

Klienditeenindus oli väga abivalmis ja sõbralik, aitäh Liisa Villau. Kindlasti soovitan kliinikut kõikidele

Inge / Rasvasiirdamine tuharatesse (lipofilling)

Dr. Martin Adamson ja konsultant Maarja-Liisa Lill olid igati sümpaatsed ja abivalmid. Väga professionaalsed. Operatsiooni päeval Viimsi kliinikus oli samuti kõik väga super. Tundsin ennast väga mugavalt, arstid/õed kõik väga lahked ja professionaalsed. Oli hoitud tunne kogu teekonna vältel.

 
Peale 36 aastat ootamist otsustasin, et kui looduse poolt ei ole rindadele absoluutselt mitte mingisugust kuju ega pehmust antud, siis tuleb pöörduda ilukirurgia poole. Olen endale alati meeldinud ka ilma rindadeta kuid samas alati neist unistanud. Põhjus miks teekonna ette võtsin oli rindade asümmeetria, üks rind oli näidanud kasvumärke ja teine mitte, ehk rindade asemel oli vaid luu ja nahk. Otsus oli, et võõrkeha ma enda naha alla ei taha, seega silikoonid on välistatud. Ka ei olnud mul suured ootused, soovisin vaid, et rindadele saaks veidi pehmust ja kuju, mille peale ainsaks valikuks jäi rasvaimu ja saadud rasva siirdamine rindadesse. Justku 2 ühes protseduur, saledam keha ja ümaramad rinnad. Mõtlesin pikalt kas olen ikka selleks valmis või mitte, kuna eesmärk ei olnud rasvaimuga muuta oma ülejäänud keha. Läbisin mitu konsultatsiooni dr. Martin Adamson’iga, et veenduda kõigis detailides, kuidas protseduuri tehakse, mis on plussid/miinused, taastumine, keha üldmulje, oma kehaga hiljem leppimine. Kuna dr. Adamson jättis endast väga usaldusväärse ja õrna-hooliva käega kirurgi mulje, siis tekkis koheselt tunnetus, et misiganes protseduuri ta minu peal teeb, see saab hästi tehtud olema. Konsultant Maarja-Liisa Lill oli samuti abiks kõikidele mu küsimustele vastamisel, konsulteeris nii kirja kui ka telefoni teel, niiet mul ei olnud hiljem kõhklustki, miks mitte seda teekonda ette võtta. Ootasin vaid õhinaga oma operatsioonipäeva. Kogu teekond operatsioonilauale oli väga põnev ja huvitav ka peale protseduuri. Ainus mitte meeldiv osa peale protseduuri oli tohutu paistetus, verevalumite kogumid ja valulikkus kehapiirkonnas. Kui üldiselt on taastumine kiire, väheste sinikatega ja valuga, siis minu kehale on suht omane reageerida hoopis vastupidi, kuna sinikad/paistetus on kerged tulema juba väiksest vigastusest. Paistes rindadega jõudsin taastumise perioodil juba ära harjuda, kui paistetus hakkas langema, tundusid rinnad kuidagi megapisikesed, samas aga olid nad märkimisväärselt suuremad kui algselt. Tulemus peale protseduuri on armas väike rinnapartii, mida reaalselt katsudes saab aru, et jah, mul on nüüd tõesti rinnad 🙂 Suuri arme ei ole, on vaid pisikesed paar millimeetrit laiad täpid kehal mis ajaga muutuvad heledaks. Rasvaimu piirkond on ilusti taastunud ja tulemus samuti väga kena ja loomulik. Kindlasti soovin esimesel võimalusel protseduuri korrata ja lisada pehmust rindadesse juurde. Vaid kiidusõnad kogu läbitud teekonna ja inimeste kohta. Ma väga tänan.
 
Külli / Rasvasiirdamine rindadesse (lipofilling)
 
Personal oli väga paindlik operatsiooni aja kokku leppimisel. Kui mujalt kliinikust öeldi mulle, et seda protseduuri ei ole võimalik mulle teostada, siis Health Clinicu kirurg pidas seda võimalikuks. Olen protseduuri tulemusega väga rahul, see on täpselt sama hea, kui ootasin.
 
Anne / Rasvasiirdamine rindadesse (lipofilling)

Dr Adamson teeb suurepärast tööd. Olen tulemusega väga rahul. Taastumine oli kiire ja valutu.

Merike / Rasvasiirdamine tuharatesse (lipofilling)

Kogemus on positiivne ja olen tulemusega rahul, imetlen oma rindu ja reisi. Haiglapersonal oli väga hoolitsev ja sõbralik. Arvasin, et taastumine on raske ja valulik, kuid kõik läks lihtsalt ja kiiresti. Dr Simmo on sõbralik, positiivne ja professionaalne.

L.S. / Reieplastika + rasvasiirdamine rindadesse (lipofilling)

Kogemus on positiivne. Arstid ja personal abivalmid ja professionaalsed.

Annely / Rasvasiirdamine rindadesse (lipofilling)

Teadsin juba väga noorena, et soovin ühel päeval kindlasti nina operatsiooni ära teha ning olen oma tulemusega nii nii rahul. Kuna elan välismaal siis käis kogu konsultatsioon meili teel kuid kordagi ei tundnud ma, et oleks infot väheks jäänud vms. Kliendikoordinaator Liisa oli vapustav ning vastas igale mu murele ja küsimusele välkkiirusel. Operatsioon ja paranemine kulges palju kergemini kui arvasin. Valu ei tundnud ma mitte ühtegi korda, sinikaid ka ei tekkinud. Ainuke raske öö oli esimene öö kodus ehk 2. päev peale oppi, kuna hingata oli raske. Peale seda kulges kõik suurepäraselt. Ma Ei suuda Dr. Saarts’i ja personali ära kiita ning soovitan Health Clinicut kõigile! Parim otsus minu elus.

S / Ninaoperatsioon

Kogu oma elu olen olnud oma nina pärast ebakindel ning iga kord kui mind pildistati, mõtlesin selle peale, et mis nurga alt mu nina niivõrd suur ei paistaks. Otsustasin Health Clinicusse lihtsalt konsultatsioonile minna, et aru saada, mida oleks üldse võimalik teha. Mul ei olnud konkreetseid ootusi ega ideaalnina, vaid tahtsin lihtsalt olla enesekindlam ja saada nina, mis sobiks mu näo ja iseloomuga paremini kokku. Dr Saarts oli suurepärane ja ta visioon oli täpselt selline, nagu ma ette kujutasin, et ma välja võiksin näha. Konsultatsioon andis mulle ka kindlust juurde, et tahan selle protseduuri ära teha. Sellest hetkest peale läks kõik kiiresti ja juba 3 nädalat hiljem oli mul opp. Paranemine oli üsna valutu ja ma olin üllatunud, kui kiiresti sain läbi nina uuesti hingata. Teine öö kodus oli kõige ebameeldivam, aga pärast seda juba kõik laabus. Kui lahase ninalt eemaldasin, olin otsekohe oma ninaga väga rahul. Olgugi, et see oli paistes, olin ma tulemusega üle väga õnnelik. Ning asjaolu, et isegi mu lähedased inimesed, kes ei teadnud, et ma sellisel opil käisin, ei saanud mitte midagi aru, tähendab minu jaoks seda, et Dr Saarts tegi uskumatult head tööd ja tulemus on loomulik ning sobib mulle. Ka töö juures ei saanud keegi aru, et mu nina oleks muutunud. Tegelikult on muutus suur ja seda just minu ja mu enesekindluse jaoks. Aitäh Health Clinicu meeskonnale!

K / Ninaoperatsioon

Kuna ma ei ela Eestis käis konsulteerimine e-maili teel. Sain pildid kuidas mu nina korrigeerida saab ja olin rahul. Sain vastused kõikdele küsimustele ja ka vajalikud proovid ja vastused sai e-maili teel saadetud. Suured tänud pädevale kliendikordinaatorile Maarja-Liisale. Dr. Aet Saarts oli väga professionaalne, sai aru mida ma oma nina osas soovisin muuta (kühmu eemaldamist ja natuke nina tõsta) ja olen Tema tööga väga rahul, kuigi opist kõigest kuu aega möödunud. Valu polnud nii hull kui arvasin, talutav, kuigi valuvaigisteid võtsin regulaarselt esimestel päevadel ja ka palavik tuli kolmandal päeval mis läks üle (tähtis on puhata aga mina pingutasin natuke üle). Silmad olid ainult natuke sinakad paar päeva, aga seda polnud näha kuna ninakaitse ja plaaster peitis. Nina oli natuke kinni aga muidu olin nagu tavaliselt. Arstiga sai sms ja ka tarvidusel telefoni teel ühendust hoida nii et ei või rohkem kui rahul olla! Kui dr. võttis niite ära (nädal peale oppi) siis seda polnud tunda. Enne kojusõitu kui ninakaitse eemaldasin (2 nädalat peale oppi) käisid nii negatiivsed kui positiivsed mõtted peas ringi. Aga olin väga õnnelik kui tulemust nägin! Keegi pole isegi mu lähipiirkonnas märganud / maininud et opil olen käinud (seda ma ka väga soovisin) kuna pole kellegile rääkinud kuigi muutus mu nina osas suur. Aga endal on väga hea tunne et peeglist vaatab vastu see nina mida pool oma elu ajast olen soovinud! Kui oleksin juba aastaid tagasi võtnud julguse kokku ja opil käinud!

H / Ninaoperatsioon

See operatsioon muutis minu suhtumist iseendasse. Ma olen küll väga enesekindel ja otsekohene inimene teiste jaoks, kuid mind kummitas pidevalt mu nina, mis ei lasknud tunda end mugavalt. Peale operatsiooni ma tunnen, kuidas ma ei mõtle enam nii nagu varem (kuidas seista, kuidas pildile jääda või mitte jääda jne). Ma olen palju enesekindlam. Paljud räägivad, et ennast tuleb armastada sellisena nagu sa oled, kuid ma ei ole sellega päris nõus. Kui ikka on midagi sellist, mis tekitab sinus ebamugavust (minu puhul oli selleks trauma, vanuses 8) ja on seda teinud peaaegu terve su elu, siis… Ma ise kaalusin antud protseduuri rohkem kui kaks aastat ja ma ei saa olla veel rohkem rahul, kui ma olen praegu. Paljude jaoks ei ole mu muutus koheselt märgatav, kuna pole kõrval seda vana mina, kellega võrrelda, kuid minu enda jaoks on muutus suur. Mulle meeldib see pilt, mida ma näen peeglist. Ma võtan kõike palju vabamalt kui enne ja see kõik teeb mind palju õnnelikumaks. Ja kui vaid kõik minu arstid oleksid nii toredad, kui seda on dr. Aet, oleks maailm palju lillelisem. Dr.Aet vastab alati kõikidele küsimustele ja hajutab muremõtted, tema selgitused on hästi lihtsad ja piltlikud. Aitäh teile!

Kristina / Ninaoperatsioon

Käisin dr Aet Saartsi juures nina korrigeerimas ning kogemus oli algusest peale väga positiivne nii kliiniku klienditeeninduse osas, arstiga suhtlemisel, kui ka haiglas. Sain vastused kõikidele oma küsimustele (mida oli palju) ning läksin opile rahuliku südamega. Taastumine opist oli kerge, praktiliselt sinikaid ei tekkinud (ainult õrn vari ühe silma nurgas). Samuti ei tekkinud mingit võõristavat tunnet lahast eemaldades – korrigeeritud nina tundus kohe omana, seega vahetult peale lahase eemaldamist 14. päeval sai kohe minna inimeste sekka ilma, et oleks vaja olnud isegi midagi meigiga peita. Aitäh!

Katrin / Ninaoperatsioon

Arst seletas hästi lahti protseduuri, oli innuga asja juures ja meeleldi arutas pikalt laialt seda teemat. Operatsioon kulges ka täpselt nii, nagu räägitud ja operatsioonijärgsed instruktsioonid olid selged. Öö veetmine Fertilitases oli ühe probleemiga – õhtusööki anti väga vara ja kui poleks ise sööki tellinud, siis oleks nälga jäänud. Aga muidu oli tulemus täpselt selline, nagu ootasin.

Olavi / Ninaoperatsioon

Kaalusin mitu aastat minna ninaoperatsioonile, sest peale mitmeid traumasid ninaga oli mul nina luu kõver, peale kasvanud kühm ja ninaots ära vajunud. Lõpuks võtsin asja käsile ja hakkasin uurima võimalusi operatsiooniks. Enne Health Clinicu poole pöördumist sai uuritud ka kolmelt teiselt kliinikult ninaoperatsioonide kohta ning võrreldes teiste kliinikutega oli Health Clinicu suhtumine minusse kui klienti nagu öö ja päev. See ka üks põhjustest miks minu valik osutus nende kasuks, tekitasid kohe minus usaldusväärsus tunde. Esmalt tegeles minuga kliendikoordinaator Anna aga kuna ta lahkus töölt siis edasi tegeles minuga kliendikoordinaator Maarja-Liisa. Mõlema kliendikoordinaatori kohta ütleks et väga pädevad inimesed oma töös. Kuna viibisin ise samal hetkel välismaal siis kogu meie suhtlus käis meili teel, ning oma küsimustele sain praktiliselt koheselt vastused, lisaks et olin enne operatsioonile minekut välismaal siis ei klappinud väga ajad et minna konsultatsioonile Dr. Saartsi juurde. Aga siis pakuti mulle välja et kui saadan enda pildid ninast ja kuna eelnevalt oli juba rääkinud mis mind minu nina juures häirib siis teeb Dr. Saarts sellise 3D pildi tulevasest ninast mida tema saab muuta arvestades minu soovidega. Paar päeva hiljem sain pildid kätte ja olin piltidega väga rahul ja jäin ootama operatsiooni päeva. Operatsiooni päeaval läksin siis kokkulepitud ajaks Viimsi Fertilitase kliinikusse. Kuna eelnevalt aasta varem käinud samas kliinikus ninavaheseina operatsioonil, siis teenindus ja suhtlus patsienti mis seal on ütleks et on alati olnud esmaklassiline. Ennem operatsiooni kohtusin esimest korda ka Dr. Saartsiga ning käisime üle siis kõik eelnevad asjad millest olime rääkinud meili teel seoses minu ninaoperatsiooniga, lisaks peale seda selgitas mulle üle ka kõik protseduurid mis peale operatsiooni kaasnevad. Nädal peale oppi käisin Dr. Saartsi juures kus ta eemaldas õmblused ja kaks nädalat peale operatsiooni eemaldasin nina pealt lahase/fiksaatori. Hetkel on möödas operatsioonist möödas üks kuu ning tulemusega olen ma siiani väga rahul. Kuna eelnevalt olen käinud ninavaheseina operatsioonil ja nüüd võrrelda seda selle operatsiooniga on taastumine on olnud uskumatult kerge. Lõppkokkuvõteks ütleks et siiamaani olen Dr. Saartsi ja Health Clinicu meeskonna tööga väga rahul, kahetsen ainult seda et varem ei pöördunud nende poole.

Maarion / Ninaoperatsioon

Peale pikka vaagimist otsustasin teie kliiniku kasuks teha ninaplastika. Asjaajamine käis kiiresti, vastused oma küsimustele sain ka ruttu. Opi järgselt läksin ikka korralikult paiste ja siniseks. Kõige jubedam olin kolmandal päeval. Kuskil kolme nädala pärast oli taastunud kõik. Õnneks nina kordagi ei valutanud. Jäin rahule uue nina kujuga. Peegli ette sattudes uurin ikka veel end, kuidagi nii teist moodi veel. Ikka heas mõttes.

Kati / Ninaoperatsioon

Olen terve elu olnud õnnetu oma kõvera nina pärast. Ei sündinud sellise ninaga vaid muutus ta selliseks peale lapsepõlves saadud traumat. Kahetsen vaid seda, et otsust ninaoperatsioonile minna nii kaua kaalusin ning varem seda juba teoks ei teinud. Soovitan The Health Clinicut ja dr. Saartsi kui on plaanis võtta ette sama tee.

Anneli / Ninaoperatsioon

Olen väga rahul rinoplastika operatsiooni ning Dr. Saartsi tööga! Tegemist on südamliku ja meeldiva inimesega, kes sai minu soovidest täpselt nii aru, nagu ma ise just ette kujutasin. Tunnen end nüüd ilusa ning enesekindlana ja olen väga õnnelik. Suur tänu Dr. Saartsile ja Health Clinicule!

Irene / Ninaoperatsioon

Käisin rinoplastika operatsioonil Dr. Aet Saarts juures, kes on väga asjalik ja pädev kirurg, jättis esimesel kohtumisel juba väga asjaliku mulje. Ei kahetse tehtud otsust mitte mingi määral, kahetsen, et ei läinud varem. Olen uue nina üle väga õnnelik! The Healt Clinic personal on väga asjalik, professionaalne ja alati olemas, kui tekkisid küsimused. Suured tänud!

Ainar / Ninaoperatsioon

Minu kogemus on väga positiivne. Dr. Saarts ja kogu meeskond on suurepärased! Tulemus on täpselt see mida ma ootasin. Siiralt soovitan!

Jaroslava / Ninaoperatsioon

Super professionaalne ja positiivne kogemus, alates konsultatsioonist lõpetades operatsiooni järgsete konsultatsioonidega. Dr Saarts on lihtsalt imeline arst, toetav, rahulik, oma ala täielik professionaal, vastused sain kõikidele oma küsimustele, väga personaalne suhtumine minusse kui patsienti ja minu isiklikke vajadusi arvestav. Kogu protsess oli vaieldamatult positiivne, mida operatsiooni korral ei saa just tihti väita. Usaldasin Dr Saartsi täielikult ja operatsiooni tulemusega olen väga rahul. Veel soovin välja tuua, Maarja Liisaga suhtlemise, mis oli esimesest päevast väga meeldiv, kõik vajaliku info jagas ta kiirelt, jättes alati ruumi valikutele ja mõeldes kaasa minu vajadustele, et jõuda mulle sobiva kokkuleppeni. Entusiastlik ja toetav, rõõmsameelne ja alati naeratav, nii meili teel, kui kohtudes. Minu kogemus on olnud lihtsalt suurepärane ja pole ühtegi negatiivset kogemust (isegi mõtet mitte), protsessi üheski sammus. Ma soovitan Teie kliinikut kõigile ka edaspidi, soovin jõudu ja jaksu, et jätkaksite täpselt sama positiivselt ja professionaalselt. Suur aitäh, olen Teile väga tänulik nii Teie teeninduse kui oma operatsiooni tulemuste eest.

Maria / Ninaoperatsioon

Kogemused on väga positiivsed ja head. Suured tänud Dr Saartsile ja kogu personalile, kes minuga tegelesid.

Karita / Ninaoperatsioon

Minu ninaoperatsioon oli täiesti valutu, ka ei läinud mul silmad üldse siniseks. Kuigi ma ennem operatsiooni küll natuke kartsin, siis nüüd soovitan julgelt kõigile kes soovivad oma nina muuta, see otsus vastu võtta. Ka on taastumine sellest operatsioonist uskumatult kerge, ei mingeid vaevusi. Suured, suured kiidusõnad ja tänud super heale arstile Dr. Aet Saarts’ile 

Aulika / Ninaoperatsioon

Minul oli rinoplastika ja võin öelda, et ei kahetse hetkekski mõtet, et sinna läksin. Alates sellest hetkest kui võtsin kliinikuga ühendust, oli suhtumine ja konsultatsioon väga sõbralik ja viisakas. Dr. Aet Saarts oli väga põhjalik ja tekitas juba esimesel kohtumisel suurt usaldust. Enne oppi veel kohtusime ja rääkisime kõik veel korra lãbi ja varsti olingi opilaual. Nüüd on opist möödas 1 kuu, lasin muuta ninapikkust ja kuju ning laiust ja olen tulemusega rahul. Paranemine oli kiire, ninaots on veel pisut tundlik kuid see ei häiri mu tegemisi. Aitäh teile!

Merike / Ninaoperatsioon

Kogu ettevõtmine sujus positiivselt ja probleemideta, alates operatsiooni planeerimisest kuni haiglast lahkumiseni. Töö tulemus on samuti väga hea – seda kõike väärt.

Pille / Rinoseptoplastika

Ma tahtsin ninaoperatsiooni, sest minu nina oli natukene pikk, samuti häiris ninal olev väike nn muhk. Enne Teie kliinikuga kokkupuutumist käisin ka ühes teises Tallinnas asuvas ilukliinikus. Et sealt ma lubatud ajaks hinnapakkumist ei saanud, võtsin ühendust Teie kliinikuga. Ja pean ütlema, et Teie kliiniku teenindus oli hoopis midagi muud. Väga mugav, et sain saata enda pildid meiliga, mitte ei pidanud selleks eraldi Tallinnasse sõitma. Kiiremini, kui oleksin osanud oodata, sain ka 3D-pildi, kus näidati, milline mu uus nina välja võiks näha. Suhtlus oli järjepidev ja kõik sai meilide teel selgeks, et haiglasse jõudmise hetkeks oli mulle kõik juba teada. Et siinkohal kiidaksin väga Maarja-Liis Lille. Meeldis, et eelnevalt kohtusin enne operatsiooni kirurgiga ja eriti meeldis suurepärane lõpptulemus, sest nina oli väga loomulik ja ilusam kui oleksin osanud loota.  Personal hoidis mind hästi, nupuvajutuse peale tuldi kohale. Hiljem sain vajadusel ka arstiga kiirelt konsulteerida, sest ta vastas mu meilile isegi kell 21 ajal (või veel hiljem) õhtul. Tekitas hea tunde, et suhtuti personaalselt. Olen seda kliinikut juba varasemalt enda tuttavatele soovitanud ning pärast seda kogemust teen seda kindlasti veel. Aitäh Teile!

Teele / Ninaoperatsioon

Kogu protsess oli väga kiire ja paindlik, professionaalne arst.

Linda / Ninaoperatsioon

Käisin rinoplastika operatsiooni dr. Aet Saartsi juures. Väga hea, asjalik ja pädev kirurg. Temaga suheldes tekkis juba esmakohtumisel väga tugev usaldus. Tulemusega jäin samuti meeletult rahule, olen nii õnnelik, et just selle kliiniku ja kirurgi valisin.

Janne / Ninaoperatsioon

Meil peres on probleeme ninavaheseintega. 10 aastat tagasi käisin vaheseina operatsioonil riikliku suunitlusega. Peale seda hakkas nina deformeeruma. Kühm oli ninal niikuinii kuid ilmselt 18 aastaselt ninaoperatsioon oli mu jaoks liiga vara ja lõpuks oli mul kõver nina koos kühmuga. Dr. Saarts sai selle “keerulise” operatsiooniga suurepäraselt hakkama. Olen praegu väga rahul. Väga üllatav oli see, et mingeid valusid või haiget tegemist peale operatsiooni ei järgnenud nagu mu esimesel operatsioonil oli. Lihtsalt paranemine. Nina on nüüd nii loomulik ja sobitub näokujuga. Kindlasti soovitan selle kirurgi poole pöörduda kõigil, kes oma nina kujuga rahul ei ole.

Reili / Ninaoperatsioon

Käisin nüüdseks kuu aega tagasi nina korrigeerival operatsioonil. Kliinikusse jõudes istusin küll ca pool tundi vale uksetaga , kuna registratuuris juhatati mind valesse kohta, kuid eks ise olin ka ärevusest natuke hajameelne ning olin unustanud eelnevalt saadud juhised, kuhu tegelikult minema peab. Kui jõudsin õigesse kohta, sujus kõik juba päris kiiresti, kui olingi juba opi laual. Kui avasin silmad peale oppi, siis meenub mul esimesena üks väga meeldiv kliiniku õde, kes küsis ” nohh kullake kuidas sul on?” Nii meeldiv on tegelikult ju võõra inimese käest kuulda nii sooje ja meeldivaid sõnu  Kuna nina oli kinni fikseeritud ja opi päeval ka sidemehunnik ninasõõrmete ees, siis kulus too päev ohtrasti vett, sest suu kuivas hirmsasti. Sama päeva õhtul õnneks võeti see side ära. Haiglas veedetud aeg oli meeldiv, personal sõbralik ja toidud maitsvad. Kui sain haiglast koju, siis pidin kandma kaks nädalat nina fiksaatorit ning seda ei tohtinud eemaldada. Esimesel nädalal kasutasin usinamalt salve ja ninaspreid, mida oli soovitatud, teisel nädalal aeg ajalt, kuidas tundus vajalik. Üldiselt oli paranemine kiire. Valu ei tundnud ning valuvaigistit ei pidanud tarbima mitte kordagi. Silmad ei läinud mul ka siniseks, kuna ei puututud nina luulist osa. Kohendati ainult nina otsa, kuna mul oli nina ots suurem ja nina ei olnud sirge. Seda mis ma tahtsin ma ka sain, nüüd on mul sirge nina  Ilmselt on nina veel natuke kohati paistes, kuid täpselt ei tea vb peabki nii olema. Katsudes on nina ots natuke tuim. Aga lõppkokkuvõttes olen tulemusega rahul ning ei kahetse, et seda tegin.

Mirjam / Ninaoperatsioon

Kogu protseduur, alustades operatsioonieelsest suhtlusest, on olnud väga professionaalne ja meeldiv. Küsimused said kiired vastused ja koheselt anti ka kiire ülevaade, kuidas protsess välja näeb. Meeldis ka, et doktor ainult ei kuulanud, mida mina esialgu tahtsin, vaid andis ka omapoolseid soovitusi, kuidas tulemust ja üldist profiili veelgi paremaks muuta. Ka kliiniku personal oli väga abivalmis ja aitas seal veedetud kaks päeva võimalikult mugavaks teha. Jäin kogu protseduuriga väga rahule ja tunnen, et valisin selle läbiviimiseks just õige koha.

Kaidi / Ninaoperatsioon

Minu ninakuju häiris mind juba noorest east saati ja peale pikka kaalumist otsustasin operatsiooni ette võtta. dr Aet Saarts sai väga hästi aru mida ma soovisin. 2 nädalat peale operatsiooni, kui ninatugisideme ära võtsin, olin väga õnnelik kui nägin oma uut peegelpilti 

Merle / Ninaoperatsioon

Mina käisin Dr Martin Adamsoni juures kõhuplastika konsultatsioonis. Konsultatsioon oli väga põhjalik. Selgus, et minu puhul ei ole tegu lihtsalt kõhuplastikaga, vaid seda mida teha saab, näeb alles operatsiooni käigus. Järgmiseks leppisin juba operatsiooni aja kokku. Kõhklusi ja kahtlusi oli palju, aga otsistasin ikkagi, et lähen ja vaatan mis saab. Opi hommikul sõitsin haiglasse, sinna saabudes oli kohe selline sõbralik õhkkond, nagu sõbrad oleksid sind külla oodanud. Haiglas läks kõik väga kiirelt. Doktor käis enne operatsiooni veel korra vaatamas, rääkisime veelkord kõik põhjalikult üle ja järgmine hetk olingi juba opil. Peale operatsiooni oli minu jaoks suur üllatus, et mingeid valusid ei olnud, pigem selline kerge kõrvetustunne. Mõned tunnid hiljem jalutasin juba õdede abiga palatisse. Järgmise päeva hommikul tuli Dr Martin Adamson mind üle vaatama ja rääkima, kuidas operatsioon läks. Nagu operatsiooni käigus selgus, oli tegelik olikord minu kõhuga palju hullem. Teostati kōhuplastika sirglihaste võrgu paigutus, kahesuunaline lihasplastika ja nabasonga likvideerimine. Minu jaoks oli veel suureks plussik see, et ma sain oma kõhu peal olevast tatoveeringust lahti, plaanisin muidu laser eemldust tegema minna. Kui ma esimest korda oma kõhtu nägin, siis ma ei suutnud uskuda, et see reaalselt on minu kõht. Tegelikult siiani, kui oma kõhtu vaatan, tundub see uskumatu, mida ma näen. Enne kõhuplastikat oli riietega kõhu kuju nagu rasedal. Ma ei saanud teksasid kanda, vöö osa oli kõhu jaoks tugem ja väga ebamugav oli olla. Ainukesed püksid mida kanda sain olid laia värvliga retuusid. Hetkel olen vaikselt juba katsetanud ja saan kõike kanda! Magamine oli enne plastikat suur katsumus, öösiti ärkasin alaselja valudega. Valud kadusid kohe peale kõhuplastikat. Minu jaoks oli kõhuplastika otsus kõige parem otsus mis ma kunagi teinud olen. Hetkel saab küll alles kaks kuud operatsioonist, aga selle lühikese ajaga on juba elukvaliteet palju paremaks muutunud.

Helika / Kõhuplastika

Mõte kõhuplastika opile minna mõlkus peas juba aasta, kui kohtusin raviarstiga ja sain kinnitust, et treenimisega nahka pringimaks tõesti ei saa, oli otsus tehtud. Aeg kokku lepitud, sain eelnevalt veel infot mida silmas pidada enne ja pärast operatsiooni, millised proovid on vaja eelnevalt anda, et kõik ikka ootuspäraselt sujuks. Kliinikusse jõudes sain aegsasti end mugavalt sisse seada ja ega närveerimiseks palju aega ei jäänud. Opitoas oli äärmiselt sõbralik ja lahke personal, pinge kadus ja uinusin mõnusalt. Magasin pikalt ja sügavalt ka peale operatsiooni, kuulsin vaid kuidas vahepeal personal enesetunde kohta ja söögi-joogi soovi kohta küsimas käis. Pakkumine, jääda kliinikusse kaheks ööks, oli väga hea. Peale sellist operatsiooni ja narkoosi on see ülioluline, et soovi korral võib kauemaks kliinikusse jääda. Jäin protseduuriga ja teostusega väga rahule, tänan kes selle ellu viisid!

Sandra / Kõhuplastika

Mina olin oma eeltöö ära teinud. Teiste inimeste kogemustele, mis facebooki ilukirurgia grupist lugesin, toetudes valisin oma arstiks Martin Adamsoni ja kliinikuks The Health Clinic. Paremat valikut poleks saanud teha. Kirurg oli väga tore ja personal samuti. Haiglas oleku aeg on väga lühike, kuid kõik olid uskumatult toredad ja väga tihti käidi kontrollimas, kuidas mul läheb. Kohe peale oppi oli juba tulemus selline, et enam õnnelikum olla ei saanud. Peale oppi oli kogu aeg abi olemas e-maili teel konsultandi näol ja probleemide korral leiti kiirelt aeg, et saaksin kohale minna. Nüüd on möödas 8 nädalat ja olemine on super. Soovitan seda kliinikut, arsti ja personali küll kahe käega.

Helen / Kõhuplastika koos külgede rasvaimuga

Tahaksin jagada oma siirast rõõmu ja rahulolu!

Peaaegu 12 aastat tagasi kui ootasin oma esimest last kõigest 18 aastase tütarlapsena kaotasin oma keha täielikult ning peale rasedust, kui minu kõht jäi rippuma ja nägin endiselt välja, nagu ootaks last, olin väga õnnetu oma mina pildiga. Teist last ootama jäädes poleks uskunud, et saaks hullemaks minna, kuid  minule ootamatult läksin ma veel suuremaks isegi kui peale rasedust hakkasin regulaarselt trenni tegema ja dieete pidama, jäi endiselt kõht rippuma ning ainult kaal langes. 

Planeerimata jäin mõne aasta pärast uuesti lapseootele ja sain ämmaemanda käest teada, et mul on raske diastaas ja nabasong. 

Otsustasin peale imetamise lõpetamist operatsioonile minna naistearsti soovitusel, kuid siis tuli karantiiniaeg ja kõik oli väga keeruline planeerimise mõttes. Jaanuar 2022 võtsin ennast uuesti käsile, hakkasin trenni tegema ja tervislikumalt toituma, kuid kaal ei langenud. Märtsis otsustasin siiski julguse kokku võtta ja konsultatsiooni minna. Soovituste põhjal valisin Teie kliiniku ja dr Rein Adamsoni. Dr Adamson oli väga konkreetne ja viisakas, peale esimest visiiti olin kindel, et valisin õige arsti ja määrasime operatsiooni kuupäeva.

Operatsioon sujus väga hästi ning taastumine ladusalt. Ning siin ma olen: muutunud peaaegu 100% ja mitte ainult välimuselt just sisemuselt, ma sain oma enesekindluse tagasi ning veel ühe põhjuse õnnelikuna elamiseks. 

Suur suur tänu teie kliinikule ja eriti dr Adamsonile!

Ilona / Kõhuplastika

Kõik suurepärane ja ülim professionaalsus.

Peale suurt kaalulangust oli vajalik teha rinna -ja kõhunaha eemaldust. Sain kaks protseduuri ühe operatsiooniga tehtud mis oli suur põhjus miks just The Health Clinic sai valitud. Kõik oli suurepärane!

Erik / Günekomastia korrigeerimine koos kõhuplastikaga

Dr. Adamsoni juures esmasel kõhuplastika konsultatsioonil käisin oktoobris 2021. Juba esimest kohtumisest peale tundsin, et ilus lõpptulemus ei ole mitte ainult minu soov vaid ka Dr. Adamsoni missioon. Ta rääkis kohe, et mida ta teha tahaks ning mida vältida, et tulemus tuleks ilus. Mis minu jaoks oli veel väga väga oluline aspekt konsultatsiooni juures, oli see, et ma ei tundnud mitte mingisugust hukkamõistu või üleolemist, mida ühiskonnalt tavaliselt tunda on, et “võta ennast kokku ja tee trenni”. Dr. Adamson oli väga neutraalne, ta ei pannud mind kuidagi ennast halvasti tundma. Üks asi mida veel Dr. Adamsoni juures välja tuua on tema hääl ja rääkimistoon. See kõlab küll naljakalt, aga ta räägib nii rahulikult ja kindlalt, et tekibki tunne, et sa oled 100% kindlates kätes. Ja seda ma olingi 🙂 Minu enda valikul toimus operatsioon märtsis 2022. Jällegi enne opi tuli Dr. Adamson ning vaatas veel viimast korda kõhu üle, vastas mu küsimustele ning oma rahuliku olekuga võttis ka minul pinged maha. Operatsioon möödus viperusteta ning kõik läks hästi. Ainuke opi järgne komplikatsioon oli see, et kõhuõõnde tekkis vedelik (u. nädal peale opi) ning kliinik reageeris väga kiiresti ning kuna Martin Adamson ei saanud mind vastu võtta, siis tegi seda Rein Adamson. Vedelik sai eemaldatud ning sain kohe teise arsti arvamuse enda armile ning see oli: “väga ilus”. Tänaseks (juuli 2022) on opist möödas paar kuud ning see on esimene suvi oma täiskasvanu eas, mida ma nautida saan! Jah, ma ei saa hetkel päevitada kõhtu ja naba, aga see on väga väike hind mida maksta. Järgmine suvi juba saab 🙂 Aga kõik riided, mis ma selga panen, näevad ilusad välja. Ma ei pea pool tundi kapi ees seisma ja valima lotakaid riideid, mis mu kõhtu varjavad, vaid kannan mida tahan! See on vapustav tunne! Arm ning naba näevad ka suurepärased välja! Pean veel ootama, et nad läheks nahavärvi, aga isegi praegu on kõik juba väga ilus. Suur suur suur aitäh Dr. Martin Adamsonile! Minu unistus sai teoks ning ma olin kindlates kätes!

Tuuli / Kõhuplastika 

Kõik oli väga hästi organiseeritud. Oleksin ma teadnud, et taastumine nii ruttu läheb, oleksin ammu mini-kõhuplastika protseduuri ette võtnud. Oma kogemuste põhjal võin öelda, et valu ei ole tundnud kordagi peale lõikusel käimist, kohe olid “jalad all” ja elu läks (vähem füüsiliselt koormatuna) edasi tavarütmis.

Uuve / Mini-kõhuplastika

Kogu operatsiooni eelne ja järgne protsess toimis ja sujus suurepäraselt. Dr. Rein Adamson on väga heatahtliku, rahuliku ja meeldiva suhtumisega ning kindlasti oma ala täielik professionaal. Paranemine oli üle ootuste kerge ja kiire. Sain tänu sellele operatsioonile tagasi oma sileda kõhu, ilusa rühi ja hea suhtumise oma kehasse. Ja nüüd ma ei pea valima riideid, mis peidaksid mu kõhtu, vaid saan kanda seda mis mulle meeldib. Jäin kõigega väga rahule…ausalt!

Liane / Kõhuplastika & diastaasi korrigeerimine

Olin väga rahul. Tundsin end väga mugavalt ja minu eest hoolitseti väga hästi. Mul on öelda ainult suured kiidusõnad. Super töö dr. Rein Adamsoni poolt. Mul pole kunagi nii ilusat kõhtu olnudki. Peale operatsiooni oli raske ainult esimene nädal. Teisel nädalal naasesin vaikselt tööle ja 6 nädala pärast nägin juba imelist tulemust.

Hedy / Kõhuplastika

Personal oli super. Väga sõbralik ja abivalmis õhkkond. Kokkuvõtteks saan öelda, et nüüd pea kaks kuud hiljem on juba tulemus super ja see oli mu elu parim investeering iseendasse. Olen tänulik dr Simmole oma uue ja ilusama keha eest.

Kadriann / Kõhuplastika

Operatsiooni toas jäin ruttu magama ja juba olingi väikese ehmatusega üleval, ei saanud algul aru kus olen. Op oli läbi ja kohe pöörati tähelepanu minu heaolule. Valud minimaalsed ja ööune eest kanti hoolt vastava rahustava rohuga. Liikuma hakkamine oli algul raske aga väikse sussisahinaga sai juba teisel päeval liikuda. Haava sidumised käisid osavalt koos õe õpetustega enda hoolimisest edaspidi. Palatikaaslane oli väga toetav ja juba me jalutasime koos et jõudu koguda koju minekuks. Arsti ja õdede tähelepanu oli meeldiv ja tihe. Suured tänud, kallistused kõigile kes minu ja teiste eest need paar päeva kenasti hoolitsesid. Hetkel möödas 1,5 kuud ja algul oli võõras vaadata oma ilusat kõhtu millest olin nii kaua unistanud,  proovinud eelnevalt kaalujälgimist ja trenni teha, kuid tulemus polnud see mida soovisin ja arstiga nõustamine oli otsus veidi opiga aidata. Nüüd siis väikese peenikese armiga, mis pesu alla kenasti peitu jääb.

Äärmiselt suur lugupidamine teenindava personali kohta ja pideva tähelepanu ja hoole eest. Palju õpetusi kuidas kodus hakkama saada.

Merike / Kõhuplastika

Operatsioonile mõtlesin kaua. Olen sünnitanud kolm last ja kõhunahk oli korralikult ikka välja veninud. Pelgasin natuke, et mis saab ja kuidas saab. Kuniks nägin reklaami ja otsustasin siiski operatsiooni kasuks. Dr. M. Adamson on meeldiv ja tore arst. Vastab kõigile küsimustele ja seletab detailselt lahti kõik, mis vaja. Olen tulemusega väga rahul ja soovitan teistelgi tee ette võtta. Mina sain oma enesekindluse ja rahulolu tagasi.

Kristeli / Kõhuplastika

Minu kogemus kõhuplastika protseduuril oli algusest lõpuni väga meeldiv. Alates aja broneerimisest kuni järekontrollini. Kogu korraldus oli väga sujuv, kõik mu hirmud osutusid asjatuteks. Sain kiirelt vastused oma küsimustele ning nii Health Clinicu töötajad kui ka kliiniku personal oli alati abivalmis. Tänan kõiki südamest! Soovitaksin Health Clinicut iga kell kõigile, kes plaanivad antud protseduuri ette võtta.

Egle / Kõhuplastika

Taastumist kartsin, aga tegelikult oli kõik palju lihtsam. Tulemusega jäin väga rahule. Kahetsen vaid seda, et ma nii kaua seda edasi lükkasin, kuigi unistasin lamedast kõhust 15 aastat. Elu on nüüd palju ilusam ja lihtsam. Naba on ka nii nunnu, ei väsi imetlemast :). Enesekindlust on tulnud meeletu annus juurde. Sõbrad ja tuttavad ka märkavad seda. Inimesed, kes on kokkupuutunud mingil viisil või kursis kõhuplastikaga, samuti kiidavad tulemust. Suurimad tänud teile, Health Clinic!

Maris / Kõhuplastika

Olen igati õnnelik ja rahul et võtsin selle tee ette, see muutis minu olemuse veelgi enesekindlamaks. Väga meeldis sealne õhkkond. Töötajad ja äärmiselt meeldiv oli doktor, kelle käe all sain omale ilusa lameda kõhu, mida mul pole elus olnudki😊 nii et suur suur aitäh Dr Rein Adamson!

Ingrid / Kõhuplastika

Eks mind vaevasid mingil määral kõhklused ja hirm kõhuplasika ees aga kuna konsultatsiooni aja sain kiirest polnud aega eriti ümber mõelda. Olin seda ka pikalt plaaninud aga kogu see ettevalmistus kuni operatsioonini läks ikka väga kiiresti ja praegu juba 5 nädalat möödas. Dr. Rein Adamson muidugi oma rahuliku ja tasakaaluka olemisega rahustas mu hirmude ees täiesti maha. Ja lõikuse on ta ikka väga hästi teostanud, ilmselt aja möödudes läheb tulemus veel paremaks. Suured tänud talle! Ja haigla personal oli ka väga super, tundsin ennast väga hoituna ja eriline tänu ka õele kes mu haavu puhastamas käis ja igati abiks oli! Kogu teenus oli väga kvaliteetne ja valu käib asja juurde ja läheb ju mööda.Soovitan küll kõigile kes on mingist operatsioonist mõelnud, asi ära teha ja mitte edasi lükata. Usaldan täielikult The Health Clinicu doktoreid ja personali. Tänud teile!!

Riina / Kõhuplastika koos külgede rasvaimuga

Olin kõhuplastika peale mõelnud juba aastaid. Erinevatel põhjustel lükkasin seda edasi. Kevadel võtsin uuesti kliinikuga ühendust ja kirurgi juurde konsultatsioonile sain aja juba järgmiseks päevaks. Konsultatsioon oli põhjalik, sain oma küsimustele vastused ja ka julgust, et see teekond ette võtta. Operatsioon õnnestus väga hästi ja olen rohkem kui rahul. Dr Martin Adamson tegi head tööd ja olen talle väga tänulik. Kahetsen ainult seda, et lükkasin aastaid seda protseduuri edasi. Peale operatsiooni sain juba järgmisel päeval koju ja enda üllatuseks polnud mul ûldse valusid. Kliinikust anti kõik vajalikud asjad koju kaasa. Kui tekkisid küsimused ja mured, sain alati kirjutada kliinikusse ja nõu küsida. Praeguseks on operatsioonist möödas 1,5 kuud ja enesetunne on super. Soovitan kõikidele seda protseduuri, kes kaaluvad seda. Karta pole midagi ja taastumine on kiire. Suur suur tänu The Health Clinic ja dr. Martin Adamson.

Rita / Kõhuplastika

Health Clinic ja dr. Mart Eller osutusid valituks just nende suurte kogemuste tõttu. Kui konsultatsioonil suhtutakse sinusse hästi, ilma igasuguste eelarvamusteta, ei arvustata, siis see tekitab tunde, et oled sattunud õigesse kohta ning sind päriselt soovitakse aidata. Kuu peale protseduuri on tulemused silmaga nähtavad ning enesehinnang tagasi normaalsel tasemel. Selline investeering iseendasse on igaljuhul väärtus omaette.

Kaja / Kõhuplastika

Minu tagasiside Martinile. Tegelikult ma tean, et sõnadesse seda tänutunnet polegi võimalik panna ja kirjeldada kuidas muutus mu elu peale kõhuplastikat ja kui hea käe/südame ja silmaga on üks inimene!
Minu kogemus on nüüd 3 aasta tagune ja alles nüüd mul on võimalus tagasiside anda.
Ma oleks nagu uuesti sündinud kolm aastat tagasi 4. juuli 2018. 
Olin sellisest opist unistanud 17 aastat, aga see tundus mingi ebareaalne unistus ja tollel ajal polnud ka mingit infot selle kohta saada, veel vähem kellegi tagasisidet. Nüüd õnneks on asjaolud muutunud ja olen suurest tänutundest ka ise sellele info puudulikusele usinalt kaasa aidanud, heast kirurgist peavad teadma kõik! 
Läksin opile täpse teadmisega mida ja kuidas tehakse (info ja videod) välismaa saitidelt, aga seda, et kõik ju sõltub kirurgi heast käest ja hoolivusest.. selle peale ju ei osanud toona mõelda ja selle üle muretseda!
Tänan jumalat, et just minu ellu oli saadetud Martin Adamson.
Sain imeilusa kõhu, üllatuseks tegi Martin ka väikse nabasonga korda millest ma ei teadnudki, et see minul oleks. 
Sain diastaasist vabaks, sain sileda kõhu ja imeilusa naba. Mu arm jäi imepeenike ja paranes väga kiirelt. Arm jäi ilusti aluspesu alla ja ei olnud üldse märgatav.
Mu elu hakkas nagu uuest leheküljest, ma poleks ilma Martinita hetkel seal kus ma olen ja see on nii imeline.
Olen uhke, olen väga enesekindel, ilus, atraktiivne julgust ja tegusid täis! 
Ei saa mainimata jätta ka Siim Simmot ja nemad kaks Martin ja Siim elavad mu peas iga päev sellest ajast alates kui nendega kohtusin.
Ilma ühe ega teiseta poleks ma see kes olen praegu! 
Südamest ja kogu kehast tänu täis patsient!
Soovin, et kõigil oleks selline väga hea kogemus rääkida, nagu on minul.

Aljona / Kõhuplastika

Peale sünnitusi unistasin kõhuplastikast, aga lükkasin seda ca 15 aastat edasi ja nüüd mõtlen, miks ma seda kohe ära ei teinud. Igatahes olen oma otsusega super rahul. Operatsioonist möödas 1,5 kuud, enesetunne mega. Igakord peeglist möödudes vaatad – vauuu, super ilus. Olen ääretult tänulik The Health Clinic Dr. Martin Adamsonile ja kliendikordinaatorile Maarja-Liisa Lillele, kes kõikidele minu 100 küsimustele kiirelt alati vastas 🙂 Aitäh, et täidate unistusi!

Õnne / Kõhuplastika

Ülim professionaalsus algusest lõpuni. Kõhutunde järgi otsustasin siia kliinikusse aja panna ja konsultatsioonile minna. Kirurg vastas kõikidele minu küsimustele ning edasine asjaajamine oli väga mugav ja lihtne. Operatsioonipäeval ei pidanud kordagi muretsema, et midagi läheb valesti, kuna kõik töötajad olid rõõmsameelsed ja positiivsed. Minuga ühtegi “õnnetust” ei juhtunud ja paranemine on olnud väga kiire. Olen oma otsusega siiralt rahul ja tulemus on juba praeguseks selline millest unistasin (kuigi opist on möödas natuke üle kuu). Kiidan dr Martinit suurepärase töö eest!

Sander / Kõhuplastika

Jäin väga rahule, tahaks avaldada eraldi tänu minu kliendikoordinaatorile Maarja-Liisa Lill. Kõikidele minu küsimustele ta vastas väga kiiresti ja arusaadavalt. Samuti tahaks tänada minu arsti dr. Adamsoni, kes tegi ilusaks minu kõhu. Arst kuldsete kätega. Suured tänud teie kliinikumile.

Esimesed päevad olid küllalt rasked, kuna mul on küllalt kõrge valupiir, valuvaigestid ei vajanud. Teisel nädalal oli juba suhteliselt kergem, 14-l päeval läksin tööle. Ainuke mis mind vaevab siiamaani on korsett, mida ma pean kandma 1,5 kuud. Õmblus on väga ilus, eriti mulle meeldib minu uus naba. Naba all on veel kõht tuim, kuid operatsioonist on möödunud vaid 1 kuu. Üldiselt minu rehabilitatsioon läks küllalt kergelt. Soovitan kõikidele dr. M. Adamsoni.

Liana / Kõhuplastika

Muutsite minu elu ja olen selle eest üüratult taänulik! Kui keegigi kahtleb kas kõhuplastikat peaks tegema, siis ärge kahelge. Igal hommikul ennast peeglist vaadates tuleb hea tuju! Õnnelik naine – õnnelik perekond!

Mariliis / Kõhuplastika

Olen näinud palju erinevaid arste ja 10 aastat kaalunud kõhuplastikat ning õnneks leidsin Dr. Martin Adamsoni kes tegi täpselt sellise kõhu nagu ma soovisin.

Kady / Kõhuplastika

Vaadates oma kõhu enne ja pärast fotosid on kahju, et ma juba varem kõhuplastikale ei mõelnud. Kuigi lõpptulemus on näha kuude pärast, oli juba haiglas peale operatsiooni tulemus suurepärane. Elukvaliteet on hoopis teine, sest diastaas ja rippuv nahk ei ole ainult esteetiline probleem. Ei osanudki ise midagi konkreetset oodata, kuid usaldasin täielikult kirurgi ja tulemus on parim, mida soovida oskaksin. Olen väga tänulik dr Rein Adamsonile, sest tänu tema suurepärasele tööle suudan oma kõhuga jälle sõber olla.

Liisi / Kõhuplastika

Olles elanud oma tugevalt ettevõlvunud ja rippuva kõhunahaga juba 22a, teadsin kogu aeg, et minu probleemi saab lahendada vaid kõhuplastikaga. Kui ca 1a oli möödunud minu viimase lapse sünnist ja teades, et rohkem lapsi me ei soovi, tabasin end järjest enam erinevate kliinikute, foorumite lehekülgedel, tutvudes antud protseduuriga ja tegijatega. Otsuse Health Clinicu ja dr Martin Adamsoni kasuks tegin, tuginedes teiste inimeste kogemustele, mis olid väga positiivsed ning nähtud ilusatele tulemustele. Otsuse kasuks oli minul ka mingil määral turvatunne, et tegemist pole mitte vaid ilukirurgiga, vaid inimesega, kelle igapäevatööks on kirurgiamet. See andis turvatunnet operatsioonile minna.

Esimene konsultatsioon oli väga ülevaatlik. Dr. M. Adamson jagas infot, mis operatsiooniga on tegemist, kuidas teostatakse, milline on taastumine, mis on ohud ja riskid ning vastas põhjalikult mind huvitavatele küsimustele. Operatsiooniaeg sai kirja pandud 3 kuu pärast, enne jõule, kuna see oli meie perele kõige sobilikum, et mind esimesel operatsioonijärgsetel nädalatel kodus aidata. Kogu selle aja toimus pidev suhtlus klienditeenindusega, tuletati meelde olulisi asju ja lepiti kokku olulises. Opipäeval saabusin kokkulepitud ajal haiglasse, täitsin paberid, kohtusin veel kirurgiga ja u 2.5 tundi hiljem läksin opisaali. Natuke tudumist ja mõne tunni pärast ärkasin oma uues kehas. Opi käigus selgus, et kõhusisesed lihased olid rohkem kahjustunud, nii et kokku õmmeldi nii piki -kui põiklihased ja leiti ka paar pisikest songa, mis korda tehti. Haiglas veetsin 2 ööd. Hetkel opist möödas täpselt üks kuu. Kui rääkida taastumisest, siis arvan, et see on mul seni üsna hästi läinud. Valu ja enesetunde põhjal oli kõige raskem 1.opijärgne päev. Valuvaigisteid võtsin veel 2-3 päeva ja sealt edasi enam mitte. Valu tekitas vaid selg kummargil käimisest ja puusadel olevatest sinikatest. Igatahes 3-4ndl peale oppi elasin juba oma tavalist elu, lihtsalt ei tõsta raskusi, ei rabele, naasen rahulikult tavaellu. Suuri probleeme pole olnud, haav on ilus ja naba-see lausa imeline, nii ilus ja loomulik. Selle eest suur tänu Dr. M. Adamsonile. Väiksemate probleemide korral olen saatnud oma küsimused läbi klienditeeninduse ja tagasiside on olnud väga kiire. Kindlasti soovitan The Health Clinicut ja dr Martin Adamsoni ka teistele, kuna usaldasin ise teiste hinnangut ja arvamusi ja veendusin ise, et tegin õige valiku.

Pille / Kõhuplastika

Kogemus on suurepärane. Alguses ikka oli kõhe tunne, aga arst oli super sõbralik ja olen väga rahul saadud tulemustega. Kindlasti on plaanis aja möödudes veel Teie poole pöörduda.

Piret / Kõhuplastika koos rasvaimuga

Tahaksin väga kiita kliiniku kokka/kokki! No sellist maitsvat toitu annab ikka leida! Lihtne, kodune ja ülimaitsev! Neid kotlette sööks veelgi! Väga meeldis asju ajada, läbirääkimisi pidada Maarjaga. Dr M. Adamson on teinud imeilusa töö!!! Ma sain TÄPSELT sellise kõhu ja piha mida ma ootasin ja soovisin. Ma poleks uskunud seda. Ma mõtlesin et lõigatakse ära ainult rippuv kõhu osa, aga tõmmati ikka pringiks kogu piht ja kogu eesmine pekk läks prügikasti. Muidugi hetkel on ainult 4 nädalat möödas opist ja treenida kõhtu võib hakata alles 4 nädala pärast ehk siis 2 kuud peale oppi – aga pilt on ilus ja prink juba praegu! Minul on bandaaziga natuke ebamugav olla, aga see võib tulla minu enda keha kumerustest või nö minu kehalisest anatoomiast. Aga 2 nädalat on veel jäänud kanda ja selle ma kannatan ära. Mõned väikesed mured tulid peale oppi hiljem kuna ma vajasin lisa antibiootikumi ravi sest nabale tekkis väike mäda. Aga see ka paraneb nüüd ilusti juba. Aitäh kõigile! Valin uut protseduuri juba!

Kairi / Kõhuplastika & rasvaimu

Mõte kõhuplastikast mõlkus mõtteis juba aastaid. Uurides erinevaid kliinikuid jäi sisetunde järgi valikuks The Health Clinic. Olen väga rahul, et valisin just The Health Clinicu. Minu kirurgiks oli Dr. Rein Adamson ja temale erilised kiitused, tulemus on super. Samuti kiidan protseduurile eelnevat ja järgnevat suhtlust meili teel.

Liina / Kõhuplastika

Konsultatsioon ja suhtlemine kliinikuga oli lihtne ja sujuv. Sain köigile oma küsimustele vastused. Enne operatsiooni sain rahulikult tutvuda köikide paberitega. Operatsiooni köige ebameeldivam osa oli narkoosist ärkamine. Valuvaigistid hoidsid kenasti igasugused valud ära ja sama päeva öhtul suutsin juba natuke ringi jalutada. Tugivööst on olnud väga palju abi. Taastumine ja haavade paranemine läks kiiresti ja ilma probleemideta 2,5 nädalat peale operatsiooni suutsin juba 12 km ringi jalutada. Operatsiooni tulemustega olen rahul, sain omale väga ilusad rinnad ja köht on palju siledam. Löpliku tulemuse nägemiseks peab natuke kannatust varuma eriti köhu osas.

Regina / Kõhuplastika & rindade tõstmine

Olles üheksa aastat võidelnud oma deemonitega, võtsin end lõpuks kokku ja astusin selle sammu ning lasin endale teha kõhuplastika. Hirmu ma ei tundnud, kuna asjaga tegelenud inimesed olid pädevad, sõbralikud ja aitasid nii nõu kui jõuga. Dr. Adamson tegi suurepärase töö ja nüüd ei möödu ühtegi päeva, mil end armastusega peeglist ei imetleks. Tahan südamest tänada kõiki alates The Health Clinic´u personalist lõpetades Fertilitase töötajatega. Te viisite mu pikaajalise unistuse teoks.

Jane / Kõhuplastika

Jäin tulemusega igati rahule. Minusse suhtuti hästi ja sõbralikult. Ja dr. M. Adamson on väga hooliv, kompetentne ja tore kirurg.

Klaarika / Kõhuplastika

Pärast kolme last olid rinnad paratamatult vajunud ja ka väike kõhuke rippuma jäänud, kuigi olen terve elu sale olnud. Alguses ei teadnud, kas oleks ka suurendust koos tõstmisega vaja. Dr Simmo soovitas mitte suurendada ja tõesti, seda polnud vaja. Rinnad on nüüd loomulikud, nagu enne laste sündi. Operatsioon laabus kenasti, olen tulemusega väga rahul. Taastumine ei ole üldsegi nii raske kui eelnevalt olin lugenud ja sellest ka arvamus kujunenud. Oleks võinud varem juba selle otsuse langetada. Soovitan julgelt seda otsust teha.

Kristi / Rindade tõstmine ja mini-kõhuplastika

Olin käinud mitmetes kliinikutes konsultatsioonil ja otsus tuli The Health Clinic kasuks, kuna olin kuulnud Dr. Rein Adamsoni kohta ainult head. Ja nii oligi, väga hooliv ja tore inimene, arst suure tähega. Olen väga rahul, et selle tee ette võtsin. Soovitan julgelt, kes veel kahtleb. Suur tänu! eelkõige Dr. Rein Adamsonile ja kogu tema kollektiivile.

Rita / Kõhuplastika

Jäin väga rahule nii kogu meeskonna kui ka Dr. Adamsoni suurepärase tööga! Tõesti usaldaksin iga kell end uuesti teie kätte!

Evelin / Õlavarre– ja kõhuplastika

Jäin väga rahule. Doktor Rein Adamson on väga meeldiv ning kompetentne arst.

Triin / Kõhuplastika

Olen äärmiselt rahul et valisin oma kirurgiks dr Rein Adamsoni ja Health Clinicu. Kõik sujus hästi alates esimesest kontaktist kliinikuga. Sain vastuse igale küsimusele ja murele. Olin väga mures enne lõikust-kartsin komplikatsioone ja koledat haava. Aga õnneks pidin pettuma. Operatsiooniga olen väga rahul. Taastumine on läinud probleemideta ja lõikushaav paraneb ilusti. On ilus ja puhas töö. Suured suured tänud Dr. Adamsonile puhta töö eest.

Liana / Kõhuplastika

Suured tänusõnad dr Rein Adamsonile – arst suure tähega. Soovitan kõigile 

Marianna / Kõhuplastika

Ainult kiidusõnad dr. Adamsonile ja kogu teenusele. Enne operatsiooni sain põhjalikud vastused kõigile oma küsimustele. Operatsioon kulges komplikatsioonideta ja taastumine oli palju kergem kui ise ette kujutasin. Operatsioonist möödas nüüd 1 kuu ja enesetunne on suurepärane.

Kaia / Kõhuplastika

Suhtlus oli super ja väga abivalmis nii enne kui pärast kõhuplastika oppi ning haiglas viibimise ajal! Väga meeldiv kogemus. Jätkake samamoodi. Eriline tänu dr J. Troostile.

Piret / Kõhuplastika

Kogemus ja tulemus oli just see mida ma ootasin ja lootsin. Tänaseks on küll möödunud 1 kuu aga olen juba praegu väga väga õnnelik oma uue kõuga. Lõpptulemus on muidugi näha veel mõne aja pärast aga kui keegi küsiks minult kas ma soovitaksin talle kõhuplastika operatsiooni siis minu arvamus on , et kui hetkel kahtled, siis võta see tee julgelt ette! Minu kirurgiks oli Dr Rein Adamson ja ma ei julge paremat kirugi tahtagi. Olen kogu operatsiooniga väga väga rahul, alates sellest hetkest kui ma kliinikusse tulin ja kuni selle hetkeni millal sealt väjusin. Veelkord suured suured tänud kogu personalile ja eelkõige muidugi Dr Rein Adamsonile!

Margit / Kõhuplastika

Minust sai The Health Clinic’u klient peale pikka ja põhjalikku eeltööd interneti avarustes leiduvate teenusepakkujate kodulehekülgede uurimist. The Health Clinic’u koduleheküljel kajastuv info, spetsialistide, personali ja teenuste kirjelduse kohta, tekitas minus usaldust ja kindlustunnet antud kliiniku teenust kasutada. Suhtlus kliinikuga oli igati sujuv, meeldiv ja professionaalne, konsultatsioon julgustandev. Tänu kõhuplastika operatsioonile sain viidud oma pika ja tulemusrikka ettevõtmise soovitud lõpule. Tänu kliiniku armsale personalile ja alati rahustavat tunnet tekitavale dr. Adamsonile, soovitan The Health Clinic’u protseduure kindlasti ka oma tuttavatele, sest tegelemine patsiendiga enne protseduuri, protseduuri ajal ja peale seda, on suurepärased. Tekib tunne, et oled oluline ja hoitud! Aitäh teile!

Ivika / Kõhuplastika

Kogu asjaajamine oli kiire ja selge, kõik vastas kokkulepitule. Jäin väga rahule kliinikus viibimise ja personaliga.

Triin / Kõhuplastika koos nabasonga eemaldamisega
Dr Siim Simmoga juba konsultatisooni ajal vesteldes tekkis usaldus ja tunne, et võin tema kätte oma soovi usaladada. Olen väga rahul. Tundsin igakülgset hoolivust kõigi töötajate poolt, kellega kokku puutusin. Juba esimesel korrusel vastuvõtus oli väga meeldiva suhtumisega töötaja. Peale operatsiooni oldi samuti väga tähelepanelik ja sain mitmeid kasulikke nõuandeid.
 
Kuna silmad ja nende väljendusrikkus on minu jaoks inimese juures olulisim, kaalusin juba paar aastat, kas riskida sellega, et ülalaugude korrigeerimine võib muuta minu välimust ja ma ei jääks rahule. Sõltub ju ka parima kirurgi puhul tulemus suuresti tellija materjalist. Suhtlesin nii mõnegi kirurgiga, tuttavatega, kes selle tee läbinud ja uurisin foorumitest infot/arvamusi. Enne, kui jõudsin dr. Siim Simmo konsultatsioonile, oli mul tegelikult juba operatsiooni aeg kellegi teisega kokku lepitud. Mingi sisetunne aga peatas mind ja otsustasin enne veel dr Simmo juures ka ära käia. Täna olen väga rõõmus, et nii toimisin. Dr Simmo vastuvõtt kujunes lihtsasti mõistetavaks, lahedas õhkkonnas ja tekitas kohe usalduse. Tulemus on nüüd vähem kui 1,5 kuu möödudes juba väga hea. Prakstiliselt ei esinenud mingit paistetust silmade ümber, üks väike sinikas, mis kadus ka suhteliselt ruttu. Silmad olid küll peale oppi veidi udused, mille osas oli ka teada, et see võib ajutiselt juhtuda, aga tänaseks on sellega juba ka korras. Tahaksin julgustada kõiki naisi, kes tahaksid oma ilusaid silmi tagasi just eelkõige vaid iseenda pärast, kuid kahtlevad. Ärge kahelge ja kindlasti konsulteerige ka dr Simmoga.

Lea / Silmalaugude plastika

Mina olen väga õnnelik ja kahetseda on vaid seda, et ma nii kaua kartsin operatsiooni ja igasugu muid alternatiive otsisin. Armid paranevad üllatavalt kiiresti ja silmad ei paistetanud kinni. 14 päeva pärast tööle minnes ei saanud keegi midagi aru. Mitte mingit valu ei olnud, ei enne ega pärast, tuimestusega tehti ja ainult enda hirm oli see, mis ebameeldiv oli.

Anneli / Silmalaugude plastika

Tänan väga dr Simmot, kes tegi mu silmad ja huule samasuguseks kui 25-selt! Tema juurde tuleks tagasi, kui vaja on.

I / Lip lift

Olen plaaninud juba pikemat aega silma ülalaugude plastikat. Põhjaliku eeltöö tulemusena viisid kõik teed ja viited Siim Simmoni. Mitte asjata. Kõik need positiivsed tagasisided, tänulikud sõnavõtud peavad paika. Siim Simmo on oma ala parim professionaal. Suhtub pühendumusega igasse klienti ja teeb klinedi jaoks parima võimaliku tulemuse. Operatsioon ise oli nagu SPA-s käik (kohalik tuimestus) – ei mingit valu, ega ebamugavust. Hambaarsti juures hambakaelte puhastamine on kordi hullem. Mul on operatsioonist nädal möödas ja haavad on pea olematud. Ei mingit valu ka pärast operatsiooni, ei ühtegi magamata ööd. Tulemus on SUPER. Olen tänulik kogu meeskonnale, eesotsas Siim Simmole. On vähe teenusied ja ettevõtteid, kelle juurde inimesi kõhklematult suunaks või keda soovitaks, aga siin SOOVITAN SOOJALT! Kui oleksin teadnud, et see kõik nii kergelt ja mõnusalt läheb, oleksin selle tee ammu jalge alla võtnud. Aitäh.

Kõik, kes plaanivad ette võtta, silmalao plastikat, julgen soojalt soovitada – nii kliinikut ja kindlasti kirurg Siim Simmot. Minu kontaktisik, Maarja-Liisa Lill, oli suhtluses soe, alati olemas ning vastas kõigile küsimustele professionaalselt ja kiiresti. Kliinikul on temaga vedanud. 😉

 
Terje / Silmalaugude plastika
Kiire ja meeldiv teenindamine. Protseduur üsna valutu ja taastumine kerge. Ei esinenud mingisuguseid probleeme. Operatsioonijärgne kontroll ja niitide eemaldamine samuti sõbralik ja professionaalne.
 
Ingrid / Silmalaugude plastika

Planeerisin silmalaugude operatsiooni aastaid aga hirm oli. Hirm, et on valus, paraneb kaua ja võibolla ebaõnnestub. Hirm kas valin õige kirurgi. Siiski otsustasin seda teha kuna tuttavate pidevad kommentaarid stiilis, sa oled vist väsinud, muutusid tüütavaks ja olgem ausad nägin seda ka ise peeglisse vaadates. Otsus tehtud ja arst valitud võtsin selle protseduuri siiski ette, kui ma oleks teadnud, et lõikus on nii kiire ja taastumine samuti oleksin sellle varem ette võtnud. Olen ülimalt rahul tulemusega ja usun, et kõik läks nii hästi ja kiirelt tänu õigele kirurgi valikule. Kniks ja kummardus dr. Simmole 🤗

Kristi / Silmalaugude plastika

Kui oled otsustanud ette võtta näoringlõikuse operatsioonile mineku, siis pead endas olema ikka väga kindel. Kui olin käinud ära konsultatsioonil dr. Simmo juures ei kahelnud ma hetkekski operatsiooni mitte teha. Dr. Simmo on väga usaldusväärne ja professionaalne kirurg.

Pärast lõikust on tarvis kõvasti kannatust, esimesed nädalad enda peegelpildid ei ole just kõige kaunimad. Isiklikult minul üks kulm ei liikunud kolm kuud, kuid kõik sai korda ja kõige tähtsam on kuulata oma kirurgi soovitusi ja veelkord kannatust.
Operatsioonist on mul nüüd juba möödas üle viie kuu ja see oli väga õige otsus teha näoringlõikus. Olen väga, väga tulemusega rahul ja veelkord Suur Tänu Dr. Simmole.

Kristel / Näo ringlõikus koos kaelaplastikaga

Dr. Simmo juurde operatsioonile minnes puudus igasugune hirmutunne, olin rahulik kuna 100% teda usaldasin.

Liia / Näo ringlõikus

Operatsioon oli väga kiire, u 25 minutit kokku, dr Simmo oli väga professionaalne vaaatamata minu närvis olekule. Olen nii tänulik talle ja väga soovitan kõikidele just teda. Tean, et paljudel ei ole võibolla võimalik sellist suhteliselt kallist operatsiooni lubada, kuid kui keegi kahtleb kas maksta 800 või 1400, siis ma ütleksin neile, et kallid inimesed, need saavad olema teie silmad elu lõpuni. Ma ei lepiks vähemaga! Ja dr Simmo on vaieldamatult parim!

Ma olen väga õnnelik oma uute silmadega;)

Keit / Silmalaugude plastika

Kogemus oli positiivne ja tulemus oli see mida lootsin ja ootasin.

Natalia / Silmalaugude plastika

Läksin operatsioonile ikka pisut pabistades, aga tänu suurepärasele personalile ja arstile möödus operatsioon kiiresti ja ilma probleemideta ja valuta. Kaks järgnevat nädalat oli muidugi pisut rasked, aga ei midagi hullu. Suured tänud teile!

Ene / Silmalaugude plastika

Dr. Siim Simmo on professionaal oma erialal ja patsientidega suhtlemisel, hea maailmatasemel koolitusega kirurg! Olen tulemusega väga rahul!

Pille / Silmalaugude plastika

Esimene nädal peale operatsiooni ei tahtnud peeglisse vaadata. Peale plaastrite eemaldamist läks olukord järjest paremaks. Kuu aega hiljem on näha veel punetav lõikusejoon, mis aga otseselt ei häiri – meigiga saab ära peita. Tuttavad, kes ei tea, et lõikusel käsin, ei saa arugi, et midagi tehtud on.

Kaire / Silmalaugude plastika

04.04.2018 tehti mulle näo ringlõikus, koos rasvasiirdamise ja kulmude tõstmisega. Operatsioon kestis 4 tundi 15 min. Esimesed 4 päeva olid rasked. Nii oli ka öeldud operatsioonijärgses taastumispaberites. Peale neljandat päeva hakkas enesetunne ja olemine muutuma paremaks. Operatsioon oli mahukas ja teadsin, et kannatusi see kaasa toob. Vaatamata kõigele olen tulemusega väga rahul. Soovitan dr.Siim Simmot, ta on väga kindel oma töös ja patsiendi rahulolu on talle väga tähtis. Kogu haigla personal oli väga abivalmis ja tähelepanelik. Suured tänud kõigile.

Inga / Näo ringlõikus koos lipofillinguga ning kulmude tõstmisega

Igati positiivne kogemus. Kindlasti julgustan teisigi sama lõikust ette võtma.

Marika / Silmalaugude plastika

Operatsioon täitis minu ootused ja olen väga rahul, et võtsin selle ette. Paranemine toimus kiiresti ja armisid peaaegu ei ole märgata, kui ei oska spetsiaalselt vaadata.

Maarit / Silmalaugude plastika

Ma läksin enne nädala möödumist tööle ja keegi ei märganud midagi. Kui avaldasin kolleegidele “saladuse”, siis üks neist tunnistas, et tahtis öelda, et ma näen värske ja puhanud välja. 

Annika / Näo mini-lift

Täiesti super!

Olete parimad! Parim kvaliteet. Toetav, hooliv, igati täiuslik! Hindan väga, et kõik vahendid näiteks korsett ja ravimid olid kliiniku poolt. Ma ei pidanud ise midagi kuskilt ostma minema. Ja kindlasti opijärgne öö haiglas oli väga oluline.

Ly / Rasvaimu

Dr. Adamson on tähelepanelik, professionaalne ja täpne kirurg. Tema operatsiooni tulemusena minul isegi tekkis talje, mida mul kunagi polnud.

Kati / Rasvaimu

Olen iluoppe ennegi teinud, aga see kogemus oli kõige parem, toimus ka kiire taastumine, natuke üle kuu on möödas ja ei mingit märki operatsioonist. Leidsime dr Jaan Troostiga kohe ühise keele ja tulemus oli täpselt selline nagu lootsin. Suurimad tänud talle!

Inge / Rindade suurendamine ja rasvaimu

Olin juba kaua mõelnud selle opi peale, aga ei julgenud minna. Ikkagi tundsin piinlikust ja infot oli vähe. Samuti hind oli krõbe. Aga tuleb enda jaoks otsus teha, mis on tähtsam, kas enesetunne ja rahulolu või raha. Mina valisin enesetunde ja olen üli rahul. Algas arsti otsing ja väga palju head räägiti dr. Siim Simmo kohta. Tema juurde ma vastuvõtule läksingi ja ei tulnud kordagi mõtet mujale minna. Vastuvõtul tundsin end hästi ja ei mingit piinlikustunnet. Arvasin, et opile pean kaua aega ootama, aga 1,5 kuuga oligi kõik tehtud juba. Opist taastumine oli kiire ja elu ei seganud. Tööl sain samuti probleemideta käia. Igatahes, kui on sama mure, siis soovitan dr. Siim Simmo juurde minna ja opp ja taastumine ei ole kindlasti nii raske, kui seda endale ette kujutad.

Liis / Häbememokkade plastika

Kui kellelgi on plaanis teha mõni teie kliinikus pakutavatest lõikustest, siis kindlasti soovitan just teie kliinikut. Teie kliiniku kasuks otsustasin selle pärast, et dr. Siim Simmo on suurte kogemustega plastikakirurg ja peale esimest konsultatsiooni tekkis kohe usaldus. Väga meeldis asjade kiire kulg, kuna tahtsin võimalikult ruttu lõikusele saada. Ja kiirelt leiti ka mulle sobiv aeg. Kliinikus veedetud aeg oli meeldiv, kodune, kogu personal näitas üles hoolivust.

Piret / Häbememokkade plastika

Otsisin oma probleemile lahendust pikalt. Käisin mitmes ilukliinikus konsultatsioonil ja abi ei saanud. Kirjutasin neile eelnevalt oma probleemist ja kohapeal selgus, et ei saa mind aidata. Tehti pilte ja lubati ühendust võtta aga ei mingit vastust. Kulutasin aega ja raha. Siis leidsin The Health Clinicu ja lugesin dr. Siim Simmo kohta. Saatsin neile oma murega meili ja helistas Anna Vana kes ütles, et nemad saavad mind aidata. Tundsin, et päike hakkas pilve tagant särama. Super, lõpuks saan abi! Konsultatsioonile ja opile pääsesin kiiresti ja nüüd paranen. Armsad naised kui teil on probleem mis teid allpool häirib siis DR. SIIM SIMMO saab aidata. Kuldsed käed ja kuldne süda. Ärge häbenege ja pöörduge The Health Clinicu poole. Aitähh dr.Simmo ja Anna!!!

Annely / Häbememokkade plastika ja häbemekingu rasvaimu

Kui midagi ikka häirib, siis tuleb asi kätte võtta ja ära teha. Ja mind minu välised suguelundid häirisid ja segasid. Muidugi on protseduur kallis. Kuid ju oma hinda väärt, kui sind lõikab oma ala parim spetsialist. Kaalunud olin seda lõikust kaua, otsinud infot ja kogemusi. Oma üllatuseks avastasin, et tegu on protseduuriga, mida on tehtud juba ammu ja pole see midagi uut. Minusuguseid on teisigi. Enne lõplikku otsustamist, pidasin aru ka oma günekoloogiga. Ka tema teatas, et pole ma esimene ega viinane naine, keda tema välised suguelundid, nii nagu loodus nad loonud on ja elumuutvad sündmused räsinud on, häirivad. Otsustatud! Otsus oli õige, võin nüüd tagantjärgi öelda. Väga aitas kaasa ja tekitas kindlustunnet The Health Clinicu kontaktisiku Anna Vana armas ja rahustav ning samas asjatundlik suhtumine ja igakülgne tagasiside (vastused kirjadele ja küsimustele sain alati ja telefoni teelgi sai suheldud). Hea oli ja on teada, et sinuga tegeletakse. Kuigi protseduur tundub algul hirmuäratav, siiski nii intiimne piirkond, verd palju jne, ei olnud opetatsioon nii hirmus midagi. No jah mina ju magasin. Aga ka taastumine oli mulle kerge. Kõik küsimused mis mul tekkisid enne protseduuri ja peale seda, said vastuse. Tuleb vaid küsida. On tõesti üllatav, kui ruttu haavad paranevad. Kui mul ka korrra paanika tekkis, ennast uurides ja nähes, et pilt on koledavõitu, leidis arst aja, et mind üle vaadata ja maha rahustada. Ülirahul olen mind opereerinud Siim Simmo tööga ja suhtumisega ning suhtlemisega. Nüüd kuu aega hiljem on hea olla, elu läheb edasi ja olen endaga palju rohkem rahul.

Triin / Häbememokkade plastika

Enne käisin teises kõigile küllaltki tuntud kliinikus konsultatsioonil. Tehti pildid ja lubati ühendust võtta. Ootasin väga kaua ja kahjuks mingit vastust ma sealt ei saanud. Olin pettunud ja läks natukene aega enne kui hakkasin uuesti netiavarustest infot otsima. Seekord uurisin väga põhjalikult ja pikalt erinevate kliinikute kohta. Minu valik osutus The Health Clinic kodulehele ja koheselt saatsin kirja. Selle kliinikuga on minul algusest lõpuni ainult positiivsed emotsioonid. Operatsioonieelne suhtlemine oli väga meeldiv. Suured tänud, Anna Vana! Dr. Siim Simmo on tõesti parim oma ala spetsialist. Operatsioon ja paranemine möödusid kergelt. Valuvaigistit võtsin ainult esimene päev. Haigla personal oli sõbralik ja abivalmis. Operatsioon täitis mu ootused ja olen väga-väga rahul tulemusega. Tulevikus tulen konsultatsioonile ennekõike The Health Clinicusse. Aitäh Teile!

Anna / Häbememokkade plastika

Kõik suurepärane ja ülim professionaalsus.

Peale suurt kaalulangust oli vajalik teha rinna -ja kõhunaha eemaldust. Sain kaks protseduuri ühe operatsiooniga tehtud mis oli suur põhjus miks just The Health Clinic sai valitud. Kõik oli suurepärane!

Erik / Günekomastia korrigeerimine koos kõhuplastikaga

Operatsioon oli nagu narkoosi all olev operatsioon nagu alati – pilt taskus ja elu ilus. Taastumine oli üllatavalt kerge ja valu oli olematu. Paistetus ja ebamugavus taandus c.a. 2 nädalaga. Armid paranesid ilusasti. Olen väga, väga rahul tehtud tööga. Soovitan kõikidele see samm (või hüpe) ette võtta – tulemus on väärt seda.

Mihkel / Günekomastia korrigeerimine koos kõhuplastikaga

Minu meelest oli kõik väga hästi organiseeritud ja teostatud. Ma sain kiiresti vastuvõtule ja pidin operatsiooni ootama ainult kuu aega. Mulle selgitati operatsiooni käiku ja selleks ettevalmistumist. Ma olen operatsiooni tulemusega väga rahul, nahk on nüüd kenasti lihase vastas ja ei ripu enam nagu enne. Samuti oli haiglas viibimine mugav ja personal oli meeldiv.

Ivo / Günekomastia korrigeerimine

Olen rahul oma otsusega minna operatsioonile ja olen rahul operatsiooni tulemusega. Personal on väga asjatundlik ja sõbralik. Operatsioon toimus õhtupoolsel ajal. Narkoosist ärgates oli valus, kuid valu taandus kiiresti ja juba õhtusöögi ajal oli olemine täiesti hea. Järgmise päeva lõuna ajal läksin koju.

Väino / Günekomastia korrigeerimine

Jäin väga rahule nii kogu meeskonna kui ka Dr. Adamsoni suurepärase tööga! Tõesti usaldaksin iga kell end uuesti teie kätte!

Evelin / Õlavarre– ja kõhuplastika

Kogemus on positiivne ja olen tulemusega rahul, imetlen oma rindu ja reisi. Haiglapersonal oli väga hoolitsev ja sõbralik. Arvasin, et taastumine on raske ja valulik, kuid kõik läks lihtsalt ja kiiresti. Dr Simmo on sõbralik, positiivne ja professionaalne.

L.S. / Reieplastika + rasva siirdamine rindadesse (lipofilling)

Kogu kliiniku personal on sõbralik, valitseb meeldiv ja rahulik õhkkond. Eriline tänu ka dr. Adamsonile, kes isiklikult käis operatsiooni järgselt vaatamas ja veendumas, et kõik on korras andes üle kingikoti. Suured tänud veelkord kõigile. Olen ülimalt rahul oma uue kerge olekuga.

Triinu / Maovähendusoperatsioon (mini-bypass)

Olen väga tänulik dr. Rein Adamsonile, ta on väga tähelepanelik, hooliv ja südamlik inimene! Maarja-Liisa Lill väga armas ja meeldiv suhtleja!

Soovin teile edu!

Maria / Maovähendusoperatsioon (bypass)

Oleksin pidanud seda tegema vähemalt kümme aastat tagasi, oleksin kindlasti pääsenud mitmest operatsioonist.

Anne / Maovähendusoperatsioon (bypass)

Kõik toimus kiiresti, kõik küsimused said vastused. Ainult positiivsed emotsioonid. Balloonist on palju abi olnud, mõistmaks, kui palju valesid valikuid oli mu elus.

Signe-Riin / Maoballoon (12 kuud)

Eelkõige pöördusin Dr. Rein Adamsoni poole kehakaalu tõttu tekkinud vaeguste pärast. Ülekaalulised teavad kõik kui raske on elementaarsete tegevuste tegemine: saapapaelte sidumine, treppidest üles ronimine, teistega sammu pidamine ja loomulikult lemmik söögipaladest loobumine. Konsultatsiooni käigus leidsime, et kõige paremini sobiks mulle maost mööödajuhitav operatsioon. Kui otsus tehtud, siis edasine kulges juba väga kiiresti. Väga suureks abiks ja julgustuseks oli koordinaator Anni, kes edastas protseduuriga seotud materjalid ja vastas alati rõõmsalt minu küsimustele. Haiglas viibimine ja operatsioon möödusid kiirelt ja minu üllatuseks valutult. Kogu haigla personal on väga pädev ja viisakas. Suur tänu neile võrratu töö eest. Samuti olen väga tänulik Dr. Rein Adamsonile kes teavitas mind väga asjalikult operatsioonist ja tegi oma töö väga korralikult. Suur tänu selle eest.

Tänaseks on operatsioonist möödas pisut üle 1 kuu ja olen selle lühikese ajaga kaotanud kaalus ligi 14 kg. See on mega suur saavutus, mida ma ilma mao vähendamiseta ei oleks ise kunagi saavutanud. Kuigi vahel isutab mõne endise lemmiku toidu järele, siis nüüd on loobumine lihtne. Esiteks on mu magu nii väike, et sinna ei mahu suurt midagi ja teiseks ei suuda uus seedesüsteem vanade lemmikute läbitöötlemisega enam hakkama saada ja tekitab kiirelt ebameeldiva olemise. Ma ei kahetse oma otsust operatsiooniks ning soovitan The Health Clinic-ut kõigile, kes soovivad uuesti üles leida tervema ja tunduvalt saledama ise enda :).

Raili / Maovähendusoperatsioon (bypass)

Kui veresuhkur oli kontrolli alt väljas, samuti kaal näitas tulemuseks 96,7kg , oli see häirekell. Pärast 7 aastat ebaõnnestunud toitumiskavasid ning dieete otsustasin The Health Clinicu teenuse kasuks. Konsulteerides kirurgiga leidsime just minule sobivama variandi milleks oli Sleeve operatsioon. Täna kolm kuud hiljem olen 14 kg kergem ning tunnen end üle aastate imelisemalt kui kunagi varem! Tänud kogu kliiniku personalile, te olete suurepärased!

Anni Laas teab millest räägib. See on bariaatriaõe juures kõige olulisem, et patsient saaks enesele vajaliku informatsiooni opieelseks ning -järgseks perioodiks. Eriti oluliseks pean siin just bariaatriaõe olemasolu pärast lõikust, sest küsimused tekivad alles operatsioonijärgselt. Seega olen just ääretult tänulik kogu kliinikust kaasa saadud info eest, see on üks kõige olulisemaid tugisambaid olnud minu seni edukale kaalulangusele.

Liina / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Suutsin kolme kuuga kaotada -23 kg oma massist  Eks nüüd hakkab stabiliseeruma kaal, kuid kui trenni teha, siis 2-4 kg kuus kaalu langetada on hea. Enesetunne on super!

Marko / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Olen 46. päeva jooksul kaotanud ligi 8 kilogrammi. Minu toitumisharjumused ning elustiil on võrreldes varasemaga palju muutunud. Toidulaual on rohkesti tervislikku toitu ning päevades palju liikumist. Olen enda keha paremini tundma õppinud. Lisandunud on optimismi ja tahet edasi jätkata! Soovitan külastada kliinikut inimestel, kes pole endaga päris rahul ja tahavad enda juures midagi muuta.

Pilleriin / Maoballoon (12 kuud)

Olen ülimalt rahul kliiniku töötajatega ja ka operatsiooni ning kõige sellega mis hiljem kaasnes. Eriti meeldiv on konsultant Maarja-Liisa! Tema soe suhtlus ja kiire töö aitas mind uuele eluetapile. Tänan Teid “The Health Clinic”!

Aire / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Minul oli bypass 23.11. Haigla personal oli ülimeeldiv ning ka doktor Adamson ise ei jätnud kordagi peale lõikust koridoris trehvates või palatist läbi astudes küsimata kuidas läheb, kas küsimusi on ja kas kõik on hästi. Nüüdseks on lõikusest kuu möödas ja jään endiselt arvamusele et see oli minu parim otsus oma elukvaliteedi muutmiseks. Soovitan The Health Clinicu teenuseid soojalt oma tuttavatele.

Karmen / Maovähendusoperatsioon (bypass)

Olen hästi taastunud, mingeid komplikatsioone ei ole täheldanud. Operatsioon läks ju hästi ja plaanipäraselt. Õmblustest järeldan, et tööd on teinud oma ala professionaalid. Väga väiksed armid ja ilus töö. Soovitan väga Dr. Martin Adamsoni, väga tore ja meeldiv arst. Kõik mu küsimused said vastused ja i´m happy muu ei loegi.

Breth / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Kogemus väga positiivne. Taastumine ülikiire, möödas on kuu aega alles ja olen kaotanud juba 5,5 kg. Kavatsen jätkata teekonda veelgi paremate tulemustega. Peale teid algas mul uus elu. Olen teile igavesti tänulik.

Inga / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Minu ja arsti ühine valik oli Sleeve. Nüüd on sellest kuu möödas ja ma olen rahul, et ma sellise suure elumuutuse ette võtsin. Ma jõudsin otsusele see operatsioon ära teha, kui mu kehakaal oli juba 90 ja rohkem kilo. Ma ei tahtnud enam suuremaks saada. Proovisin erinevaid viise kaalust alla võtmiseks, kuid mul see ei õnnestunud. Üle pika aja on mu kaalunumber 80 kg ja ma olen juba praegu ülimalt rahul sellega, et ma olen 10 kg kergem ja mul on veel kergem tulevik paistmas. Olen õnnelik! Siirad tänud dr. Adamsonile ja The Health Clinicu tiimile!!!

Eve / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Tänaseks on möödas minu operatsioonist kuu, selline tunne on nagu poleks kusagil operatsioonil käinudki, enesetunne on super, kehalt on kadunud natuke üle 10 kilo!

Enely / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Olen operatsiooniga väga rahul, kindlasti kiidaks arsti dr. Adamsoni, kes oli väga mõistlik ja arvestas minu hirmudega.

Eilin / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Kartsin hullemat seoses ballooni paigaldamisega aga kõik läks lihtsamalt, kui arvasin. Olin valmis pikemaks iivelduse ja oksendamise perioodiks aga ei oksendanud kordagi. Ja kui sööd õigetes kogustes (algul eriti vähe), ei iivelda ka.

Kaire / Maoballoon (12 kuud) 

Esimesed 2 päeva väga halb enesetunne, edaspidi enesetunne väga hea, ei mingeid vaevusi ja kuu ajaga kaal langenud 7 kg. Süüa/juua saan kõike va gaasilised joogid – need tekitavad ebamugavustunde.

Piret / Maoballoon (12 kuud)

Kõik sujus väga hästi, personal ja arstid väga toredad. Sain oma kõigile küsimustele ja probleemidele vastuse.

Marleen / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

Olen väga rahul, kui peaksin tulevikus vajama/soovima veel mingeid kirurgilisi protseduure, eelistaksin kindlasti dr Adamsoni ja Health Clinicut.

Kertu / Maovähendusoperatsioon (maobandaaž)

Otsustasin mao vähenduse kasuks siis, kui märkamatult oli kaal 103 kg pealt ligi 150ni jõudnud ning põlved olid päris läbi. Ainuüksi teisele korrusele kõndimine oli minu jaoks raske ettevõtmine. Dr. Adamson soovitas mulle sleeve operatsiooni ning 1 aasta ja 7 kuud hiljem olen 43kg kergem ning minu eesmärk on kaaluda alla 100 kg. Tänud dr. Adamsonile ja Health clinicu tiimile!!

Andres / Maovähendusoperatsioon sleeve)

Suured tänud dr Rein Adamsonile, kes on väga professionaalne ja tore arst! Olen väga õnnelik, et võtsin ette maovähendusoperatsiooni ning vabanesin seeläbi diabeedist ja nüüd magan ka kõvasti paremini 

Helen / Maovähendusoperatsioon (bypass)