Klientide tagasiside - The Health Clinic

Klientide tagasiside

BARIAATRILINE KIRURGIA (kliki, et näha kaalukirurgia tagasisidet)

 

PLASTIKAKIRURGIA

Kogemused on väga positiivsed ja head. Suured tänud Dr Saartsile ja kogu personalile, kes minuga tegelesid.

Karita / Ninaoperatsioon

 

Operatsiooni järgsed minutid/tunnid/päevad olid täis valu ja abitustunnet. Ainuüksi voodist tõusime oli justkui suurt pingutust nõudev tegevus, mis vajas kellegi pehmet ja hella kätt seljataga, viimaseks tõukeks istuli saamisel. Õnneks nädala pärast oli olemine juba hea ning mõtted:”Yes, ära tegin”, tegi meele rõõmsaks ja vaimu värskeks. Nüüd viis nädalat hiljem, et kujutaks elu enam ilma uute rindadeta ettegi??

Jaana / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Suurimad kiidu-ja tänusõnad sõbralikule ning professionaalsele personalile. Eriti tahaksin tänada kliendikoordinaator Anna Vana ning dr. Siim Simmot. Olen tulemusega ülimalt rahul ja ei kahetse hetkekski, et selle otsuse vatu võtsin ning operatsioonile läksin. Kuu aega on möödunud operatsioonist ning juba saan jätkata treeningutega. Veelkord suurimad tänud.

Reili / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Olen väga rahul kõigega – kliinikuga, kirurgiga ja eriti oma uute rindadega. Operatsioonist taastumine läks väga kergelt – juba kolmandal päeval tundsin ennast hästi ja nüüd ca 6 nädalat hiljem on olemine super. Olen nii rahul, et selle otsuse lõpuks langetasin ja selle tee ette võtsin – juba selle 6 nädalaga on minu elu nii palju paremaks läinud. Mu enesekindlus on tohutult tõusnud ning ma tunnen ennast oma kehas palju paremini. Suured tänud dr. Troostile ja Annale!!!

Kadi / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Olen eriti rahul enne ja peale protseduuri. Teenindus oli väga meeldiv. Paranenud olen suure kiirusega. Suured tänud dr. Simmole … ta loob kunsti ja tulemus on … sönadest jääb puudu. Tänan Teid köiki.

Heli / Rindade suurendamine

 

Jäin väga rahule. Doktor Rein Adamson on väga meeldiv ning kompetentne arst.

Triin / Kõhuplastika

 

Hirm oli suurem, kui reaalsus tegelikkuses. Kiire paranemine ja soovitud tulemus juba praegu, alles kuu möödudes tõstavad enesehinnangut ja annavad jõudu edaspidiseks. Kujutan ette, mis tulevikus on, kuna rinnad muutuvad ju aina ilusamaks. Operatsiooni järel tõsist valu polegi tundnud, lihsalt elementaarne ebamugavus, kuid see kadus kiiresti.

Jekaterina / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Minu meelest oli kõik väga hästi organiseeritud ja teostatud. Ma sain kiiresti vastuvõtule ja pidin operatsiooni ootama ainult kuu aega. Mulle selgitati operatsiooni käiku ja selleks ettevalmistumist. Ma olen operatsiooni tulemusega väga rahul, nahk on nüüd kenasti lihase vastas ja ei ripu enam nagu enne. Samuti oli haiglas viibimine mugav ja personal oli meeldiv.

Ivo / Günekomastia korrigeerimine

 

Minul peale imetamist ja 20kg kaalulangust olid rinnad täiesti ära vajunud ja koledad. Seega otsustasin ammu mõeldud soovi teoks teha ja läksin rindade suurendus ja tõstmis operatsioonile. Alates esimesest meilist kuni operatsiooni järelkontrollini oli kõik väga super ja profesionaalne. Dr.Troost jättis kohe väga sõbraliku ja toreda mulje ja mujale konsultatsioonile ma minna ei soovinudki. Peale oppi olid valud pea olematud ja armid on juba praegu (kuu möödudes) väga ilusad. Suured tänud Anna Vana’le ja Dr.Troostile ning ka kogu ülejäänud meeskonnale, tänu teie abile on mul taas kaunid rinnad.

Sandra / Rindade tõstmine ja suurendamine

 

Olen äärmiselt rahul et valisin oma kirurgiks dr Rein Adamsoni ja Health Clinicu. Kõik sujus hästi alates esimesest kontaktist kliinikuga. Sain vastuse igale küsimusele ja murele. Olin väga mures enne lõikust-kartsin komplikatsioone ja koledat haava. Aga õnneks pidin pettuma. Operatsiooniga olen väga rahul. Taastumine on läinud probleemideta ja lõikushaav paraneb ilusti. On ilus ja puhas töö. Suured suured tänud Dr. Adamsonile puhta töö eest.

Liana / Kõhuplastika

 

Minu ninaoperatsioon oli täiesti valutu, ka ei läinud mul silmad üldse siniseks. Kuigi ma ennem operatsiooni küll natuke kartsin, siis nüüd soovitan julgelt kõigile kes soovivad oma nina muuta, see otsus vastu võtta. Ka on taastumine sellest operatsioonist uskumatult kerge, ei mingeid vaevusi. Suured, suured kiidusõnad ja tänud super heale arstile Dr. Aet Saarts’ile ❤️

Aulika / Ninaoperatsioon

 

Minu elu unistus sai teoks tänu dr. Siim Simmole ja dr. Jaan Troostile, muidugi tänu The Health Clinic’ule. Enne operatsiooni sain põhjaliku informatsiooni, kuidas asjad toimuvad. Operatsioon oli komplikatsioonideta, paranemine sujus hästi ja valutult. Jälgisin muidugi põhjalikult operatsioonijärgset juhendit. Ei osanud oodata nii fantastilist tulemust, see on ime. Suured tänud ka Maarja-Liisa Lillele ja Fertilitase meeldivale personalile. Olen väga rahul, et valisin The Health Clinic’u ja soovitan seda kõigile. Enda heaolu nimel pole kunagi millekski liiga hilja! Sügav kummardus kõigi nende inimeste töö ees.

Elena / Rindade vähendamine

 

Pikalt kaalutletud mõte sai teoks. Tänu dr. Simmole tunnen ennast üle aastate ilusana.

Meriliin / Rindade vähendamine

 

Dr. Simmo oli kohe esimesel kohtumisel väga usaldusväärne, oskas täpselt soovitada, milline suurus peaks sobima. Ka haigla personal kiitis dr. Simmo head kätt ja täpsete lõikuste tegemist ☺️

Sirli / Rindade suurendamine

 

Enne käisin teises kõigile küllaltki tuntud kliinikus konsultatsioonil. Tehti pildid ja lubati ühendust võtta. Ootasin väga kaua ja kahjuks mingit vastust ma sealt ei saanud. Olin pettunud ja läks natukene aega enne kui hakkasin uuesti netiavarustest infot otsima. Seekord uurisin väga põhjalikult ja pikalt erinevate kliinikute kohta. Minu valik osutus The Health Clinic kodulehele ja koheselt saatsin kirja. Selle kliinikuga on minul algusest lõpuni ainult positiivsed emotsioonid. Operatsioonieelne suhtlemine oli väga meeldiv. Suured tänud, Anna Vana! Dr. Siim Simmo on tõesti parim oma ala spetsialist. Operatsioon ja paranemine möödusid kergelt. Valuvaigistit võtsin ainult esimene päev. Haigla personal oli sõbralik ja abivalmis. Operatsioon täitis mu ootused ja olen väga-väga rahul tulemusega. Tulevikus tulen konsultatsioonile ennekõike The Health Clinicusse. Aitäh Teile!

Anna / Häbememokkade plastika

 

Operatsioon oli kiire. Paranemine ja enesetunne peale operatsiooni oli väga hea. Tunne nagu oleks korraks poes käinud. Soovitan kindlasti! Tunnen ennast nüüd tervikuna.

Maiken / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Operatsioon läks hästi ja taastumine kiire. Ei mingit suurt valu, mida olin meeltult kartnud enne operatsiooni. Ainuke asi mida kahetsen, et ei lasknud suuremaid implantaate panna. Kunagi arvatavasti kordan operatsiooni. Suured tänud dr.Troostile.

Jane / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Minul oli rinoplastika ja võin öelda, et ei kahetse hetkekski mõtet, et sinna läksin. Alates sellest hetkest kui võtsin kliinikuga ühendust, oli suhtumine ja konsultatsioon väga sõbralik ja viisakas. Dr. Aet Saarts oli väga põhjalik ja tekitas juba esimesel kohtumisel suurt usaldust. Enne oppi veel kohtusime ja rääkisime kõik veel korra lãbi ja varsti olingi opilaual. Nüüd on opist möödas 1 kuu, lasin muuta ninapikkust ja kuju ning laiust ja olen tulemusega rahul. Paranemine oli kiire, ninaots on veel pisut tundlik kuid see ei häiri mu tegemisi. Aitäh teile!

Merike / Ninaoperatsioon

 

Minu 10 aastat mõeldu, on lõpuks teostatud! Super! Olen tõesti väga, väga rahul! Tunnistan ausalt, kartsin meeletult, kuid tagantjärgi…, asjatult. Dr. Siim Simmo on lausa suurepärane, sümpaatne oma ala spetsialist, kelle veatust kätetööst taastusin kenasti, valuvaigisteid tarbisin vaid kolm päeva. Suured tänusõnad ka abivalmis ning toredale haigla personalile. Peale operatsiooni raskusi ei tõstnud ning magasin neli nädalat selili. Tänaseks on operatsioonist möödas seitse nädalat, elan juba mitu nädalat tavapärast igapäeva elu, kuid kordades, kaunimate rindadega. Minu suured tänusõnad ka Maarja-Liisa Lill’ele, kelle käest sain vastuse igale tekkinud küsimusele. Olen ülimalt rahul, et valisin just The Health Clinic’u ja soovitan Teid soojalt kõigile! Ma tänan, ma tänan, ma tänan!

Karmen / Rindade tõstmine koos suurendamisega (B-Lite)

 

Dr. Jaan Troost jättis esmasel konsultatsioonil juba väga meeldiva ja positiivse mulje. Kui kabineti uksest väljusin, olin kindel, et soovin rinnaoperatsiooni just selles kliinikus teha. Kogu ettevõtmine sujus positiivselt ning probleemideta, alates operatsiooni planeerimisest kuni haiglast lahkumiseni. Operatsioon täitis minu ootused ja rohkemgi veel, tulemus on supper hea. Minu kiidusõnad nii doktor Jaan Troostile kui kogu The Health Clinicu personalile!

Kaire / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Olen tulemusega väga rahul. Dr. Troosti soovitatud implantaat sobib minu keha proportsioonidega suurepäraselt, taastumine on olnud kerge. Praeguseks kui operatsioonist on möödas 1 kuu on tunne nagu oleksin oma uute rindadega olnud terve elu 🙂 Tulemus on ilus ja enesetunne väga hea. Dr. Troost on lihtsalt super!

Heili / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Operatsioon läks kenasti ja taastumine samuti, mul oli haiglas olemise aeg super mulje arstidest, õdedest ja sellest hoolitsusest mis minu osaks sai. Väga sooja tunde tekitas, et kõik olid nii abivalmis ja vastutulelikud ning mõistvad minu suhtes. Nii Jaan Troost kui Siim Simmo olid fantastiliselt professionaalsed ja ma jäin väga rahule lõpuks ikkagi nende soovitusega ja tõdesin, et neil oli õigus soovitada siiski 320 implantaadi suurust. Ma tunnen nagu oleks justkui uuesti sündinud hetkel, rindade suurus ja kuju on super. Ka inimesena olid nad väga toredad ja sümpaatsed ning viisakad, sealhulgas ka teie, oli väga meeldiv teiega silmast silma kohtuda.

Karolina / Rindade tõstmine koos suurendamisega

 

Dr Troost oli suurepärane, konsultatsioonil ütles suuruse mis panna, arvasin et see jääb veidi väikseks aga tulemus on super, need sobivad nii hästi ja olen väga rahul kogu protsessiga. Minu õde oli ka väga abiks mulle, olen tõesti rahul nende tööga. Väga rahul!

Regina / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Väga meeldiv ja julgustav suhtlus enne operatsiooni, kus sain vastused oma küsimustele. Mind opereerinud kirurg Jaan Troost jättis juba esimesel kohtumisel väga usaldusväärse mulje, mistõttu kadusid kõik hirmud. Soovitan kindlasti ka teistele Fertilitas kliinikut ja doktor Jaan Troosti.

Sirje / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Kogu ettevõtmine sujus positiivselt ja probleemideta, alates operatsiooni planeerimisest kuni haiglast lahkumiseni. Töö tulemus on samuti väga hea – seda kõike väärt.

Pille / Rinoseptoplastika

 

Igati positiivne kogemus. Kindlasti julgustan teisigi sama lõikust ette võtma.

Marika / Silmalaugude plastika

 

Pole kunagi nii positiivset teenindust kohanud! Kõik organiseeriti kliinikusse minekust kuni välja saamiseni. Sain vastused oma küsimustele ja hirmudele! Aitäh Anna Vanale, kes kogu see aeg minuga oli!

Reelika / Rindade suurendamine

 

Operatsioon täitis minu ootused ja olen väga rahul, et võtsin selle ette. Paranemine toimus kiiresti ja armisid peaaegu ei ole märgata, kui ei oska spetsiaalselt vaadata.

Maarit / Silmalaugude plastika

 

Minu kiidusõnad nii doktor Jaan Troostile kui The Health Clinicule! Opist on möödas küll napp kuu, kuid tulemus on juba praegu imekena. Mingeid erilisi valusid ega vaevusi ei olnud isegi vahetult pärast oppi, seega võin julgelt soovitada kõigile, kes veel kahtlevad, kas tasub võtta see samm ette – tasub küll!

Kertu / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Ma tahtsin ninaoperatsiooni, sest minu nina oli natukene pikk, samuti häiris ninal olev väike nn muhk. Enne Teie kliinikuga kokkupuutumist käisin ka ühes teises Tallinnas asuvas ilukliinikus. Et sealt ma lubatud ajaks hinnapakkumist ei saanud, võtsin ühendust Teie kliinikuga. Ja pean ütlema, et Teie kliiniku teenindus oli hoopis midagi muud. Väga mugav, et sain saata enda pildid meiliga, mitte ei pidanud selleks eraldi Tallinnasse sõitma. Kiiremini, kui oleksin osanud oodata, sain ka 3D-pildi, kus näidati, milline mu uus nina välja võiks näha. Suhtlus oli järjepidev ja kõik sai meilide teel selgeks, et haiglasse jõudmise hetkeks oli mulle kõik juba teada. Et siinkohal kiidaksin väga Maarja-Liis Lille. Meeldis, et eelnevalt kohtusin enne operatsiooni kirurgiga ja eriti meeldis suurepärane lõpptulemus, sest nina oli väga loomulik ja ilusam kui oleksin osanud loota. 🙂 Personal hoidis mind hästi, nupuvajutuse peale tuldi kohale. Hiljem sain vajadusel ka arstiga kiirelt konsulteerida, sest ta vastas mu meilile isegi kell 21 ajal (või veel hiljem) õhtul. Tekitas hea tunde, et suhtuti personaalselt. Olen seda kliinikut juba varasemalt enda tuttavatele soovitanud ning pärast seda kogemust teen seda kindlasti veel. Aitäh Teile!

Teele / Ninaoperatsioon

 

Ma läksin enne nädala möödumist tööle ja keegi ei märganud midagi. Kui avaldasin kolleegidele “saladuse”, siis üks neist tunnistas, et tahtis öelda, et ma näen värske ja puhanud välja. 🙂

Annika / Näo mini-lift

 

Kogu protsess oli väga kiire ja paindlik, professionaalne arst.

Linda / Ninaoperatsioon

 

Kõik sujus suurepäraselt ja paranemine toimub kiirelt, ilma igasuguste komplikatsioonideta. Olen väga rahul tulemusega ja üldse kõigega, eriti dr. Simmoga. Edu ja kordaminekuid teile edaspidiseks, suur, suur aitäh!

Leina / Rindade vähendamine

 

Suured tänusõnad dr Rein Adamsonile – arst suure tähega. Soovitan kõigile 🙂

Marianna / Kõhuplastika

 

Käisin rinnasuurendus operatsioonil dr. Troosti juures. Tõeline oma ala spetsialist. Olen tulemusega väga rahul. Reis Soomest Eesti, sadamast transport haiglasse, väga meeldiv personal ja transport tagasi koju. Kõik läks väga hästi.

Hedy / Rindade suurendamine  (B-Lite)

 

Olin käinud eelnevalt mitmes kliinikus konsultatsioonis, kuid Dr. Troost tekitas minus kõige soojema ja usaldusväärsema tunde. Konsultatsioon oli kiire ning põhjalik, arst pani paika mulle sobivad implantaatide suurused ning edasi leppisin kliinikuga kokku juba operatsiooni aja. Rindade asümmeetria tõttu said valitud veidi erineva suurusega implantaadid (ümmargused madala profiiliga) ning peale operatsiooni on rinnad mu enda silmis peaaegu identsed. Peale operatsiooni oli 4 päeva tunda suuremat valulikkust ning nädala möödudes sain juba jätkata oma igapäevaste tegemistega. Kuna operatsioonist on hetkel möödas 1 kuu siis paranemisprotsess on alles algusfaasis ning oodata on veel positiivseid muutuseid. Tänan kogu The Health Clinic’u personali suurepärase kogemuse eest.

Diana / Rindade suurendamine

 

Tunnen end väga hästi. Büst on loomulik, kaunis ja riided seljas istuvad paremini. Tunne on nii nagu olekski kõik oma. Veelkord suur tänu dr. Jaan Troostile, kes tegi head tööd!

Marika / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Minu tänusõnad dr. Troostile ja Maarja- Liisa Lill’ele. Operatsioonist on möödas kuu ja kõik on väga hästi kulgenud ja taastumine on olnud kerge (kartsin hullemat). Olen rahul – väga rahul. Aitäh!

Kerlin / Rindade suurendamine

 

Kogemused The Health Clinicu’ga olid väga positiivsed. Suhtlus oli kiire ja vastused leiti igale küsimusele. Samuti jäin väga rahule dr Jaan Troosti töö ja suhtlemisega. Soovitan!

Kaidi / Rindade tõstmine & suurendamine

 

Kuna personal on väga tore ja abivalmis siis olen soovitanud kahele oma sõbrannale Teie kliinikut. Kindlasti minule oli kõige olulisem, et kirurg räägib patsiendiga vajadusel ka 3 korda kui patsient kahtleb milleski ja annab kõikidele küsimustele põhjalikud vastused. Kuna tegemist on kalli operatsiooniga siis soovitan naistel ikka valida selline kirurg ja kliinik kus tegelt ka hoolitakse nii sinu soovidest kui ka sinu tervisest. Opp oli ise tunduvamalt valusam kui esimene. Kindlasti mängis siin rolli see, et eelnevalt oli paigaldatud implantaat lihase peale aga seekord pandi ilusti lihase alla. Narkoos oli talutav kuigi nii pikalt paha olla pole mul eelnevalt olnud. Hetkel olen rahul ja paranen tasapisi. Naistele teadmiseks, et iga operatsiooniga võib tekkida komplikatsioone ja sellega peab arvestama. Kindlasti läheksin sinna kliinikusse tagasi kui vaja teostada mõni kirurgiline protseduur. Suur tänu Dr. Siim Simmole ja jõudu talle edaspidiseks!

Karit / Rinnaimplantaatide vahetus koos tõstmisega

 

Olen väga rahul, et selle läbi tegin. Tulemus on igati loomulik ja kena. Dr Jaan Troost on väga hea oma ala tippspetsialist ja tema nõuandeid tasub kuulata. Tal on väga hea silm ja kui ise just ei soovi midagi muud saate väga loomuliku tulemuse.

E / Rindade suurendamine

 

Eriti kiidan oma doktorit Jaan Troosti. Minu valik oli super. Olen väga rahul,et selle tee ette võtsin.

Kristin / Rindade suurendamine

 

Jäin operatsiooniga rahule. Enne operatsiooni uuriti minu seisundit, kas operatsioon on üldse võimalik. Kirurg, Dr.Troost, oli alati valmis vastama küsimustele ja vajadusel kutsus konsultatsioonile.

Tatjana / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Operatsioonijärgne taastumine oli väga kiire, polnud suuri valusid. Arst tegi suuruse valikul ise lõpuks valiku ning tänu sellele olen väga rahul, muidu oleks suurus jäänud ehk liiga väike. Kliiniku personal oli professionaalne ning minuga tegeleti ülima hoolitsusega. Suured tänud!

Kerli / Rindade suurendamine

 

Rindade suurendamine. Dr. Jaan Troost 🙂 Väga hea kirurg! Professionaalne oma erialas 🙂 Soovitan!

Nadežda / Rindade suurendamine

 

Ainult kiidusõnad dr. Adamsonile ja kogu teenusele. Enne operatsiooni sain põhjalikud vastused kõigile oma küsimustele. Operatsioon kulges komplikatsioonideta ja taastumine oli palju kergem kui ise ette kujutasin. Operatsioonist möödas nüüd 1 kuu ja enesetunne on suurepärane.

Kaia / Kõhuplastika

 

Suhtlus oli super ja väga abivalmis nii enne kui pärast kõhuplastika oppi ning haiglas viibimise ajal! Väga meeldiv kogemus. Jätkake samamoodi. Eriline tänu dr J. Troostile.

Piret / Kõhuplastika

 

Olen 35 aastane ja 3 lapse ema. Otsustasin käia rinna suurendamise konsultatsioonis, et teada saada oma võimalustest rindu suurendada. Dr. Jaan Troost on väga asjalik, soovitan teda ka teistele. Miks tegin valiku B-lite kasuks?! Loomulikult sellepärast, et nad on kergemad. Taastumine oli väga kerge. Juba esimesel päeval, kui haiglast koju sain valmistasin endale lõuna 🙂 Operatsioonist on möödunud kuu, tulemusega VÄGA rahul! Kiidusõnad lähevad nii kliendikoordinaator Maarja-Liisa Lill´ele kui ka haigla töötajatele! Kõik olid väga hoolitsevad ja profesionaalid. Päikest!

Kätlin / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Jäin igati rahule The Health Clinic teenusega – alates konsultatsiooni aja broneerimisest kuni operatsiooni järgse nõustamise ja järelkontrollini. Kõik etapid, mis puudutasid antud teenust olid teostatud suurepäraselt. Dr. Troost´ ile vaid tänusõnad ja kiitus väga hea töö eest! Soovitan nii The Health Clinicut, Dr. Troosti kui B-Lite´i. Kõik kulges komplikatsioonideta. Taastumine oli kiire ja tulemus on juba praegu (kuu peale operatsiooni) väga ilus.

Signe / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Käisin rinnasuurendus operatsioonil, minu arstiks oli dr. Jaan Troost. Super arst, vastutulelik, meeldiv ja oma ala spetsialist.

Ingrid / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Mul on väga hea meel, et kogusin julgust ja pöördusin teie kliinikusse konsultatsiooniks. See kogemus, alates esimesest kontaktist kuni operatsioonijärgse taastumiseni kujunes mul üle ootuste positiivseks. Soovitan soojalt The Health Clinic’u teenuseid ja eriti Dr. Troosti. Suurimad tänud teie professionaalsele tiimile ilusa tulemuse ja meeldiva kogemuse eest.

Julia / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

Kauaaega mõttes mõlkunud soov rindu suurendada kogus järjest tuure. Sai natuke uuritud internetist arstide tausta ja siis otsustasin Dr. Troosti juurde konsultatsioonile minna. Kohtumine oli kiire ja operatiivse infoga, minu jaoks piisav. Kui alguses mõtlesin, et vaatan kuidas peale seda kohtumist tunne on, et kas vajan ka kellegi teise arvamust, siiski jäi see minu ainsaks valikuks. Konsultatsioonilt tulles teadsin, soovin asja teoks teha. Hakkasin endale sobivat aega uurima ning ka sellega läks superhästi. Edasine toimus kõik kahe nädala jooksul ning nüüd olen õnnelik oma uue välimuse üle. Operatsioonijärgset ikka kartsin, et mis-kuidas jne. Kõik oli aga üllatuslikult kerge. Narkoosist ärgates ei saanud nagu midagi aru, et juhtunud oleks. Kuskilt ei valutanud, tundsin ennast hästi. Kogu taastumine siiani, kui möödas on operatsioonist 6 nädalat, on olnud ilma tagasilöökideta. Lugedes erinevaid kogemusi oli ikka algul hirm, et peale oppi on raske, küll ei saa käsi liigutada, ei saa elementaarseid asju teha ehk siis juukseid kinni, pesta ennast jne. Need olid täiesti asjatud. Minul polnud kordagi mingit probleemi. Elasin oma igapäevaelu tavapäraselt, lihtsalt mõnes asjas olin ettevaatlikum. Ainus millega harjumine aega võttis oli selili magamine 🙂 Mina olen väga rahul oma otsusega, pigem isegi mõtlen, et oleks võinud varem…Kuid ju nii pidi minema, ju nüüd oli minu jaoks õige aeg! Julgustan kõiki, see on panus iseendasse! Lisaks olen väga rahul arsti valikuga, Dr. Troost on väga sümpaatne ja kompetentne. Ta teeb hingega oma tööd.

Annika / Rindade suurendamine (B-Lite)

 

The Health Clinic pakkus suurepärast teenust alates esimesest kontaktist nendega kuni protsessi lõpuni. Kõrgtasemel suhtlemine ja organiseeritus, hoolitsev personal haiglas. Operatsiooni viis läbi Dr. Jaan Troost ning tulemusega olen väga rahul. Ülimad kiidusõnad Dr. Jaan Troostile ja suured tänud kogu kliinkule meeldiva koostöö eest.

Susanna / Rinnaimplantaatide vahetus (B-Lite)

 

Vaatamata sellele, et viisin The Health Clinic`u abiga ellu oma kauaaegse unistuse, oli enne protseduuri siiski suur hirm ja kahtlesin väga, kas ikka peaksin seda tegema. Kartsin, et valu on hullem ja tundus ebareaalne nädala möödudes tööle naasta, aga see on tõesti võimalik. Ja loomulikult olen ülimalt rahu, et selle ette julgesin võtta.

Ilme / Rindade suurendamine

 

Kogemus on positiivne. Arstid ja personal abivalmid ja professionaalsed.

Annely / Rasva siirdamine rindadesse (lipofilling)

 

Käisin rinoplastika operatsiooni dr. Aet Saartsi juures. Väga hea, asjalik ja pädev kirurg. Temaga suheldes tekkis juba esmakohtumisel väga tugev usaldus. Tulemusega jäin samuti meeletult rahule, olen nii õnnelik, et just selle kliiniku ja kirurgi valisin.

Janne / Ninaoperatsioon

 

Broneerisin aja. Sain paari päevapärast konsuldatsioonile. Kõik oli 10 minutiga selge. Sain operatsiooni aja nädal peale haiglas vestlust. Läksin haiglasse ja mõned tunnid hiljem olid mul rinnad ees. See tunne mis oli mu sees oli nii hea, et isegi operatsiooni järgset valu ei tundnud. Haiglas koheldi mind väga meeldivalt. Jäin igati rahule haigla teenindusega. Paranesin veidike üle nädala(vähesed valud, ebamugav magada). Teisel nädalal juba olin harjunud ja liikusin vabalt ringi. Magasin küll 3 nädalat sellili aga minu ilusad rinnad olid kõike seda väärt. Nüüd on möödas veidike üle kuuaja ja olen rindadega nii harjunud nagu oleksid oma rinnad. Rinnad on ilusa kujuga ja üllatavalt pehmed. Armid on ilusti rinnaall ja püsti seistes ei ole neid isegi märgata. Olen väga õnnelik, et valisin just The Health Clinic-u ja Jaan Troost-i. Täitsite ühe minu eluunistustest. AITÄHH!!! Soovitan 100% ka kõigile teistele naistele!

Monika / Rindade suurendamine

 

Kogemus ja tulemus oli just see mida ma ootasin ja lootsin. Tänaseks on küll möödunud 1 kuu aga olen juba praegu väga väga õnnelik oma uue kõuga. Lõpptulemus on muidugi näha veel mõne aja pärast aga kui keegi küsiks minult kas ma soovitaksin talle kõhuplastika operatsiooni siis minu arvamus on , et kui hetkel kahtled, siis võta see tee julgelt ette! Minu kirurgiks oli Dr Rein Adamson ja ma ei julge paremat kirugi tahtagi. Olen kogu operatsiooniga väga väga rahul, alates sellest hetkest kui ma kliinikusse tulin ja kuni selle hetkeni millal sealt väjusin. Veelkord suured suured tänud kogu personalile ja eelkõige muidugi Dr Rein Adamsonile!

Margit / Kõhuplastika

 

Seoses kaalu kaotusega olid minu rinnad lõtvunud ja koledad, nahk välja veninud ja kortsus. Uurisin erinevaid kliinikuid kus rindu korrigeerida. Käisin Dr. Troosti juures konsultatsionil ja sinna jäingi. Kõik oli kliinikus hästi organiseeritud, seal viibimine ja personal olid meeldivad. Olen tulemusega väga rahul ja õnnelik, uued rinnad on nii ilusad. Soovitan dr. Jaan Troosti, tegemist on väga kogenud kirurgiga, kes leiab sobivaima lahenduse. Suured tänud.

Annika / Rindade tõstmine koos suurendamisega

 

Kuna kogemus oli ju esmakordne siis jäin ma väga rahule. Arst doktor Jaan Troost on väga teadlik oma alal. Haigla personal oli väga sooja suhtumisega ja kordagi polnud tunnet et midagi on valesti. Operatsioonist rääkides läks see väga hästi. Paranesin kiirelt ja oma uute rindadega olen ma rohkemgi kui rahul. Andis enesehinnangule palju juurde. Soovitan kohe kindlasti doktor Jaan Troosti ka kõikidele naistele kellel muresi rindadega!

Liis / Rindade suurendamine

 

Kogu suhtlus nii enne kui pärast operatsiooni oli väga kiire, hea, soe ja sõbralik. Tulemusega jäin ülimalt rahule. Dr Troost oma sõbraliku hoiaku ja professionaalsusega on vaieldamatult oma ala spetsialist.

Heidi / Rindade suurendamine

 

Meil peres on probleeme ninavaheseintega. 10 aastat tagasi käisin vaheseina operatsioonil riikliku suunitlusega. Peale seda hakkas nina deformeeruma. Kühm oli ninal niikuinii kuid ilmselt 18 aastaselt ninaoperatsioon oli mu jaoks liiga vara ja lõpuks oli mul kõver nina koos kühmuga. Dr. Saarts sai selle “keerulise” operatsiooniga suurepäraselt hakkama. Olen praegu väga rahul. Väga üllatav oli see, et mingeid valusid või haiget tegemist peale operatsiooni ei järgnenud nagu mu esimesel operatsioonil oli. Lihtsalt paranemine. Nina on nüüd nii loomulik ja sobitub näokujuga. Kindlasti soovitan selle kirurgi poole pöörduda kõigil, kes oma nina kujuga rahul ei ole.

Reili / Ninaoperatsioon

 

Minust sai The Health Clinic’u klient peale pikka ja põhjalikku eeltööd interneti avarustes leiduvate teenusepakkujate kodulehekülgede uurimist. The Health Clinic’u koduleheküljel kajastuv info, spetsialistide, personali ja teenuste kirjelduse kohta, tekitas minus usaldust ja kindlustunnet antud kliiniku teenust kasutada. Suhtlus kliinikuga oli igati sujuv, meeldiv ja professionaalne, konsultatsioon julgustandev. Tänu kõhuplastika operatsioonile sain viidud oma pika ja tulemusrikka ettevõtmise soovitud lõpule. Tänu kliiniku armsale personalile ja alati rahustavat tunnet tekitavale dr. Adamsonile, soovitan The Health Clinic’u protseduure kindlasti ka oma tuttavatele, sest tegelemine patsiendiga enne protseduuri, protseduuri ajal ja peale seda, on suurepärased. Tekib tunne, et oled oluline ja hoitud! Aitäh teile!

Ivika / Kõhuplastika

 

Käisin nüüdseks kuu aega tagasi nina korrigeerival operatsioonil. Kliinikusse jõudes istusin küll ca pool tundi vale uksetaga , kuna registratuuris juhatati mind valesse kohta, kuid eks ise olin ka ärevusest natuke hajameelne ning olin unustanud eelnevalt saadud juhised, kuhu tegelikult minema peab. Kui jõudsin õigesse kohta, sujus kõik juba päris kiiresti, kui olingi juba opi laual. Kui avasin silmad peale oppi, siis meenub mul esimesena üks väga meeldiv kliiniku õde, kes küsis ” nohh kullake kuidas sul on?” Nii meeldiv on tegelikult ju võõra inimese käest kuulda nii sooje ja meeldivaid sõnu 🙂 Kuna nina oli kinni fikseeritud ja opi päeval ka sidemehunnik ninasõõrmete ees, siis kulus too päev ohtrasti vett, sest suu kuivas hirmsasti. Sama päeva õhtul õnneks võeti see side ära. Haiglas veedetud aeg oli meeldiv, personal sõbralik ja toidud maitsvad. Kui sain haiglast koju, siis pidin kandma kaks nädalat nina fiksaatorit ning seda ei tohtinud eemaldada. Esimesel nädalal kasutasin usinamalt salve ja ninaspreid, mida oli soovitatud, teisel nädalal aeg ajalt, kuidas tundus vajalik. Üldiselt oli paranemine kiire. Valu ei tundnud ning valuvaigistit ei pidanud tarbima mitte kordagi. Silmad ei läinud mul ka siniseks, kuna ei puututud nina luulist osa. Kohendati ainult nina otsa, kuna mul oli nina ots suurem ja nina ei olnud sirge. Seda mis ma tahtsin ma ka sain, nüüd on mul sirge nina 🙂 Ilmselt on nina veel natuke kohati paistes, kuid täpselt ei tea vb peabki nii olema. Katsudes on nina ots natuke tuim. Aga lõppkokkuvõttes olen tulemusega rahul ning ei kahetse, et seda tegin.

Mirjam / Ninaoperatsioon

 

Olen rahul oma otsusega, tulemus on ilus, enesetunne on hea. Tänud kogu The Health Clinic meeskonnale ja Dr.Troostile…Te olete igati tasemel. Enne operatsiooni oli rind miinus A korv ja nüüd ilus B. Taastumine kiire ja suhteliselt kerge. Ei ole paremat tunnet, kui hea enesetunne ja armastus iseenda vastu.

Piret / Rindade suurendamine

 

Kogu protseduur, alustades operatsioonieelsest suhtlusest, on olnud väga professionaalne ja meeldiv. Küsimused said kiired vastused ja koheselt anti ka kiire ülevaade, kuidas protsess välja näeb. Meeldis ka, et doktor ainult ei kuulanud, mida mina esialgu tahtsin, vaid andis ka omapoolseid soovitusi, kuidas tulemust ja üldist profiili veelgi paremaks muuta. Ka kliiniku personal oli väga abivalmis ja aitas seal veedetud kaks päeva võimalikult mugavaks teha. Jäin kogu protseduuriga väga rahule ja tunnen, et valisin selle läbiviimiseks just õige koha.

Kaidi / Ninaoperatsioon

 

Kogemus väga positiivne jäin väga rahule operatsiooniga ja personaaliga. Lõikus läks väga hästi suurimad tänud dr Jaan Troostile väga tore arst.

Kati / Rindade suurendamine

 

Peale kahe lapse imetamist (pikalt), oli minu ilus C korv rind muutunud väga tühjaks ja ära vajunud A-B korviks. Dr. Troost soovitas rindade tõstmist proteesi abi, ka mulle tundus see variant parima lahendusena (et vältida noorel kehal liigseid arme). Implantaat tuli panna päris suur, et piisavalt tõstaks, kuid tulemus on minu arvates ülihea! Olen väga rahul, tunnen end jälle endana ja mu enesekindlus on tohutult tõusnud. Tunnen end vabalt ja naiselikuna. Kui ei oleks olnud teise lapse plaani, oleksin selle operatsiooni juba aastaid tagasi teinud. Olen väga rahul ja suured tänud asjaosalistele!

Mariliis / Rindade suurendamine

 

Olen aastaid olnud õnnetu oma rindadega. Peale laste imetamist ei näinud ma oma rindadega enda vanusele vastav välja. Kui mul eile õhtul haiglaõde sidemed ära võttis ja ma end hiljem peeglist nägin, hakkasin nutma. Rõõmust loomulikult. Tulemus oli minu jaoks palju ilusam kui ette kujutada oskasin. Ka valu on minimaalne ja saan täiesti toas ringi liikuda ja vaikselt toimetada – ise endale midagi kiiremat süüa teha ja juua tuua… Kõik on fantastiline, ületasite kõiki minu ootusi maksimaalselt!

Teenindus kui selline oli Fertilitase haiglas justkui hotellis. Kollektiiv oli väga sõbralik ja hooliv, nad viitsisid minuga ka pikemalt rääkida ja mu küsimustele vastata, olid väga abivalmid. Käisid ise uurimas iga paari tunni tagant mis olukord mul nii füüsiliselt kui vaimselt on. Mul polnud kordagi tunnet, et oleksin üksinda jäetud. Kuna peale oppi olin endalegi selgusetuks jäänud põhjusel veidi kurb, käis Dr. Troost ning ka hiljem regulaarselt mõlemad valveõed mind vaatamas ja positiivsust minusse süstimas. Lõpuks kurbus kadus sest tundsin, et ma pole üksi, minu eest hoolitsetakse. Ja see ongi väga tähtis signaal mida anda edasi patsientidele.

Ingrid / Rindade suurendamine

 

Olen väga õnnelik ja tänulik, et valisin The Health Clinicu, dr Troost jättis konsultatsioonis väga positiivse mulje ning sain täpselt sellise tulemuse nagu soovisin. Minule paigaldati rinnalihase peale 375cc Motiva ümarad implantaadid, väike 70A muutus 70DD/E-ks ning mu keha on ideaalselt proportsioonis, praegused mõõdud 92-65-92. Suured tänud ka Fertilitase kliiniku hoolivale personalile!

Anneli / Rindade suurendamine

 

Olen rahul oma otsusega minna operatsioonile ja olen rahul operatsiooni tulemusega. Personal on väga asjatundlik ja sõbralik. Operatsioon toimus õhtupoolsel ajal. Narkoosist ärgates oli valus, kuid valu taandus kiiresti ja juba õhtusöögi ajal oli olemine täiesti hea. Järgmise päeva lõuna ajal läksin koju.

Väino / Günekomastia operatsioon

 

Olen väga rahul oma otsusega minna rinna suurendus operatsioonile. Olen seda väga pikka aega mõelnud. Juba konsultatsiooni ajal tekkis usaldus ja kindlustunne, et just Jaan Troosti valisin ja edaspidi ei kahelnud hetkekski. Kuigi operatsiooni ajani oli mitu kuud, siis see läks nii ruttu ja juba ma olengi õnnelik ja igatepidi taastunud uute rindade omanik 🙂 Olen tulemusega rohkem kui rahul ja tänan väga Jaan Troosti, Mihkel Adamsoni ja kogu personali, kes minuga tol päeval tegelesid. Kõik oli väga meeldiv.

Victoria / Rindade suurendamine

 

Olen väga rahul DR Troosti tööga. Tulemus on just see mida ma soovisin…..tuleksin kindlasti uuesti. Tänud teile!!!

Elli / Rindade suurendamine

 

Kõik oli väga super, haigla personal meeldiv, väga kodune tunne oli.

Marily / Rindade suurendamine

 

Minu ninakuju häiris mind juba noorest east saati ja peale pikka kaalumist otsustasin operatsiooni ette võtta. dr Aet Saarts sai väga hästi aru mida ma soovisin. 2 nädalat peale operatsiooni, kui ninatugisideme ära võtsin, olin väga õnnelik kui nägin oma uut peegelpilti 🙂

Merle / Ninaoperatsioon

 

Tänan dr. Troosti ja kõiki Health Clinicu töötajaid, olen väga rahul lõpptulemusega.

Eva / Rindade suurendamine

 

Kõik oli suurepärane, suhtlus, suhtumine minusse, kui ka operatsioon ise. Vahetult peale operatsiooni narkoosist välja tulles, oli mõte, milleks seda valu mulle tarvis üldse oli,kuid nähes ikkagi tulemust sidemete alt välja paistmas, kadus ka see kahetsus, siiski järgmiseks hommikuks oli enesetunne juba märgatavalt parem ning haiglast välja saades rahulikult olles oli nädalaga valu enam-vähem unustatud, va öösiti, kus ikka päris küljeli ning kõhuli magada veel ei saa.Tänaseks on kuu aega möödunud ning elan oma tavpärast elu, käin sportimas, magan kuidas tahan, enamasti kõhuli, pole mingit probleemi. Mina olen väga tänulik ning õnnelik oma uhke väljanägemise üle!!! SUUR SUUR TÄNU!!

Marge / Rindade suurendamine

 

Kogu asjaajamine oli kiire ja selge, kõik vastas kokkulepitule. Jäin väga rahule kliinikus viibimise ja personaliga.

Triin / Kõhuplastika koos nabasonga eemaldamisega

 

Operatsiooni tegi mulle dr. Jaan Troost. Väga tore, kogenud ja professionaalne arst. Arvestas minu soovidega ja olen tulemusega väga rahul! Operatsioon kestis ligi 40 minutit, ärkasin õdede järelvalve all ja kogu selle aja, mis viibisin haiglas (24 tundi), minuga tegeleti kogu aeg. Tänan samuti kõiki teisi Health Clinicu töötajaid, kõik oli väga hästi organiseeritud.

Julia / Rindade suurendamine

 

Kõik oli meeldiv, nii haigla personal kui üldine klienditeenindus. Olen samuti operatsiooni tulemusega rahul, kõik läks plaanipäraselt, samuti taastumine!

Tuuliki / Rindade suurendamine

 

Olen iluoppe ennegi teinud, aga see kogemus oli kõige parem, toimus ka kiire taastumine, natuke üle kuu on möödas ja ei mingit märki operatsioonist. Leidsime dr Jaan Troostiga kohe ühise keele ja tulemus oli täpselt selline nagu lootsin. Suurimad tänud talle!

Inge / Rindade suurendamine ja rasvaimu

 


 

 

BARIAATRILINE KIRURGIA

Minul oli bypass 23.11. Haigla personal oli ülimeeldiv ning ka doktor Adamson ise ei jätnud kordagi peale lõikust koridoris trehvates või palatist läbi astudes küsimata kuidas läheb, kas küsimusi on ja kas kõik on hästi. Nüüdseks on lõikusest kuu möödas ja jään endiselt arvamusele et see oli minu parim otsus oma elukvaliteedi muutmiseks. Soovitan The Health Clinicu teenuseid soojalt oma tuttavatele.

Karmen / Maovähendusoperatsioon (bypass)

 

Olen hästi taastunud, mingeid komplikatsioone ei ole täheldanud. Operatsioon läks ju hästi ja plaanipäraselt. Õmblustest järeldan, et tööd on teinud oma ala professionaalid. Väga väiksed armid ja ilus töö. Soovitan väga Dr. Martin Adamsoni, väga tore ja meeldiv arst. Kõik mu küsimused said vastused ja i´m happy muu ei loegi.

Breth / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

 

Kogemus väga positiivne. Taastumine ülikiire, möödas on kuu aega alles ja olen kaotanud juba 5,5 kg. Kavatsen jätkata teekonda veelgi paremate tulemustega. Peale teid algas mul uus elu. Olen teile igavesti tänulik.

Inga / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

 

Minu ja arsti ühine valik oli Sleeve. Nüüd on sellest kuu möödas ja ma olen rahul, et ma sellise suure elumuutuse ette võtsin. Ma jõudsin otsusele see operatsioon ära teha, kui mu kehakaal oli juba 90 ja rohkem kilo. Ma ei tahtnud enam suuremaks saada. Proovisin erinevaid viise kaalust alla võtmiseks, kuid mul see ei õnnestunud. Üle pika aja on mu kaalunumber 80 kg ja ma olen juba praegu ülimalt rahul sellega, et ma olen 10 kg kergem ja mul on veel kergem tulevik paistmas. Olen õnnelik! Siirad tänud dr. Adamsonile ja The Health Clinicu tiimile!!!

Eve / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

 

Tänaseks on möödas minu operatsioonist kuu, selline tunne on nagu poleks kusagil operatsioonil käinudki, enesetunne on super, kehalt on kadunud natuke üle 10 kilo!

Enely / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

 

Olen operatsiooniga väga rahul, kindlasti kiidaks arsti dr. Adamsoni, kes oli väga mõistlik ja arvestas minu hirmudega.

Eilin / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

 

Kartsin hullemat seoses ballooni paigaldamisega aga kõik läks lihtsamalt, kui arvasin. Olin valmis pikemaks iivelduse ja oksendamise perioodiks aga ei oksendanud kordagi. Ja kui sööd õigetes kogustes (algul eriti vähe), ei iivelda ka.

Kaire / Maoballoon (12 kuud) 

 

Esimesed 2 päeva väga halb enesetunne, edaspidi enesetunne väga hea, ei mingeid vaevusi ja kuu ajaga kaal langenud 7 kg. Süüa/juua saan kõike va gaasilised joogid – need tekitavad ebamugavustunde.

Piret / Maoballoon (12 kuud)

 

Kõik sujus väga hästi, personal ja arstid väga toredad. Sain oma kõigile küsimustele ja probleemidele vastuse.

Marleen / Maovähendusoperatsioon (sleeve)

 

Olen väga rahul, kui peaksin tulevikus vajama/soovima veel mingeid kirurgilisi protseduure, eelistaksin kindlasti dr Adamsoni ja Health Clinicut.

Kertu / Maovähendusoperatsioon (maobandaaž)

 

Otsustasin mao vähenduse kasuks siis, kui märkamatult oli kaal 103 kg pealt ligi 150ni jõudnud ning põlved olid päris läbi. Ainuüksi teisele korrusele kõndimine oli minu jaoks raske ettevõtmine. Dr. Adamson soovitas mulle sleeve operatsiooni ning 1 aasta ja 7 kuud hiljem olen 43kg kergem ning minu eesmärk on kaaluda alla 100 kg. Tänud dr. Adamsonile ja Health clinicu tiimile!!

Andres / Maovähendusoperatsioon (maobandaaž)

 

Suured tänud dr Rein Adamsonile, kes on väga professionaalne ja tore arst! Olen väga õnnelik, et võtsin ette maovähendusoperatsiooni ning vabanesin seeläbi diabeedist ja nüüd magan ka kõvasti paremini 🙂

Helen / Maovähendusoperatsioon (bypass)