fbpx

Intiimkirurgia

intiimkirurgia häbemeplastika

Intiimpiirkonna esteetilised operatsioonid on kasvutõusus ning üha rohkem naisi laseb ennast korrigeerida. Dr Siim Simmo on suurte kogemustega plastikakirurg, kes teeb kogu genitaalpiirkona plastikat, kuhu kuuluvad suurte ja väikeste häbememokkade operatsioon, vahelihase plastika ja kliitori piirkonna lõdva naha korrigeerimine ning plastika ning tupe pingutusoperatsioon, mida sageli vajavad juba sünnitanud naised. Igale naisele tehakse eraldi operatsiooniplaan ning opereeritakse neid piirkondi, mis muret tekitavad. Meestele teostab dr. Simmo peenise liigse eesnaha eemaldamist.

  
KirurgDr. Siim Simmo
AnesteesiaÜldnarkoos / kohalik tuimestus
Lõikuste kestus0,5-2 tundi
Ööd haiglas0-1
Vajalik puhkus1 nädal
HinnadVäike intiimpiirkonna korrigeerimine – al. 2090 €
Suur intiimpiirkonna korrigeerimine – al. 2990 €
Rasva süstimine suurtesse häbememokkadesse koos korrigeerimisega – al. 2490 €
Tupe pinguldusoperatsioon – al. 3490 €
Peenise liigse eesnaha plastiline modelleerimine (üldnarkoos) – al. 1990€
Järelmaks

Alates 54 € / kuus. Taotle järelmaksu siin.

 
BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS

Kõige sagedamini soovitud protseduurid on häbememokkade vähendamine (labioplasty) ja tupe läbimõõdu vähendamine (vagina tightening). Samuti teostame häbemekingu modelleerimist, kliitorit ümbritseva lõdva naha korrigeerimist või vähendamist (clitorial hood reduction).

Häbememokkade operatsioon

Väikeste häbememokkade vähendamise sagedaseim põhjus on esteetiline väljanägemine, ebamugavused ja valulikkus sugulise vahekorra ajal ning sportimisel.

Suuri häbememokkasid saab vajadusel kas suurendada või siis vähendada. Vähendatakse siis, kui on palju üleliigset nahka ja rasvkude. Suuri häbememokkasid saab muuta kohevamaks ja pringimaks kui nad on vanusega või sünnitusega kaotanud oma algse väljanägemise.

Kui on soov lihtsalt vähendada väikeseid häbememokkasid, siis seda saab teha lokaalanesteesias. Dr. Simmo soovitab aga tavaliselt üldnarkoosi, kuna see on palju mugavam patsiendile ja tihti tuleb lisaks väikestele häbememokkadele ka korrigeerida suurte ja väikeste häbememokkade vahele jäävat nahavolti ja kliitori ümbrust, kuna vaid ühe piirkonna korrigeerimine ei anna patsiendile soovitud terviklikku tulemust.

Tupe läbimõõdu vähendamine

Operatsioon teostatakse üldnarkoosis. Põhjus on tavaliselt lõtvunud tupe seinad peale korduvaid sünnitusi, või lihtsalt anatoomiliselt liiga avar tupp ja sobimatus partneriga.

Häbemekingu rasvaimu

Operatsiooni võib teostada eraldiseisva protseduurina või koos kõhu või reite rasvaimuga. Selle käigus parandatakse häbeme välimust muutes selle kuju.

Kliitori üleliigse naha korrigeerimine

Selle operatsiooni käigus vähendatakse nahavolti, mis katab kliitorit ja niimoodi parandatakse intiimpiirkonna üleüldist väljanägemist ja võimet kogeda orgasme. Siin on äärmiselt oluline, et ei eemaldataks liigselt ümbritsevat nahka.

G punkti tundlikkuse suurendamine

Selle protseduuriga tuuakse esile naise G punkt ja muudetakse nurka, mis aitab tõsta tundlikkust vahekordade ajal.

Kõige olulisem on teostada igale naisele personaalne operatsiooniplaan ja käsitleda kogu piirkonda ühtse tervikuna. Parima tulemuse annab kui kombineerida erinevaid operatsioone selles piirkonnas omavahel.

Vaata videot, milles dr. Siim Simmo vastab sagedasti tekkivatele küsimustele seoses intiimpiirkonna operatsioonidega.

Otsisin oma probleemile lahendust pikalt. Käisin mitmes ilukliinikus konsultatsioonil ja abi ei saanud. Kirjutasin neile eelnevalt oma probleemist ja kohapeal selgus, et ei saa mind aidata. Tehti pilte ja lubati ühendust võtta aga ei mingit vastust. Kulutasin aega ja raha. Siis leidsin The Health Clinicu ja lugesin dr. Siim Simmo kohta. Saatsin neile oma murega meili ja helistas Anna Vana kes ütles, et nemad saavad mind aidata. Tundsin, et päike hakkas pilve tagant särama. Super, lõpuks saan abi! Konsultatsioonile ja opile pääsesin kiiresti ja nüüd paranen… Annely

Kui midagi ikka häirib, siis tuleb asi kätte võtta ja ära teha. Ja mind minu välised suguelundid häirisid ja segasid. Muidugi on protseduur kallis. Kuid ju oma hinda väärt, kui sind lõikab oma ala parim spetsialist. Kaalunud olin seda lõikust kaua, otsinud infot ja kogemusi. Oma üllatuseks avastasin, et tegu on protseduuriga, mida on tehtud juba ammu ja pole see midagi uut. Minusuguseid on teisigi. Enne lõplikku otsustamist, pidasin aru ka oma günekoloogiga. Ka tema teatas, et pole ma esimene ega viinane naine, keda tema välised suguelundid, nii nagu loodus nad loonud on ja elumuutvad sündmused räsinud on, häirivad. Otsustatud! Otsus oli õige, võin nüüd tagantjärgi öelda. .. Triin

Enne käisin teises kõigile küllaltki tuntud kliinikus konsultatsioonil. Tehti pildid ja lubati ühendust võtta. Ootasin väga kaua ja kahjuks mingit vastust ma sealt ei saanud. Olin pettunud ja läks natukene aega enne kui hakkasin uuesti netiavarustest infot otsima. Seekord uurisin väga põhjalikult ja pikalt erinevate kliinikute kohta. Minu valik osutus The Health Clinic kodulehele ja koheselt saatsin kirja. Selle kliinikuga on minul algusest lõpuni ainult positiivsed emotsioonid… Anna

LOE TAGASISIDESID

KÜSI LISAINFOT VÕI BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS