Intiimpiirkonna esteetilised operatsioonid, häbememokkade operatsioon

Intiimkirurgia

Intiimpiirkonna esteetilised operatsioonid on kasvutõusus ning üha rohkem naisi laseb ennast korrigeerida. Dr Siim Simmo on suurte kogemustega plastikakirurg, kes teeb kogu genitaalpiirkona plastikat, kuhu kuuluvad suurte ja väikeste häbememokkade operatsioon, vahelihase plastika ja kliitori piirkonna lõdva naha korrigeerimine ning plastika ning tupe pingutusoperatsioon, mida sageli vajavad juba sünnitanud naised. Igale naisele tehakse eraldi operatsiooniplaan ning opereeritakse neid piirkondi, mis muret tekitavad. Meestele teostab dr. Simmo peenise liigse eesnaha eemaldamist.

 

Kirurg Dr. Siim Simmo
Anesteesia Üldnarkoos / kohalik tuimestus
Lõikuste kestus 0,5-2 tundi
Ööd haiglas 0-1
Vajalik puhkus 1 nädal
Hinnad Väike intiimpiirkonna korrigeerimine – 1690 €
Suur intiimpiirkonna korrigeerimine – 2690 €
Rasva süstimine suurtesse häbememokkadesse koos korrigeerimisega – 2190 €
Tupe pinguldusoperatsioon – 3190 €
Peenise liigse eesnaha plastiline modelleerimine (kohalik tuimestus) – 1390 €
Peenise liigse eesnaha plastiline modelleerimine (üldnarkoos) – 1590 €
Järelmaks häbememokkade operatsioon

alates 46 € / kuus. Taotle järelmaksu siin.

Broneeri aeg konsultatsiooniks

 

Kõige sagedamini soovitud protseduurid on häbememokkade vähendamine (labioplasty) ja tupe läbimõõdu vähendamine (vagina tightening). Samuti teostame häbemekingu modelleerimist, kliitorit ümbritseva lõdva naha korrigeerimist või vähendamist (clitorial hood reduction).

 

Häbememokkade operatsioon

Väikeste häbememokkade vähendamise sagedaseim põhjus on esteetiline väljanägemine, ebamugavused ja valulikkus sugulise vahekorra ajal ning sportimisel.

Suuri häbememokkasid saab vajadusel kas suurendada või siis vähendada. Vähendatakse siis, kui on palju üleliigset nahka ja rasvkude. Suuri häbememokkasid saab muuta kohevamaks ja pringimaks kui nad on vanusega või sünnitusega kaotanud oma algse väljanägemise.

Kui on soov lihtsalt vähendada väikeseid häbememokkasid, siis seda saab teha lokaalanesteesias. Dr. Simmo soovitab aga tavaliselt üldnarkoosi, kuna see on palju mugavam patsiendile ja tihti tuleb lisaks väikestele häbememokkadele ka korrigeerida suurte ja väikeste häbememokkade vahele jäävat nahavolti ja kliitori ümbrust, kuna vaid ühe piirkonna korrigeerimine ei anna patsiendile soovitud terviklikku tulemust.

 

Tupe läbimõõdu vähendamine (vagina tightening)

Operatsioon teostatakse üldnarkoosis. Põhjus on tavaliselt lõtvunud tupe seinad peale korduvaid sünnitusi, või lihtsalt anatoomiliselt liiga avar tupp ja sobimatus partneriga.

 

Häbemekingu rasvaimu (lipo sculpting)

Operatsiooni võib teostada eraldiseisva protseduurina või koos kõhu või reite rasvaimuga. Selle käigus parandatakse häbeme välimust muutes selle kuju.

 

Kliitori üleliigse naha korrigeerimine (clitorial hood reduction)

Selle operatsiooni käigus vähendatakse nahavolti, mis katab kliitorit ja niimoodi parandatakse intiimpiirkonna üleüldist väljanägemist ja võimet kogeda orgasme. Siin on äärmiselt oluline, et ei eemaldataks liigselt ümbritsevat nahka.

 

G punkti tundlikkuse suurendamine (G spot amplification)

Selle protseduuriga tuuakse esile naise G punkt ja muudetakse nurka, mis aitab tõsta tundlikkust vahekordade ajal.

 

Kõige olulisem on teostada igale naisele personaalne operatsiooniplaan ja käsitleda kogu piirkonda ühtse tervikuna. Parima tulemuse annab kui kombineerida erinevaid operatsioone selles piirkonnas omavahel.

 

Intiimpiirkonna operatsioone teostab dr. Siim Simmo, kes on väga kogenud plastikakirurg ning ta on üks vähestest kirurgidest Eestis, kes on rahvusvaheliselt litsentseeritud naise genitaalpiirkonna plastikalõikuste spetsialist.
 
Vaata videot, milles dr. Simmo vastab sagedasti tekkivatele küsimustele seoses intiimpiirkonna operatsioonidega.


 

 
Küsi lisainfot või broneeri aeg konsultatsiooniks.