The Health Clinic OÜ

  • Tartu mnt 13, Tallinn 10145

  • (+372) 6 000 925 (E-R 09:00-17:00)

  • clinic@thehealthclinic.eu

  • Registrikood: 11837333

Parkimine Europark parklas (Viiralti tn, Tornimäe Mini-Rimi ees, LHV panga kõrval) või linnatänaval, parkimistsoon Südalinn (Viiralti tn, Tartu mnt ja Kivisilla tn ristil).

Trammiga tulles "Paberi" peatus (trammid nr 2 ja 4). Bussiga tulles "Kunstiakadeemia" peatus.

 

Konsultatsioonid toimuvad The Health Clinic ruumides (Tartu mnt 13, Tallinn) ning Fertilitase erahaiglas. Operatsioonid toimuvad erahaiglas Fertilitas (Kaluri tee 5A, Viimsi) ning Ida-Tallinna Keskhaiglas (Ravi tee 18, Tallinn). 

Võta meiega ühendust

Palun täitke kõik * tähistatud väljad

 

* Kontaktivormi täitmisega nõustun saama infot kirurgide ja erialaekspertide poolt koostatud tervisenõuannete ja The Health Clinic eripakkumiste kohta. 

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic