fbpx

Sünnitusjärgne keha korrigeerimine Health Clinic tippspetsialistide juures

Sünnituseelse vormi taastamise peale mõtlevad naised juba raseduse ajal. Iga naine on erinev ning seega ka taastumise kulg on individuaalne. Kindel on vaid see, et iga naine soovib ka pärast sünnitust suurepärane välja näha ning tänapäeval saab abiks olla ilukirurgia.

Kõige levinumad probleemid ja neid lahendavad protseduurid

Kõhuplastika

Naised on oma kõhuga rahulolematud tihti just peale sünnitust ja olulist kaalukaotust.

Tugeva, pikaajalise kõhunaha venimise tõttu on lihaskond lõtvunud, hoolimata intensiivsest treeningust võib tekkida kõhu pikilihaste üksteisest eemaldumine. Kõhuplastika parandab ettevõlvunud kõhu välimust oluliselt.

Loe kõhuplastika kohta siin.

Rindade tõstmine

Rindade tõstmine on teine nõutud protseduur, mida võetakse ette just pärast imetamise lõpetamist. Rindade kuju muutus on naistele tihti vaimselt koormav. See ei põhjusta küll füüsilisi probleeme, aga võib mõjutada naise välimust ning oma kehasse suhtumist ja enesekindlust tervikuna.

Sellisel juhul võetakse ette vajunud ning lõtvunud rindade tõstmine ja neile uue kuju andmine. Ka madalal paiknevad rinnanibud saavad kõrgema, nooruslikuma asukoha.

Loe rindade tõstmise kohta siin.

Rindade suurendamine

Peale raseduseaegset volüümikaotust võib tekkida soov rindu suurendada. Seda saab edukalt teha rinnaimplantaatide abil.

Rindu suurendatakse ning rinnakuju kujundatakse soovitud moel ümber. Rinnaoperatsioon viiakse üldjuhul läbi kas ümmargust või anatoomilist implantaati kasutades. Valik sõltub inimese kehaehitusest ning ihaldatud tulemusest.

Loe rindade suurendamise kohta siin.

Broneeri aeg ilukirurgi konsultatsiooniks