Plastiline kirurgia

Plastiline kirurgia 1

Plastiline kirurgia, ilukirurgia, kosmeetiline kirurgia, esteetiline kirurgia – meditsiinivaldkond, mis aitab inimestel saavutada sisemist rahulolu ning harmooniat läbi väliste muudatuste.

Iga inimene on unikaalne ning niisamuti on ka iga inimese ideaal-kujutluspilt endast omanäoline. Välimus on lahutamatu osa meie kõigi elust ning meil kõigil on õigus tunda end ilusana. Ainult iga inimene ise teab, mis tema jaoks parim on.

The Health Clinic soovib koostöös Teiega leida parima variandi just Teile. Meie teeme kõik selleks, et saavutaksite oma ihaldatud välimuse ning lahkuksite meie juurest õnneliku ning tervet Teie elu muutva positiivse kogemuse võrra rikkamana.

 

Ilukirurgia protseduurid

Rindade suurendamine
Rindade vähendamine
Rindade tõstmine
Rasva siirdamine (lipofilling)
Kõhuplastika
Ninaoperatsioon
Facelift (näo ringlõikus)
Silmalaugude plastika
Rasvaimu

Günekomastia lõikus
Õlavarreplastika
Reieplastika
Intiimkirurgia

Klikkige protseduuride linkidel, et saada infot Teid huvitavate operatsioonide kohta või saatke meile lisainfo saamiseks e-mail aadressil clinic@thehealthclinic.eu.

 

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic