fbpx

Laserprotseduurid

ipl laser

 

IPL teraapia (valgusravi) on mitteinvasiivne laserravi vorm, mis kasutab laia spektriga valgust, et parandada erinevaid nahaprobleeme, mis võivad tekitada ebakindlust ja millest vabanemine võib olla muul viisil pea võimatu.

 

Värskenda ilu kiiresti ja lihtsalt

Paljude inimeste unistus on saavutada ühtlane jumega ja sile nahk, kuid isegi kõige põhjalikuma nahahoolduse puhul võib see jääda kättesaamatuks. Vanuse lisandumisega muutub naha tekstuur ja ühtlus veelgi ebasoodsamaks.

Fotonoorenduse protseduur, mis põhineb IPL-tehnoloogial, pakub lahendust mitmetele laialtlevinud nahaprobleemidele, sealhulgas pigmendilaigud, laienenud kapillaarid, vananemise märgid ning päikese põhjustatud kahjustused. See protseduur kasutab impulssvalguse ravi, et parandada erinevaid nahaprobleeme. Ravi stimuleerib naha enda kollageeni ja elastiini sünteesi ja loob pinguldusefekti, mis silub kortse, vähendab ebaühtlast pigmentatsiooni ja tasandab arme. IPL fotonoorenduse meetod on muutunud populaarseks, arvestades selle lühikest taastumisaega ja minimaalseid kõrvaltoimeid.

Health Clinicus kasutatakse DEKA™ lasersüsteeme, mis on üle 30 aastase kogemusega meditsiinisektorile spetsialiseerunud ja rahvusvaheliselt tunnustatud Itaalia ettevõte. Kasutades kaasaegset, kvaliteetset ja efektiivset tehnikat on DEKA™ laserite usaldusväärsus tagatud teadusuuringutega.

 

Miks valida laseri tegemiseks meie kliinik?

Health Clinicus töötavad spetsialistid, kes on pühendunud iga patsiendi individuaalsete vajaduste ja eesmärkide mõistmisele. Me kasutame ainult kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja protseduure, et tagada parimad võimalikud tulemused. Meie eesmärk on pakkuda turvalist, mugavat ja tõhusat ravi, mis vastab patsiendi esteetilistele soovidele.

 

Mida saame laseriga ravida?

Laserravi on innovatiivne lähenemine esteetilisele dermatoloogiale, mis võimaldab pakkuda patsiendile kaasaegseid ja tõhusaid lahendusi naha tervise ja ilu parandamiseks. Health Clinicus pakume laserraviprotseduure, eriti keskendudes intensiivsele pulseerivale valgusele (IPL) ehk rosaatsea, pigmentatsiooni ja nahanoorenduse ravile. Kasutame vaid parimaid, võimsamaid ja kõige uuemaid lasereid, mis oma ülemaailmselt meditsiiniliseks kasutamiseks parimaks tunnistatud ja enim tunnustatud.

 

Pigmendilaikude ravi

IPL valgusravi sobib eriti hästi pigmentatsioonihäirete raviks. Healoomulistest pigmentatsiooni häiretest saab eemaldada  – lentiigod, solaarlentiigod (päiksesekahjustused), melasma ja poikiloderma. Lisaks stimuleerib sama protseduur nahas kollageeni sünteesi ning muudab seeläbi naha siledamaks ja pringimaks ning kogu jume ühtlasemaks. Protseduur on kiire ja suhteliselt valutu, pakkudes märkimisväärseid tulemusi ilma taastumisajata.

 

Rosaatsea ravi

Rosaatsea on krooniline nahahaigus, mis põhjustab näo punetust ja nähtavaid veresooni, sageli kaasnevad sellega põletikulised nahaalused muhud. Oma kliinikus kasutame laserravi, et ravida rosatsea nähtavaid sümptomeid, vähendades naha punetust ja nähtavaid veresooni. Laserravi aitab rahustada põletikku ja vähendada nahaärritust, pakkudes pikaajalist leevendust ja parandades oluliselt naha üldilmet.

Vaskulaarsetest muutustest saab eemaldada ka sensiilsed hemangioome ehk kirsshemangioome.

 

Nahanoorendus

Meie nahanoorendusprotseduurid kasutavad laseritehnoloogiat, et siluda peeneid kortse, parandada naha tekstuuri ja toonust ning taastada nooruslikku välimust. Laserravi aitab stimuleerida kollageeni tootmist naha sügavamates kihtides, parandades naha elastsust ja vähendades vananemise märke. See protseduur on mitteinvasiivne, pakkudes tõhusaid tulemusi ilma kirurgilise sekkumise või pikema taastumisajata.

 

Kontakt ja konsultatsioon

Kui oled huvitatud laserravi protseduuridest või soovid rohkem teavet, võta meiega julgelt ühendust. Meie sõbralik ja professionaalne meeskond on siin, et vastata kõikidele sinu küsimustele. Meie arstid aitavad leida parima raviplaani vastavalt iga patsiendi vajadustele ja võimalustele.

 

HINNAKIRI

Näole – 300 €

Dekolteele – 230 €

Kaelale – 215 €

Näole ja kaelale – 390 €

Näole, kaelale ja dekolteele – 490 €

Laubale ja silmaümbrustele – 215 €

Käelabadele – 150 €

Käsivartele – 220 €

BRONEERI AEG