Meist

Health Clinic on Eesti esimene meditsiiniagentuur. Tänaseks juba üle 10-aastase tegutsemisajaloo jooksul omandatud kogemuse kaudu teame, millised on meie klientide ootused ning kuidas need kõige paremini täita. Nüüdseks on ettevõttest kujunenud üks hinnatumaid Ilu- ja Tervisekeskuseid Skandinaavias.

Meie meditsiinipartneriteks on oma ala parimad spetsialistid ning me oleme seadnud ühise koostöö eesmärgiks pakkuda oma klientidele professionaalset abi ning personaalset lähenemist. Oleme spetsialiseerunud esteetilisele meditsiinile (ilukirurgia & ilusüstid) ning kaalukirurgiale (bariaatriline kirurgia). Teenuseid osutavad Adams Kirurgia Grupp OÜ, tegevusluba nr L02688 ning KT Kliinik OÜ, tegevusluba L02008.

Operatsioone teostame Eesti suurimas erahaiglas Fertilitas, mis on varustatud kõige moodsama tehnikaga ning haigla sõbralik personal teeb kõik selleks, et meie kliendi pisimgi vajadus, ootus ja soov saaks täidetud.

Meie kontor asub aadressil Tartu mnt 13, Tallinn, kuhu ootame oma kliente kirurgide ja esteetilise meditsiini arsti esmasele vastuvõtule. Siin toimuvad ka ilusüstide protseduurid, operatsioonide järelkontrollid ning õmbluste eemaldamised. Samuti teevad osad meie kirurgid konsultatsioone erahaiglas Fertilitas. Aadressil Tartu mnt 13 on väljastatud Adams Kirurgia Grupp OÜle tegevuslitsents ambulatoorsele üldkirurgia vastuvõtule ning mittekirurgilistele esteetilistele meditsiiniteenustele, tegevusluba nr L04483.

Health Clinicu jaoks on oluline kliendikesksus. Meie töös on parimaks tänuks meie klientide paranenud elukvaliteet, nende suurem eneserahulolu ning tervislikumad eluviisid. Me soovime, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ning neil oleks piisavalt energiat ja enesekindlust oma tõelisi unistusi ellu viia. Et nad saaksid olla parim versioon iseendast.