Meist - The Health Clnic

Meist

The Health Clinic on Eesti esimene meditsiiniagentuur, oleme patsiente ja arste kokku viinud juba 2009. aastast. Aastate jooksul omandatud kogemuse kaudu teame, millised on meie klientide ootused ning kuidas need kõige paremini täita.

Meie kui agentuuri rolliks on tagada oma klientidele parim ligipääs kvaliteetsele plastilisele- ja kaalukirurgiale. Meie eesmärgiks on viia efektiivselt patsient kokku kirurgiga, tagada lõikusele saamine ilma pika ootejärjekorrata ja seda teenustasudeta. Me tahame oma klientidele pakkuda sama raha eest rohkem väärtust.

Meie meditsiinipartneriteks on oma ala parimad spetsialistid ning me oleme seadnud ühise koostöö eesmärgiks pakkuda oma klientidele personaalset lähenemist ning professionaalset abi. Oleme spetsialiseerunud plastilisele kirurgiale ning maovähendusoperatsioonidele (bariaatriline kirurgia).

Operatsioone teostatakse kahes haiglas, enamus neist toimuvad Eesti suurimas erahaiglas Fertilitas ning Ida-Tallinna Keskhaiglas toimuvad peamiselt suuremad maovähendusoperatsioonid. Mõlemad haiglad on varustatud kõige moodsama tehnikaga ning haiglate sõbralik personal teeb kõik selleks, et meie kliendi pisimgi vajadus, ootus ja soov saaks täidetud.

Asume aadressil Tartu mnt 13 Tallinn, kuhu ootame oma kliente kirurgi esmasele vastuvõtule. Samuti teevad osad meie kirurgid konsultatsioone erahaiglas Fertilitas.

The Health Clinicu jaoks on oluline kliendikesksus. Meie töös on parimaks tänuks meie klientide paranenud elukvaliteet, nende suurem eneserahulolu ning tervislikumad eluviisid. Kuna oleme needsamad märksõnad endale ka eesmärkideks seadnud, siis mitte millegi vähema saavutamisega me ka ei lepi.