fbpx

Meist

Health Clinic on Eesti üks hinnatumaid ilu- ja tervisekliinikuid. Kliiniku lugu on ühe pere lugu, mis sai alguse tunnustatud kirurgi ja tema poja ühisest unistusest luua oma ala tõelistest tippudest koosnev meditsiiniettevõte, mille põhifookuses on esteetiline meditsiin ja kaalukirurgia. Health Clinic koondab oma ala parimaid kirurge ja terviseeksperte, pakkudes premium-klassi meditsiiniteenust nii Eesti patsientidele kui ka välismaalastele.

Operatsioonid toimuvad Eesti suurimates erahaiglates, mis on varustatud kõige moodsama tehnikaga ning haiglate sõbralik personal teeb kõik selleks, et meie patsientide pisimgi vajadus, ootus ja soov saaks täidetud.

Asume aadressil Tartu mnt 13, Tallinn, kuhu ootame patsiente kirurgide ja esteetilise meditsiini arsti esmasele vastuvõtule. Siin toimuvad ka ilusüstide protseduurid, operatsioonide järelkontrollid ning õmbluste eemaldamised.

Health Clinicu jaoks on oluline patsiendikesksus. Meie töös on parimaks tänuks meie patsientide paranenud elukvaliteet, nende suurem eneserahulolu ning tervislikumad eluviisid. Me soovime, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ning neil oleks piisavalt energiat ja enesekindlust oma tõelisi unistusi ellu viia. Et nad saaksid olla parim versioon iseendast.

 

Aaadressil Tartu mnt 13 on väljastatud The Health Clinic OÜ’le tegevuslitsents ambulatoorsetele plastika- ja rekonstruktiivkirurgiateenustele, ambulatoorsetele üldkirurgiateenustele ning mittekirurgilistele esteetilistele meditsiiniteenustele, tegevusluba nr L05471.