Meist

Health Clinic on Eesti esimene meditsiiniagentuur. Tänaseks juba üle 10-aastase tegutsemisajaloo jooksul omandatud kogemuse kaudu teame, millised on meie patsientide ootused ning kuidas need kõige paremini täita. Nüüdseks on ettevõttest kujunenud üks hinnatumaid Ilu- ja Tervisekeskuseid Skandinaavias.

Meie meditsiinipartneriteks on oma ala parimad spetsialistid ning me oleme seadnud ühise koostöö eesmärgiks pakkuda oma patsientidele professionaalset abi ning personaalset lähenemist. Oleme spetsialiseerunud esteetilisele meditsiinile (ilukirurgia & ilusüstid) ning kaalukirurgiale (bariaatriline kirurgia).

Operatsioone teostame Eesti suurimates erahaiglates (Fertilitas, Confido, Kotka Erahaigla), mis on varustatud kõige moodsama tehnikaga ning haiglate sõbralik personal teeb kõik selleks, et meie patsientide pisimgi vajadus, ootus ja soov saaks täidetud.

Asume aadressil Tartu mnt 13, Tallinn, kuhu ootame patsiente kirurgide ja esteetilise meditsiini arsti esmasele vastuvõtule. Siin toimuvad ka ilusüstide protseduurid, operatsioonide järelkontrollid ning õmbluste eemaldamised. Samuti teevad osad meie kirurgid konsultatsioone erahaiglas Fertilitas. Aaadressil Tartu mnt 13 on väljastatud The Health Clinic OÜ’le tegevuslitsents ambulatoorsetele plastika- ja rekonstruktiivkirurgiateenustele, ambulatoorsetele üldkirurgiateenustele ning mittekirurgilistele esteetilistele meditsiiniteenustele, tegevusluba nr L05471.

Health Clinicu jaoks on oluline patsiendikesksus. Meie töös on parimaks tänuks meie patsientide paranenud elukvaliteet, nende suurem eneserahulolu ning tervislikumad eluviisid. Me soovime, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ning neil oleks piisavalt energiat ja enesekindlust oma tõelisi unistusi ellu viia. Et nad saaksid olla parim versioon iseendast.