Meist

The Health Clinic on Eesti esimene meditsiiniagentuur, oleme patsiente ja arste kokku viinud juba 2009. aastast. Aastate jooksul omandatud kogemuse kaudu teame, millised on meie klientide ootused ning kuidas need kõige paremini täita. Tänaseks päevaks on ettevõttest kujunenud üks hinnatumaid Ilu- ja Tervise Keskuseid Skandinaavias.

The Health Clinicu rolliks on tagada oma klientidele parim ligipääs kvaliteetsele plastilisele- ja kaalukirurgiale. Meie eesmärgiks on viia efektiivselt patsient kokku kirurgiga, tagada lõikusele saamine ilma pika ootejärjekorrata ja seda teenustasudeta. 

Meie meditsiinipartneriteks on oma ala parimad spetsialistid ning me oleme seadnud ühise koostöö eesmärgiks pakkuda oma klientidele personaalset lähenemist ning professionaalset abi. Oleme spetsialiseerunud ilukirurgiale ning kaalukirurgiale (bariaatriline kirurgia). Teenuseid osutavad Adams Kirurgia Grupp OÜ, tegevusluba nr L02688 ning KT Kliinik OÜ, tegevusluba L02008.

Operatsioone teostatakse kahes haiglas, iluoperatsioonid toimuvad Eesti suurimas erahaiglas Fertilitas ning Ida-Tallinna Keskhaiglas teostatakse keerulisemaid maovähendusoperatsioone. Mõlemad haiglad on varustatud kõige moodsama tehnikaga ning haiglate sõbralik personal teeb kõik selleks, et meie kliendi pisimgi vajadus, ootus ja soov saaks täidetud.

Asume aadressil Tartu mnt 13, Tallinn, kuhu ootame oma kliente kirurgi esmasele vastuvõtule, siin toimuvad ka järelkontrollid ning õmbluste eemaldamised. Samuti teevad osad meie kirurgid konsultatsioone erahaiglas Fertilitas. Aadressil Tartu mnt 13 on väljastatud Adams Kirurgia Grupp OÜle tegevuslitsents ambulatoorsele üldkirurgia vastuvõtule ning mittekirurgilistele esteetilistele meditsiiniteenustele, tegevusluba nr L04483.

The Health Clinicu jaoks on oluline kliendikesksus. Meie töös on parimaks tänuks meie klientide paranenud elukvaliteet, nende suurem eneserahulolu ning tervislikumad eluviisid. Kuna oleme needsamad märksõnad endale ka eesmärkideks seadnud, siis mitte millegi vähema saavutamisega me ka ei lepi.