Rindade suurendamine - tule tasuta konsultatsioonile - The Health Clinic

Rindade suurendamine

rindade suurendamine

Rindade suurendamine

KirurgDr. Siim Simmo / dr. Jaan Troost
AnesteesiaÜldnarkoos
Lõikuse kestus1 tund
Ööd haiglas1
Vajalik puhkus1 nädal
Hind4150 € B-Lite kergekaalu implantaadid (ümmargused)
4450 € B-Lite kergekaalu implantaadid (anatoomilised)
al. 3690 € Polytech, Sebbin, Motiva, Nagor implantaadid
Järelmaks

medicredit

alates 99 € / kuus. Taotle järelmaksu siin.

Tasuta konsultatsioon

Klientide kogemused

Rindade suurendamine on protseduur, kus implantaadi abil rinda suurendatakse ning kujundatakse rinna kuju ihaldatud moel. Rindade suurendamisel kasutatakse kas ümmargust või anatoomilist implantaati. Valik sõltub inimese anatoomiast ning soovitud tulemusest.

Rindade suurendamine on maailma kõige populaarsem ilukirurgia protseduur. See tugineb nii silmnähtavatele esteetilistele hüvedele – laitmatult istuvad riided, ideaalsed, täidlased ja naiselikud rinnad; kui ka emotsionaalsetele hüvedele – kasvanud enesekindlus ning enesehinnang.

The Health Clinic pakub suurimat implantaatide valikut, rahvusvahelise töökogemusega tippkirurge ning spetsialiste igaks sammuks sinu isikliku muutumise teekonnal.

Tagasiside

Jäin väga rahule. Valisin pikalt erinevate kliinikute vahel, kuid The Health Clinic ja dr. Siim Simmo jätsid parima mulje. Ajad sain kiirelt ning täpselt siis, kui endale parim tundus. Suhtlus kliinikuga oli kiire ja meeldiv, sain alati vastused oma küsimustele. Tulemusega olen ülimalt rahul.

Helina                     

Lasin rindu suurendada B-Lite implantaatidega. Jäin tulemusega väga rahule. Taastumine on olnud väga kiire ja põhimõtteliselt valutu. Mul on hea meel, et minu arstiks oli Dr. Troost, kes oskas soovitada just mulle sobivat suurust ja kellega suhtlemine oli vahetu ja mugav. Kogu The Health Clinicu personal muutis kogemuse muretuks ja meeldivaks. Aitäh!

Triin                   

Olen väga rahul kirjade reageerimiskiirusele, kõik mu küsimused on saanud vastuse. Veel olen siiralt üllatunud operatsioonijärgsele taastumisele, olin järgmine päev juba jalul ja valusid väga polnud. Valuvaigisteid võtsin ainult nö ennetamiseks. Ilmselt kerge taastumine oli B-Lite implantaatide võlu 🙂 Suured tänud dr. Simmole – imeilusa töö eest, kliendikoordinaator Maarja-Liisale imekiirete vastuste eest ja Fertilitase suurepärase personali eest.

Egle                       

Olen väga rahul kõigega – kliinikuga, kirurgiga ja eriti oma uute rindadega. Operatsioonist taastumine läks väga kergelt – juba kolmandal päeval tundsin ennast hästi ja nüüd ca 6 nädalat hiljem on olemine super. Olen nii rahul, et selle otsuse lõpuks langetasin ja selle tee ette võtsin – juba selle 6 nädalaga on minu elu nii palju paremaks läinud. Mu enesekindlus on tohutult tõusnud ning ma tunnen ennast oma kehas palju paremini. Suured tänud dr. Troostile!

Kadi                 

Kelle jaoks?

Rindade kuju ja suurus ei ole mitte üksnes naise figuuri oluline osa, vaid ka oluline aspekt naise seksuaalse minapildi ning eneseväärtuse tunnetamisel. Naised kannatavad tihti oma üldise kehakujuga võrreldes liiga väikeste või muul moel ebaproportsionaalse suuruse või kujuga rindade tõttu. Sellel ei ole küll otsest füüsilist mõju, kuid vaimselt võib see mõjuda naise enesehinnangule halvasti.

Põhjuseid selleks võib olla mitmeid:

Kaasasündinud rinna hüpoplaasia (patoloogilise rinnanäärmete alaarengu) kõrval on vajadus vormiparandava operatsiooni järele tihti ka sünnitanud ning last või lapsi imetanud naistel. Emadus on imeline, kuid tavaliselt jätab see naise kehale ka silmnähtava jälje. Rinnaoperatsioon on suurepärane vahend endise ilu laitmatuks taastamiseks ning sageli on lõpptulemus varasemast isegi oluliselt parem

 

Milliseid implantaate kasutame?

Lipulaevaks on B-Lite kergekaalu implantaadid, mis on uusim tehnoloogia rinnaimplantaatide valdkonnas. B-Lite patenteeritud eriline mikrosfääridega seotud silikoon-geel tagab kuni 30% kergema kaalu võrreldes tavaliste silikoon-geel implantaatidega. Pikaajalise füüsilise ilu, enesetunde ja esteetiliste tulemuste aspektist on kaal rinnaimplantaatide kõige olulisem tegur.

B-Lite implantaatide kergem kaal aitab vähendada rinnakoe atrofeerumist, rindade allavajumist, valusid seljas, õlgades ja kaelas ja muid suurest büstist tingitud füüsilisi vaevusi. Lisaks muudab B-Lite implantaatide vähendatud kaal elu mugavamaks – sportimine, nt jooga, rühmatreeningud ning jooksmine on B-Lite implantaatidega palju nauditavam.

Tänu väiksemale kaalule esineb naistel operatsioonijärgselt ka rindades vähem valulikkust ja see võimaldab kiiremini naasta igapäevatoimingute juurde.

Kasutame ka Polytech, SebbinMotiva ning Nagor rinnaimplantaate. Lisainfot innovatiivsete B-Lite kergekaalu implantaatide kohta leiate SIIT.  Kõik implantaadid meie valikus on kõrgeima kvaliteediga ning ainult parimate testitulemustega tootjatelt.

 

Millele pöörata tähelepanu enne operatsiooni?

Enne operatsiooni on vajalik mammograafiauuring või ultraheliuuring rindadest, välistamaks rindades olevaid sõlmekesi (alla 35-aastased ultraheli, vanemad mammograafia) ning samuti ka vereanalüüs. Enne plaanitud operatsiooni peaksite olema võimalikult heas tervislikus seisukorras. Nikotiini- ja alkoholitarbimist tasub piirata miinimumini. Mingil juhul ei tohi tarvitada aspiriini või muid sarnaseid preparaate vähemalt 7 päeva enne operatsiooni (kuna need on verd vedeldava toimega).

Operatsioonijärgseks ajaks on tark planeerida umbes seitse kuni kümme vaba päeva puhkeaega, sest füüsilise liikumise ulatus on peale operatsiooni esialgu piiratud.

Haiglas viibimine

Üldjuhul kaasneb rinnaoperatsiooniga lühike üheööline haiglas viibimine koolitatud personali järvelvalve all. Peame seda oluliseks, et garanteerida parim võimalik lõpptulemus.

Narkoos

Rindade suurendamine viiakse läbi üldnarkoosis, seega ei tunne te operatsiooni kulgu. Enne operatsiooni viib anestesioloog läbi vajalikud uuringud, tagamaks Teile sobilik narkoos.

 

Kuidas operatsioon toimub?

Operatsiooni kestus on 60 minutit. Täpne operatsioonimetoodika sõltub anatoomilistest omadustest ja isiklikest soovidest; samuti kirurgi soovitustest. Kokkuvõttes otsustab küll metoodika opereeriv kirurg, kuid alati võetakse arvesse isiklikke eelistusi.

Üldjuhul on operatsiooni kulg järgmine:

Ca 4-5 cm lõige tehakse rinna alla ning kirurg üritab alati teha selle nii silmatorkamatu kui võimalik. Üldjuhul muutuvad armid paranedes märkamatuks. Sisselõikele järgneb implantaadile vajaliku tasku tegemine, mis tehakse kas rinnanäärme taha või rinnalihase taha.

Enamik kirurge soovitab implantaadi paigutamist rinnalihase taha, sest lihas katab implantaati paremini, kuid tihtipeale on rinnanäärme taha paigutatud implantaat paremini sobiv võttes arvesse kõiki faktoreid. See on väga individuaalne. 

 

Peale rinnaoperatsiooni

Esimestel päevadel peale operatsiooni on rinnad valulikud, sest rinnad on implantaatide tõttu pingul. Seetõttu on (eriti ülakeha) normaalne liikuvus piiratud. Selleks perioodiks määratakse üldjuhul valuvaigistavad preparaadid.

Haavaniidid imenduvad iseenesest kehasse, vaid üksikud õmblused tuleb eemaldada alates 14ndast päevast. Algul on haav punetav ja kõva; mõne kuu möödudes muutub haav heledamaks ja ühtlustub ülejäänud nahatooniga. Spetsiaalsete haavu ravivate salvidega määrimist võib alustada 3-4 nädalat pärast operatsiooni möödumist. Päikese eest tuleb haavapiirkonda esimese 6 kuu jooksul kaitsta.

Olenevalt enesetundest võib tavalisi igapäevatoimetusi alustada juba mõne päeva möödudes. Rindade suurendamine, nagu iga teine operatsioon, on ikkagi kerge trauma kehale ning sportimine on lubatud alates 4-6. nädalast (seejuures tuleb esialgu kanda spetsiaalset rinnahoidjat).

Kuigi operatsiooni edukas tulemus on nähtav juba pea koheselt pärast operatsiooni, võtab lõpliku resultaadi kujunemine siiski mõni kuu aega. Implantaadikapsli moodustumine on lõppenud 3 kuni 4 nädala möödudes, rinna pingulolek võib aga kesta 6 kuni 8 nädalat. Rind muutub aja möödudes uuesti pehmeks ning loomutruuks. Rinnanibude hüper- või hüpotundlikkuse tõttu võib olla vajalik rinnanibude kaitse kasutamine. Tavapärase tundlikkuse saavutamine võib võtta erandjuhtudel ka kuid, kuid oluline on märkida, et tundlikkus taastub.

Implantaadi lõpliku paiguldumise järel ei ole Teile mingeid piiranguid (sport, sukeldumine, lendamine, saun jne) – rindade suurendamine on operatsioon, mille eesmärk on elukvaliteeti tõsta, mitte seda piirata.

 

Rindade suurendamise operatsiooni viivad läbi dr. Siim Simmo ja dr. Jaan Troost, kes on ühed kogenuimad rahvusvahelise töökogemusega rinnakirurgid Eestis.

Tasuta konsultatsioon

  • 5 põhjust, mis valida The Health Clinic

Meie arstid on oma ala parimad Eestis. Tutvu meie arstidega siin.

Meie kirurg pakub Teile alati parima lahenduse, et saavutada maksimaalselt hea lõpptulemus.

Oleme pidevas suhtluses nii kirurgi kui ka haiglaga, et tagada Teile kiire ja efektiivne teenus.

Oleme võimalikult paindlikud, et rahuldada oma klientide soovid.

Töötame komisjonitasu pealt, seega protseduuride hindadele ei lisandu teenustasusid ega lisakulusid. Võimalus maksta ka järelmaksuga.