fbpx

Silmalaugude plastika

silmalaugude operatsioon plastika

Silmalaugude plastika võimaldab muuta silmalaugude välimust nooruslikumaks. Silmalaugude noorendamine mõjutab oluliselt kogu näoilmet ning võib visuaalselt noorendada inimest mitme aasta võrra. Operatsiooni kutsutakse blefaroplastikaks ehk silmalaugude plastikaks.

  
KirurgDr Siim Simmo / prof Jyri Hukki / dr Gintaras Papečkys / dr Heleia Nestal Zibo
AnesteesiaKohalik tuimestus / üldnarkoos
Lõikuse kestus0,5-1,5 tundi
Ööd haiglas0
Vajalik puhkusKuni 1 nädal
HindÜlalaugude korrigeerimine – al. 1590 € / 2090 €
Alalaugude korrigeerimine – al. 1690 € / 2190 €
Üla- ja alalaugude korrigeerimine – al. 2690 € / 3190€
Järelmaks

Alates 40 € / kuus. Taotle järelmaksu siin.

 
BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS

Lõtvunud või allavajunud silmalaud on paraku loomulik osa vananemiseprotsessist. Mõned inimesed
on allavajunud silmalaugudega sündinud või on silmalaugude allavajumine mõne haiguse tulemus. Simalaugude plastika on protseduur, mis suudab korrigeerida nii vanusest kui ka muudest põhjustest tulenenud silmalaugude allavajumist; taastades sel moel loomuliku ning noorusliku ilme.

Silmalaugude plastika

Silmalaugude plastikat tehakse kõige sagedamini ärkvel olles. Protseduuri viiakse läbi järgnevalt:

  • Teile antakse vajadusel ravimit, mis aitab lõdvestuda.
  • Kirurg süstib silma ümbrusesse tuimastavat ravimit, et Te ei tunneks operatsiooni ajal valu.
  • Kirurg teeb väikesed lõiked silmalaugude loomulikesse kurdudesse või voltidesse.
  • Lõtv nahk ja üleliigne rasvkude eemaldatakse. Seejärel pingutatakse silmalaugude lihaseid.
  • Operatsiooni lõpus suletakse lõikekohad õmblustega.

 

Pärast protseduuri

Tavaliselt võite juba operatsioonipäeval koju minna. Leppige eelnevalt mõne sõbra või lähedasega kokku, et ta Teid koju sõidutaks.

Enne lahkumist katab arst või õde Teie silmad ja silmalaud salvi ja sidemega. Kui tuimestav aine hakkab mõju kaotama, võivad Teie silmalaud tunduda pingul ja valulikud. Ebamugavust saab hõlpsasti leevendada valuvaigistiga.

Hoidke mitu päeva oma pead võimalikult püstises asendis. Asetage piirkonna kohale külmakotid paistetuse ja verevalumite tekke vähendamiseks. Pakkige külmakott enne kasutamist rätikusse. See aitab ennetada silmade ja naha külmakahjustust.

Teie arst võib soovitada silmatilku põletustunde või sügeluse vähendamiseks.

Te peaksite pärast 2 kuni 3 päeva hästi nägema. Ärge kandke kontaktläätsi vähemalt 2 nädalat. Tehke võimalikult vähe tegevusi 3 kuni 5 päeva ja vältige umbes 3 nädalat pingutavaid tegevusi, mis võivad vererõhku tõsta. Nende hulka kuuluvad tõstmine, kummardamine ja sport.

Õmblused tuleb eemaldada 2 kuni 7 päeva pärast operatsiooni. Esinevad mõned verevalumid, mis võivad püsida 2 kuni 4 nädalat. Võite esimese paari nädala jooksul märgata suuremat pisaravoolu, tundlikkuse suurenemist valgusele ja tuulele ning hägunenud või kahekordset nägemist.

 

Tulemus

Armid võivad jääda õrnalt roosaks 6 kuud pärast operatsiooni või pisut kauem. Lõpuks muutuvad nad peenikeseks, peaaegu nähtamatuks heledaks jooneks. Ärksam ja nooruslikum välimus püsib aastaid. Tulemused on enamikel juhtudel püsivad.

Vaata videot, milles dr. Simmo vastab sagedasti tekkivatele küsimustele seoses silmalaugude operatsiooniga.

 

Operatsioon täitis minu ootused ja olen väga rahul, et võtsin selle ette. Paranemine toimus kiiresti ja armisid peaaegu ei ole märgata, kui ei oska spetsiaalselt vaadata… Maarit

Läksin operatsioonile ikka pisut pabistades, aga tänu suurepärasele personalile ja arstile möödus operatsioon kiiresti ja ilma probleemideta ja valuta. Kaks järgnevat nädalat oli muidugi pisut rasked, aga ei midagi hullu. Suured tänud teile! Ene

Dr. Siim Simmo on professionaal oma erialal ja patsientidega suhtlemisel, hea maailmatasemel koolitusega kirurg! Olen tulemusega väga rahul! Pille

LOE TAGASISIDESID

Galerii enne / pärast piltidega

KÜSI LISAINFOT VÕI BRONEERI AEG KONSULTATSIOONIKS