Anni Laas

Anni Laas on kiitusega lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja on lisaks viimase kümne aasta jooksul omandanud kogemusi kirurgias nii intensiivravi õena PERHIS, kui ka kirurgia osakonna õendusjuhina Fertilitases. Mõlemas asutuses on ta tegelenud kliinilise toitmise ja kiire operatsioonijärgse taastumise programmide arendamisega.

Anni on alates 2017. aasta algusest sertifitseeritud kliiniline toitumisterapeut ja nõustab igapäevaselt The Health Clinicu bariaatrilisi patsiente, kes kaalulangetamise teekonnal vajavad professionaali abi. Hetkel õpib ta terviseteaduste magistriõppes ja ühtlasi töötab Ida-Tallinna Keskhaiglas õendusjuhina.

 

 

 

 

Curriculum Vitae

Hariduskäik

2019…               Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Terviseteadused, magistriõpe
2008…2013       Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, ämmaemand/õde, bakalaureusekraad (cum laude)
2000…2005       Tallinna Reaalkool, keskkool GCSE
 

Töökogemus

2019…               Ida-Tallinna Keskhaigla: Ortopeedia Keskuse õendusjuht
2017…2019       Erahaigla Fertilitas: Kirurgia Osakonna õendusjuht
2016…               The Health Clinic bariaatriaõde / toitumisspetsialist
2013…2015       Põhja-Eesti Regionaalhaigla: onkoloogilise kirurgia üksus, õde/intensiivraviõde
2015…2017       Põhja-Eesti Regionaalhaigla: üld- ja onkokirurgia keskus, kliinilise toitumise konsultant/toitumisõde. ERAS projektijuht ja ERAS-õde

 

Täiendõpe

2013                   Lootemeditsiini Sihtasutus: internetipõhine esimese trimestri sonograafilise skriiningu kursus
2014; 2015         Põhja-Eesti Regionaalhaigla & Ida-Tallinna Keskhaigla: toitumis- ja dieedikursused
2015; 2016         Danderyd Sjukhus & Karolinska Ülikooli Haigla (Rootsi): ERAS (Enhanced Recovery After Surgery) koolitus
2015; 2016         ESPEN (European Society for Clinical Nutrition and Metabolism) (Portugal, Leedu, Taani, Poola, Eesti): kliinilise toitumise kursused: perioperatiivne toitumine, vähi toitumisnõustamine, enteraalne ja parenteraalne toitmine jne
2016                   Tartu Ülikool: internetipõhised toitumis- ja dieedikursused

 

 

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic