fbpx

Dr. Gintaras Papečkys

Гинтарас Папечкис

Dr. Gintaras Papečkys lõi oma erapraksise 1988. aastal ning sai pärast seda Leedus kiiresti tuntuks plastika- ja esteetilise kirurgia ja esteetilise meditsiini valdkonna spetsialistina, milles ta on hinnatud tänapäevani.

Dr. Papečkys on edukalt sooritanud üle 6000 esteetilise operatsiooni ning ta on Leedus tuntud mitme kirurgilise ja esteetilise protseduuri teerajajana. Dr. Papečkys on väheinvasiivse esteetilise näokirurgia veendunud pooldaja ning peab sellest põhimõttest vankumatult kinni.

Dr. Papečkys lõpetas Kaunase Meditsiiniülikooli meditsiiniteaduskonna 1981. aastal kõrgeima tunnustusega. Ta töötas kolmteist aastat Kaunase Akadeemilise Kliiniku kirurgiakliinikus, mis on üks Leedu suurimaid meditsiiniasutusi. Dr. Papečkys on ennast erialaselt arendanud Austrias, Belgias, Kreekas, Prantsusmaal, Venemaal, Ameerika Ühendriikides ja Itaalias. Ta on Leedu Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi lugupeetud ja aktiivne liige ning Rahvusvahelise Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Ühingu austatud liige.

2023. aastal liitus dr. Papečkys Health Clinicu hinnatud plastika- ja üldkirurgide meeskonnaga.

 

Töökogemus

2023 — …..     Health Clinic

2000 — …..     GP Clinic

2010 — 2022  Christinas Clinic

1994 — 2000  Bendroji Medicinos Praktika

1988 — 1994  Kaunase Meditsiinikeskus

 

Keeled

Vene, inglise, leedu