Dr. Jaan Troost

Dr. Jaan Troost on väga laiapõhjaliste kogemustega kirurg kes alustas iluoperatsioonide tegemist juba 1995. aastal, üldkirurgina on ta aga kokku töötanud juba üle 40 aasta. Aastatel 1980-2010 juhtis ta ka Lääne-Tallinna Keskhaigla kirurgia osakonda ning ta on jätkuvalt pühendanud ennast oma patsientide aitamisele.

Teostab aastas üle 400 iluoperatsiooni ning The Health Clinicus on ta keskendunud peamiselt rinnaoperatsioonidele. Dr. Troosti jaoks on iga patsient unikaalne ning vastavalt tema kehaehitusele ning soovidele leitakse parim lahendus. Dr. Troost on Eesti Arstide Liidu ja Tallinna Arstide Liidu liige.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic