fbpx
Грудные имплантаты B-Lite

Iluoperatsioonide puhul võib tekkida küsimus, et kas kõik on seda ikka väärt. Igasuguse operatsiooni puhul on sagedaseks hirmuks (peale lõikuse enda) just taastumine. Elukorraldus on häiritud ning valud ja piiratud liikumine võivad tekitada abitusetunnet. Rindade suurendamise valdkonnas on näiteks aga tehnoloogia areng toonud positiivseid muutuseid taastumisperioodi jaoks – B-Lite rinnaimplantaadid võimaldavad kiiremat paranemist ja tekitavad vähem ebamugavust.

 

Positiivsem eluvaade on seda väärt

Rindade suurendamine nõuab üldjuhul nädalapikkust puhkamist ja paarikuist piiratud liikumist (treenimine ja muud aeroobsed tegevused võivad alata kuu kuni poolteist pärast operatsiooni, koos spetsiaalse rinnahoidjaga). Võimalike probleemide jaoks nagu valu või ebamugavustunne on saadaval ravimid, vahendid ja konsulteerimisvõimalus.

See aeg ei ole raisatud – enda välimuse muutmine millekski soovipärasemaks toob ellu mitmeid positiivseid muutuseid. Mõned keerulisemad sammud selle nimel on aga B-Lite rinnaimplantaadid muutnud palju kergemaks.

 

Mida teevad B-Lite rinnaimplantaadid paremini?

B-Lite rinnaimplantaatidel on kaks peamist eelist tavasilikoonide ees:

  • Kergem kaal
  • Loomulikum tunnetus

Need ei taga ainult üldist mugavamat olekut operatsiooni järel, vaid ka kiiremat taastumist. Saja B-Lite silikoonid saanud naisterahvaga tehtud uuring näitas, et nende taastumisperiood oli keskmiselt lühem kui neil, kes olid saanud teised implantaadid. See võimaldas naisterahvastel kiiremini tööle naasta ja ka tavapärase elustiili juurde tagasi pöörduda.

Teine erinevus oli vähem valusid taastumisperioodil. Kergemad silikoonid takistavad vähem tavapärast liikumist ja keha võtab need kergemini „omaks”. Sama uuring näitas, et naisterahvad, kes olid juba eelnevalt rindade suurendamise läbinud, tundsid end palju mugavamalt ja loomulikumalt kui eelnevate implantaatidega.

 

Ilukirurgia arengu tipp

Tänapäevane ilukirurgia on turvaline ja tulemusi toov. Kuna rindade suurendamine on jätkuvalt üks populaarsemaid protseduure, siis võid kindel olla, et see täiustub igapäevaselt. Võimalikud riskid ja realistlikud ootused on teemad, mida arst ja patsient saavad enne noa alla minekut läbi rääkima. B-Lite rinnaimplantaadid on lihtsalt üks võimalus, ja kindla peale hea näide suurest arengust ilukirurgia valdkonnas.

Loe lisaks siit: „Rindade suurendamine: 8 operatsioonijärgset etappi ja muutust.