fbpx
rasvaimun hinta

Rasvaimu on efektiivne viis kujundada enda keha välimust ja siluda võimalikke ebatäiuseid. Kehaproportsioonides tekitab enim ebakõlasid rasvade kogunemine, mida on võimalik leevendada erinevates kehapiirkondades või isegi mujale siirdada. Millest siis täpselt oleneb rasvaimu hind?

 

Väike kohendus või suurem eemaldamine

Rasvaimu hind oleneb kõige enam kehapiirkondade arvust, millelt rasva eemaldatakse. Valiku selles suhtes aitavad teha patsiendi ootused – kas tegemist on kindlate kohtadega, mis kohendamist vajaksid, või tooksid soovitud tulemuse rasvaimu tervel kehaosal või üle keha?

The Health Clinic pakub rasvaimu 2 – 14 regioonil kehal. Rasvaimu hind rohkemate piirkondade valimisel ei kahekordistu. Kahest regioonist piisab kui patsient soovib eemaldada üleliigset rasva mõlemal poolel keha või tasakaalustada mõnda piirkonda teisega. Protseduur on teostatav kas kõhul, külgedel, tuharatel, reitel, õlavartel, põlvedel või puusadel, meestel ka rindadel.

Rohkem regioone ette võtta võimaldab suuremal määral kehakumerusi kujundada. Enne operatsiooni hindab arst, millistelt kehaosadelt on võimalik rasva võtta ja kui suurel määral. Soovi korral võib arst ka vaadata, kas oleks mõeldav rasva siirdamine.

Tutvu rasvaimu hinnakirjaga protseduuri lehel.

 

Operatsiooni hind võib sisaldada ka siirdamist

Rasva siirdamine on mõjus viis välja tuua soovitud kumerust või suurust tuharates, puusades või rindades. Protseduuri tulemus on loomulik, püsiv ja igati ohutu, kuna see kasutab keha oma „materjali”. Eriti sobilik on see võimalus neile, kes soovivad kehapooli tasakaalustada või delikaatsemal määral neid suurendada.

Protseduuriks on vajalik rasvaimu vähemalt kuues regioonis. Kõik teavad muret, et miks ei võiks rasv koguneda seal, kuhu soovid – siirdamine on selle jaoks otsene lahendus, kuna võimaldab viia rasva soovimatult kehapiirkonnalt soovitule. Rasvaimu hind suureneb siirdamisega ainult vähesel määral.

 

Anna ilule võimalus

Kokkuvõtvalt võib öelda, et rasvaimu operatsiooni hind oleneb järgnevatest faktoritest:

  1. Mitu regiooni kehal soovib patsient korrigeerida
  2. Kas patsient soovib rasva siirdamist

Sobivad võimalused aitab leida operatsioonile eelnev konsultatsioon. Anna vaid endale võimalus loomulikult ja turvaliselt oma välimust kujundada.

Loe lisaks: Rasvaimu praktiline pool.