fbpx
Breast lift

Olenemata vanusest ja kaalust väärib igaüks rahulolu enda kehaga. Oma välimuse täiustamine pole samuti häbiasi. Rindade ebasobiv kuju ja suurus on naisterahvaste jaoks sageli probleemiks. Üks lahendus selle jaoks on rindade tõstmine.

Varem või hiljem toimuvad iga inimese kehas muutused, millega nad ei pruugi rahul olla, tekivad asümmeetriad või sobimatud venitused. Rinnad on kehaosa, milles nähtuvad kõikumised kaalus ning mida võib näiteks laste saamine ja eluiga oluliselt muuta näiteks liigselt rippuvaks. Säärane ebakõla vormis võib halvasti mõjuda enesehinnangule ja elukvaliteedile.

 

Rahulolu iseendaga

Sümmeetria ja nooruslikkus on omadused, mida naisterahvad hindavad sageli oma välimuse juures kõige enam. Kuigi geenid ja valikud elus mängivad suurt rolli, on rinnad ühed vastuvõtlikumad kehaosad aastate mõjule. Märgid nagu rindade

  • liigne rippumine,
  • lõtvumine,
  • venimine (k.a rinnanibude),

kuigi olles loomulikud, võivad olla takistuseks soovitud välimuse ees. Õnneks on tegemist muutustega, mida saab muuta.

Tasub meeles pidada, et rindade tõstmine on ainult üks võimalustest, liiasusi aitab kõrvaldada ka näiteks suurendamine või vähendamine. Arstiga konsulteerides ja rääkides oma ootustest leiab kõige parema tee enda esteetilise heaoluni.

 

Rindade tõstmine ja rasedus

Rasedus on kõige sagemini suurte muutuste põhjustajaks naise kehas. Nii imetamine kui rasedusest tingitud rindade suurenemine võivad tekitada lõtvumist ja rippumist. Kui planeerid laste saamist ja oled juba huvitatud rindade tõstmise protseduurist, tasub viimast jätta pärastiseks, et operatsiooni mõju taas ei kaoks.

Nii nagu ka teiste rindadega seonduvate iluprotseduuridega, üldjuhul need imetamisvõimet ei takista. Väike risk selle jaoks on olemas, seega, taas on soovituslik planeerida operatsioon pärast laste saamist.

 

Mida operatsioon hõlmab?

Operatsiooni planeerides tuleks lubada endale üks nädal kodus taastumiseks ja mõned päevad kliinikus olemist. Rindade tõstmine operatsioonina on nõudlik, aga väheste riskidega. Ajalist kulgu ja võimalikke komplikatsioone saab hinnata arst meditsiinilise tausta järgi. Vastavalt soovidele on võimalik kombineerida protseduur ka rindade suurendamisega, mis kindlustab büsti noorusliku mulje.

The Health Clinic on toonud kokku oma ala spetsialistid kirurgiavaldkonnas ja meie eesmärk on alati olnud klientide heaolu.