fbpx

Arsti vastuvõtuks valmistumine on oluline samm, et tagada tõhus suhtlus arsti ja patsiendi vahel ning saavutada hea omavaheline kontakt. On mõned olulised punktid, mida tasuks arvestada ja millel tuleks enne vastuvõttu mõelda.

Selgitage välja eesmärgid

Mõelge läbi, miks soovite plastilist operatsiooni ja seadke endale realistlikud ootused selle tulemuste suhtes. See aitab kirurgil paremini mõista Teie eesmärke.

 

Koguge teavet konkreetse protseduuri kohta

Uurige hoolikalt konkreetset protseduuri, mida soovite, mõistke selle riske, võimalikke tulemusi ja taastumisaega. Küsige täpsustavaid küsimusi kirurgilt.

 

Uurige kirurgi ja kliiniku tausta

Uurige põhjalikut kliiniku kodulehte. Lugege kliiniku ja kirurgi kohta, sealhulgas vaadake eelnevaid tulemusi ja arsti töökogemust. Veenduge, et kliinik oleks usaldusväärne ja kirurg oma ala spetsialist.

Valmistuge küsimusteks

Mõelge läbi küsimused, mida soovite kirurgile esitada, ja kirjutage need üles. Küsige näiteks tulemuste, taastumisaja ja riskide kohta.

Võtke kaasa meditsiinilised andmed

Kui Teil on varasemaid terviseprobleeme või operatsioone, siis võtke võimalusel kaasa väljavõtted, uuringute ja analüüside vastused, mis võiksid olla olulised Teie protseduuri hindamisel.

Kaaluge alternatiive

Küsige kirurgilt võimalike alternatiivide kohta oma probleemi lahendamiseks ning mõelge hoolikalt, kas see konkreetne operatsioon on Teie jaoks parim valik.

Rääkige ootustest

Selgitage kirurgile selgelt, milliseid tulemusi Te ootate ning milline peaks olema lõpptulemus. See aitab tagada, et kirurg ja Teie oleksite samal arusaamal.

Valmistuge ülevaatuseks

Plastikakirurg võib soovida Teie probleemi visuaalselt hinnata. Seega olge valmis riietuma sobivalt ja mugavalt, et riiete eemaldamine oleks lihtne.

Märkige üles juhised

Küsige kirurgilt, millised on tema soovitused pärast konsultatsiooni, näiteks millal järgmine kohtumine peaks toimuma või milliseid ettevalmistusi tuleb teha enne operatsiooni ja millised ettevalmistused võiks teha operatsioonijärgseks ajaks.

 

Pidage meeles, et konsultatsioon plastikakirurgiga on oluline samm, et saada teavet ja teha teadlikke otsuseid oma plaanitud protseduuri kohta. Ärge kartke küsida küsimusi ja veenduge, et olete hästi ettevalmistatud.

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE