fbpx
lõua filler täitesustid tallinn

Küsimustele vastab Health Clinicu plastikakirurg ja esteetilise meditsiini praktik, kes on teinud lõuajoone korrigeerimist blogijale Mallukas.

 

Mis on lõuajoone rõhutamine ilusüstidega ja mida see annab?

Korrigeerimine võimaldab näo alumist kolmandikku paremini defineerida ja  annab näole ilusa joone. Eriti hästi sobib see patsientidele, kellel on väike lõug või hambumusest tulenevalt lõug kergelt tagapool.

 

Kas lõuajoone korrigeerimine on ka vanusega seotud?

Loomulikult. Näojooned muutuvad vanenemisprotsessi käigus, toimub näo vajumine, mille ühe tulemusena kaob jõuajoone konkreetsus, lõug lüheneb. Samuti hakkab lõug vananedes kergelt ettepoole keerama. Seda ilmestab hästi nn „triangle of youth“ – meie nägu on noorena pigem kolmnurga tipuga allapoole, vananedes aga pöörab kolmnurk ennast piltlikult öeldes ringi. Lõuajoone korrigeerimine aitabki näo nooruslikku ilmet taastada.

Lõuafiller ilusüstid tallinn

Triangle of youth

Kas protseduur sobib ka meestele?

Selle protseduuri algne nimetus ongi „lõuajoone maskuliinsemaks muutmine“. Eriti tulemuslik on see meestele, kel on n.ö „nõrk lõug“ või  ümar nägu. Protseduur aitab muuta nägu mehelikumaks ja näo alaosa laiemaks, teeb lõua domineerivamaks ja kandilisemaks, defineerib näojooni. Olen näinud meestel väga häid tulemusi.

 

Mida lõuga süstitakse?

Tavaliselt on tegemist hüaluroonhappel põhineva filleriga, mis on veidi paksema ja tihedama koostisega. Protseduuri järgselt võib tulemus püsida kuni 2 aastat.

 

Kui valulik on protseduur ning kui kaua see kestab?

Kes kunagi ilusüste tegemas on käinud, teavad hästi, et tegevus pole kuigi meeldiv, kuid on siiski üsna hästi välja kannatatav. Üldjuhul kipub olema nii, et näo kesktelg on veidi valusam kui muud näo osad. Meie kasutame Health Clinicus fillereid, mis sisaldavad valu vaigistavat lidokaiini. Selliselt on protseduur ka patsiendile mugavam.

 

Malluka tagasiside protseduurile:

Pean tulemust igati õnnestunuks ning olen selle tüdrukuga, kes peeglist vastu vaatab, igati rahul! Lisaks ilusüstidele olen lasknud Health Clinicus kohendada rindu, teinud lipfliti ja kõhuplastika.

Mallukas lõuafiller lõuajoon täitesüstid

Mallukas süstimise järgselt: Olen tulemusega igati rahul!

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE