fbpx
rinnasuurendus

Paljude jaoks, eriti naistele kes elavad Ameerikas, on vastuseks – rindade suurendamine.

Hollywoodi, filmitähtede ja imelike ütlemistega presidendi maal Ameerikas kasvab kirjade hulk jõuluvanale miljonitesse, mille sisse on kirjutatud ilukirurgia aasta aastalt aina enam. Domineeriv kingisoov on just rinnasuurendus, kuid sageli oodatakse ka kõhukohendust või ninaoperatsiooni.

Kuigi meie siin Eestis niivõrd isukad kui ameeriklased ei ole, on ka siin meie väikese riigi kohta numbrid muljetavaldavalt suured, ulatudes suisa tuhandetesse aastas.

Siinkohal pole ka miskit imestada, kuna investeeringud iseendasse on need, mis toovad kaasa rohkem pikaaegset õnnetunnet kui mistahes vidin ning uurimustöid, mis tõendavad ilukirurgia (kui on muidugi püsitud mõistuse piirides) positiivset mõju enesehinnangule ja üleüldisele õnnetundele, on väga palju.

Otseloomulikult on oluline teadvustada ka riske, sest tegemist on operatsiooniga ning absoluutselt iga operatsiooniga kaasnevad ka teatavad ohud. Seetõttu on oluline alati väga hoolikalt kaaluda, kas operatsioon on vajalik või mitte ning annab ihaldatud tulemuse – siinkohal tuleb kuulata spetsialisti arvamust. Seetõttu mängibki ülipalju rolli ka õige kirurgi valik ning lisaks ka see kuidas on ennast hoitud pärast operatsiooni, sest kui mitte järgida arsti ettekirjutusi, ei ole mõistlik oodata ka laitmatut tulemust. Minnes tagasi aga “õige” kirurgi juurde – siis tasub vaadata nii väljaõpet, kui erialast kogemust (näiteks dr. Jaan Troost, kes on selles valdkonnas toimetanud rahvusvaheliselt juba üle mitmekümne aasta); ühtviisi oluline on valida ka kliinikut või teenusepakkujat, kes hoolitseb pädevalt selle eest, et kogu kogemus – konsultatsioonist järelhoolituseni oleks võimalikult mugav ja murevaba.

Et saada täpsemat ülevaadet sellest, mida üks või teine protseduur endas kätkeb kliki mõnel alljärgneval lingil:

RINDADE SUURENDAMINE

KÕHUPLASTIKA

NINAOPERATSIOON

 

Kui sul on meeles mõlkunud enese juures miskit üht või teistpidi veidi kohendada, siis parim hetk selleks on alati nüüd ja kohe – vahet isegi ei ole kas tegu on millegi füüsilise või vaimsega.

Täpsemat infot protseduuride kohta ning konsultatsioonile registreeruda saab siin.

 

Artikkel ilmus Postimehes.