fbpx
Увеличение груди

Rindade suurendamine tähendab erinevaid samme, mida uue välimuse soovija läbib. Silikoonide hind, mis konsultatsiooni käigus selgub, hõlmab kõiki neid. Tehnoloogia areng on toonud uuendusi ka ilukirurgia valdkonnas – pakume näiteks nüüd B-Lite rinnaimplantaate.

Millised sammud tuleb siis läbida ja mida kujutavad endast B-Lite implantaadid?

 

Terviklik ja turvaline teenus

Väljatoodud silikoonide hind ei tähenda tõesti ainult seda kui palju implantaadid maksavad. Et naisterahva teekonna soovitud välimuse poole oleks turvaline ja tegemist oleks teadliku valikuga, käib hinna sisse veel:

  • Eelnev konsultatsioon
  • Operatsioon ja implantaadid ise
  • Vajalikud ravimid
  • Tugirinnahoidja
  • Operatsioonijärgne öö kliinikus

Tutvu põhjaliku protsessi kirjeldusega ja hinnakirjaga siin.

Rindade suurendamine on levinud ja vähese riskiga protseduur; viimane eriti just tänu põhjalikule tähelepanule, mida operatsiooni läbijale pöörata tuleb. Uus välimus tähendab paljude jaoks paremat elukvaliteeti ning selle elujärgu algus peaks olema igal võimalusel turvaline ja positiivne.

 

Silikoonide hind võib sisaldada ka B-Lite kõrgtehnoloogiat

The Health Clinic on võtnud rindade suurendamise valikus kasutusele uued B-Lite implantaadid. Kui uue välimusega kaasneb hiljem üldjuhul väga vähe probleeme, vähendavad B-Lite implantaadid veelgi nende tekke võimalust, olles kerged, mugavad ja turvalised.

Rindade suurendamine tähendab ka rinna raskuse suurenemist, mis mõnel juhul võib hiljem põhjustada rindade venimist, allavajumist või tavalist suure büstiga kaasnevat probleemi – valusid seljas, õlgades või kaelas. Kuigi naisterahvas harjub uue raskusega, võivad valud siiski tekkida ning näiteks olla raskendatud ka aeroobsed või sportlikud tegevused.

B-Lite implantaadid on aastatepikkuse arenduse ja katsetamise tulemus, mis tagab kuni 30% kergemad rinnad ja kiirema taastumisperioodi. Raskuse vahe tagab suurema mugavuse ning ka aitab rindadel püsida oma kujus palju kauem. Loojad usaldavad oma disaini, mida kinnitab pakutud 10-aastane garantii. Seega, kogu protsess võib veelgi turvalisem olla ning hilisem enesetunne veelgi parem, just tänu kõrgtehnoloogilisele arengule.

 

Konsultatsiooni käigus leiad parima lahenduse

Lõppkokkuvõttes sisaldab väljatoodud silikoonide hind mugavust ja turvatunnet. Kirurg aitab leida võimalusi, et igal juhul oleksid ebamugavused likvideeritud protsessi käigus ning pakkuda välja sobiva rindade suuruse, mille puhul oleksid hilisemad riskid minimeeritud.

Võta meiega ühendust!