fbpx
Motiva implants with a chip

Alates juunist 2016 on The Health Clinicus võimalik saada Motiva kiibiga või ergonoomilised implantaadid ümara implantaadi hinnaga. Seega on kõik ergonoomilised ja/või kiibiga implantaadid hinnaga 3500€ (tavahind 3650€).

Kampaania kehtib lõikustele ja konsultatsioonidele, mis on broneeritud vahemikus 01.06-15.07.2016. Operatsiooni on erihinnaga võimalik teha kuni 31.08.2016.

Mis on kiibiga implantaadid?

Kiibi abil saavad arstid ja patsiendid turvaliselt ja mitteinvasiivselt ligi implantaati puudutavale infole. Erinevalt tavapärastest patsiendile antavatest toote- ja garantiikaartidest ei saa Q Inside Safety Technology™ kiipi kunagi lihtsalt ära kaotada. Pakkudes patsiendile võimalust kasutada Q Inside Safety Technology™ implantaati, pakutakse ühtlasi suuremat rahulolu ja turvalisust olukorras, kus on tekkinud meditsiinilised probleemid või vajadus toode tagasi kutsuda või välja vahetada.

Loe lähemalt kiibi ja ergonoomiliste implantaatide kohta Motiva kodulehelt http://rinnaimplantaadid.ee/miks-motiva/innovaatiline-ja-ohutu/

Broneeri aeg tasuta konsultatsiooniks.