fbpx
rintojen suurennus

Üks levinumaid iluprotseduure naiste seas ning ilukirurgias üldse on rindade suurendamine. Vastame paarile küsimusele ja mõttele, et kummutada müüte ja anda infot neile, kes protseduurist huvituvad.

 

Kellele ja milleks rindade suurendamine sobib?

Elu jooksul läbivad meie kehad väga palju muutusi ja nii mõnigi neist ei pruugi olla soovitud. Rasedus ja muutused kehakaalus nähtuvad sageli just naisterahva rindades, põhjustades venitust või taandarengut. Rindade suurendamine, aga ka tõstmine võib sel puhul tagada soovitud välimuse.

Paljud naisterahvad aga ongi väiksema või isegi hüpoplaasias rinnakorviga kogu elu olnud, mis paraku meie üleseksualiseeritud ühiskonnas võib mõjuda rusuvalt. Miks end siis muuta? Sellele on heaks vastuseks kehapositiivsus (body positivity), mis tähendab kahte asja, mis teineteist ei välista:

  • Oma kehaga leppimist
  • Vabadust oma keha vastavalt soovidele muuta

Keha ja välimus muutub, sageli meie enda valikute pärast, rindade suurendamine on vaid üks võimalus ja paljud on sellega rahul.

 

Kui kaua implantaadid kestavad?

Üldjuhul rindade suurendamisel „säilivuskuupäeva” pole. Levinud arvamus, et implantaadid kestavad 10 kuni 20 aastat, ei arvesta kõigi saajate eripärasid. Iga inimese elustiil on erinev ja sellest tulenevad riskifaktorid, mille üle selguse toob konsultatsioon. Tänapäeval on rindade suurendamine väga turvaline meetod.

Muretsema üldjuhul ei pea. Kui peakski tekkima olukord, et implantaadid vajaksid vahetamist või eemaldamist, on see kergesti tuvastatav. Nagu iga iluprotseduuri puhul, tasub arstiga võtta ühendust, kui on tunda konstantset valu või ebamugavustunnet, aga paranemisperiood on juba möödunud.

 

Kas on põhjust tunda häbi?

Meil kõigil on aeg-ajalt midagi meie välimuse juures, millega me rahul pole. Mõnda saadab see rahulolematus suure osa elust (näiteks kehaosadega, mille sümmeetria või esteetilisus kas väheneb või üldse ei muutu). Teekond rahuloluni tähendab mõne jaoks leppimist, teise jaoks parandamist.

Ei maksa unustada, et rindade suurendamine on aidanud paljudel naisterahvastel tunda end oma kehas kaunina. Säärane muutus võib muuta kogu elu paremuse poole.

The Health Clinic on aidanud paljudel oma elukvaliteeti parandada.

Igasuguse küsimuse korral tasub võtta ühendust!