fbpx
rindade suurendamise hind

Kas unistad suurematest rindadest, paremas vormis ja seksikamast kehast? Kui oled oma kehaga rahul, peegeldub see välja ka sinu üldises olekus ja käitumises. Vormikam rinnapartii koos sellega kaasneva kõrgema enesehinnangu ja julgusega võivad avardada sinu võimalusi nii era- kui ka tööelus, aidata sul leida meelepärast kaaslast või edeneda karjääriredelil.

 

Kas rinnasuurendusoperatsioonile on alternatiive?

Kuna rinnad koosnevad valdavalt rasvkoest, ei ole võimalik rindu loomulikul teel suurendada, kuigi tihtipeale reklaamivad taolisi imetooteid paljud ettevõtted. Trenni tegemine võib rindu küll natukene pringimaks muuta, kuid paremasse füüsilisse vormi saades ja üldise rasvaprotsendi vähenedes võib rinnapartii hoopis vähendada – viimase heaks näiteks on naiskulturistid.

Osad naised kannavad ka push-up rinnahoidjaid, kuid nii tugeva struktuuriga aluspesu võib rindadele liigselt survet avaldada ja seega ebamugav olla. Samuti kaob mulje vormikamast büstist lahti riietudes, seega ei ole see üldiselt kõige parem lahendus.

Kuigi hind võib sulle märkimisväärne väljaminek olla, on see ainuke võimalus püsivalt ihaldatud vormikama ja suurema rinnapartii saamiseks.

 

Kas rindade suurendamine sobiks sulle?

  • Kas sinu rinnad on lõtvunud, väiksed või erineva suurusega?
  • Kas soovid pringimat ja suuremat rinnapartiid, et oma kehas ennast paremini tunda?
  • Kas oled lopsakamate rindade nimel valmis protseduuri läbima?
  • Kas rindade suurendamise hind on sulle vastuvõetav ja saad seda endale lubada?

 

Mis on rindade suurendamise hind?

Rindade suurendamise protseduuri maksumus The Health Clinicus on 3500-3650 eurot sõltuvalt implantaadi tüübist. Hind sisaldab konsultatsiooni, operatsiooni, implantaate, ravimeid, tugirinnahoidjat. Ühtlasi sisaldab hind ka ühte ööd haiglas, kus jälgitakse patsiendi operatsioonijärgset seisundit.

Seejuures tuleb arvestada, et rindade suurendamise hind pole ainuke kulu. Tõenäoliselt tuleb sul operatsiooni järel soetada ka uued pluusid, särgid, mantlid jne. Samas näitab meie kogemus, et viimane valmistab naistele pigem rõõmu – saad uuendada oma garderoobi ja valida kehakatted, milles ennast hästi tunned ja mis su uue figuuriga ideaalselt sobivad.

Loe lisaks, milliseid rinnaimplanaate kasutatakse, kuidas operatsiooni läbi viiakse, kuidas valmistuda ja millist tulemust on oodata siit: rindade suurendamine.