fbpx

Vanus on vaid number, teab üks igihaljas ütlus väita. Tõsi, teadus on küll tõestanud, et ca peale kolmekümnendat sünnipäeva hakkab inimese organism tasapisi vananema. Kuid tõeline vanus peitub siiski meie kõigi peas. Nii vanana nagu Sa end ise tunned, nii vana Sa ka oled. Oma vaimu eest saad Sa hoolt kanda, kuid geenide vastu (veel) ei saa. Lõtvunud nahk, alla vajunud rinnad ja kortsud on kõik operatsioonide abil kõrvaldatavad mured.

See on üleskutse kõikidele küpsetele daamidele, kes tunnevad, et tahaksid veel head elu elada, kuid füüsiline välimus hakkab vaikselt alt vedama. Rindade tõstmine implantaatidega on siinkohal hea abimees varnast võtta.

 

Rindade tõstmine implantaatidega: eelised

  • Välimus paraneb. Kui Sinu rinnad olid varasemalt ebaproportsionaalsed või alla vajunud, siis peale protseduuri saad Sa nautida just sellist välimust nagu Sulle meeldib. Rahulolu oma füüsilise küljega tõstab ka üldist rahulolu ning aitab keskenduda muudele (ja tihti ka olulisematele, nt peresuhted) nüanssidele oma elus.
  • Suhted muutuvad kvaliteetsemaks. Paranevad nii sotsiaalsed kui professionaalsed lävimised, sest tänu tõusnud enesekindlusele ja sirgu löödud seljale paraneb automaatselt ka võime ja suutlikkus teistega erinevates sotsiaalsetes situatsioonides suhelda. Siia alla kuuluvad nii sõprus-, intiim- kui professionaalsed suhted.
  • Elukvaliteet tõuseb. Tänu eelnevale punktile paraneb ka üleüldine elukvaliteet. Inimene on sotsiaalne loom. Tahame või mitte, meie suhted kaasmaalastega määravad tihtipeale ka selle, kui hea meil elust läbi jalutada on. Keegi meist ei ole tehtud teflonist, millel kõik negatiivne lihtsalt maha valgub. Loe teema kohta lähemalt meie varasemast blogist.

 

Rindade tõstmine implantaatidega: riskid

Nagu iga operatsiooniga, võivad ka rindade tõstmisega kaasneda mõned riskid. Õudusjutte on internetiavarustes igal juhul mitmeid. Siinkohal (nagu operatsioonide puhul ikka) on oluline õppinud ja kogenud käega kirurg, kes teab ja oskab oma tööd n-ö une pealt teha.

Arvesse tuleb võtta kindlasti seda, et iga inimese puhul mängivad rolli individuaalsed faktorid, mis võivad operatsiooni õnnestumist mõjutada. Need tehakse kindlasti eelnevate konsultatsioonide käigus.

  • Armkude, mis võib vormuda ümber implantaadi ja seda omakorda kahjustada. Olukorra likvideerimiseks võib vaja minna teist operatsiooni.
  • Rindade operatsioonijärgne tundlikkus, mis võib olla ajutine, kuid kujuneda ka jäädavaks ebameeldivuseks.
  • Nibu tundlikkus võib muutuda. Tegemist võib olla nii tundlikkuse suurenemise kui vähenemisega, mis võib mõjutada seksuaalelu ja imetamist.

 

The Health Clinicu kirurgi dr. Siim Simmo sõnul on rindade tõstmine populaarne naiste seas, kelle rinnad on imetamise või aastatega ära vajunud. “Koheselt peale rindade tõstmist on rinnad väga pringid. Tihti jääb mulje justkui oleks tegemist rinnaimplantaatidega,” räägib Simmo ning lisab, et aastaga vajub rind siiski veidi loomulikumasse vormi, kuid mitte kunagi tagasi opi-eelsesse vormi.

“Kui kliiniku külastaja soovib, et tema rinna ümar kuju säiliks pikemalt, tuleks koos tõstmisega asetada rinna alla ka implantaat. See tagab, et rinna ülaosa jääb pringiks pikkadeks aastateks. Mainitud implantaat ei pruugi üldse olla suur, oluline on, et säiliks ümar kuju,” selgitab Simmo ning lisab, et kindlasti tuleks esmalt tulla konsultatsioonile, et välja selgitada, kas taoline operatsioon sobib või mitte.

 

Loe teema kohta ka meie varasemast blogipostitusest.

 

Kui Sul tekkis huvi või sooviksid rohkem teada saada, siis võta meiega julgelt ühendust!