fbpx
rasvaimu

Silikoonrinnad ehk rindade suurendamine implantaadi paigaldamise abil – arstidel on selle protseduuriga rohkem kui poole sajandi pikkune kogemus. Operatsioon kestab tund-poolteist, komplikatsioone esineb harva, seega on tegemist üsna ohutu ettevõtmisega. Paljud naised ihaldavad endale suuremaid rindu, samas kui teised küsivad, et kui mees hindab naist ainult rindade suuruse järgi, kas see siis üldse on partner, kelle pärast tasub pingutada?

Kõige tähtsam on enesehinnang

On täiesti võimalik, et ainult naise atraktiivsel välimusel rajanev suhe ei kesta kaua. Ent arstid, kes rinnasuurendusoperatsioonidega tegelevad, teavad ka selle ettevõtmise tegelikku põhjust: muutuda iseenda silmis ilusamaks, väärtuslikumaks, enesekindlamaks.

Naised, kes on selle operatsiooni läbi teinud ning neil on silikoonrinnad, kirjeldavad, kuidas nad varem püüdsid oma keha varjata ning avalikes kohtades märkamatuks jääda, nüüd aga kõnnivad uhkelt, selg sirge ja rind ees. Paljud tunnevad, et pärast operatsiooni algab neil otsekui uus elu.

„Enesetunne on viimase peal, näen välja kümme aastat noorem ja ikka tõega väga mõnus on olla,“ tunnistab üks naine. „Kindlasti soovitan seda naistele, kellel rinnad on väga väikesed, rannas näiteks ja ujulas duši all olles on ikka hoopis teine tunne. Praegu ajab naerma mõte sellest, kuidas nii lihtsad olukorrad varem närvi ajasid.“

 

Trennist pole abi

Vahel arvatakse, et rindu on võimalik suurendada ka siis, kui teha korralikult trenni. Päris nii see siiski pole. Trenn võib küll lõtvunud rindu pringimaks muuta, aga suuremaks neid eriti ei tee, sest naise rind koosneb valdavalt rasvkoest.

 

Silikoonrinnad = parem seks

Mida ihaldusväärsemana naine ennast tunneb, seda rohkem oskab ta ka seksi nautida. See ei tähenda, nagu poleks ta varem oma partnerile meeldinud, pigem on küsimus selles, kui atraktiivsena naine ise ennast tundis.

Kui väikesed rinnad naist ennast segavad, siis pole mõtet end petta mõttega „see pole ju üldse tähtis“ või „ma olen niisuguseks loodud, siia pole midagi parata“. Lihtne ja turvaline lahendus ehk silikoonrinnad on tänapäeval täiesti olemas, aga selle sammu uue „mina“ poole peab iga naine ise astuma.

Loe lisaks