fbpx

The Health Clinic toetab bikiinifitnessi maailmameistrit

Arida Muru on tšempion. Esimene eestlanna, kes on jõudnud bikiinifitnessis maailmameistriks ja seda kõigest 21-aastaselt. Arida pühendumus oma treeningutele, toitumisele ja tervislikule elustiilile üleüldiselt on imetlusväärsed ja kõlavad laitmatult kokku The Health Clinic tuumikväärtustega. Just seetõttu oleme otsustanud toetada Aridat sponsorlusega tema püüdlustel uute tippude poole.

Meie koostöö Aridaga kasvas välja The Health Clinicu koostööst Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga, mil Arida pälvis auväärse Eesti meistrivõistluste absoluutkategooria võitjatiitli ning sai auhinnaks The Health Clinicu kinkekaardi 4000 euro väärtuses.

Fitness, tervislik elulaad ning püüdlus “ideaalse mina” poole on see, mida me aitame inimestel saavutada, mille nimel me töötame välja aina paremaid lahendusi igapäevaselt ning mis sunnib ja suunab meid olema jätkuvalt parim.

Seega, soovime Aridale tuult tiibadesse ning tunneme ennast priviligeerituna, et saame aidata kaasa noore talendi tähelennule. Unistuste poole püüdlemine on oluline, sest see ongi ju see meeliülendav vürts, mis annab elule tõelise ja sisulise mõtte.

Samuti – oleme me alati ootamas kõiki, kes soovivad oma unistustele suure sammu lähemale astuda.

Mul on ääretult vedanud, et mul on sporditeekonnal selline suurepärane ja professionaalne toetaja nagu seda on The Health Clinic – Arida Muru.

 

The Health Clinic toetab sportlasi 1

Arida Muru