fbpx
Silikoni-implantit

Rindade tõstmine pole nii teada-tuntud iluprotseduur võrreldes nende suurendamise või vähendamisega. Levinud on isegi väärarusaam, et kui naisterahvad rinnaoperatsiooni läbi teevad, siis ikka aina suuremaks ja ainult välimuse pärast.

Esiteks, pole midagi halba enda välimuse muutmises, eriti kui muutus tõstab enesehinnangut – igaüks meist teeb seda igapäevaselt suuremal või väiksemal määral. Teiseks, erinevad iluoperatsioonid on abiks ka neile, kellel vigastused, kaasasündinud defektid või järsud füüsilised muutused välimusele oma märgi on jätnud.

Meie kliinikus viivad rinnaoperatsioone (rindade tõstmine, suurendamine ja vähendamine) läbi dr Jaan Troost ja dr. Siim Simmo, kes on Eestis valdkonna juhtivad spetsialistid.

 

Mille puhul aitab rindade tõstmine?

Võttes tagasi fookuseks rindade tõstmine, kehtivad mainitud põhimõtted ka siin. Milliste näidete puhul on võimalik protseduuri kasutada?

  • Rindade asümmeetria – paljud muutused elus võivad sellisel moel end näidata, nagu näiteks rasedus, imetamine, kaalulangus/tõus. Teatav kehaosade asümmeetria on loomulik ja kaasasündinud, küll aga võivad muutused kehas neid ebasobivalt rõhutada.
  • Rindade (k.a rinnanibude) venimine – paraku teeb aja jooksul gravitatsioon oma töö ka kõige sitkemal kehal. Rindade tõstmine aitab tagasi tuua noorusliku mulje.
  • Rindade lõtvumine – mitte kõige ilmselgem muutus, küll aga tuntav, mis võib viidata eelseisvale venimisele. Rindu tõstes on võimalik taastada kunagine sitkem mulje ja takistada üleliigset venimist.

Emaks saanud naisterahvad teavad sääraseid muutusi, ning ka need, kelle kehakaal on tõusnud või langenud kas liiga järsult või soovimatult. Täiesti mõistetav soov on ilukirurgia kaasabil üritada taastada soovitud välimust, eelkõige veel harvematel juhustel, kui muutuse on kaasa toonud trauma või terviseprobleem.

 

Meie kirurgid leiavad sobiva lahenduse

Meie kliinikus on esindatud oma erialade eksperdid, kelle pikaaegne kogemus nii ravi- kui iluvaldkonnas on taganud sadade klientide rahulolu. Dr Jaan Troost ise teostab 300 – 400 rinnaoperatsiooni aastas.

Igale operatsioonile eelneb põhjalik konsultatsioon, mille jooksul luuakse ülevaade patsiendi soovidest ning millele arst annab parima lahenduse jaoks omapoolse hinnangu.


Loe veel:

„Kuidas mõjub rindade tõstmine?”