fbpx

Ingridil tekkis vajadus pärast suuremat kaalukaotust lasta oma rindu kirurgiliselt kohendada. Kaalukaotusele eelnenud ebatervislik elustiil viis Ingridi kardinaalse ning tervisliku muutuseni oma elus, mille tulemusena muutis Ingrid täielikult oma toitumist ja kujundas tugevad treeningharjumused.

Kaotades kokku 35kg tekkis probleem – nahk ei jõudnud pärast suurt kaalulangust taastuda ning oli välja veninud. Kuna Ingrid hakkas tegelema bodyfitnessiga, oli talle äärmiselt oluline, et bikiinid istuksid seljas kaunilt, see eeldas aga kirurgilist parandamist.

Kuna Ingrid on erialalt meedik, suhtus ta suure tõsiduse ja hoolega sobiva ilukliiniku valimisse. Tema jaoks oli äärmiselt oluline, et ta sai konsultatsioonil otse kirurgiga vestelda ning temalt kõik tähtsad küsimused küsida. Ingrid oli kindel, et soovib läbida operatsiooni ainult dr. Simmo juures ning The Health Clinicus, aktiivse sportlasena oli tema jaoks ka oluline, et The Health Clinic on Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu ametlik koostööpartner.

Pärast operatsiooni läbimist tunneb Ingrid end enesekindla ja naiselikuna. Tema garderoob vahetus täielikult, lisaks sportlikele riietele tekkisid sinna ilusad kleidid ja seelikud. Kui eelnevalt soovis Ingrid, et riided tema keha täielikult kataks, siis pärast operatsiooni meeldib talle kanda ka sügava lõikega pluuse. Ingrid on taasleidnud endas naiselikkuse, mida julgelt ise tunnetada ning maailmaga jagada.

Ingrid plaanib ka edaspidiselt oma toitumist jälgida – nüüd on tema motivatsioon eriti kõrge, kuna keha on kaunilt proportsioonis ning soov on seda tulemust hoida.

Soovime Ingridile edu tema edaspidistes saavutustes ning loodame, et tema lugu, kuidas kõigest kahe aastaga saab saavutada niivõrd suuri muutusi, on paljudele inspiratsiooniks.