Dr. Siim Simmo

Dr. Simmo on unikaalset koolitust omav mitmekülgsete oskustega nõutuim tipp-plastikakirurg, kelle ampluaasse kuuluvad muuhulgas rindade operatsioonid ja näo-, kaela- ning silmalaugude korrigeerimised. Dr. Simmo on ainuke plastikakirurg Eestis, kes on läbinud Põhjamaade plastikakirurgide ühise spetsialiseerumisprogrammi, mis hõlmab riikliku erialaeksami sooritamist Norras, Taanis, Rootsis ja Soomes. Programmi raames on ta töötanud nii Helsingi kui ka Barcelona Ülikooli kliinikumis.

Ta on üks vähestest kirurgidest Eestis, kes on rahvusvaheliselt litsentseeritud naise genitaalpiirkonna plastikalõikuste spetsialist. Dr. Simmo täiendab ennast pidevalt erinevatel koolitustel üle maailma, opereerides oma eriala tippudega erinevaid kehapiirkondi. The Health Clinic’u kõrvalt töötab ta ka Helsingi Ülikooli Kliinikumis osakonna ülemarstina.

Eesti meditsiinis on tal väga tähtis roll rinnavähikirurgia valdkonnas. Nimelt oli ta esimene, kes tegi Eestis kohesed rinnataastused vähihaigetele ja arendas välja onkoplastilised rinnavähikirurgia lõikused.

 

Haridus

2014-2016  Magistrikraad, rekonstruktiivne mikrokirurgia, European School of Reconstructive microsurgery Barcelona Ülikool
2006-2007 ja 2010-2012  Plastikakirurgia residentuur Helsingi Ülikool.
1999-2004  Üldkirurgia residentuur, Tartu Ülikool, Põhja-Eesti Regionaalhaigla.
1998-1999  Üldkirurgia internatuur, Põhja-Eesti Regionaalhaigla.
1992-1998  Tartu Ülikooli arstiteaduskond.

Töökogemus

2016-           The Health Clinic, plastikakirurg
2007-           Plastika-ja rekonstruktiivkirurgia Ülemarst, Lääne-Uusimaa Haigla, Soome.
2010-2012   Plastikakirurgia resident Helsingi Ülikooli Töölö Haigla.
2008-2014   Rinnakirurg ning plastika- ja rekonstruktiivkirurg, Põhja-Eesti Regionaalhaigla.
2006             Rinnakirurg Helsingi Ülikooli Rinnavähikrurgia Keskus
2005-2007   Üld- ja rinnakirurg, Mikkeli Keskhaigla, Soome.
2003-2004   Üldkirurgia residentuur, Kotka Keskhaigla, Soome.
1998-2003   Kirurgia residentuur Tartu Ülikool ja Põhja Eesti Regionaalhaigla 

Suhtluskeeled: eesti-, inglise-,  soome- ja vene keel.

 

Kallis patsient!

Teie tervis ja heaolu on alati meie jaoks prioriteet ning seetõttu oleme edasi lükanud kõik plaanilised operatsioonid kuni 1. maini. 

Küll on aga meie kliendikoordinaatorid endiselt Teie jaoks olemas e-maili ja telefoni teel ning samuti pakume hetkel tasuta kirurgi konsultatsioone e-maili teel. Omades üle 10-aastast edukat kogemust välisriikide patsientide teenindamisel on e-maili konsultatsioonid meie igapäevatööks ning antud olukorras soovime jätkuvalt ka Teile pakkuda kõige kättesaadavamat ning personaalsemat lähenemist.

Võtame ühendust kõikide patsientidega, kelle konsultatsiooni- ja operatsiooniaegade suhtes on vaja teha muudatusi. Õmbluste eemaldamised ning operatsioonijärgsed kontrollid toimuvad vastavalt kokkuleppele, ka selles osas teavitame kõiki patsiente.

Oleme kättesaadavad e-maili teel clinic@thehealthclinic.eu ning helistada saab ka numbril 6000 925, E-R 9:00-17:00.

Olge terved!

The Health Clinic