fbpx
Подтяжка груди

Rindade tõstmine pole ainult kosmeetiline protseduur, vaid aitab naisterahval ka tunda end igapäevaelus mugavamalt. Toome välja kolm vähem-tuntud võimalust, kuidas protseduur võib positiivselt mõjuda.

 

1. Aitab hoida nahka korras

Tavatuma kujuga rinnad on tundlikud hõõrdumistele ja kahjustustele, eelkõige tänu sobimatule rõivavalikule ja venimisest tekkinud probleemidele. Hõõrdumine ja venitusarmid võivad viia põletikuni, väljaveninud rindade ja kere vahel võib liikuv eluviis soodustada lööbe või nahaseene teket.

Nahahooldus ja korralik hügieen on selliste probleemide puhul esmane abimeetod. Küll aga ei saa eitada, et rindade kuju võib olla faktoriks nende hädade tekkel. Rindade tõstmine leevendab aja märke büstil ja operatsiooni tulemus

  • aitab vähendada venimist (mis vähendab kahjustusi nahal),
  • võimaldab kasutada rohkem selgaistuvaid rõivaid (mis ei aita venimisele ja hõõrdumisele kaasa),
  • muudab rindade asetust loomulikumaks (nii välimuse kui naha vastu hõõrdumise koha pealt).

Meelepärasem ja mugavam asetus muudab naha eest hoolitsemise lihtsamaks.

 

2. Parandab nibude asetust

Üks rindade venimise märke on nibude allapoole vajumine. Nibude asetus ja välimus võib muutuda imetamise ja kaalumuutuse käigus. Nii mõnelgi naisterahval võib sel olla otsene halb mõju seksuaalelule ja enesehinnangule. Soovimatu välimuse kõrval võib see paljude jaoks ka põhjustada füüsilist ebamugavust tundlikkuse ja „vale” asetuse tõttu.

Rindade tõstmisel kohendatakse nibude asetust ja vajadusel ka välimust. Uus paigutus ei pruugi olla sama, mis kunagi, aga siiski tagab nooruslikuma välimuse. „Õigemas kohas” rinnanibud valmistavad ka vähem üldist ebamugavust.

 

3. Hõlbustab liikumist

Rindade liigne suurus ja venimine on sage takistus teatavate tegevuste ees spordis ja igapäevaelus; jooksmisest igasuguste tõstmisteni. Paljude naisterahvaste jaoks tähendab rindade kuju suurt ebamugavust ka kõige tavalisemate liigutustega, mis rindkere liikumisega seotud on.

Rindade tõstmine on üks võimalusi, mis rindade asetusest mõjutatud liikumist kergemaks muuta võib. Kui probleem on tingitud just suurusest, võib abiks olla hoopis rindade vähendamine.

 

Rindade tõstmine kui loomulikkuse leidmine

Rindade tõstmine kui protseduur ei lisa midagi juurde, vaid vormindab olemasolevat soovitud välimusele. Seda tõestab ka mugavam olek füüsiliselt, mis paljusid naisterahvaid pärast operatsiooni oodanud on.

Loe lisaks: „Kuidas mõjub rindade tõstmine?”