fbpx

Aasta lõpp on hea aeg tutvuda ilukirurgia teemadega, mis huvilisi tänavu kõige enam on kõnetanud. Reastasime viis populaarseimat sel aastal meie blogis avaldatud artiklit. Lisaks muljetame, mida võib meie valdkonnas oodata 2018. aastal. Loe lähemalt!

 

5. Rindade tõstmine ja selle üllatavad mõjud

Rindade välimus on lugejate seas läbivalt populaarne teema ja ilukirurgias on see ka kõige enam käsitletud valdkond. Paljud aga ei tea, et välimus pole ainuke asi, mida oma büsti kohendamine muuta võib, või et rindade suurendamine on vaid üks valik mitmest.

Rindade tõstmine aitab esile tuua nende loomuliku välimuse ja võib muuta naha hooldamist, rõivaste kandmist ja rühi hoidmist lihtsamaks. Loe sellest kõigest meie artiklist lähemalt:

Rindade tõstmine – 3 üllatavat kasu

 

4. Rasva siirdamine rindadesse, implantaadid või mõlemad?

Nagu öeldud, rindade välimuse muutmises on erinevaid võimalusi. Üks nendest on rasva siirdamine, mis võimaldab sõna otseses mõttes oma soovimatu rasvaga:

  • tasakaalustada rindade välimust,
  • mõõdukalt rinnakorvi suurendada,
  • säilitada eelneva juures loomulikum tunnetus ja välimus.

Kuidas erineb see silikoonidest ja miks on mõeldav mõlema protseduuri koos kasutamine, loe lähemalt siit:

Kuidas erineb rasva siirdamine rindadesse implantaatidest?

 

3. Et silmadest peegelduks noorus…

Esiviisikusse mahtus ka üks teema, mille fookuseks on silmad või kui täpsem olla, siis silmalaud. Aastate möödudes võivad muutused välimuses just nende kaudu väljenduda. Mõni inimene on aga terve elu tundnud rahulolematust oma silmalaugude suhtes.

Mis on selle protseduuri eelis? Kiire protseduuriga on võimalik muuta oma välimust nooruslikumaks. Kuidas see kõik täpselt toimib, loe siit:

Silmalaugude lõikus tagab kiiresti nooruslikuma välimuse

 

2. Ilukirurgia pole ainult naiste teema

Mugavustunne enda keha ja välimusega on miski, mida väärib igaüks. Sage probleem, mis meesterahvaid just esteetilisuse mõttes kimbutab, on günekomastia, ehk rinnanäärmete suurenemine. Süüdlaseks võivad olla ülekaalulisus, terviseprobleemid ja ravimid ning probleem võib püsida ka pärast nende faktorite kõrvaldamist.

Sel aastal kõnetas paljusid lugejaid ka meie artikkel sel teemal, mis kirjeldab protseduuri, millega on võimalik günekomastiat korrigeerida:

Teadmiseks meestele: günekomastia operatsioon

 

1. Mida oodata pärast rindade suurendamist?

Nagu öeldud, rindade suurendamise valdkond on lugejaid jätkuvalt kõnetanud. Ja miks mitte – rindade puhul on tegemist ühe klassikalise naiselikkuse sümboliga. Igaühel on vabadus püüelda enda ideaali poole, aga püüelda tuleb teadlikult.

Seepärast koondasime kokku infokillud muutustest, mis naisterahvast pärast rindade suurendamist oodata võivad. See omakorda osutus 2017. aasta loetuimaks artikliks. Tutvu sellega siin:

Rindade suurendamine: 8 operatsioonijärgset etappi ja muutust

 

Mida toob aasta 2018?

Aasta on lõppemas – mida toob järgmine ilukirurgia valdkonnas? Ennustamisest siin ehk nii palju abi pole, küll aga võib praeguste trendide järgi prognoosida. Austraalia üks juhtivaid iluprotseduuride valdkonna gurusid koondav portaal costhetics.com.au pakub oma variandi:

  1. „Mida suurem, seda uhkem,” mõtteviis rindade suurendamises asendub üha enam „Mida loomulikum, seda parem,” omaga.
  2. Väiksemad rinnanibud ja nibude vähendamine on muutumas populaarsemaks.
  3. Huulte suurendamise asemel eelistatakse loomuomast ja sümmeetrilisemat välimust.

Kokkuvõtteks soovitatakse vältida ekstreemsusi ning usaldada asjatundjaid. 2017. aasta kogemus on näidanud ka meile, et sümmeetria ja loomulikkus on tõusev trend. Julgustame oma patsiente leidma enda tõelise „mina” ka uuel aastal.