fbpx
Увеличение груди

Iga naise anatoomia ning füüsiline välimus on erinev. Tegemist on geenide poolt loodud komplektiga ja selle moodustumist omalt poolt suunata ei saa. Küll aga saab muuta olemasolevat ehk looduse poolt laiali jagatud geenid ei tähenda tänapäeval enam sundolukorda. Näiteks on rindade suurendamine suurepärane abinõu, et oma elukvaliteeti ise juhtida.

Rinnad võivad olla oma kuju ja suuruse poolest ebaühtlased, lapse imetamise tõttu kaotanud esialgse elastsuse ning rinnanibud liiga suured või väikesed ‒ probleeme on erinevaid ja pahatihti mõjub see pärssivalt naiste enesetunnetusele ja -hinnangule. Halvasti mõjub see ka võimele suhestuda ülejäänud ühiskonna ja oma lähedastega ning kindlasti seksuaalelule, sest häbi oma keha pärast on lihtsalt nii suur.

 

Mida kujutab endast rindade suurendamine?

Rindade suurendamine tähendab lühidalt seda, et silikoonimplantaadi abil saab muuta rinna kuju ja suurust. Silikoonide hind  võib esmapilgul tunduda küll üsna soolane, kuid on siiski kogu ettevõtmist väärt. Sellest, mida sisaldab silikoonide hind, kirjutasime üksikasjalikult varasemas blogiposituses.

 

Millised hüved kaasnevad rindade suurendamisega?

  • Psühholoogiline võit ehk tunned end viimaks ometi oma nahas hästi. Üldjuhul on naised “vales nahas” elanud juba aastaid. Tihti varateismelisest peale, mis on omakorda mõjutanud väga tugevalt nende mina-pilti ja seetõttu ka normaalset tervislikku arengut ning sotsiaalset lävimist. Kui Sa ei tunne end päris iseendana, ei ole rahul oma rinnakuju või suurusega, ei saa ka Sinu elu olla täisväärtuslik.
  • Kasvab enesehinnang. Liiga väikesed või veidra kujuga rinnad mõjuvad naisterahva enesehinnangule sageli kui külm dušš. Tihti ei julgeta isegi sõbrannadega saunas käia, rääkimata siis veel intiimsuhetest oma partneriga. Kui rindade suurus või kuju on Sulle tõsiseks murekohaks, võib rindade suurendamine Sinu enesehinnangut märkimisväärselt tõsta, selja sirgu lüüa, naeru näole ning sära silmadesse tuua ning elule täiesti uue hingamise anda. Sest nõnda nagu Sa tunned end seesmiselt, paistad Sa välja ka väliselt.
  • Seksuaalelu kvaliteet ja sagedus paranevad. Nagu selgus suurima plastilise kirurgia online-kogukonna info- ja uudisteportaali RealSelf.com poolt läbiviidud uuringust, siis paranes 61 protsendi osalenute seksuaalelu peale rindade suurendamise operatsiooni märkimisväärselt.

 

The Health Clinicu plastikakirurg dr. Siim Simmo sõnul on rindade suurendamine vaieldamatult kõige sagedasem plastikakirurgiline operatsioon.

Suure tõenäosusega ei ole olemas naist, kes poleks rindade suurendamisest kuulnud või selle peale kas või hetkeks mõelnud. Tavaliselt kaalutakse operatsioonile minekut aastaid, kuid minu kogemus nii kodu- kui välismaal näitab, et rahul on sellega pea 100%. Naiste eneseteadvus tõuseb, nad tunnevad end naiselikuma ning enesekindlamana. End ja oma keha armastatakse rohkem, riietevalik muutub mitmekesisemaks ning lähtub pigem sellest, mis neile sobib, mitte sellest, mis soovimatuid kehaosi varjaks. Õigesti valitud implantaat ja oskaja kirurg garanteerivad, et kõrvaltvaataja ei saa arugi, et tegemist on silikoonidega. Ainus, mida nad näevad, on ilus püstine rind ning enesega rahulolev naine!

 

Loe lisaks: “Rindade suurendamine kui teadlik valik” ja “8 operatsioonijärgset etappi ja muutust” ning võta meiega huvi tekkimisel ühendust!