fbpx
rintojen kohotus ja suurennus

Ei ole enam kaugel aeg, mil me elame kõik vähemalt 100-aastaseks. Ja kui me juba nii kaua siin ilmas ringi toimetame, siis võiksime me seda teha võimalikult kvaliteetselt. Nõnda, et terves kehas oleks terve vaim, et ka elu viimane etapp mööduks õnnelikult ja enesega rahulolevalt.

Naistele tekitab meelehärmi rindade ära vajumine, seda nii ealistel kui geneetilistel põhjustel. Suurt rolli mängib siin ka sünnitamine ja imetamine. Aga mis oleks, kui seda kõike saaks ise kontrollida? Järgnevalt on teemaks rindade tõstmine ja suurendamine.

Mõlemad protseduurid pikendavad seda väärtuslikku eluaega, mil Sa tunned end ihaldusväärse, ilusa, enesekindla ja väärtuslikuna. Nii kõnnid Sa alati ringi sirge selja ja suure naeratusega.

 

Kellele rindade tõstmine sobib?

  • Naistele, kelle rinnad on ära vajunud (sünnitus, imetamine ja/või vanus);
  • Looduse poolt kingitud rinnad, mis on alla vajunud (oleneb geneetikast ja naha elastsusest);
  • Kaalukaotusest tekkinud ebaproportsionaalsus ning lõtvus.

Oluline on siinkohal rõhutada, et rindade tõstmine ei tähenda implantaatide ega omaenda rasva lisamist. Loe meie varasemast blogist rindade tõstmise kolme üllatava kasu kohta ja sellest, millised probleemid see lahendab.

 

Kumb protseduur valida?

Kui Sa seisad valiku ees, siis mõtle hoolega läbi, mis on Sinu lõpp-eesmärk. Üks olulisi asjaolusid otsustamisel on see, millises olukorras Sinu rinnad hetkel on, ja seda hindab arst konsultatsiooni käigus.

Kokkuvõtvalt võiks arutluskäik olla järgmine: kui Sulle on oma rinnad alati meeldinud, kuid need on viimasel ajal lihtsalt ära vajunud, siis on rindade tõstmine just Sulle õige protseduur.

Kui Sa aga ei ole oma rindade kuju ega suurusega üldse rahul (lisaks on need ka ära vajunud), siis tuleb midagi ette võtta. Haara oma elu kvaliteet enda kätesse ja pikenda seda väärtuslikku aega, mil Sa tunned end ilusa, ihaldusväärse ja hinnatuna.

Dr. Siim Simmo sõnul on rinna tõstmine operatsioon, mida on võimalik teha nii koos rindade suurendamisega kui ilma. “Kui naise rind on alla vajunud, tekitab see alaväärsustunnet ja mõjutab enesekindlust ning -hinnangut, rühti, kuid ka hoiakuid. Kokkuvõtes kannatab kogu elukvaliteet,” selgitab Simmo ning lisab, et isegi kui alla vajunud rinnad abikaasat ei häiri, siis naist ennast võib see väga häirida.

“Siin on kaks võimalust,” kinnitab Simmo. “Kui Sul on rinna oma kudet piisavalt, siis aitab vaid rinna tõstmisest. See tähendab, et rinnanibu tõstetakse oma n-ö õigele kohale tagasi, üleliigne nahk eemaldatakse ja rinnakude kinnitatakse rindkere külge. Hästi tehtud operatsioon mõjub vahetult pärast protseduuri just kui implantaadid, ca kuue kuu või aasta pärast rind pehmeneb ja muutub loomulikumaks. Kes tahab, et prink tunne jääks kestma, peavad koos rinna tõstmisega paigaldama ka rinnaimplantaadid”.

 

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!